Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-326 от 326 отговора
Здравейте ,можете ли да ми препоръчате добър педиатър в Бургас?Благодаря предварително bouquet
Цитирай

Ами зависи в кой район живееш.
В Изгрев са доволни много мой приятелки от д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова.
Аз съм при д-р Нонбева -тя е в Зорница-също съм доволна от нея Peace
Цитирай

Чувала съм за Праматарова. Някой да даде мнение по въпроса, че и мен лично ме интересува.
Цитирай

Ами живея в центъра та затова се чудех някакви координати на добър педиатър? newsm78
Цитирай

В Св.София знам че има добър педиатър жена,ама сега забравих името ooooh!
Ако се сетя ще пиша Peace
Цитирай

Да благодаря  пиши. bouquet
Цитирай

д-р Борис  Ангелов  е много добър.Кабинетът  му е в к-с" Зорница".близо до пицария Зорница  
Цитирай

Съгласна съм за Алгелов ,но не приема нови пациенти Peace
Цитирай

Mnogo dobra e karadjova koiato se namira na ulica levski
Цитирай

Защо не приема нови пациенти този доктор?
Цитирай

И аз също ще ти препоръчам Караджова, винаги когато ми трябва успявам да я открия по телефона, дори и по празници и почивни дни, много е отзивчива. Освен това е един от малкото педиатри в Бургас, които са малко по в час с препоръките на СЗО и препоръчват късното захранване при бебетата - мен най-вече това ме накара да запиша малката при нея, нищо че сме в М. Рудник
Цитирай

За Караджова да попитам - приема ли нови пациенти - на мен ми предстои раждане през юни и чувам добри отзиви за нея.Предварително ли трябва да се запиша или като се роди бебка?Моля ако някой има координати да ми пише на лични Smile
Цитирай

В Св.София знам че има добър педиатър жена,ама сега забравих името ooooh!
Ако се сетя ще пиша Peace

Може би имаш в предвид д-р Ангелова.
Цитирай

добри педиатри в Б-с:
1. д-р Маргарита Димитрова
2.д-р Ели Благинова
3.д-р Томова
4.д-р Праматарова
5.д-р Ангелова от "Св. София"
6.д-р Соня Ставрева
Цитирай

Бен точо д-р Ангелова имах в предвид Peace
Цитирай

Стоичкова е мн. добра, преди имаше кабинет и някъде около Старата поща, освен в Изгрев.
Цитирай

Аз съм много доволна от д-р М.Димитрова и от д-р Ралева, и на двете кабинетите им са в центъра. Педиатърката при която водя малкия по ЗК също е много добра - д-р Таня Димитрова, но кабинета и е в първа поликлиника
Цитирай

Д-р Каспарян. Работи във второ детско отделение, а кабинетът й е в поликлиника "Зорница" бл.58.
Цитирай

Д-р Каспарян. Работи във второ детско отделение, а кабинетът й е в поликлиника "Зорница" бл.58.
Уф и други майки са доволни от нея, ама заради нея една приятелка влезе с 40-дневното си бебе в болница, заради неправилно назначено лечение
Цитирай

Посещавала съм Димитрова в частния й кабинет 2 пъти,струва ми се добра,прави обстойни прегледи.Но аз не съм критерий,защото Габи не ми е боледувала до сега (да чукам на дърво) Записвам се да следя темата,защото идва юни и мисля да сменям педиатъра на малката.Възможно ли е авторката на темата да направи анкета?
Цитирай

ще следя темата с интерес , и аз събирам мнения, и на мен ми е нужен съвет за педи, в Зорница обаче, за Димитрова Таня , чувам повече лоши отзиви отколкото добри и се обърквам , затова ще следя темата с голям интерес !!!
Цитирай

marinka_d,предполагам говориш за Димитрова в 1-ва поликлиника.Аз също мислих да записвам Габи при нея,но разбрах че имала много пациенти и ужасно много се чакало.Това ме отказа.Все още съм в чуденка къде да я запиша,като държа най-вече да е разбрана и да дава направления.Аз така или иначе водя Габриела при М.Димитрова на частно.
Цитирай

да за нея пиша, но чух ,че не вдигала телефона събота и неделя и по празници, ние сме при Джендова и май, там ще си останем , иначе се лекуваме с хомеопатия при доктор Ферфериева, Силно препоръчвам с две ръце , просто Джендова също не си вдига телефона и това не ми харесва, но въпреки хомеопатията пак трябва да си има и педи, за всеки случай , за това питам тъкмо реших да я записвам при Димитрова и много недоволни мами ме накараха да се замисля , за това ще следя мненията  то няма и много време до края на юни , трябва да избера
Цитирай

Здравейте, момичета! Голямо ровене падна из форумите, но все още имам неясноти  newsm78 ...

И аз търся спешно личен лекар - педиатър, в близост до френската гимназия (стария Свободен университет), по възможност привърженик на препоръките на СЗО за изключителното кърмене и късното захранване.

Ще обобщя това, което намерих, но моля за актуална информация и координати на следните доктори или други в района, от които сте доволни:

1. д-р Маргарита Димитрова - ул. Поп Гепрги 7, тел. 832883, не е джипи, работи със ЗК?
2. д-р Антония Апостолова - трета поликлиника (ДКЦ 2)?
3. д-р Виделина Попова - трета поликлиника (ДКЦ 2), с много пациенти и без приемни часове?
4. д-р Мария Янева - трета поликлиника (ДКЦ 2), каб. 222?
5. д-р Ангелова - МЦ "Св. София"
6. д-р Дора Велева - МЦ "Св. София", никакви коментари
7. д-р Мирослава Колева - МЦ "Св. София", никакви коментари
8. д-р Стиляна Томова - завеждащ микропедиатрия, работи ли и в МЦ "Св. София" (няма я в сайта им)?
9. д-р Гюлбесер Топузян - МЦ "Ястреб Медикъл", Александровска 57 (Ел Масри), ами ул. Рилска 4 какво е?
10. д-р Сийка Караджова - бул. Иван Вазов 5 или ул. Левски 103, тел 0887191079, препоръчва късното захранване?
11. д-р Галина Бъчварова - ул. Константин Фотинов 41 партер, тел. 0888624433?
12. д-р Соня Ставрева - ул. Цар Борис 39 - партер, но не намирам такава улица на картата, дали не е ул. Княз Борис I, до Младежкия дом?

Моля ви за потвърждение или корекция на горепосочените и, разбира се, нови предложения за тази част на центъра! Бих се радвала на самостоятелен кабинет, за да избегна народа и лудницата в поликлиниките  Laughing , но по-важен е професионализмът на педиатъра.
Предварително благодаря на отзовалите се!  bouquet
Цитирай

аз лично съм доволна от:
1.д-р Маргарита Димитрова-координатите са актуални,не знам работи ли все още със ЗК.привърженик е на късно захранване и кърмене.добър професионалист.
2.д-р Ангелова от "Св. София"-не знам дали записва нови пациенти,но иначе е добър избор за личен лекар.
3.д- р Томова-имаше версии,че щяла да остава да работи в София,не знам верно ли е.добър професионалист.мила и внимателна.
4.д-р Ставрева-до Младежкия дом е.
аз съм с добри впечатления и от д-р Ели Благинова.ако те интересува,ще пиша координати.
Цитирай

Аз се записах при д-р Мигарова в "Славейков".Чувала съм добри отзиви за нея,но повече не мога да кажа засега. Ако има мами при нея да се обаждат.
Цитирай

Здравейте!
Трябва ми GSMа на Д-р Маргарита Димитрова спешно.Имах го, но ми се развали телефона и се изгуби.
Цитирай

Здравейте!
Трябва ми GSMа на Д-р Маргарита Димитрова спешно.Имах го, но ми се развали телефона и се изгуби.
0888650145
Цитирай

Нефертити благодаря ти за бързият отговор!  bouquet
Цитирай

д-р Спасимир Иванов
Цитирай

Здравейте мами!Синьт ми го записах при др.Мигарова,но трябва да ви кажа че изобщо не сьм доволна,не обяснява нищо,не се интересува как е детето дали е болно или здраво,ужасно груба е,а бе кво да ви кажа опава си парите от здравната каса и това е.Недай си боже да ти се наложи да я потарсиш изобщо не си вдига телефона.
Цитирай

И аз не съм доволна от нея. Преместих детето си при нея и днес го водих на консултация. Какво да ви кажа Ужас  ooooh!
По 3 деца влизат на веднъж - едното го мерят, другото го теглят - пълен конвейр. Едното като се разплаче заревават всички в хор. Няма време да пита детето с какво се храни и т.н. Ако аз я питам нещо отговаря набързо ама то в тоя хор можеш ли да чуеш нещо. Единствено гледаш да се изнесеш по-бързо. Консултациите се провеждатсамо в понеделник от 13 до 15 и е адската лудница.
Цитирай

ами детската консултация в трета поликлиника е два дни в седмицата,и пак влизат по 3-4-5 бебета едновремено(да знаете,ако там записвате бебенцата за детски педиатър).Ние сме там и искам да се махнем оттам,защото при нужда да се води детето извън детската консултация,в коридорите пред кабинетите е ужас,
Д-р Ставрева до Малдежкия дом,сигурно не работи като личен педиатър,или може да се записва при нея?
Цитирай

ами детската консултация в трета поликлиника е два дни в седмицата,и пак влизат по 3-4-5 бебета едновремено(да знаете,ако там записвате бебенцата за детски педиатър).Ние сме там и искам да се махнем оттам,защото при нужда да се води детето извън детската консултация,в коридорите пред кабинетите е ужас,
Д-р Ставрева до Малдежкия дом,сигурно не работи като личен педиатър,или може да се записва при нея?

Наистина консултацията в Трета поликлиника е под всякаква критика!Самия факт, че се помещава в мазето на болницата е достатъчен.

