проблем с мъжа си

  • 2 822
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 212
ко рече,че не та разбрах

# 16
  • Мнения: 1 749
Мтака е...сериозни теми в петък не се пускат...

# 17
  • Мнения: 202
Абе я го прати у лево как така ще ти прибира заплатата,ти достоинство нямаш ли?Поставяш му ултиматум или да почва работа или да си търси квартира.

# 18
Абе я го прати у лево как така ще ти прибира заплатата,ти достоинство нямаш ли?Поставяш му ултиматум или да почва работа или да си търси квартира.
Peace

# 19
  • Мнения: 1 464

Може тя да му ги е изхарчила. Тогава няма право да реве.

Е те за тва не се бях сетила.Ако е така,тогава вЕрно нЕма право да реве!

# 20
  • Мнения: 521
Има всякакви индивиди.
Към авторката - ти как се понасяш да ходиш без пари, при положение, че ги изкарваш? Какво те спира да го напуснеш? Той да не живее у вас и да не можеш да го изгониш?

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Искам да съм ти мъж в следващия живот.  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 204
Първо не мога да си представя как ще ми вземе заплатата моя мъж  newsm78,я го стегни малко ,ако не върви покажи му вратата.

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спри и ти да работиш. А да видим тогава какво ще прибира. Тъй де, с неговите камъни...

# 24
  • Мнения: 171
Първо не мога да си представя как ще ми вземе заплатата моя мъж  newsm78,я го стегни малко ,ако не върви покажи му вратата.

Ако моят мъж си седи в къщи, без да работи... и на всичкото отгоре ми вземе заплатата, направо ще го  #2gunfire #2gunfire и.. ще последва smile3513  hahaha Joy

# 25
  • вкъщи
  • Мнения: 704
а ти защо му позволяваш да ти прибира заплатат и да не работи

# 26
  • Мнения: 1 226
И аз нещо не разбрах  newsm78 Даже и да е пращал пари и да си ги харчила, к`во от това.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт