Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 423 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 333 отговора

Брях, пусни скица, да видим тоз уникат #Crazy
Цитирай

В свой си свят :))))

Брях, пусни скица, да видим тоз уникат #Crazy

Ъъъъъ и аз туй щях да кажа! #Crazy
Цитирай

София

И аз съм бременна, в силно замърсена панелка вече, защото все съм на режим "на легло", бебето идва скоро и ми трябва 1 основно и може би няколко поддържащи почиствания за София, като имам за миене голяма остъклена тераса, още 3 прозореца, много прашасали гардероби, баня, тоалетна и мокро помещение и най-вече кухня с високи шкафове, които самата аз не стигам без стълба. Рафтовете са ми предимно отворени и пълни с вещи, съответно основно почистване би включвало и разместване, а оставам с впечатление, че повечето фирми не извършват такива услуги. Към Доместина ли да се насоча или към друга фирма за основно почистване? Има ли такива, които почистват с Рейнбоу? Горе-долу какви са цените, ако някои е позлвал усулга с подобни параметри.
Цитирай

In the shadows of my mind

По описаното от теб основно почистване, едва ли Доместина ще могат да свършат работа. Дори да наемеш 1 жена за цял ден (т.е. 2 х 4 часа) едва ли ще успее да изпълни списъка. Може би, ако наемеш 2 за целия ден евентуално... но имай предвид, че те са по-скоро ориентирани към поддържащо чистене, всяка седмица, или нещо подобно, отколкото като пролетно/основно почистване.
Някъде тук в темата хвалиха някаква друга фирма, която бях разглеждала и имаха подобна услуга. Разгледай назад Wink
Цитирай

WonderLand

Здравейте, бихте ли ми препоръчали фирма за почистване на двуместен диван и матрак. Интересуват ме също така и цените, колко горе-долу би ми излязло почистване на такива мебели.

Благодаря предварително :–)
« Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 12:48 от SilverDream »
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

Нашият диван го праха Мистър Клийн (2 места+лежанка+разтегателен) - 50лв. Не съм очарована от резултата. Отделно, че съхна два дена, хем беше лято и жега.
Цитирай

Здравейте   bouquet.
Има ли някой, който да ползва абонаментно почистване на дома - веднъж или два пъти седмично или жена - за София? Може ли да споделите цени, какво включва услугата и евентуално координати, ако сте доволни от конкретен човек или фирма.
Основно прочетох за Рефлекс М положителни отзиви, но на страницата им не намерих цена за абонамент.

Аз съм споменавала за една фирма, която съм ползвала за оснвоно чистене и пране на дивани. Те предлагат абонаметно почистване, гледала съм на сайта им. Веднъж седмично = 40 лв. на посещение. Имаха описание какво включва. Долколкото знам долу горе това е тарифата, но си зависи и от големината на апратамента.

Catty m,
shte mojesh li da mi dadesh koordinatite na tazi firma?
Moje i na lichno suobshtenie Smile
« Последна редакция: нд, 05 мар 2017, 18:36 от AnMary »
Цитирай

София

От няколко дни и аз съм в процес на търсене на читава фирма за основно почистване и ме заболя главата направо. Вече 2 фирми минаха и направиха оглед. ОТ едната фирма припаднах направо от цената. Междувременно прочетох всичко писано в темата от 2015, 2016 и 2017 и съм тотално объркана.
Мислех, че Рефлекс са добра фирма, ама сега като ви чета вече не знам. Цената, която ми дадоха веднага, без да чакам изготвяне на оферти, е височка, но никой не е говорил за ДДС, тоест да очаквам да ми го начислят без да са ме уведомили ли?
Обещаха ми иначе за цял ден от 9 сутринта, с 3-ма души да успеят да изчистят, апартамент, в който се живее, не е след ремонт, изпиране и на матраци и диван. Естсествено прозорци и баня основно.
Но ме притеснява, че апартамента е около 70 квадрата, а ми обявиха цена 340лв. И то устно, нямам оферта писмена.
Но като се има предвид, че Мистър Клийн се оляха за същото нещо 550 лв. Shocked Cool
Аз ли нещо не съм в час. newsm78
Та ако можете да ми помогнете, чудя се дали да звънна на Свежест, София Клийн и Кристъл Сървисиз? АКо обаче ще ми обявят цена 400-500 лв.да не се занимавам. Отворена съм за всякакви предложения.  Praynig
Цитирай

София

Както съм писала и преди, ползвала съм няколко пъти СофияКлийн. За апартамент 70 кв.м би трябвало да ти вземат под 300 лв. Но най-добре се обади и говори с тях по тел., защото съм ги ползвал преди 2 г. и може да има корекция на цените.

Цитирай

София

За София клийн малко ме притесни това, че искат да им се плати предварително, преди почистването.
С какви препарати и техника чистят?
Цитирай

София

За София клийн малко ме притесни това, че искат да им се плати предварително, преди почистването.
С какви препарати и техника чистят?

Ха, изненада ме с това за плащането. Не съм плащала предварително, а след почистването ми даваха плик с фактура и там оставях парите. Малко е странно това, да.
Не си спомням препратите, честно казано. Знам, че останах доволна от банята, че там съм с едни тъмнокафеви плочки, които са ужасни.
Перат с някаква професионална прахосмукачка, но не е Рейнбоу.
Цитирай

Варна

аз ползвах АМЦ Комфорт , много съм доволна . изпраха ми дивана и  столове плюс матрака, и не ми взеха много . диване не е стар но имам бебе  беля и след почистването си върна цвета в които беше закупен. ако някои  иска препоръчвам ги горещо.
Цитирай

WonderLand

аз ползвах АМЦ Комфорт , много съм доволна . изпраха ми дивана и  столове плюс матрака, и не ми взеха много . диване не е стар но имам бебе  беля и след почистването си върна цвета в които беше закупен. ако някои  иска препоръчвам ги горещо.

Tази фирма само във Варна ли работи? На мен ми трябва нещо за София точно за почистване на диван и матрак.
Цитирай

Варна

Нямат офис в София. Само във Варна работи
Цитирай

Sofia

Аз пък търся фирма за почистване само на дограма, прозорци и щори за 4 стаи за София.
Ако някой може да сподели конкретно само за тази дейност пресни наблюдения Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
315-329 от 333 отговора