Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
150-164 от 205 отговора
Здравейте,
Съвсем случайно попаднах на темата докато търсех частна детска ясла или клубче в района. Не знаех че има такава групичка, с която можело да се разхождаме... Много сме изпуснали определено! Ааааа всъщност исках да попитам дали някой знае за частна детска ясла (остават ни 6 месеца до 3 годинки) или клубче в района? Мойта госпожица е много асоциална (напълно осъзнавам вината си за това). Вкъщи е пълно с играчки, но е сама и съответно не умее да комуникира с връстници. Затова се търся клубче, мисля че щее  добра подготовка за детската градина - първо по час-два, после по 3-4 и ... се надявам да посвикне без мама... (дали мама ще свикне без нея е друг въпрос)
Цитирай

Здравейте мамииии Hug Не съм писала в темата от много време виждам че и няколко срещи сте си правили.Ще се радвам ако се видим в някой от последните хубави дни.Междо другото Just а Woman аз също съм от Илинден ще ми в приятно да се съберем и да се видим всичките bouquet
Цитирай

Привет!  bouquet
Много ни е пуста темата. Я малко да я пораздвижа.
Радвате ли се на зимната приказка навън? А дечковците ви? Шейните, снежните човеци и боевете с топки ни чакат нали?
Цитирай

Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  35 А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78
Цитирай

Здравейте и от мен.Наистина темата ни е много пуста.
Цитирай

Момичета, някой да има мерак за НЕМСКИ ?
Търсим още някого, защото ММ започва курс за начинаещи,(много добра учителка, опитна)198 лв. за 44 часа, но имат промоция "2-ма с една такса". Така че, търсим още един, да си делят таксата. По 99 лв. за 44 часа. Има ли мераклии?
Цитирай

Като си гледам през прозореца много й се раздвам на зимата  35 А моето бебче не иска да се вози в шейната newsm78

Ооо ами случва се. Някои дечковци като са толкова малки ги е страх и от самия сняг. Но ще го опознаят и после нямат насита. Снежни топки, човеци, шейни голям кеф. Нямам търпение обаче да се постопли и разтопи, че голям студ навън и да тръгна по разходки.
Цитирай

Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Smile Praynig bouquet bouquet bouquet Благодаря ви Smile
Цитирай

Здравейте момичета, имам проблем за решението на който надявам се ще ми помогнете. Трябва да стигна от АГ"Овча купел" до жк. Красна поляна, бл. 132 А бул. Възкресение .Нямам идея как да стигна до там, само ми обясниха, че зад спирката имало някакво пазарче и там се намира "dM" (магазина до който трябва да стигна). Моля ви, ако ви е познат адреса да ме упътите Smile Praynig bouquet bouquet bouquet Благодаря ви Smile
Не знам къде е АГ Овча купел,но с автобус 83 сте право на пазара на красна поляна където всъщност е ДМ!Помолете шофьора да ви кажа на коя спирка да слезнете за пазара на красна поляна!
Цитирай

Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking
Цитирай

Мисля, че 83 не отива в Овча купел. Някъде навярно ще трябва да се прекачи... Thinking
Да права сте,обърках се.Автобус номер 11 ходи до овча купел,той също ви върши работа!
Цитирай

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара
« Последна редакция: Вт., 21 Февр. 2012, 14:37 от pommellina »
Цитирай

Качваш се на трамвай 11 ( спирката е там където спира и трамвай 5 ) и слизаш на пазар Красна поляна ще попиташ в трамвая, след като слезеш пресичаш улицата и зад спирката е DM
АГ=Автогара
аха  Laughing
Цитирай

Много ви благодаря, милички  bouquet Hug
Цитирай

Здравейте и от мен  Stop
Навън вече се затопли и е време за разходки . Имали желаещи мами ? Живея в бл 228 , ако има някоя съседка наблизо ще се радвам да се запознаем .
Цитирай

150-164 от 205 отговора