От Соня Ставрева изобщо не съм доволна Naughty Имахме инцидентен преглед при нея във Ветрен, понеже лекарката на малкия отсъстваше -  опита се да ме накара  да сменям АМ без да попита изобщо с какво мляко се храни и какво е опитвал, да съм му давала чай от копър и прочие глупости, а детето се оказа с възпалена стомашна лигавица.Да не говорим, че изобщо не си изми ръцете преди да го прегледа.

Аз препоръчвам д-р Згурова - завеждащ неонатологията във Ветрен и като втори вариант д-р Праматарова - и двете обаче не работят с касата засега.
Цитирай

Здравейте мамчета,да попитам д-р Караджова работи ли със ЗК?
Цитирай

Здравейте мамчета,да попитам д-р Караджова работи ли със ЗК?
По принцип тя не се води джи пи,работи съвместно с др.Червенкова,обади и се  и  я питай,ние се водим при Червенкова,но си ни преглежда Караджова.
Цитирай

Благодаря Mira1919 Hug
Цитирай

Сега се връщам от детска консултация в Трета - наистина по-голяма глупост не съм виждала - 20 бебета чакат вкупом с 20 майки и 5-6 татковци в някаква мизерна  чакалня, а по време на самата консултация в стаята има поне още 5 човека - не си записвайте децата в Трета поликлинка! ДАже не можах да разбера новата лична лекарка на децата добра ли е, не е ли?! Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?
Цитирай

Привет! Видях, че е упоменат д-р Ангелов и бързам да споделя моя опит с него. Заведох му детето си на частен прием. Прегледът беше много слаб - човекът бързаше да ни притупа, за да си ходи. Назначи му антибиотик заради възпалени уши, които установи само на допир на вече плачещо бебе. Изгони ме от кабинета като поисках да му провери отново ушичките, когато детенцето се успокои.
На другия ден заведох малкия на УНГ и там се установи, че ушичките му са наред.
Може и да е много добър педиатър, но аз повече не бих му се доверила след грубото отношение, което получих и неточната диагноза.
Цитирай

pollinna , знам че не е успокоение за тебе, но не само в трета е такава консултацията. И в първа е така, лудница е. Аз затова на ЛЛ по ЗК водя малкия само за ваксините иначе ходим на частно.
  Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?
Тя е ЛЛ на племенника ми. Сестра ми е много доволна от нея, вече 3-та година все при нея си го водят.
Цитирай

pollinna , знам че не е успокоение за тебе, но не само в трета е такава консултацията. И в първа е така, лудница е. Аз затова на ЛЛ по ЗК водя малкия само за ваксините иначе ходим на частно.
  Става въпрос за Мария Янева, отзиви някакви за нея има ли?
Тя е ЛЛ на племенника ми. Сестра ми е много доволна от нея, вече 3-та година все при нея си го водят.

Благодаря ти за бързия отговор - видях, че Д-р Янева е в списъка на Бу за педиатри за късно захранване и изкл. кърмене, но заради неуредните и хаотични консултации  ще си продължим посещенията при Маргарита Димитрова - там също чакаме вкупом  с още 6 деца примерно, но си влизаме само ние, и понякога и 30 минути ни е прегледа Peace
Цитирай

А д-р Димитрова с часове ли работи или мога да отида без час?
Цитирай

А д-р Димитрова с часове ли работи или мога да отида без час?
Ако питаш за д-р М.Димитрова, да с часове работи. Ако отидете без час сигурно няма да ви върне, но ще трябва много да чакате.По-добре си запиши час.
Цитирай

Записвам се да следя, че смятам да сменям нашата педиатърка след поредната неточна диагноза с изписани лекарства за сумати пари, кото се оказват ненужни накрая  Twisted Evil.
Цитирай

от 6-7 години водя сина ми при д-р М.Димитрова и съм много доволна - внимателна, любезна, обяснява всичко, препоръчвам я за бебета и деца в предучилищна възраст, за съжаление има много пациенти и понякога като се обадиш за час в четвъртък те записва за вторник,  а и май не работи със ЗК, но понеже моят син е вече по-голям, пък и е абониран да се разболява почивни и празнични дни, последните пъти го водя в Св.София и от там засега съм доволна
Цитирай

За мен най-добър педиатър в Бургас е д-р Маргарита Димитрова
Цитирай

Доволна съм от д-р Радева, много внимание обръща, внимателна, любезна, подробно преглежда, назначава изследвани, много разпитва и може спокойно да споделиш мнение и да го обсъдите.
Това последното е много важен фактор за мен.А не като питам нещо, да ми кажат да не чета в интернет и да не им се бъркам в работата.С това си изречение М.Димитрова ме отказа повече да й стъпя в кабинета.Не виждам нещо лошо в това да четеш и да се интерисуваш от въпроси засягащи здравето на детето ти.Напоследък има доста лекари подкрепящи четящите майки и спокойно отговарят на всички въпроси, без да се дразнят!Самата комуникация лекар-родител е основна в поставянето на диагнози.  Peace
Цитирай

Аз бих препоръчала д-р Златина Радева и д-р Маргарита Димитрова единствено.
Цитирай

Moмичета, спешно ми трябва тел. на Мария Янева, Трета поликлиника - лична е на децата, а ми се развали телефонът и всичко е изтрито Praynig
Цитирай

Маргарита Димитрова работи със сигурност със ЗК.
  Ние ходим редовно при нея, но напоследък доста често не поставя правилни диагнози и съм в голяма чуденка какво да правя, не ми се ще да я сменям Thinking
Цитирай

И М.Димитрова и Радева работят със здравната каса, но не можеш да си запишеш детето при тях на консултация.Те се водят специалисти и затова се ходи само или с направление или на часно.

Дънди точно заради това Димитрова ми каза да не чета в интернет.В смисъл, че постави според мен грешна диагноза.Аз я попитах за някои работи и тя ми се скара.След това се оказах права, за пореден път се убедих, че трябва да си слушам майчиният инстикт.
Последно водих малката при Радева и останах доволна.Но по принцип нямам много наблюдение, защото Криси не ми е боледувала (пу пу).На 2-3 пъти сме имали алергични реакции, незнайно от какво, които си отиват така както си идват.
Цитирай

Някой може ли да сподели впечатления за Д-р Даринка Иванова. Ние се записахме при нея, но сме ходили само два пъти засега и ми е трудно да преценя, пък и не знам какво да очаквам newsm78.
Цитирай

Дарина Иванова е в един кабинет с нашата педиатърка и се е слу4вало да я замества или д аидем в нейния график.Освен,4е е доста високомерна,не изслушва,прекъсва винаги,държи се грубо,изписва веднага антибиотик,докато нашата педиатърка из4аква,вика всеки ден да прослушва и обяснява подробно и 4овешки вси4ко.
Цитирай

Маргарита Димитрова работи със сигурност със ЗК.
  Ние ходим редовно при нея, но напоследък доста често не поставя правилни диагнози и съм в голяма чуденка какво да правя, не ми се ще да я сменям Thinking
не искам да ставам адвокат на д-р Димитрова, но всеки лекар може да сгреши и постави грешна диагноза, симптомите на повечето болести се припокриват, за мен много важно е вниманието и отношението
Цитирай

аз записах детото си при др.Караджова и съм страшно доволна
винаги си вдига телефона..записва часовете предварително месец за месец
винаги влиза само по една майка...бебетата се преглеждат в отделен кабинет от другите деца
Цитирай

винаги влиза само по една майка...бебетата се преглеждат в отделен кабинет от другите деца

ledenotomomiche,аз също мисля да се запиша при д-р Караджова и за това искам да те попитам,колко време преди раждането се уговорихте с нея.Дали приема нови пациентчета?
Цитирай

ledenotomomiche,аз също мисля да се запиша при д-р Караджова и за това искам да те попитам,колко време преди раждането се уговорихте с нея.Дали приема нови пациентчета?

Аз отидох предварително, но тя само си даде телефона и каза да и звънна когато родя, и така жената дойде на следващият ден след изписването Smile Ако ти трябва тел. - пиши Hug
Цитирай

здравей еми една приятелка говори с нея тя даде телефон и каза да се обадим като се приберем
звънах на следващия ден дойде .....мисля че няма да съжеляваш ако запишеш детето при нея bouquet
успех
Аз отидох предварително, но тя само си даде телефона и каза да и звънна когато родя, и така жената дойде на следващият ден след изписването Smile Ако ти трябва тел. - пиши Hug
Цитирай

Момичета, д-р Караджова практикува ли хомеопатия ?
Цитирай

Момичета, д-р Караджова практикува ли хомеопатия ?
Мисля че да  bouquet
Цитирай

Много ви благодаря за обстойната инфо, едва сега я виждам, но имам време да си сменя джипито, защото хич не бива.
Др Ангелова и др Радева, както и др Караджова ми светнаха като най- добри варианти досега, за Караджова прочетох, че работи с хомеопатия, за останалите две знаете ли практикумат ли хомеопатия?
Че изобщо не искам да тровя детенце с медикаменти, време е за лекарствата вече, аман от химии..
И ако някой има телефони на тези 3-те, че май не виждам надолу в темата.
Цитирай

Много ви благодаря за обстойната инфо, едва сега я виждам, но имам време да си сменя джипито, защото хич не бива.
Др Ангелова и др Радева, както и др Караджова ми светнаха като най- добри варианти досега, за Караджова прочетох, че работи с хомеопатия, за останалите две знаете ли практикумат ли хомеопатия?
Че изобщо не искам да тровя детенце с медикаменти, време е за лекарствата вече, аман от химии..
И ако някой има телефони на тези 3-те, че май не виждам надолу в темата.
Мога да ти дам на др.Карджова 0887 19 10 79
За другите две инфо нямам.Макар че мога да изровя телефоните.
Д-Р АНГЕЛОВА, МАРИАНА‎бул. Демокрация 67, Бургас056 813553
д-р Радева 0887/ 948 445
Дано съм ти била полезна bouquet
Цитирай

