моя дом-моята гордост!!!

  • 2 276
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте момичета и момчета Grinning ето тема с която всички можем да се изфукаме аз лично мисля утре да снимам апартамента и да ви се похваля,давайте и вие!!! newsm10

# 1
  • Мнения: 112
  Аз нищо немога  да покажа засега и кой знае  до кога EmbarassedНо много обичам да  гледам  жилищата на другите хора.Радвам се , че са успели  да  постигнат  мечтата си  за  своя дом.Пък и идеи събирам Simple Smile

# 2
  • Мнения: 721
аз нямам нищо ново с което да се похваля, но ще следя темата с интерес

# 3
хайде да събираме идеи пък знае ли човек- мечтите умират последни вярвайте в тях и те ще се сбъднат!!! newsm44

# 4
# 5
zllate супер сладко чакай скоро и аз да ти се похваля!!! newsm81

# 6
  • Мнения: 721
мерси, чакам с нетърпение.обожавам да разглеждам как хората са превърнали мечтите си в реалност, а на тези които в момента го правят-успех

# 7
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Има теми - покажете си хола, детската, спалнята, има тема за антрето, за баните......Има и за градините.... За колите....Тук всичко накуп ли трябва да се показва?

# 8
  • Мнения: 4 289
Ами фукайте се в определените за това теми - предостатъчно са. Иначе на мен ще ми е интересно да видя нещо от рода на ''преди-сега''.
P!nk Angel, аватарът ти е много голям и излишно разпъва страницата. Допустимият размер е 160-200.  Wink

# 9
  • На морето!
  • Мнения: 5 706
И аз идвам в темата да се дивя  Laughing

# 10
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Аз нямам луксозно жилище, на което да се дивите в захлас, но пък си е мое - нито го изплащам, нито е под наем /за което съм много благодарна на родителите си/. Доволна съм от това, което имам. Е, разбира се като всяка домакиня си имам мечти за ремонти, но няма да е тази година. Снимки имам в албумите си в подписа /качеството на някои е ужасно, изкривени цветове от стария ми апарат/, а снимки от типа "преди-сега" имам само на кухнята, пак в албумите в подписа.

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 18:52 от Джемма

# 11
  • Мнения: 1 208
И аз да покажа нашия апартамент- не е нещо кой знае какво но сме си го направили заедно само с моя мъж и си го обичаме много. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12150674

# 12
  • Варна
  • Мнения: 478
Мама Диди-много ви е хубав апартамента-добре си го подредила-поздравления!!!А това е моят дом  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225959      .

# 13
  • Мнения: 1 208
rosiel,благодаря
Връщам ти комплиментите не просто от учтивост  Laughing а защото и вашия апартамент е страхотен.Браво- всичко много ми хареса.   bouquet

# 14
  • Мнения: 4 390
Има теми - покажете си хола, детската, спалнята, има тема за антрето, за баните......Има и за градините.... За колите....

 topicclosed

Общи условия

Активация на акаунт