София - Красна поляна

  • 38 064
  • 209
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 106
До понеделник има много време ,давайте да се организираме и да идем някъде за целия ден  Grinning В Южен парк например ,отдавна не сме ходили с бебка ,че все я времето е лошо ,я превоз няма.. Crossing Arms Коя от вас момичета има книжка и кола на разположение??  newsm78 Гери? Неймлез?  Flutter Енибади?  Joy Whistling   Hug

# 181
  • Мнения: 45
Аз нямам книжка за жалост но съм навита за разходка в южния парк макар и с риск малкия да ме побърка там защото има много забавления Laughing Simple Smile

# 182
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Южния парк ми е никак любим. Пренаселен с джобоизпразващи глупости, липсва удобен превоз дотам, може би 83 става донякъде. Отделно движението е усилено по булевардите.
Ако не ви е страх от повечко ходене, нека идем до главната алея на Западен Парк пеша. Само да ви питам с какво превозвате децата, пеша ли ходят или с колички или с някакви колела триколки? Моето си лежи в количката още, тъй че ми е лесно. Има много пейки, беседки, масички, както и катерушки за по-големите. Скайпа ми е blood_shadow777 пишете там ще ме намерите по-бързо че да се организираме най-после.  Wink

# 183
  • Мнения: 45
Ние ходиме пеша мойто момче е голямо за колична но на по-дълги разтояния ни се налага защото сме малко мързеланковци baby_neutral Laughing.Западния парк ми е близко така че аз съм ЗА.Стига другите да не навият Simple Smile

# 184
  • Мнения: 106
Ами ,момичета ,не знам какво да ви кажа..Западният е далечко за пешеходец ,особено надарен с моя мързел ! Joy За Южния бих се навила с кола и то точно заради глезотийките ,на моята ще и е много приятно да ме натовари с куп нещица за занимавка  ooooh! Whistling Другите варианти са парк Св. Троица - много приятен и има къде да си поръчаш нещо за пиене и другият по-близо до квартала е тоя зад ЛукОйл с 22.Не го знам как се казва ,един такъв малък и пренаселен с майки с колички ,колкото пъти съм минала!  1stroller newsm08 Аз за всеки случай ще повторя въпроса ,за Герито разбрахме ,че не разполага с книжка и кола ,но може би Неймлез има и ще може да ни посъбере и извози до Западния Парк!  Flutter  bouquet Може да се чакаме пред някоя от градинките  Flutter Пишете ми на е-майл-а ,че съм си забравила паролата за Скайп и ме мързи да се занимавам  Joy : elena.hristova85@abv.bg

# 185
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Тоя зад Лукойл е Свети Петър и Павел или още известен като Боримечката. Но аз ви предлагам едно малко приключение, разходка в един по-истински парк какъвто е Западен парк. А относно пийването близо до главната му алея се намират : ОМВ, Лукойл и Макдоналдс. Точно до входа пък има и будка на спирката където има да се купи по нещо за занимавка, както и кафенца за желаещите. Ели хайде да те пробваме на по-дълга разходка, току го пребориш мързелчето.   Wink
Герито бих ти препоръчала да си вземеш количката за малкия за дрямка или като се измори. Сигурно ще му е много забавно там на катерушките, а конкретно понеделник е работен ден и няма да има много народ там. Е? Казвайте какво правим ще се поразтъпчем ли?
Света Троица е толкова малък че ми изглежда като "градинка" отделно е доста пренаселен.
На въпроса имам книжка, но колата немога да я взема защото е изключително нужна другиму.

# 186
  • Мнения: 45
Съгласна съм с NaMeLeSz пратих ти пълномощно в скайпа, а другите да пишат ден и час кога да направим срещата Hug Heart Eyes

# 187
  • Мнения: 106
Момичета ,чухте ли за изгубеното детенце в Заимов? Много страшно..знае ли се нещо ново ??Дано го намерят по-бързо и живо и здраво...Къде им е ума на тия майки ,да си оставят децата без надзор.... newsm11

# 188
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Посърнах. То е такова слънчице... Боже, моля се дано го намерят по-скоро, дано вече да е намерено... Praynig

# 189
# 190
  • Мнения: 106
Наистина,много грозно..Как може?!Напоследък само на трагедии се натъквам...Преди няколко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Беше дограмаджия,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полетял надолу..И на място,етажът бил висок..Жената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправя оттук насетне.. no cry Аз като разбрах и цялата се разтреперах,звънях на моя да го чуя как е,хем неговата е лесна,работи в офис..Две вечери не съм могла да мигна..Да не говорим,че оня ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...Имайте си едно наум и много се пазете,че всичко полудя.......

# 191
  • София
  • Мнения: 164
Наистина,много грозно..Как може?!Напоследък само на трагедии се натъквам...Преди няколко дни почина мъжът на една позната и то при изключително нелепа трудова злополука.Беше дограмаджия,въжето,с което бил вързан се разхлабило (не ме питайте как) и онзи полетял надолу..И на място,етажът бил висок..Жената е с малко момченце на 7 години,не знам как ще се оправя оттук насетне.. no cry Аз като разбрах и цялата се разтреперах,звънях на моя да го чуя как е,хем неговата е лесна,работи в офис..Две вечери не съм могла да мигна..Да не говорим,че оня ден една кола щеше да ме отнесе с детето-за сведение шофьорът не беше жена...Имайте си едно наум и много се пазете,че всичко полудя.......

Малко като спам де, ама  Peace Peace Peace абсолютно точно казано /като не изключвам себе си/...

# 192
  • Мнения: 106
Да ,сигурно не е мястото тук на тоя пост ,но все пак имах нужда да го споделя с някой  newsm12  Вижте какъв дъжд се изля ,на балканите валяло даже сняг.. ooooh! Май скоро няма да се ходи на разходка...

# 193
  • Мнения: 7
Здравейте мами!
Моля за мнение за 40 ОДЗ, тъй като детенцето ми е прието там и трябва бързо да реша! За съжаление не познавам Красна поляна, тъй като живея в Овча купел, но там детенцето нямаше никакъв шанс за прием! Благодаря предварително на всички отзивчиви мами!
Хубав ден на всички!

# 194
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Здравейте мами!
Моля за мнение за 40 ОДЗ, тъй като детенцето ми е прието там и трябва бързо да реша! За съжаление не познавам Красна поляна, тъй като живея в Овча купел, но там детенцето нямаше никакъв шанс за прием! Благодаря предварително на всички отзивчиви мами!
Хубав ден на всички!
моето дете завърши друга градина,но за 40 съм чувала много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт