Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Дом
Дом
15 552 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 336 отговора

In the shadows of my mind

Идвам да споделя опит от първа ръка с Доместина и да попитам отново за фирма за почистване  Laughing
Като цяло, въпреки, че не ни беше удобно да купуваме пакет от 4 посещения без да сме сигурни в услугата, го направихме (махнаха от услугите си еднократното почистване). В уговореното време при нас дойдоха 3 различни жени:
- от първата бяхме доволни, но тя бе заета в последствие и не можахме да я "резервираме" повече
- от втората не бяхме доволни въобще
- от третата също бяхме доволни и я викнахме отново (имаше свободни нейни часове).
Предварително обяснявах какво и как да се свърши, в каква последователност, с какви препарати, къде точно искам специално внимание и т.н.
За четирите посещения платихме 196лв. (по 49лв на посещение). Ако бяхме избрали абонамент за почистване всяка седмица в определен ден и час, щеше да ни излезе по-евтино, но за нас не е удобно да фиксираме такива дни и часове.
До тук добре. Но вчера като решихме да вземем нов пакет, се оказа, че Доместина са вдигнали цените и сега пакет за посещение всяка седмица е 180лв. (по 45лв на посещение), а нефиксираните посещения са 220лв. (55лв на посещение)  #Crazy Crazy #2gunfire Та... това вече ми дойде в повече и сега търся нова фирма  Laughing Въпросът не е до увеличението, ами просто вече ми горчи да им ползвам услугите...

Погледнах тази фирма, която е спомената няколко пъти наоколо - Кристъл Сървиз, но при тях абонаментното почистване е възможно само, ако преди това съм купила пакет основно почистване  Shocked

Не знам вече какво да правя...
Цитирай

София

Много жалко. Бях решила да ползвам услугите на Доместина и по-точно за посещение всяка седмица. Първо ме подразни това с задължителната покупка на 4 посещения (въпреки, че на мен точно това ми трябва), но сега и цената. Stop
Явно първо са решили, че имат достатъчно клиенти и за това направиха минимум 4-те посещения. Сега, обаче са им се сторили малко парите и що пък да не вдигнат цените с над 10%. Crazy
Цитирай

София

Тъй като и на мен скоро ми трябваха такива услуги за необитаван от доста време апартамент, който имаше нужда от основно почистване, искам да похваля тази фирма. Справиха се много добре, изчистиха прозорци, кухня, баня, големите количества прах. Препоръча ми ги мой близък приятел, която пък ги ползва за офиса си. Peace
Цитирай

А колко квадрата и за какви пари?
Цитирай

Силно се вълнувам и аз  Mr. Green
Цитирай

Понеже ми е силно вълнуваща тема, да ви кажа, че Доместина са си върнали старите цени и еднократните посещения. Случайно видях на сайта им, тъй като не го бях отваряла от седмица-две. Може и други като мен да са се отказали от "новите им политики" и да са усетили, че не става така  Laughing
Цитирай

София

Преди не беше ли по 39лв на посещение когато си с абонамент? Според мен са върнали еднократните посещения, но не и цените.
Цитирай

Пловдив

Преди не беше ли по 39лв на посещение когато си с абонамент? Според мен са върнали еднократните посещения, но не и цените.
По толкова беше.
Цитирай

София

Моя грешка. Peace Не знам защо ми се въртят 39лв? newsm78
Цитирай

Пловдив

Моя грешка. Peace Не знам защо ми се въртят 39лв? newsm78
Абе питах мъжа ми, ти си права. 39лв е било ooooh! ooooh!
Цитирай

София

Да. Аз бях запомнила, че е малко под 10лв на час.
Цитирай

София

70 кв.м. за 190 лв., но по принцип цената не се формира от общата площ на апартамента, а всяка дейност се описва, и крайната цена се калкулира на база дейностите.  Peace
Цитирай

70 кв.м. за 190 лв., но по принцип цената не се формира от общата площ на апартамента, а всяка дейност се описва, и крайната цена се калкулира на база дейностите.  Peace
За колко часа е това.
Цитирай

София

Около 4-5 часа беше, бяха 3 момчета. Peace
Цитирай

Здравейте скъпи мами,

Моля ви за помощ и мнение. Бременна съм и имам две кученца - мопс и френски булдог - и те са бебчета. Направо лудница -  само бебета  Laughing
И съм в търсене на фирма да почисти малкото ни скромно жилище - само 100 кв и по 9 прозореца в стая  Rolling Eyes
Бихте ли ми препоръчали фирма за почистване.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
300-314 от 336 отговора