«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

–одители в —офи€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-208 от 208 отговора

—офи€

ћнени€: 23
»ма ли мами от  расна пол€на ?Smile
÷итирай

расна ѕол€на

ћнени€: 48
«драввей,ние сме в  расна пол€на 1,бл.14  Laughing
÷итирай

—офи€

«дравей iremka,
май сме само ние 2те .... или поне само ние пишем.
÷итирай

расна ѕол€на

не в€рвам да сме само ние Smile ,но маи никой не пише.
“и в ко€ част си?
÷итирай

—офи€

¬ 3та - бл. 331
 ое се води 1ва част ? аз живе€ от около 1 гд и 1/2 и не ги знам много ... Smile
÷итирай

расна ѕол€на

http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=0ffbf7a762c4a10b22b8e440aafaf … &initsearch=0 това е и ние от скоро сме тук Smile
÷итирай

—офи€

јз съм точно в противоположни€ край ... Smile
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

ћнени€: 337
«дравейте мами и ние от скоро сме в —офи€,кв. расна пол€на.∆ивеем в бл.344  Hug
÷итирай

ёпитер- —атурн

ћнени€: 352
јз съм в във втора част.
÷итирай

—офи€

май почнахме да се увеличаваме малко по малко Smile)
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

ƒано  Peace
÷итирай

Ќа втори€ етаж

ћнени€: 55
«дравейте момичета,ние след около месец ще се местим в  расна пол€на,и нииикой не познаваме там.ўе ми е при€тно да си намер€ компани€ за разходки. Very Happy
÷итирай

—офи€

»хаааа групата нараства ....  Laughing
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

ƒобре дошла  Hug ўе се радвам да се запозна€ с всички  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 192
» аз да се включа - в бл.241 сме (срещу детска градина 140).
÷итирай

Ќа втори€ етаж

ћнени€: 55
ћомичета,ние ще сме в 103 бл.,има ли н€кой наблизо?ќт 1 октомври ще сме там,над€вам се да запознаем. Very Happy
÷итирай

—офи€

«дравейте и на вас Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 551
≈ееее наааай-накра€ да намер€ подфорум за мами от кр пол€на  Hug аз съм в къщите до общината и почти всеки ден се разхождаме в парка "Ѕоримечката". ћного ще се радвам, ако има и други като мен да пишат и да си организираме една срещичка!  bouquet

ѕ—. »мам дъщеричка на 2 месеца и малко Smile
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

yana-sladurana
аз съм в блок 344,но не знам нио общината,нито "Ѕоримечката " къде е  Embarassed »наче съм винаги "«ј" срещичка и нови запознанства  Peace
÷итирай

—офи€

«дравейте,
yana-sladurana, ние  ходиме в градинката при читалището .... че там ми е по-близо
÷итирай

—офи€

“олкова ли сме зле в  расната. “олкова много мами виждам по градинките а тук май картинката е доста бледа. ƒа се запиша и аз, въпреки, че временно съм в провинци€та. ќт време на време се включвам в градинките, но след €нуари ще сме се прибрали. Ќад€вах се н€ко€ позната да вид€ тук но уви. Ќ€ма ли мами с 4 годишни  дивачета че да обменим опит по отглеждането им ooooh!
÷итирай

софи€

ћнени€: 81
’а здравейте и от нас  Hug
’ера  love001 познах го аз малки€ бонбон  Love
» ние сме на читалището срещу детската кухн€  Peace
÷итирай

софи€

ћнени€: 539
приемате ли още членове,макар че съм в кв.—трелбище.Ќаправих тема ама н€ма да € бъде и си помислих ,че може да се присъедин€ bouquet
÷итирай

софи€

уф момичета,колко съм заве€на,обърках се с  расно село Embarassed,ама можем да си пишем поне Embarassed
÷итирай

софи€

ћнени€: 81
jeni80 -стига да ти е удобно запов€дай в градинката  Hug
÷итирай

софи€

ама може,ние сме големи вече,с едно такси и сме при вас Laughing Peace bouquet
÷итирай

bulgariq/sofiq

ћнени€: 45
здравейте аз съм от илинден ще ми е много при€тно ако се запознаем и излизаме заедно с малките сладури  Hug Hug Hug Hug Hug newsm51 hearts txtloves newsm76
÷итирай

Ѕронкс, —офи€

ћнени€: 132
«дравейте мами от  расна пол€на, аз съм бъдеща мама от квартала. ќт скоро живеем тук и тр€бва да си смен€ лични€т лекар, пък и хем да е педиатър за детенцето. »мате ли н€какви предложени€, мнени€ за докторите в околи€та? „етох малко за доктор ћицева, дали н€кой ходи при не€ и би ли споделил малко информаци€? Ѕлагодар€ ви предварително!  Hug
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

gerito225 , Anuck ƒобре дошли  bouquet
Ќаши€ педиатър е др.«а€ков,но е в «она Ѕ-5.ћного съм доволна,изключително готин доктор,преглежда си основно,направи ми впечатление,защото предишната ни лекарка на малки€ го преглеждаше на бързо и само мерки и фонтанела.ј той гледа ушичките,пипа коремчето...изобщо много съм доволна.јко искаш мога да ти дам кординати.ѕрактикува в "ѕолимед" частна клинка,но на 3-ти етаж са само джипита.—ега приема само бебета и деца,за да може да практивува само с т€х.Ќа мен ми отказа да ме вземе поради тази причина.ћного е нежен към децата,като плачат говори,успоко€ва ги,има страшно много хора,което също ме кара да се убеждавам,че е наистина съвестен лекар.ќт пациентите му чух също много добри отзиви и казаха,че си обича работата и € работи с удоволствие,а това е много важно  Peace
÷итирай

Ѕронкс, —офи€

ћнени€: 132
gerito225 , Anuck ƒобре дошли   :bouquet:
Ќаши€ педиатър е др.«а€ков,но е в «она Ѕ-5.ћного съм доволна,изключително готин доктор,преглежда си основно,направи ми впечатление,защото предишната ни лекарка на малки€ го преглеждаше на бързо и само мерки и фонтанела.ј той гледа ушичките,пипа коремчето...изобщо много съм доволна.јко искаш мога да ти дам кординати.ѕрактикува в "ѕолимед" частна клинка,но на 3-ти етаж са само джипита.—ега приема само бебета и деца,за да може да практивува само с т€х.Ќа мен ми отказа да ме вземе поради тази причина.ћного е нежен към децата,като плачат говори,успоко€ва ги,има страшно много хора,което също ме кара да се убеждавам,че е наистина съвестен лекар.ќт пациентите му чух също много добри отзиви и казаха,че си обича работата и € работи с удоволствие,а това е много важно  Peace
ѕерличка, добре заварила Smile
ћол€ те дай ми кординати на този доктор и да  запиша детето при него евентуално! Ѕлагодар€ предварително! Smile
÷итирай

—офи€

ƒа удар€ едно рамо на темата, че ще се изгуби. Ќие ходим на “одор јлександров в отсечката между ’ристо Ѕотев и ќпълченска в близост до ћакдоналдс.  линиката се казва ѕолимед, ако не се лъжа, при доктор Ќиколова, за сега сме доволни, а и от  расна ѕол€на дори да си без кола не е далече. ¬ старата поликлиника никой не познавам, но имам опит от там, преди години се наложи да вод€ големи€ ми син, че беше му се закачил кърлеж на ръката и хирурга ми идеше да го уби€, толкова некомпетентен и сакат хирург дано да не се пада на никой, та тогава € отписах  та€ барака дето ползват за поликлиника.
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

» ние сме в ѕолимед  Mr. Green при др.«а€ков
Anuck »звин€вай,че толкова се забавих,не съм влизала в темата.≈то и кординатите:
ƒ-р.—тефан «а€ков ул.Ѕрегалница 47;ет.3;каб.35  раб.време-четни дати-1-ва см€на/мисл€,че беше от 8:30-13:30ч./ нечетни дати-2-ра см€на от 13:30-18:30/ориентировъчно/ ето и каде се намира http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=2a3743b5aa5acc828126ea9a1039aef5&tip=1
тел. му е 0888922441 на рецепци€ не го знам  Peace
÷итирай

bulgariq,sofiq

ћнени€: 72
«дравеите и от мен,ами да се включа и аз ,то преди време имаше темичка за  расна пол€на но маи е поизчезнала н€къде назад,ние сме малко по гол€мки от вас скоро станахме на 5г.но все пак понеже имаше въпрос за др.ћицева,да кажа че т€ е наш педиатър от както малки€ се е родил и лично аз съм много доволна Hug иначе и ние сме в градинката до читалището понеже си е до нас Hug
÷итирай

—офи€, «ападен парк

ћнени€: 144
«апис.
÷итирай

—офи€, «ападен парк

walantana. kakvo pravite sabota i nedelya. a hodite li na detska. che gledam samo vie ste po-golemichki, a ie sashto hodim na chitalishteto.
÷итирай

bulgariq,sofiq

ћнени€: 72
«дравеите Hug
bobi67 знаеш ли  малки€т ти сладур ми е познат със сигурност сме се виждали но тъи като не се познаваме не сме и говорили  Mr. Green както и да е ще ми е при€тно да се запознаем,така сега ще кажа- ходим на детска в "Ўарл ѕеро" сме,в момента сме си в къщи че започна една кашлица преди н€колко дни, но мисл€ че към четвъртък ще го пусна на детска,иначе ние и доста ходим насам натам,не се задържаме много на едно м€сто,скоро не сме ходили на към читалището нали е студено и кално беше а умираме за пързалки и просто н€ма какво да правим там освен да избършем хубаво пързалаката Mr. Green Mr. Green Mr. Green само да се стопли хубавко и почти всеки ден сме там,аз и с още една мама си писах и не€ не познавам- само от форумите и с не€ все да се срещнем и така си остана, стана студено.....и така но все пак идва пролет 35 така че задължително ще се видим Hug разкажи вие как сте и предполагам и вие сте на детска  Hug ...... хубав ден за сега от нас на всички Hug
÷итирай

Sofia

ћнени€: 167
«дравейте! јз съм в —вобода по принцип. ƒетето ми кандидатства в градина във ваши€ квартал и сега се откриват нови места. Ќе мога да намер€ никъде инфо за градината - 187 ÷ƒ√ Ѕожур, на ул. ѕроф.¬айгант зад 51 ƒя. ћожете ли да ми кажете нещо за не€? ћол€ ви?
÷итирай

—офи€, «ападен парк

«дравейте!
Walantana, чак сега влизам и виждам, че си ми отговорила.
ћного ми е нанагорно този месец, което е нормално за всички счетоводители.
Ќие не ходим на детска, майка ми гледа ћарти. Ќо по градинки и къде ли не - ходим, особено като е хубаво времето. Ћюбими са ни западни€ парк, ние сме по-близо до парка от вас - от другата страна на —тамболийски сме, зад детската градина ‘еникс и до 17-от училище. ƒруги любими места са ни - Ѕоримечката, там е идеално за каране на колело, алеите са равни, за разлика от западни€ парк, има и п€съчник, 2 пързалки и кафе. ¬ западни€ парк има от около година нови катерушки, много хубави, откакто ги открихме, често ходим. ѕреди 2 седмици ходихме на ¬итоша, откъм Ѕистрица, но съвсем малко походихме, защото още не сме тренирани. ўе се радвам да се видим н€кой ден - може на читалището, ако на вас ви е близо.
’убави събота  и недел€ на всички!!! Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 41
«дравейте!
—инът ми е на 5 месеца и живеем в  расна пол€на бл.16¬. ќт скоро сме в квартала и не познавам никого. —кучно ми е и н€ма с кого да се разхождаме. ћного ще се радвам ако си намер€ при€тели тука.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 674
Maцки,
препоръчайте фризьорка за кичури с фолио в квартала! bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 0
«дравейте Smile
Ѕъдещи мами от  расна ѕол€на има ли ?
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

ƒобре дошли на новите попълнени€  bouquet
ƒа ви се похвал€,че тръгнахме на €сла в 48-ма в «ападен парк.≈ б€хме 3 дни и после почти 2 седмици с лек бронхит и още сума ти неща,но е така.јз скоро почвам работа Smile јко искате може да си организираме срещичка н€кой път и да се запознаем  Hug
÷итирай

ћнени€: 1
ћами от  расна пол€на, споделете къде водите децата си на педиатър. “ърс€ педиатър в райана, но изглежда, че добър такъе в този район н€ма.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 192
ƒобър прдиатър в района н€ма, аз вод€ мо€та госпожица във ¬ћј - д-р √игова.
÷итирай

Sofiq/Plovdiv

јз в ѕолимед,зона Ѕ5 и съм мн. доволна от ƒ-р.«а€ков.ќбича си работата и гледа само в крайни случаи да изписва антибиотик,винаги гледа най-леките и безобидни лекарства да изписва за децата,все пак хич не е полезно да се тров€т от малки. ординати съм дала по нагоре  bouquet
÷итирай

—офи€

ћнени€: 41
Ќие сме при д-р. Ћисичкова във ¬оенна Ѕолница. ћного съм доволна и е много добър педиатър и страхотен човек, има усет към децата!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 709
«дравейте момичета!
ќтскоро съм в —офи€,живе€ в  расна пол€на до «ападни€ парк.—ега е времето да смен€ме лични лекари.»скам малко помощ.Ќезнам в ко€ поликлиника да отида и също кой лекар да си избера.
ћного ви благодар€ предварително  bouquet.
÷итирай

ћнени€: 19
Ќ€ма база за сравнение. ато качество на услугата -отглеждане и възпитание на деца от 3 до 7 години ÷ƒ√ є130 най-добрата в района.ѕитай ,интересувай, се майките  по градинките ще ти кажат.
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

ћнени€: 33
«дравейте и от мен една бъдеща мама от  расна пол€на Wink

«дравейте Smile
Ѕъдещи мами от  расна ѕол€на има ли ?

¬ече има Smile
÷итирай

–усе/—офи€

ћнени€: 964
«дравеите и от мен,ами да се включа и аз ,то преди време имаше темичка за  расна пол€на но маи е поизчезнала н€къде назад,ние сме малко по гол€мки от вас скоро станахме на 5г.но все пак понеже имаше въпрос за др.ћицева,да кажа че т€ е наш педиатър от както малки€ се е родил и лично аз съм много доволна Hug иначе и ние сме в градинката до читалището понеже си е до нас Hug

сега ¬и намерих.јбе нещо сте ми много познати.’одте  ли в 6 цдг/евентуално сега сте в бъдещата 3 ј група/
÷итирай

bulgariq/sofiq

«дравейте на всички мами отдавна не съм писала в тази тема излизате ли в градинката кога ще направиме среща? Smile.’айде пишете аз ще влизам да провер€вам bouquet Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 16
«дравейте и от мен!ќт —офи€ съм и живе€ в  расно село с родителите ми!ћиналата година б€хме в  расна пол€на под наем и после пак отидохме при наще,но поради липса на разбирателство,пак ще сме в  расна пол€на.—лед 10 дни ще се местим.“ърс€ си майки с който да излизам!!! Hug bouquet
÷итирай

—офи€

ѕобут!!!
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

«дравейте съседки  bouquet
ћоже ли да ми препоръчате педиатър в квартала.
—коро очакваме бебенце и искам да съм подготвена с избора си на лекар.
Ѕлагодар€ ви. bouquet
÷итирай

–усе/—офи€

«дравейте съседки  bouquet
Ѕлагодар€ ви. bouquet

Ќие сме при јди ¬ълкова в 3 градска
÷итирай

—офи€

“о май в  наши€ квартал н€ма читава поликлиника, ние сме "ѕолимед" на “одор јлександров между ќпълченска и ’ристо Ѕотев, бързо стигаме до там и е нова и чиста и най-важното има много добри специалисти там
÷итирай

—офи€

«дравейте съседки  bouquet
Ѕлагодар€ ви.  :bouquet:

«дравей, ние записахме бебчо при “ат€на Ќастева /хомеопат/ , кабинета и се намира на бул.Ќикола ћушанов є 80 до пощата там има медицински център. ’одили сме веднъж за сега, но педиатърката ми допада, а и мо€ съседка ми € препоръча.
÷итирай

bulgariq/sofiq

Ќие сме в люлин 10 в медицински център орион при доктор коцева за сега съм довилна ще видим по нататък  Smile Hug
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 094
ѕривет!

» ние сме в  расна пол€на, а чак сега открих темата  Hug
ѕрепоръчайте ми личен лекар (за мен, не за детето) възможно най-близо. јко има н€кой свестен в ћ÷ ћедик?  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 44
—амо не ходи при д-р ѕеткова, при не€ се обръща внимание само на много възрастни хора,
останалите не боледуват, само се преструват.  Naughty
÷итирай

—офи€

ћнени€: 20
«дравейте. јз съм от ‘ондови жилища, но мамите там не са активни май в писането и реших да се включа във вашата темичка. јко н€кой от вас ходи в парк —вета троица може да се видим н€кой ден.— интерес ще  след€ темата.
÷итирай

–усе/—офи€

јми и тук не сме толкова активни,не знам поради какви причини. newsm78
÷итирай

—офи€

ех, здраве да е. Ќищо де, поне има една две мами, които пишат.
÷итирай

—офи€

ј дано стане малко по-активна темата и да излезем да се видим да разходим бебчовците!јз от понеделник съм на лини€ за разходки.
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

«дравейте Smile
Ќаистина сме малко пишещите в тази тема Sad

»скам да попитам от тези мами , които ми б€ха отговорили за педиатрите, дали имат н€каква информаци€ за ƒ-р јцева от 10-та ѕоликлиника.
Ћична ми лекарка ми € препоръча, запознах се с не€ и изглежда готин човек, но дали може да и се довер€ ....  newsm78
÷итирай

–усе/—офи€

«дравейте Smile

»скам да попитам от тези мами , които ми б€ха отговорили за педиатрите, дали имат н€каква информаци€ за ƒ-р јцева от 10-та ѕоликлиника.
Ћична ми лекарка ми € препоръча, запознах се с не€ и изглежда готин човек, но дали може да и се довер€ ....  newsm78
Ќ€мам лични наблюдени€,но съм чувала добри отзиви от други мами.
÷итирай

ћнени€: 128
ƒоктор јцева е личен лекар на моето дете и аз съм много доволна от не€.  омпетентна е според мен , а и отзивчива.
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

«дравейте Smile

Ќ€мам лични наблюдени€,но съм чувала добри отзиви от други мами.
ƒоктор јцева е личен лекар на моето дете и аз съм много доволна от не€.  омпетентна е според мен , а и отзивчива.

Ѕлагодар€ ви много за инфото Smile
ћисл€ когато дойде човечето на б€л св€т да го запишем при не€.
÷итирай

–усе/—офи€

»ма ли н€ко€ мама от квартала,ко€то ще ходи на карнавала на 11.12 в Ќƒ ?
÷итирай

—офи€

акъв карнавал?јз дори незнам.Ѕи ли об€снила по подробно?
÷итирай

–усе/—офи€

акъв карнавал?јз дори незнам.Ѕи ли об€снила по подробно?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=540568.0
÷итирай

—офи€

ћнени€: 4
здравейте мами ,мол€ ви н€кои да ми помогне като сподели мнение за д-р Ќастева от ;;ћедик център в красна пол€на,от скоро живе€ тук и никой и нищо незнам,имам бебе на 3 месеца и до сега б€х в 10 ƒ ÷ при д-р  остадинова-Ќ≈ ’ќƒ≈“≈ ѕ–» Ќ≈я,препоръчват ми доктор в кв.левски,но ми е многоооо далеч.благодар€ на всички.много ще се радвам и ако намер€ компани€ за разходки,че ми е скучно сама,аз живе€ в бл.107
« ѕоследна редакци€: ср, 01 дек 2010, 14:06 от poli69 »
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

здравейте мами ,мол€ ви н€кои да ми помогне като сподели мнение за д-р Ќастева от ;;ћедик център в красна пол€на,от скоро живе€ тук и никой и нищо незнам,имам бебе на 3 месеца и до сега б€х в 10 ƒ ÷ при д-р  остадинова-Ќ≈ ’ќƒ≈“≈ ѕ–» Ќ≈я,препоръчват ми доктор в кв.левски,но ми е многоооо далеч.благодар€ на всички.много ще се радвам и ако намер€ компани€ за разходки,че ми е скучно сама,аз живе€ в бл.107

«дравей ,
» аз имах въпрос с избора на педиатър, и ми препоръчаха в 10 -та ƒ-р јцева.«апознах се с не€ и ми направи добро впечатление.
ѕоразпитай и ти за не€ .
јз съм решила , като за начало да се запиша при не€, ако ли не ...... ще търсим пак.
÷итирай

—офи€

мерси за споделеното инфо,но аз категорично се отказвам да ход€ вече в 10 ƒ ÷,много е непри€тна и самата обстановка там,а относно д-р јцева не съм чувала нищо и н€ма и кой да попитам,за да ти отговор€,за д-р Ќастева разбрах тук от форумите че е добра,но никъде нищо по конкретно!
÷итирай

—офи€

има ли мами от красна пол€на   smile3506 smile3506 smile3506
÷итирай

–усе/—офи€

ƒа не те отчайвам,ама само 2-3 мами пишем тук.
÷итирай

—офи€

ха,супер!значи с мен 3-4 мами. 35
÷итирай

—офи€

poli69   аз също съм от красна пол€на живе€ в бл.225 и всеки ден излизаме с бебчо на разходки след 13ч, ако искаш ми напиши на лични телефона си и като излизам ще ти се обад€ ако ти е удобно да дойдеш с нас. »наче бебчето ми е на два месеца и съм го записала при д-р Ќастева, за сега сме много доволни.
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

—коро ще се увеличим Smile
∆иви здрави до н€колко дни/ над€вам се / и аз ще се присъедин€ Smile

firolina “ази ƒ-р Ќастева , педиатър ли е или общопрактикуващ? ¬ нета излиза че е ќбщопрактикуващ лекар.

акви са ти наблюдени€та от не€.
јз все още мисл€ дали да се записваме в 10-та  п-ка newsm78 newsm78
÷итирай

–усе/—офи€

—коро ще се увеличим Smile
∆иви здрави до н€колко дни/ над€вам се / и аз ще се присъедин€ Smile

.
јз все още мисл€ дали да се записваме в 10-та  п-ка newsm78 newsm78

’айде тогава ще чакаме.ћоето мнение за 10 е много противоречиво.јко си си намерила добър доктори той работи там,се записвай,но иначе си е доста мизерно.
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

÷итат
’айде тогава ще чакаме.ћоето мнение за 10 е много противоречиво.јко си си намерила добър доктори той работи там,се записвай,но иначе си е доста мизерно.

ќх знам , че е мизерно , а и са ги завр€ли на последни€ етаж Sad
«апочвам да се двоум€ дали јцева или Ќастева  newsm78 newsm78
Ќастева не съм € виждала и н€мам никакви впечатлени€ за не€, докато с јцева се запознах и ми се вижда готина ...
ј тук сме много малко и н€ма мама ко€то да каже по н€ко€ дума за двете.
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

ћнени€: 2 554
Ќито една от двете. » по-далече от десета поликлиника...
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

Ќито една от двете. » по-далече от десета поликлиника...

јми препоръчай н€ко€ друга Smile
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

¬с€ка друга поликлиника, но не и ƒесета... Naughty
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

35 така не ми помагаш Smile))
÷итирай

—офи€

карма 135 обоснови защо не 10-та,така наистина не помагаш
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

«ащото е мизери€, защото н€ма специалисти, защото съм минала от там и съм се убедила във всичко това. «ащото искам да помогна по един чисто човешки начин...
÷итирай

—офи€

«дравейте и от мен. ѕрепоръчвам педиатър, но е от 7 п-ка. ƒалечко е доста...
÷итирай

—офи€

ок,  арма135,не се €досвай,аз също съм с две ръце не за 10-та,но беше хубаво да кажеш защо! bouquet
÷итирай

—офи€

firolina “ази ƒ-р Ќастева , педиатър ли е или общопрактикуващ? ¬ нета излиза че е ќбщопрактикуващ лекар.

ƒ-р Ќастева е и общопрактикуващ лекар и педиатър и хомеопат ... аз съм  доволна за сега . ≈динственото което не ми допада особенно е, че изписва скъпи лекарства ....
÷итирай

—офи€

акто съм писала н€колко страници назад препоръчвам ѕолимед на “одор јлександров, и с количка можеш да се качиш на етажа, не е много далеч и има супер специалисти а за отношението им просто н€ма сравнение, не се примир€вай с мизери€та и некадърниците в 10, докато им ходим на крака там н€ма да € закри€т и тези некомпетентни наричашти се доктори ще са практикуващи и ще си взимат големите заплати а децата ни след като са преглеждани от т€х ще се чудим къде да ги водим за да ги спасим от грешна диагноза
÷итирай

—офи€

јз пък не съм доволна от докторите в ѕолимед и по специално от д-р янева. ¬ ден€ които ни изписаха с бебчо € викнахме вкъщи да го прегледа както си му е реда. ѕърво се държа много високомерно и го прегледа на две на три и накра€ ми каза 40 лв ..... до колкото знам този преглед си е безплатен ....
÷итирай

–усе/—офи€

јз пък не съм доволна от докторите в ѕолимед и по специално от д-р янева.

» при нас беше така.—амо че д-р якова/ко€то преди беше в 10,а сега в ѕолимед/.≈ смених €,ама майната му-да са живи и здрави децата.
÷итирай

—офи€

останах  без  думи          Shocked   40лв?      #Crazy     и в полимед са ужасни,проблема е че незнам кои са по-ужасни 10ƒ ÷ или ѕќЋ»ћ≈ƒ,и изобщо има ли такива  които не са ужасни!!!    Tired
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

«дравейте и от мен   newsm53

ќт вчера сме си в къщи с мо€ юнак  newsm44
ћалко кофти , че прекарахме празниците в болницата , но .. важното е че детенце е добре.
јз избрах ƒ-р јцева от 10 -та , вчера и се обадих че ни изписват , днес дойде жената, точно в уговорени€ час.
ћного ми хареса докторката, и за сега се радвам че избрах не€.

Ѕлагодар€ на всички за помощта  smile3525
÷итирай

—офи€

ylinfant  ƒа е живо и здраво бебчето,много да ви радва и всичко най-хубаво!» по-хубав подарък за празниците от това н€ма.  Hug
÷итирай

–усе/—офи€

Reason да ти е живо и здраво детенцето. огато б€хме при старото джипи,јцева ни е преглеждала  н€колко пъти и останах с много добри впечатлени€.ƒори един път беше на 30 декември звън€ на джипито /д-р якова/и т€ ме отр€за,като ми каза да изчакам до 7 вечерта и да отида в  спешени€ к-т.≈стествено не чаках ,а звъннах в тогава б€хме в 10 д.к.ц. и д-р јцева предложи да мине да прегледа детето.¬ уречени€ час дойде,прегледа го,не изписа антибиотик ,а ми каза да и се обаждам по вс€ко време на денонощието,ако има пром€на в състо€нието ,и учудващо за мен ми поиска само 20 лв.“а от това съд€ за не€,не тр€бва само да се водиш доктор,а да бъдеш и „овек.
÷итирай

—офи€

Reason ƒа ви е живо и здраво бебчето, да ви радва, да ви дава топлина, само радости от сега, много щастие всеки ден, и любов от сърце!
÷итирай

—офи€

«дравейте Hug и аз живе€ наблизо/води се по-скоро –азсадника/.Ќашата лична беше якова от ѕолимед. ћ÷ е много хубав, но не съм доволна от докторката. Ќовата ни лична е чак в –едута, но дано е по-внимателна.
÷итирай

–усе/—офи€

«дравейте Hug и аз живе€ наблизо/води се по-скоро –азсадника/.Ќашата лична беше якова от ѕолимед. ћ÷ е много хубав, но не съм доволна от докторката. Ќовата ни лична е чак в –едута, но дано е по-внимателна.

Ѕ€гайте далеч от якова.
÷итирай

ћнени€: 2
«дравейте! Hug  » аз да се присъедин€ към мамите в  расна пол€на. Ќие сме в 209 бл. Ќад€вам се да има н€ко€ мама на близко въпреки, че не съм засичала. Sad
÷итирай

—офи€

» аз отскоро съм в  расна пол€на и си търс€ компани€.“ози 209 блок къде горе долу се намира?јз съм в 331 блок  Hug
÷итирай

јми намира се срещу ¬иетнамските общежити€ горе долу и до пешеходни€ светофар преди OMV-то на Ќикола ћушанов. “ози 331 тр€бва да е от страната към стадиона или се лъжа? newsm78
÷итирай

—офи€

Aз изобщо незнам къде има стадион!!! #Crazy 35
÷итирай

—офи€

http://www.bgmaps.com/old/    ето тук може да видите къде е 209бл. и 331 и всички останали  Very Happy
÷итирай

«дравейте на всички насто€щи и бъдещи мами!
јз също съм бъдеща мама и настъпи момента,в който тр€бва да се замисл€ за педиатър за малкото!
ƒнес говорих с един познат и той горещо ми препоръча д-р якова.ѕоразрових се из форума и вид€х,че всъщност има доста недоволни от не€! —ъщевременно има добри отзиви за д-р јцева!!!!
»мам едно малко питане-живеем до ÷”ћ и не знам дали д-р јцева се "разхожда" до тук  Rolling Eyes защото 10-та поликлиника определено не е към този район!!!
»ма ли н€кой в тази част на —офи€,чийто педиатър е д-р јцева,и изобщо знаете ли дали ходи на посещени€ извън нейни€ район?
Ѕлагодар€ ви предварително и успех на всички!!!!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 119
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами!
Аз също съм бъдеща мама и настъпи момента,в който трябва да се замисля за педиатър за малкото!
Днес говорих с един познат и той горещо ми препоръча д-р Якова.Поразрових се из форума и видях,че всъщност има доста недоволни от нея! Същевременно има добри отзиви за д-р Ацева!!!!
Имам едно малко питане-живеем до ЦУМ и не знам дали д-р Ацева се "разхожда" до тук  Rolling Eyes защото 10-та поликлиника определено не е към този район!!!
Има ли някой в тази част на София,чийто педиатър е д-р Ацева,и изобщо знаете ли дали ходи на посещения извън нейния район?
Благодаря ви предварително и успех на всички!!!!

Здравейте,

Ние сме в този район. Педито ми я препоръчаха съседи, като цяло очаквах нещо по добро, но на фона на други доктори май ще съм ОК. Тя е като цяло за късното захранване и гледа да не набутва веднага АБ, но за направление, ако не си поискаш няма да те насочи, стига да не види, че нещата са на зор. И най важното за всяко едно нещо си иска питане. НО ВИНАГИ СИ ВДИГА ТЕЛ.!!! /Е поне на този етап, досега когато ми е трябвала/
П.С Ако те интересува при кой доктор сме ми пиши на лични, ще ти дам повече разяснения.
÷итирай

ћнени€: 40
«дравейте, мами от  расна пол€на! ўе се радвам да си кажете мнението за д-р Ќастева от "ћедик" и д-р ÷енкова от "ѕолимед" - €вно една от двете ще ми предстои - живи-здрави -  да избера за педиатър.
÷итирай

—офи€

«дравейте, мами от  расна пол€на! ўе се радвам да си кажете мнението за д-р Ќастева от "ћедик" и д-р ÷енкова от "ѕолимед" - €вно една от двете ще ми предстои - живи-здрави -  да избера за педиатър.

јми за ÷енкова съм чула добри отзиви, но доколкото знам май не приема нови пациенти, така че се поинтересувайте допълнително.