Определено, много благодаря! bouquet
Цитирай

azz 2пъти съм водила малката при нея, незнам дали практикува хомеопатия, но определено не бърза с лекарства и антибиотици.Много обстойно ни прегледа и ни пусна всички нужни изследвания преди да ни изпише билково сиропче, хомеопатични хапченца и ни даде направление за кожен.Чувахме се всеки ден, като единият тя самата ми звънна да ни пита как е Криси.Но мисля, че не работи като личен лекар, т.е. не може да си запишеш детето там.Може да ходиш на частно или с направление за педиатър.
Редактирам, че съм забравила да пиша, че става въпрос за д-р Радева!  Embarassed
« Последна редакция: Съб., 17 Апр. 2010, 21:21 от juja_ »
Цитирай

azz 2пъти съм водила малката при нея, незнам дали практикува хомеопатия, но определено не бърза с лекарства и антибиотици.Много обстойно ни прегледа и ни пусна всички нужни изследвания преди да ни изпише билково сиропче, хомеопатични хапченца и ни даде направление за кожен.Чувахме се всеки ден, като единият тя самата ми звънна да ни пита как е Криси.Но мисля, че не работи като личен лекар, т.е. не може да си запишеш детето там.Може да ходиш на частно или с направление за педиатър.
Е това не е вярно малката ми е записана при др.Караджова и тя и е лекар.Не съм взимала направление просто и се обадих.
И определно практикува хомеопатия Smile
Цитирай

Момичета,

Разполага ли някой с актуален телефон на Праматарова.
Стационарният тел на кабинета й е закрит, а на 0886999077 не отговаря - извън обхват или изключен .......

Благодаря предварително!
Цитирай

здравей те ,искам и аз да кажа че водя дъшеря си при д-р Маргарита Диметрова от както се е родила вече е на 3год.Сменили сме много доктори и съм ходила при много други на частно ,но за мен тя си остава най-добрия педиатър в Бургас.Много внимателна ,любезна интересува се от детео дали е оздарвяло ,просто за мен тя е номер едно.
Цитирай

Здравейте, скоро трябва да избираме педиатър, тъй като ми предстои да родя юли месец. Не съм запозната с добрите лекари в Бургас (особено с педиатрите), затова ви моля за помощ. Това, което е важно за мен при избора е:

1. Да е добър педиатър
2. Педиатъра да е в Славейков (не е задължително, но е желателно)
3. Да е поддръжник на късното захранване и да подкрепя кърменето
4. Да откликва на обажданията на пациентите
5. Да НЕ Е хомеопат, а ако е - да не налага хомеопатично лечение, което ние със съпруга ми не считаме за ефикасно (по тази точка се надявам да не получа нападки, уважавам личния избор на всички родители, предпочитащи хомеопатия  Peace!

Ще съм благодарна ако някой знае педиатър, отговарящ на нашите нужди.  bouquet Ако не отговаря на някоя от точките също приемам мнения. Моля, оставете ми и координати за да се свържа с педиатъра за среща.
Цитирай

cvetulka д-р Спиридонова в 4-та поликлиника отговаря на всичките ти условия,с едно малко изклюшение- преди 2 год. ни препоръча захранване при 4 навършени месеца,но аз си захраних детето по-късно и никога не е правила проблем от това.
Цитирай

Sunny-bs , може ли някакви координати? Час ли трябва да си запиша при нея за консултираме или направо да отида в кабинета й? И избора на педиатър ак става? В ЗК ли трябва да се ходи или направо при педиатъра?  newsm78
Цитирай

Sunny-bs , може ли някакви координати? Час ли трябва да си запиша при нея за консултираме или направо да отида в кабинета й? И избора на педиатър ак става? В ЗК ли трябва да се ходи или направо при педиатъра?  newsm78
Хубаво е преди да родиш да си избереш педиятър..свържи се с избрания/избраните по телефона защото има такива който не приемат и нови пациенти
Поговори с тях..предполагам имаш някакви изисквания за захранване..кърмене и тн...
След като бебчето ти се роди...се обаждаш на избраната лекарка...тя трябва до 24 часа да дойде на домашно посещение ....то е безплатно и се поема от здравната каса.Ще ти обясни за пъпчето, храненето,къпането ще и зададеш въпросите който те вълнуват bouquet
Няма ходене в ЗК това е само при смяна на педиатъра/лк и тн.
Общо взето се уговаряш направо с лекарката тя ще си под отви всички необходими документи.
Успех. newsm51
Цитирай

Здравейте и от мен момичета.И аз се интерсувам от педиатър за бебка,че 9 юли наближава.Но предпочитам да е в Меден Рудник,ако някой има инфо да го сподели.Благодаря newsm51.
Цитирай

Здравейте и от мен момичета.И аз се интерсувам от педиатър за бебка,че 9 юли наближава.Но предпочитам да е в Меден Рудник,ако някой има инфо да го сподели.Благодаря newsm51.

Малко е дълга темата, но има споменати педиатри в Меден Рудник - тук
Цитирай

Видях, че Д-р Янева е в списъка на Бу за педиатри за късно захранване и изкл. кърмене...
Може ли линк към този списък?  bouquet
Цитирай

Записвам се да следя темата.
Интересуват ме педиатри за района на Лазур , центъра. Тези в 3- та поликлиника ги отписвам категорично.
Някоя мама , ако има повече инфо за д-р Ели Благинова, къде се намира и също така лични впечатления.
Цитирай

Записвам се да следя темата.
Интересуват ме педиатри за района на Лазур , центъра. Тези в 3- та поликлиника ги отписвам категорично.
Някоя мама , ако има повече инфо за д-р Ели Благинова, къде се намира и също така лични впечатления.

днес разбрах че вече работи в германия...и аз търся добър педи ама ...
Цитирай

Аз като избирах беше истински кошмар. Тъкмо се спра на някой педиатър и прочета нещо страшно за него. А изискванията ми не бяха никак малко, най-вече да е за късно захранване, да е хомеопат, (но не класически, защото ми писна от класици, отричащи боаронци, от които видях само лошо) и все пак да е мил и любезен човек.

Единствено Караджова ми покри критериите. Има много пациенти, не винаги си вдига телефона, но съм доволна. И това че работи с хомеопатия не значи ,че винаги такива лекарства изписва. Напротив, само веднъж май ми се е случвало да ни изпише хомеопатично , но пък ефекта от него беше светкавичен.  Бих я препоръчала.
Цитирай

Всички свястни бягат или в София или чужбина  Rolling Eyes  И аз май към Караджова съм се ориентирала. 
Цитирай

Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогна;(  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"
П.С.Ивинявам се, ако тук не е мястото за моя въпрос,мо съм много отчаяна....
Цитирай

Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогна;(  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"

Здравей! Аз лично съм доволна от д-р Згурова, не веднъж ни е спасявала от неправилно лечение от страна на личния ни лекар. Синът ми, когато беше и той с остър отит го лекувахме със Зинат, подобрение настъпи едва на 2-3 ден от приема на АБ /и той вдигаше ужасно високи температури, беше някакъв кошмар/.
Но в момента има и такъв вирус с повръщане и разстройство и може би е хванал и него. На твое място бих го завела пак при Згурова!
Но това си е мое мнение! Бързо оздравяване!!!
Цитирай

Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогна;(  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"
Успокой се като за начало,според мен грешката е на д-р.Ангелов,че е сменил антибиотика,ама нормално за него,не го харесвам този доктох ама хич.
Точно същата картинка изживях и с трите си деца,причината беше вируса който върлува в момента,дъщеря ми 2 седмици се възтановява,а е на 6год.
Според мен отидете пак при др.Згурова и обяснете какво сте направили,да прегледа мъника и да се види дали има подобрение.
Аз мога да ти дам тел на две лекарки на които много вярвам,но не знам дали е хубаво постоянно да сменяш лекарите и все пак ако си решиш ,лекарките са др.Димитрва и др.Каспарян.
Пожелавам бързо възтановяване.
Цитирай

Благодаря ви мами за съветите,слава-Богу мъника се подобри на следващия ден.Smile Ще го заведа при Згурова след спирането на АБ за контролен преглед.Сега все още има разстройство,но не повръща и смятам че е от АБ.
Цитирай

аз също смятам д-р Згурова за страхотен лекар-заради нея и Хрусанова бих завела сина си в Св София иначе там -мерси .....
Цитирай

Здравейте. Някой има ли някаква информация и впечатления от др. Халачева? Благодаря предварително.  bouquet
Цитирай

аз съм водила детето при нея ,защото не се оправяше от някакъв вирус и искаха в болница да го пращат.....ми жената казя, че няма проблем да го вземе при нея, но няма смисъл....много внимателна наистина .....много мила
Цитирай

Здравейте мами,

От една седмица сме със сополи, които постепенно намаляват. Но за сметка на това зачестява дълбока "къртеща" кашлица. Температура няма. Личната - Чакърова(М.Рудник) днес не чу нищо на слушалките и назначи рентген - диагнозата е бронхит ...иска да пием клацид. Потърсих лекар за второ мнение -Праматарова - можем да отидем най-рано  утре следобед на преглед.  Тя познава малката и  иска да изчакаме до утре, за да я види. Не вярва, че  е бронхит. Особено при положение, че в слушалките нищо не се чува. Според нея е по-скоро заради ужасният влажен въздух, който дишаме в града. Не знам какво да мисля, притеснявам се да не объркам нещо ..случвало ли ви се е - бронхит да не се чува 
Цитирай

възможно е да не чува..възможно е и рентгенолога да е........объркал
Цитирай

Здравейте мами,

От една седмица сме със сополи, които постепенно намаляват. Но за сметка на това зачестява дълбока "къртеща" кашлица. Температура няма. Личната - Чакърова(М.Рудник) днес не чу нищо на слушалките и назначи рентген - диагнозата е бронхит ...иска да пием клацид. Потърсих лекар за второ мнение -Праматарова - можем да отидем най-рано  утре следобед на преглед.  Тя познава малката и  иска да изчакаме до утре, за да я види. Не вярва, че  е бронхит. Особено при положение, че в слушалките нищо не се чува. Според нея е по-скоро заради ужасният влажен въздух, който дишаме в града. Не знам какво да мисля, притеснявам се да не объркам нещо ..случвало ли ви се е - бронхит да не се чува  

Случвало ми се е и пневмония и бронхит да не чуят,даже с най големия, трима лекари не чуваха хриповете,а Каспарян само допря слушалката имказа ,че детето ври,на снимката се видя двустранна пневмония ,така че си е до лекар.
« Последна редакция: Ср., 18 Авг. 2010, 12:36 от Mira 1919 »
Цитирай

Здравейте!
Абсолютно може да има и бронхит и плевмония без да се чува на слушалки. Ние миналият месец изкарахме плевмония така. Понеже малката кашляше 2-3седмици, не много, нямаше Т, малко сополи - това беше. Водих я няколко пъти при личната и тя каза че гърдите са чисти и, че щяла да кашля 2-3 месеца, защото сега била тръгнала на ясла. Но реших да я види и Радева, от която съм страшно доволна. Тя също не чу нищо на слушалките и ни посъветва да я закараме на ренген - оказа се плевмония.
За Халачева - водила съм веднъж малката при нея като бебе, много мила жена, но нещо не можех да и се доверя напълно. Ако не се лъжа тя май се водеше инфекционист, а за мен най-добрият инфекционист е д-р Кънчева. Преди 5 години на връх Нова Година ми спаси живота, много е лично и отговорно приема пациентите си!
Цитирай

Вече си имаме и Т - снощи в 1 часа 37.8, сега 37.6....малката направи гърч на 11 месеца и не смея да чакам повече, за да дам Нурофен/Панадол. Нощес и дадох и първата доза Клацид, засега няма странични реакции (имам лоши спомени от този АБ...след първият прием цялата ми глава стана на бучки от него) 
Цитирай

juja_, а тази д-р Кънчева, тя педиатър ли е ?
Цитирай

Мисля, че май официално не се води педиатър, но определено винаги има много малки деца и дори бебета пред кабинета й, който е в поликлиника Бургас, срещу хотел Космос. Специалността й е инфекционист, работи и в инфекциозното, даже сега се сещам, че пишеше и детски болести отпред на кабинета.
Цитирай

Момичета, благодаря ви за отговорите  Hug
Цитирай

но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....
Тоя пък с неговият Класид,направо  ooooh! едни и същи лекарства, тази зима му сърбах попарата, дъщеря ми един месец пи антибиотици...
Момичета, редно ли е личната на дъщеря ми да ми взима потребителска такса за издаване на болничен - болничният е за мен естествено, но за гледане на дъщеря ми?
Цитирай

но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....
Тоя пък с неговият Класид,направо  ooooh! едни и същи лекарства, тази зима му сърбах попарата, дъщеря ми един месец пи антибиотици...
Момичета, редно ли е личната на дъщеря ми да ми взима потребителска такса за издаване на болничен - болничният е за мен естествено, но за гледане на дъщеря ми?
На мен също ми взимат,досега само за болничен са ми искали,всичко друго свързано с децата е било безплатно.
Цитирай

DARI 76,не е редно да ти вземат пари за издаване на болничен лист за дете.Никога не са ми искали пари. Peace
Цитирай

Момичета, някой знае ли къде е кабинетът на д-р Радева? В Гугъла ми излиза, че е на Васил Левски, но пък тел. е друг  newsm78
Цитирай

И аз да ви следя. Живея в Меден Рудник и сме при др. Григорова за сега съм доволна.
Да попитам майките с момченца ние имаме проблем с чурката напълно затворена е. Какво да правим ?
Цитирай

Момичета, някой знае ли къде е кабинетът на д-р Радева? В Гугъла ми излиза, че е на Васил Левски, но пък тел. е друг  newsm78

к-с"Зорница" бл.58, партер, к-т №3, 0887948445
Цитирай

к-с"Зорница" бл.58, партер, к-т №3, 0887948445

bouquet
Цитирай

И аз да ви следя. Живея в Меден Рудник и сме при др. Григорова за сега съм доволна.
Да попитам майките с момченца ние имаме проблем с чурката напълно затворена е. Какво да правим ?
  трябва забелване,докато не е станало късно за операция  Sad
Цитирай

трябва забелване,докато не е станало късно за операция  Sad
правим го от самото раждане и нищо  newsm70
Цитирай

някой да има инфо за д-р Динева -детски кардиолог
от Сфия ми казаха да се свържа или с нея или с Ралева за наблюдение....от Ралева имам едни особени впечатления когато с надсмешка отхвърли състоянието на сина ми ..такаче остава Динева........
Цитирай

чувала съм добри неща за Динева, мисля че работи в Окръжна болница
Цитирай

Добри детски кардиолози в Бургас няма. От Националната кардиология преди една година , в случай че щеше малката да отселее ми препоръчаха Ралева за наблюдение, така и нямам впечатления от нея, но това което видях в Окръжна , никаква компетенция и въобще кошмар. От вече изстрадал опит аз лично НИКОГА няма да се доверя на детски кардиолог в Бургас.
Цитирай

