Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, обръщам се към всички за малко помощ относно мой проблем. Получих зацапване ден след като ми приключи ментруацията , донякъде може и да съм го предизвикала с това че точно този ден с мъжът ми решихме да имаме полов контакт, а може би има някакъв друг проблем. Съответно вече 2-ри ден имам много леко зацапване и болки в яйчниците. Свързах се с лекарката си , но не получих много ясен отговор относно проблема си, което е нормално след като не ме е прегледала. Имам час след 5 дни , но дотогава ще откача от тревога какво се случва с мен. Наред с болките в яйчниците, имам и "леко" сърцебиене и падане на кръвното. 

Надявам се някой да ми помогне с малко информация какво би могло да има ......
Цитирай

В сърцето на живота!

Можеш  да видиш зацапване по време на овулацията или по време на имплантиране - ако си заченала,преди цикъла или след цикъла - така че това зацапване е нормално  Peace А за сърцебиенето и кръвното,незнам.
Цитирай

Варна

Благодаря за отговора. Вече нямам зацапване , което ме успокои донякъде , но отново имам проблеми с кръвното . Много ми се искаше да има повод да се зарадвам , но нещо ми прищрака да си взема тест и да проверя. Уви , теста показа  EFN което отново събуди в мен отчаяние. Опитваме се от почти 2 години да си направим бебче с мъжът ми , но не се получава. Тази година сме стартирали процедурата - изследвания , спермограма, прегледи. Засега не сме открили проблема....  smile3518.
Цитирай

В сърцето на живота!

Палома не се очайвай spoko И ние от 2 год. нямаме резултат....Бъди силна и вярвай.Зацапването е нормално.
Цитирай

Варна

ще изчакам да мине прегледа при моята гинеколожка да видим нейното мнение какво е положението . newsm12 . Решили сме да пробваме едни чудати билкови смеси от аптека намираща се в София. Чух много добри отзиви за нея, а и се срещнах с жени които са имали проблеми относно забременяването и са пили от тях и резултата е налице. Вече ми омръзна да ме тъпчат с химикали, затова съм решила да пробвам с билки.
Цитирай

В сърцето на живота!

Палома какви са тези билки?За какво са? Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Билките действат на основата на почистване на организма от всякакви болести, "стимулират" овулацията ти. Билките се дават и за двамата , вече съм уговорила мъжът ми , че за мъжа са доста горчиви.  newsm10. Намерих страницата на тази аптека http://zonka-d.hit.bg/contacts.htm . Само трябва да звънна и да си обясня за проблема и тя ще подготви сместа . Незная дали се хващам за сламка, но съм се решила ....
Цитирай

В сърцето на живота!

Билките действат на основата на почистване на организма от всякакви болести, "стимулират" овулацията ти. Билките се дават и за двамата , вече съм уговорила мъжът ми , че за мъжа са доста горчиви.  newsm10. Намерих страницата на тази аптека http://zonka-d.hit.bg/contacts.htm . Само трябва да звънна и да си обясня за проблема и тя ще подготви сместа . Незная дали се хващам за сламка, но съм се решила ....

А не трябва ли да се допиташ до лекар,дали да ги пиете тези билки?На своя глава ли ще ги пиеш?Как се казват?
Цитирай

Бургас

Искам да споделя следното. На 02.05 ми дойде М. и до 9.05 ми тече кръв след това кафеникаво зацапване което вече стана почти розово но продължава все още , а днеска е 11.05 което ще рече , че вече почти 10 дни трае менструацията. Само да допълня че се касае за третата М. след раждането.  Незнам дали се дължи на хормонални промени или на някакъв друг проблем -киста или нещо подобно.Интересното е, че вече преди да ми дойде не ме болят гърдите, а този месец ме заболяха в края на менструацията все едно че ще ми идва. Мисля че имам някакъв хормонален дисбаланс. Случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо?
Цитирай

В сърцето на живота!

На 02.05 ми дойде М. и до 9.05 ми тече кръв след това кафеникаво зацапване което вече стана почти розово но продължава все още , а днеска е 11.05 което ще рече , че вече почти 10 дни трае менструацията. Само да допълня че се касае за третата М. след раждането. 
Кафеникавото зацапване не е МЦ. За МЦ брой дните на същинското кървене,другото не!!! Peace
Цитирай

Варна

При мен менструацията винаги ми е продължавала в рамките на 7 дни, в началото силно течение , а в края вече минаваме на кафеникаво течение. Досега никога не съм попадала в такава ситуация и честно казано доста се стреснах. В Сряда имам час и ще видим на какво се дължи, поне така се надявам. Много се моля да не са лоши новините   newsm17
А за билките немога да ти кажа все още какво съставляват , все още не съм звъннала. Разбрах , че и тук във Варна има такава аптека , ще трябва да разуча .  newsm12
Цитирай

В сърцето на живота!

А за билките немога да ти кажа все още какво съставляват , все още не съм звъннала. Разбрах , че и тук във Варна има такава аптека , ще трябва да разуча .  newsm12
Ще чакам да пишеш  bouquet
Цитирай

Варна

И така нищо под слънцето, проблема при мен не се разбра.  Евентуално това прокървяване се дължи на "несвършила" менструация. Направихме цитонамазка поне, и изследване за хламидия (влагалищна проба) т.к са ми вземали кръвна проба която не е много сполучлива, не съм правила такова изследване, и него ще го чакам 10 дни поне. Т.к сме решили да стартираме процедурата по ходене на лекари отново , се опитахме да си запишем час за Д-р Александров, но не успях да си запиша час ,имат чак за Септември и ми казаха чак тогава да звънна . Решихме да пробваме с билките дотогава и без това имаме време. Не ми се иска да ходим при друг лекар, затова ще изчакаме.
Цитирай

Пловдив

Ох и аз имах подобен проблем.
Закъсня ми цикъла и две седмици имах зацапване, което така и не разбрах какво беше.Цикъл ли, що ли?
Правих тест за бременост, но беше отрицателен, сега ме болят гърдите.
Може това зацапване да се дължи на хормонален дисбаланс според мен.
Цитирай

някъде другаде

Аз също имох зацапване, но между циклите. Правиха ми кюретаж за да вземат материал за изследване и се оказа , че е от хормонално нарушение.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.