ѕ.— »сках да запиша малката при не€ декември месец.
÷итирай

—офи€

за Ќастева с две ръце,÷енкова не € знам...    Very Happy
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ћнени€: 393
ƒобър вечер! ћалко да побутна темичката. ¬ремето се подобр€ва и предразполага за разходки. ∆елаещи дали има?  bouquet
÷итирай

—офи€

ооооо,има  Very Happy
÷итирай

—офи€

» аз и аз  Party
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

»ма има Wink))
÷итирай

—офи€

Reason,да му €деш на Ѕобо д....  35
÷итирай

–усе/—офи€

»ма,има,ама никой не определ€ среща. акво ще кажете? ога вие удобно?
÷итирай

—офи€

јми аз да се включа с предложение за ср€да newsm53
÷итирай

—офи€

јз съм на лини€ и днес,и утре,и в ср€да  35 polina6916 ми е скайп,който иска да пише да се разберем къде е срещата!  Wink ∆иве€ близо до ≈вропата!
÷итирай

—офи€ - Ѕургас

poli1 , хахаха аз ще му го из€м , ама и ти на ƒари   Laughing
÷итирай

–усе/—офи€

’айде тогава да се разберем за ср€да/дано е хубаво времето/ в градинката до читалището.ѕримерно към 12.30.”стройва ли ви?
÷итирай

—офи€

¬ср€да ни устройва,ама към 13ч,че аз ƒари € хран€ 12-12.30ч Smile ќтличиелни белези?  35
÷итирай

—офи€- расна пол€на

јко е хубаво времето съгласна. јз съм с черно-жълто €ке. «елени очи и малко коремче.  Laughing   ћари€ се казвам.
÷итирай

—офи€

Ќие сме две,колички розаво+сиво и оранжева+черно  Very Happy
÷итирай

–усе/—офи€

јз ще съм с един палавник на 5 год.— черна коса съм.
÷итирай

—офи€

Ќие все още кашлюкаме и то сериозно, над€вах се, че ще се оправим затова предложих ср€да, но май ще пропуснем срещичката, но се над€вам, че при следваща такава, ще можем да се класираме...—ъжелав€м, че така се получава, но детенце още не е много здрава и см€там, че  не е много удачно да разбол€ваме и други дечица, грипа е ужасен и €вно ще ни държи по дълго.

ѕри€тно прекарване на всички и слънчево временце  sunuu
÷итирай

—офи€

≈гати и времето,до-де излезнахе и то завал€  #Cussing out
÷итирай

–усе/—офи€

—иноптиците пак не познаха.”ж днес щеше да бъде 20 градуса,ама-не.
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ўе има ли срещичка? јз се б€х отча€ла с вчерашни€ дъжд, но сега гледам слънцето се подава. ўе има ли удачни места да поседнем как мислите? » нали говорим за градинката с люлките и пързалката, а не тази пред църквата?
÷итирай

ћнени€: 27
«дравейте майчета Smile
¬еро€тно ни предстои  местене в  расна пол€на 3, района на стадион —ептември.
“а молбата ми е до мамите познаващи района, ако може да кажете какви са плюсовете и минусите на този район( има ли детски площадки, преобладаващо хората какви са, има ли от брат€та Smile, и по-конкретно ме интересува въпроса с градините - бихте ли посочили плюсовете и минусите на детските градини в района от собствен опит ?).
ћного благодар€ предварително на отзовалите се  bouquet
÷итирай

—офи€

Elat аз мога да кажа че има много градинки между блоковете,има и много майка с деца,има и по-много от брат€та(те са навс€къде),има и доста детски градини(по наблюдение от разходките с количката),но как стои въпроса с т€х незнам,че още сме малки  Smile
÷итирай

–усе/—офи€

ѕо повод градините.Ќе си и помисл€йте за 6 цдг.ѕочива на стари лаври,и сегашната д-ка е, по мое мнение, неспособна да накара персонала да работи както тр€бва.
÷итирай

—офи€- расна пол€на

акто каза ѕоли наистина има доста места за игра за дечицата, аз съм обикал€ла доста и по други квартали по една или друга причина за ти€ почти 4 години откак съм майка и тук си е доста добре. ј има и доста варианти за превоз за където и да е. –азвит си е квартала бих казала.
«а градините, незнам 3хи какво приключение е имала да даде такава оценка на 6 ÷ƒ√, може би ще пожелае да ни сподели. јз лично мисл€ че то си е доста до учителките на които ще попаднеш. ¬се пак нали на една група са 2 + 2 помощник възпитателки, което значи близо 20 учителки и толкова помощник възпитателки. ћоето детенце в момента е първа година там. »мам само хубави впечатлени€. ћинавайки наблизо или взимайки детето виждам и останалите възпитателки. Ќ€какъв род физическо насилие над децата или устна агреси€ от сорта на обиди не съм вид€ла или чула. ¬ градината и кучета не съм вид€ла пикаещи и ...... да не казвам какво също.
«а сравнение аз живе€ в блок до 40 ќƒ« ∆ар птица. ќще преди да род€ съм виждала разни случки. ”чителка влачи детенце мисл€ на 2-3 годинки като го вдига и пуска и мъкне нан€къде за ръката. —амата таз дейност за мен е насилие над това малко дете, да не казвам че може и ръката да му измъкне. ƒетенцето реве жално за мама, а т€ го обиждаше и се държеше грубо.
ƒруг случай едно дете беше метнало н€каква лопатка отгоре на едно такова като как да го обесн€ 4 стълба с покривче. –еално височината на то€ покрив беше ниско за гол€м човек и възпросната учителка само с прис€гане можеше да € свали. “ака се разфуча та€ жена, с€каш е кра€ на света. ¬еликото престъпление е извършило детето. √ълчането върху детето беше придружено с обиди от сорта на тъпак идиот. “ова приспособление вече го н€ма в градината.
ƒруг случай който ми е разказан от позната майка. ƒетето й е там на €сла. –еве неистово по времето за спане следобед. “€ си го е познала по плача. ћисл€ че доста майки усп€ват да различават плача или смеха на детето си. —лед като повече от 1 час рева не престава, т€ отива и си прибира детето у т€х по собствена инициатива. Ќито са успокоили детето, нито й са се обадили.
ј учителките и охраната там редовно ги виждам с цигари в устите. ƒа отбележа не всички, но има редовните заподозрени. ќсвен това в градината редовно влизат хора с кучета и си вършат работата там където децата игра€т.
ј за другата градина 140 “инт€ва мисл€ беше името съм чувала хубави неща от съседи с деца там.
“ова е общо взето, в момента друго не се сещам.
÷итирай

–усе/—офи€

«а градините, незнам 3хи какво приключение е имала да даде такава оценка на 6 ÷ƒ√, може би ще пожелае да ни сподели. јз лично мисл€ че то си е доста до учителките на които ще попаднеш. ¬се пак нали на една група са 2 + 2 помощник възпитателки, което значи близо 20 учителки и толкова помощник възпитателки. ћоето детенце в момента е първа година там. »мам само хубави впечатлени€. ћинавайки наблизо или взимайки детето виждам и останалите възпитателки. Ќ€какъв род физическо насилие над децата или устна агреси€ от сорта на обиди не съм вид€ла или чула. ¬ градината и кучета не съм вид€ла пикаещи и ...... да не казвам какво също.

“ова е общо взето, в момента друго не се сещам.

¬еднага казвам.Ќа една група от 30 деца учителката е 1 до об€д и 1 след об€д,като имат и една леличка обща за двете групи.“ова 2+2 не знам къде го има? азвам го и заставам зад думите си защото детето ми е по-дълго в градината и има доста нередности,с които тепърва ще се сблъскваш.–едовно засичам сестрата да идва да си вземе об€да от градината,и също така рано сутрин да си пие кафенцето с охраната,отколкото да направи преглед на децата и най-важното да ¬Џ–Ќ≈ ЅќЋЌ»“≈.ƒиректорката с ц€лата си гордост се изправи септември месец пред всички/дошли/родители и ќЅ≈ўј вс€ка сутрин да се извършва филтър на всички деца.≈ “ќ¬ј Ќ≈ Ѕ≈Ў≈ ѕќ¬≈„≈ ќ“ 3 ƒЌ» » ¬—»„ ќ —≈ «јЅ–ј¬».Ќе може да изискваш родителите да си плащат редовно таксите,да нос€т тоалет.принадлежности,вс€ка година да се отчетат с 50-60 лв.,да се съобраз€ваш с това на г-жите да им е удобно, и вс€какви други подробности,а ти да не изпълниш даденото от теб обещание и то пред всички родители.ќф толкова много други неща има,че.....чак не ми се разказва.
ѕ.ѕ.√радината има 3 къщички по 2 групи във вс€ка-12 учителки и 3 лелички,по една за вс€ка къщичка.Ќе знам какви възпитателки ти се привиждат.Ќещо си с много грешни виждани€.≈дна жена за охрана,1 касиерка,1 сестра и 2 готвачки и 2-3 общи работници.“ова е.јгреси€ н€ма,но когато детето ти порасне,само ще ти казва,какво са казали г-жите и как то се е почувствало.
÷итирай

—офи€- расна пол€на

јми аз на ти€ лелички им викам така. ƒа по 1 е учителката, но имах предвид че допира на групата е с 4 бро€ общо.
Ќ€мам твоите наблюдени€, тъй като както казах сме първа година едва. ћакар че детенцето ми не е от мълчаливите и всичко си ми казва и отсега. ј и ми е доста послушна, нито е буйна, нито се лигави. ќт учителките които са на моето дете съм доволна много. Ќемога да си крив€ душата. «а останалите много немога да кажа, тъй като ги виждам само минавайки.
ўе видим занапред как ще бъде. Ѕлагодар€ ти, че ни сподели впечатлени€та си!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 551
ѕривет и от мен, краснопол€нкиии.  Hug » какво? ¬ крайна сметка не се ли срещнахте? Smile  ато се оправи времето и ние сме "«а" разходка в парка. Smile

«а района около стадиона аз мисл€, че не е лош. —тадионът е наблизо, което е супер за разходка и спорт; бул. ¬ъзкресение е близо с достата магазинчета отдолу в дълги€ блок; пазара; комуникативен район - рейсове+трамваи, спирки наблизо; детска кухн€; 54 ќƒ« е точно до стадиона. ќтносно "брат€та" не мисл€, че са повече от други райони. Peace  олкото до градинките в интерес на истината р€дко ход€ натам и не помн€ как сто€т нещата с детските площадки.  newsm78
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ќ срещнахме се но в доста малък състав. Ќад€вам се като се стопли повече съседки да се включват.  Smile
÷итирай

ћнени€: 27
 Hug bouquet ћного ви благодар€ момичета, определено ме успокоихте Smile
јко стане така, че наистина се пренесем там, ще продължавам да ви тормоз€ с питанки, както виртуално, така и на живо -над€вам се Smile
÷итирай

–усе/—офи€

≈хоооо момичета.Ќикой не пише в темата.—реща?
я да ви питам-н€къде из квартала да са минавали от общината да пръскат?
ѕисах им мейл,дали имат намерение н€какво,но от умр€л писмо не се получава.
÷итирай

—офи€

“ъй като съм по близо до —вета “роица, та да сподел€, че в парка "—вета “роица" са пръскали, днес една мама ми каза...»наче за среща съм навита, ако има желаещи разбира се...
÷итирай

–усе/—офи€

“ова е хубаво,че в парка са пръскали.Ќо в междублоковите пространства,където също игра€т деца-не са.«а срещата и аз съм навита,но €вно сме само ние. Thinking
÷итирай

—офи€

“ова е хубаво,че в парка са пръскали.Ќо в междублоковите пространства,където също игра€т деца-не са.«а срещата и аз съм навита,но €вно сме само ние. Thinking

јми може другата седмица, ако си навита да си направим една, може пък междувременно и други да се включат, разбира се Smile
÷итирай

–усе/—офи€

„удесно.ўе се уговорим допълнително за точни€ ден.
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ѕу и аз за среща, ако не ми изникне нещо спешно. «а другата седмица разбирам, но ден и м€сто и час какви? ќстав€м си скайпа, че съм отплесната и мога да забрав€ да провер€ тука. blood_shadow777
÷итирай

–усе/—офи€

ћомичета дават го дъждовно другата седмица. оето е кофти.јко искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Ќапример ср€да,10.30ч.,кафето до църквата-Frends
÷итирай

—офи€

ћомичета дават го дъждовно другата седмица. оето е кофти.јко искате в понеделник да се уточним за точен час и ден.
Ќапример ср€да,10.30ч.,кафето до църквата-Frends

јми ако е това което си мисл€, говорим за църквата ко€то е близо до 28-мо у-ще ли? јз по принцип съм от »линден, но това н€ма особено значение, така че....ѕредлагам обаче в недел€ предполагам тогава ще се знае какво ще е горе долу времето да се разберем тогава за ден€, а после и час и м€стото да доуточним?
÷итирай

–усе/—офи€

недел€.чудесно.
÷итирай

—офи€

недел€.чудесно.

Ќещо май не се разбрахме вчера... Outta Joint незнам какво стана и се унесох  ooooh!... “ази седмица в ср€да н€ма да мога, но за другите дни /а и без събота и недел€/ съм ок, но времето май нещо н€ма да е много подход€що  Tired
÷итирай

–усе/—офи€

“ака е.ћай само ние двете се уговар€ме.Ќ€ма лошо.Ќаистина времето е леко гадно.“огава да се разберем за първата седмица на юли?
÷итирай

—офи€- расна пол€на

јз за тази отпадам, че нещо подсмърчам от снощи. «а другата ако съм здрава ще ви след€ за срещата. » май следващата е по-удачна. ƒават ти€ дни все да превал€ва и духа гадно.  ooooh!
÷итирай

—офи€

јко и вие сте ќ  може за другата, макар, че съпругът май първите дни ще е почивка и може да пътуваме, но след това мисл€ н€ма да има проблем само да сме живи и здрави  Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 22
«дравейте,
—ъвсем случайно попаднах на темата докато търсех частна детска €сла или клубче в района. Ќе знаех че има такава групичка, с ко€то можело да се разхождаме... ћного сме изпуснали определено! јаааа всъщност исках да попитам дали н€кой знае за частна детска €сла (остават ни 6 месеца до 3 годинки) или клубче в района? ћойта госпожица е много асоциална (напълно осъзнавам вината си за това). ¬къщи е пълно с играчки, но е сама и съответно не умее да комуникира с връстници. «атова се търс€ клубче, мисл€ че щее  добра подготовка за детската градина - първо по час-два, после по 3-4 и ... се над€вам да посвикне без мама... (дали мама ще свикне без не€ е друг въпрос)
÷итирай

bulgariq/sofiq

«дравейте мамииии Hug Ќе съм писала в темата от много време виждам че и н€колко срещи сте си правили.ўе се радвам ако се видим в н€кой от последните хубави дни.ћеждо другото Just а Woman аз също съм от »линден ще ми в при€тно да се съберем и да се видим всичките bouquet
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ѕривет!  bouquet
ћного ни е пуста темата. я малко да € пораздвижа.
–адвате ли се на зимната приказка навън? ј дечковците ви? Ўейните, снежните човеци и боевете с топки ни чакат нали?
÷итирай

—офи€

ато си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  35 ј моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78
÷итирай

–усе/—офи€

«дравейте и от мен.Ќаистина темата ни е много пуста.
÷итирай

ћнени€: 515
ћомичета, н€кой да има мерак за Ќ≈ћ— » ?
“ърсим още н€кого, защото ћћ започва курс за начинаещи,(много добра учителка, опитна)198 лв. за 44 часа, но имат промоци€ "2-ма с една такса". “ака че, търсим още един, да си дел€т таксата. ѕо 99 лв. за 44 часа. »ма ли мераклии?
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ато си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  35 ј моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

ќоо ами случва се. Ќ€кои дечковци като са толкова малки ги е страх и от сами€ сн€г. Ќо ще го опозна€т и после н€мат насита. —нежни топки, човеци, шейни гол€м кеф. Ќ€мам търпение обаче да се постопли и разтопи, че гол€м студ навън и да тръгна по разходки.
÷итирай

ћнени€: 10
«дравейте момичета, имам проблем за решението на който над€вам се ще ми помогнете. “р€бва да стигна от ј√"ќвча купел" до жк.  расна пол€на, бл. 132 ј бул. ¬ъзкресение .Ќ€мам иде€ как да стигна до там, само ми об€сниха, че зад спирката имало н€какво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който тр€бва да стигна). ћол€ ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Smile Praynig bouquet bouquet bouquet Ѕлагодар€ ви Smile
÷итирай

—офи€

«дравейте момичета, имам проблем за решението на който над€вам се ще ми помогнете. “р€бва да стигна от ј√"ќвча купел" до жк.  расна пол€на, бл. 132 ј бул. ¬ъзкресение .Ќ€мам иде€ как да стигна до там, само ми об€сниха, че зад спирката имало н€какво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който тр€бва да стигна). ћол€ ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Smile Praynig bouquet bouquet bouquet Ѕлагодар€ ви Smile
Ќе знам къде е ј√ ќвча купел,но с автобус 83 сте право на пазара на красна пол€на където всъщност е ƒћ!ѕомолете шофьора да ви кажа на ко€ спирка да слезнете за пазара на красна пол€на!
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

ћисл€, че 83 не отива в ќвча купел. Ќ€къде нав€рно ще тр€бва да се прекачи... Thinking
÷итирай

—офи€

ћисл€, че 83 не отива в ќвча купел. Ќ€къде нав€рно ще тр€бва да се прекачи... Thinking
ƒа права сте,обърках се.јвтобус номер 11 ходи до овча купел,той също ви върши работа!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 44

ачваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар  расна пол€на ще попиташ в трамва€, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
ј√=јвтогара
« ѕоследна редакци€: вт, 21 фев 2012, 14:37 от pommellina »
÷итирай

—офи€

ачваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар  расна пол€на ще попиташ в трамва€, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
ј√=јвтогара
аха  Laughing
÷итирай

ћнени€: 10
ћного ви благодар€, милички  bouquet Hug
÷итирай

—офи€

«дравейте и от мен  Stop
Ќавън вече се затопли и е време за разходки . »мали желаещи мами ? ∆иве€ в бл 228 , ако има н€ко€ съседка наблизо ще се радвам да се запознаем .
÷итирай

—офи€- расна пол€на

«дравей аз съм в 245. ѕред 40 ќƒ«, тво€ блок къде е? јз съм ћари€.
÷итирай

—офи€

аз съм √ергана , при€тно ми е
228бл е близо до 92 ќ”
имали други желаещи мами за разходки  Smile
÷итирай

–усе/—офи€

ƒалеч съм от вас,при пазара
÷итирай

—офи€

той пазара не е далеч
детската площадка на читалището е идеално за среща
други идеи ?
÷итирай

—офи€- расна пол€на

Laughing
«а мен пон€тието далеч не съществува, вървенето никога не ме е плашело. Ќо за момента не ход€ на прекалено дълги разходки, тъй като ми е студено да € нахран€. ћай идната седмица щ€ло да е по-слънчево. ’а дано.  Wink
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ћнени€: 106
«дравейте мами  Hug ¬ремето днес е прекрасно ,има ли желаещи за разходка ?  Very Happy јз съм ≈ли  smile3525
÷итирай

—офи€- расна пол€на

«дравей ≈ли!
Ќ€кой друг път с удоволствие. Ћеко ме набол€ва гърло и гол€мата ми е хремава. ѕри€тна разходка!  bouquet
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ќо ,много жалко!  Sad ƒано се оправи скоро детенцето...ўе имаме други възможности за срещи ,времето се затопли  Very Happy ѕиши ,когато решиш ,аз съм на лини€  Flutter “ова се отнас€ и за другите мами ,ще се радвам да се съберем повече ,така е по-весело  Very Happy Party Hug
÷итирай

—офи€- расна пол€на

Ѕлагодар€! ƒобре е вече. “и€ дни гледали ли сте какво ще бъде времето за разходки?
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ƒа ,аз само това дебна..у дома е пълна скука..» компютър не помага ,когато си между четири стени..ƒават го хладно до ср€да ,след това ще се затопли уж..ама знам ли го то€ април..  newsm78 #2gunfire »маш ли нещо в предвид ??  Praynig Very Happy
÷итирай

—офи€- расна пол€на

јми аз почти не пропускам ден за разходка, днес май ще е доста кратка нещо не ми харесва времето. »наче читалищните градинки и двете не ме влекат особено. «а отправна точка за среща стават ама не и да се стои повечко време. ѕредпочитам си в парка.
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

¬ремето днес наистина е много начумерено..ха да завали.Ќие ходихме в ѕикадили в ћол —офи€ и се прибрахме веднага след това.Ќе ми се рискува да излизам пак днес.»наче по принцип и аз предпочитам парка,по-просторно е и наблизо н€ма движение..ако се отскубне да стане бел€.≈,ще изчакаме да мине ср€да пък дано се позатопли.  Praynig  Flutter
÷итирай

bulgariq/sofiq

«дравейте мами и аз съм тук не б€х влизала Hug √отова съм за разходки ще влизам по често за да виждам уговорки  Smile Love
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

≈ее ,най-после една смела мама ! јз тук самичка ц€ла седмица кукам.. #2gunfire ƒано сте били извън града за празниците или имате добро оправдание да не ме поканите на разходка  35 ќсвен времето ,разбира се...  Flutter Hug  ак си прекарахте ¬еликдена ?? –азказвайте  Very Happy Love
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ƒа тук си б€хме , но знаете времето не е от най-прекрасните + лични ангажименти. ќт понеделник го дават прекрасно време, дано са познали!
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ƒо понеделник има много време ,давайте да се организираме и да идем н€къде за цели€ ден  Very Happy ¬ ёжен парк например ,отдавна не сме ходили с бебка ,че все € времето е лошо ,€ превоз н€ма.. Crossing Arms  о€ от вас момичета има книжка и кола на разположение??  newsm78 √ери? Ќеймлез?  Flutter ≈нибади?  35 Whistling   Hug
÷итирай

bulgariq/sofiq

јз н€мам книжка за жалост но съм навита за разходка в южни€ парк макар и с риск малки€ да ме побърка там защото има много забавлени€ Laughing Smile
÷итирай

—офи€- расна пол€на

ёжни€ парк ми е никак любим. ѕренаселен с джобоизпразващи глупости, липсва удобен превоз дотам, може би 83 става дон€къде. ќтделно движението е усилено по булевардите.
јко не ви е страх от повечко ходене, нека идем до главната але€ на «ападен ѕарк пеша. —амо да ви питам с какво превозвате децата, пеша ли ход€т или с колички или с н€какви колела триколки? ћоето си лежи в количката още, тъй че ми е лесно. »ма много пейки, беседки, масички, както и катерушки за по-големите. —кайпа ми е blood_shadow777 пишете там ще ме намерите по-бързо че да се организираме най-после.  Wink
÷итирай

bulgariq/sofiq

Ќие ходиме пеша мойто момче е гол€мо за колична но на по-дълги разто€ни€ ни се налага защото сме малко мързеланковци baby_neutral icon20.«ападни€ парк ми е близко така че аз съм «ј.—тига другите да не нави€т Smile
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

јми ,момичета ,не знам какво да ви кажа..«ападни€т е далечко за пешеходец ,особено надарен с мо€ мързел ! 35 «а ёжни€ бих се навила с кола и то точно заради глезотийките ,на мо€та ще и е много при€тно да ме натовари с куп нещица за занимавка  ooooh! Whistling ƒругите варианти са парк —в. “роица - много при€тен и има къде да си поръчаш нещо за пиене и други€т по-близо до квартала е то€ зад Ћукќйл с 22.Ќе го знам как се казва ,един такъв малък и пренаселен с майки с колички ,колкото пъти съм минала!  1stroller newsm08 јз за всеки случай ще повтор€ въпроса ,за √ерито разбрахме ,че не разполага с книжка и кола ,но може би Ќеймлез има и ще може да ни посъбере и извози до «ападни€ ѕарк!  Flutter bouquet ћоже да се чакаме пред н€ко€ от градинките  Flutter ѕишете ми на е-майл-а ,че съм си забравила паролата за —кайп и ме мързи да се занимавам  35 : elena.hristova85@abv.bg
÷итирай

—офи€- расна пол€на

“о€ зад Ћукойл е —вети ѕетър и ѕавел или още известен като Ѕоримечката. Ќо аз ви предлагам едно малко приключение, разходка в един по-истински парк какъвто е «ападен парк. ј относно пийването близо до главната му але€ се намират : ќћ¬, Ћукойл и ћакдоналдс. “очно до входа пък има и будка на спирката където има да се купи по нещо за занимавка, както и кафенца за желаещите. ≈ли хайде да те пробваме на по-дълга разходка, току го пребориш мързелчето.   Wink
√ерито бих ти препоръчала да си вземеш количката за малки€ за др€мка или като се измори. —игурно ще му е много забавно там на катерушките, а конкретно понеделник е работен ден и н€ма да има много народ там. ≈?  азвайте какво правим ще се поразтъпчем ли?
—вета “роица е толкова малък че ми изглежда като "градинка" отделно е доста пренаселен.
Ќа въпроса имам книжка, но колата немога да € взема защото е изключително нужна другиму.
÷итирай

bulgariq/sofiq

—ъгласна съм с NaMeLeSz пратих ти пълномощно в скайпа, а другите да пишат ден и час кога да направим срещата Hug Love
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ћомичета ,чухте ли за изгубеното детенце в «аимов? ћного страшно..знае ли се нещо ново ??ƒано го намер€т по-бързо и живо и здраво... ъде им е ума на ти€ майки ,да си остав€т децата без надзор.... newsm11
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

ѕосърнах. “о е такова слънчице... Ѕоже, мол€ се дано го намер€т по-скоро, дано вече да е намерено... Praynig
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=655561.0
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

Ќаистина,много грозно.. ак може?!Ќапоследък само на трагедии се натъквам...ѕреди н€колко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Ѕеше дограмаджи€,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полет€л надолу..» на м€сто,етажът бил висок..∆ената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправ€ оттук насетне.. no cry јз като разбрах и ц€лата се разтреперах,звън€х на мо€ да го чу€ как е,хем неговата е лесна,работи в офис..ƒве вечери не съм могла да мигна..ƒа не говорим,че он€ ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...»майте си едно наум и много се пазете,че всичко полуд€.......
÷итирай

—офи€

Ќаистина,много грозно.. ак може?!Ќапоследък само на трагедии се натъквам...ѕреди н€колко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Ѕеше дограмаджи€,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полет€л надолу..» на м€сто,етажът бил висок..∆ената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправ€ оттук насетне.. no cry јз като разбрах и ц€лата се разтреперах,звън€х на мо€ да го чу€ как е,хем неговата е лесна,работи в офис..ƒве вечери не съм могла да мигна..ƒа не говорим,че он€ ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...»майте си едно наум и много се пазете,че всичко полуд€.......

ћалко като спам де, ама  Peace Peace Peace абсолютно точно казано /като не изключвам себе си/...
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ƒа ,сигурно не е м€стото тук на то€ пост ,но все пак имах нужда да го сподел€ с н€кой  newsm12  ¬ижте какъв дъжд се изл€ ,на балканите вал€ло даже сн€г.. ooooh! ћай скоро н€ма да се ходи на разходка...
÷итирай

«дравейте мами!
ћол€ за мнение за 40 ќƒ«, тъй като детенцето ми е прието там и тр€бва бързо да реша! «а съжаление не познавам  расна пол€на, тъй като живе€ в ќвча купел, но там детенцето н€маше никакъв шанс за прием! Ѕлагодар€ предварително на всички отзивчиви мами!
’убав ден на всички!
÷итирай

–усе/—офи€

«дравейте мами!
ћол€ за мнение за 40 ќƒ«, тъй като детенцето ми е прието там и тр€бва бързо да реша! «а съжаление не познавам  расна пол€на, тъй като живе€ в ќвча купел, но там детенцето н€маше никакъв шанс за прием! Ѕлагодар€ предварително на всички отзивчиви мами!
’убав ден на всички!
моето дете завърши друга градина,но за 40 съм чувала много добри отзиви.
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ћомичета ,чухте ли какво е станало в квартала ?? Ќ€какъв индивид складирал експлозиви и запалителни вещества в блок 24 в  расна пол€на и заради жегите имало опасност да гръмнат!≈вакуирали са хората..јз лично не знам къде се намира въпросни€ блок,даваха го по новините.. ¬ие имате ли повече информаци€ за локаци€та на блока и самоличността на човека ??  Sick
÷итирай

–усе/—офи€

блока е в близост до 6 ÷ƒ√
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

Takaa,kakvi ujasii stavat v vartala ni...Momicheta,edna priatelka podariava dekorativni zaicheta,ne rastat poveche ot kilogram i polovina,izkliuchitelno sladki puhancheta Very Happy Ne iziskvat koi znae kakvi griji - pochistvane na kletkata dva puti sedmichno i hranene,mnogo sa podhodiashti za zaeti maiki s deca,koito iskat domashen liubimec..Ostanali sa edno dve,ako imate jelanie,pishete...Puk dano tova stane povod i da se sreshtnem ..  bouquet
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

„естит имен ден на всички мами и бебоци ,които празнуват днес ,  на —в. —в. ѕетър и ѕавел! ћного здраве ,щастие и успехи !  newsm51 smile3501
÷итирай

ћнени€: 251
«дравейте дали между вас има живеещи в блоковете около парка ѕетър и ѕавел,защото гледаме апартамент за продажба в района и искам да задам н€колко въпроса за м€стото?
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ћ€стото е хубаво ,доста по-цивилизовано от  расна пол€на.ѕада се –азсадника ,мисл€.. newsm78 јз съм ходила на гости у съфорумка и много ми хареса ,не е обрасло и мръсно ,както тук ,макар че не е много далеч от наши€ квартал...»ма удобен транспорт до вс€къде и  мола ти е на 5 минути с трамвай Tired  Whistling Flutter
÷итирай

ƒа –азсадника е ,но н€ма тема за този квартал.јко не те затрудн€ва може ли да ми кажеш ко€ е съфорумката за да и задам по-подробни въпроси м€стото.
÷итирай

—офи€ -  расна пол€на

ƒа ,но не съм € виждала отдавна.ѕиши и на лични ,може да ти отговори, ако още има време да пише тук Peace
« ѕоследна редакци€: нд, 05 €ну 2014, 10:36 от ElenaHristova »
÷итирай

Ѕлагодар€  bouquet дано € намер€!
÷итирай

ћнени€: 3
imali se oshte niakoi ot krasna polana tuk as sam ot treta chas v blok 329 tarsia si kompania za rashodka
÷итирай

—офи€

ћнени€: 9
»ма ли мами за разходка Rolling Eyes малката е на годинка и един месец ще се радваме да си намерим компани€ за игра и разходки.
÷итирай

—офи€

«дравейте на всички майки от квартала Smile) Ќе съм писала отдавна, но реших да обнов€ малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
јз съм много доволна от мо€та, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
ƒа препоръчате н€кой педиатър от ћ÷ ћедик, 10та поликлиника или н€къде в района ...
ЅЋј√ќƒј–я ѕ–≈ƒ¬ј–»“≈ЋЌќ.
÷итирай ѕубликувано от: компютър

—офи€ - Ѕургас

«дравейте на всички майки от квартала Smile) Ќе съм писала отдавна, но реших да обнов€ малко позабравената тема за добър педиатър в квартала.
јз съм много доволна от мо€та, но ми е далече а съм с 2 момченца и предпочитам да ми е наблизо.
ƒа препоръчате н€кой педиатър от ћ÷ ћедик, 10та поликлиника или н€къде в района ...
ЅЋј√ќƒј–я ѕ–≈ƒ¬ј–»“≈ЋЌќ.

«дравей,
Ќаши€ личен лекар- педиатър се казва д-р √алина јцева , и съм много доволна.
Ќамира в сградата срещу 10 ƒ ÷.

ћнени€: 200
«дравей,
Ќаши€ личен лекар- педиатър се казва д-р √алина јцева , и съм много доволна.
Ќамира в сградата срещу 10 ƒ ÷.
[/quote]

«дравейте Reason - предстои ми да раждам през јприл, а все още се лутам за избор на педиатър. ¬ид€х, че сте споделила положително мнение за тази докторка и бих искала да попитам малко повече - работи ли със «  или е на частно? —рещу 10 ƒ ÷ има н€какъв ћедицински център ли? »нтересува ме прави ли домашни посещени€ при нужда, откликва ли ако € търсиш на мобилни€ и такива разни въпроси.
Ѕлагодар€ предварително - ще се радвам да споделите Smile
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-208 от 208 отговора