ходихме при Динева..... ми не съм очарована  Tired-направи му сам ЕКГ,а аз исках и ехокардиография,за да видим жлезата дали е прибрана и дупчицата затворена...
от екегето се видя , явно дупчицата не е затворена.....много съм объркана  Rolling Eyes
защо са ни такива лекарите - ако щете ми вярвайте,направо съжалявам че отидохме   Sad Sad Sad
Цитирай

защо са ни такива лекарите - ако щете ми вярвайте,направо съжалявам че отидохме   Sad Sad Sad
Ами да ,нашите леари стоят на едно място за съжаление. Аз загубих втория си син .Беше с вродена сърдечна малформация. Д-р Ралева беше видяла само част от проблема .И аз това се питам трябва ли за най-малкото да ходим до София??? Съветвам те да отидеш в София -НКБ. Лекарите там са  професионалисти.
Цитирай

Рени ние ходим там всяка година но Велковски каза ,че сега може първо да минем през нашите лекари и ако има промяна тогава да ходим там-принципно не сме за операция и не се водим тежък случай-просто ни следят
ама сега с тия промени в ЕКГ-то и пулс 128 дето бил нормален ... Rolling Eyes щото детето било неспокойно
много ми е гадно и ми е свито всичко-писах на д-р Митев от 3-та градска .Чакам да ми каже какво да правим.......Направо...... Confused Confused Confused
Цитирай

Рени ние ходим там всяка година но Велковски каза ,че сега може първо да минем през нашите лекари и ако има промяна тогава да ходим там-принципно не сме за операция и не се водим тежък случай-просто ни следят
ама сега с тия промени в ЕКГ-то и пулс 128 дето бил нормален ... Rolling Eyes щото детето било неспокойно
много ми е гадно и ми е свито всичко-писах на д-р Митев от 3-та градска .Чакам да ми каже какво да правим.......Направо...... Confused Confused Confused
Д-р Митев е невероятен човек. Дано всичко отмине.Радвам се че е по-малкото зло както се казва.
Цитирай

Да ви кажа и аз моите скромни наблюдения за изключително добрите доктори в бургас . Радева изписва антибиотици (за всеки случай ) , Димитрова беше ни казала че сме с бронхит , а се оказа гнойна ангина ( странно объркване нали - едно е да има нещо на гърдите и да не се чуе , друго е да му няма нищо на детето и доктора да чуе нещо ) За Бербенлиева и Стоичкова няма да ви говоря  #2gunfire От Каспарян съм доволна . Ако става въпрос за УНГ водя детето единствено и само при Аврамов . Петков е много добър -------:2gunfire: #2gunfire #2gunfire В оксикома всеки месец идва от софия един професор УНГ Кунев - човека си е професионалист.Изключително съм доволна от него . Дано съм ви била от полза .
Цитирай

За УНГ педиатър,доволна съм много от Атанасова в 3-та.
 Поема случай с напълно непознати деца присърце-все едно са нейни ..направо нямам думи....Но докато не се оправи детето,не оставя нещата,по 5-6  пъти без направление ме е викала на контролни прегледи.И се старае с всевъзможни методи-хомеопатични,билкови и имуностимулиращи препарати-да избегне АБ...Направи невъзможни неща,но децата ми се оправиха..и то без АБ,а освен това дава сама направления,макар,че не е личен доктор....Не пести нито време,нито желание,да направи така,че детето ти да оздравее и да е добре..За жалост обаче,не иска да е лична докторка!!
Цитирай

За д-р Нася Атанасова ли говориш?
Цитирай

как тогава приема тази Атанасова, на частно ли
Цитирай

Aко е същата, при която аз водих сина ми, нас ни прие с направление от личната лекарка.
Дали има и частен кабинет не знам, но аз не останах много доволна и затова не се заинтересувах. Което разбира се, не я прави лош лекар. Peace
Цитирай

Момичета, знаете ли какво се случва с д-р Праматарова. На АБ сме, а тя е с изключен телефон от три дни.
Цитирай

д-р Праматарова мин седм каза, че сте отсъства и аз я търся, но си е изключила телефона ? Трябваше да ни направи контролен след бронхит . Та контролния ни го направи личната та аз се чудя дали да и взема сега решениято й да сменим Аб . сякаш ми се иска да чуя и мнението на д-р Праматарова
Цитирай

Дано тази седмица вече да работи, че ние в петък на своя глава спряхме АБ сле 10 дневен прием и в събота пак бяхме със сополи и кашлица. На дежурен кабинет казаха да продължим АБ поне още 4  дни......
Цитирай

Имате ли някакви отзиви за и координати на д-р Филка Стоянова ?
Благодаря  bouquet
Цитирай

Аз имам само добри отзиви за д-р Филка Стоянова,цялото сем-во сме при нея!доколкото знам,не записва нови пациенти и няма частен кабинет.има много добър подход,никога не се е държала грубо или си е искала пари.звънняла съм и по телефона по всяко време,винаги когато може се обажда.занимава се с хомеоптия,но тази с гранулките на Боарон.не е пръвърженика на АБ и изобщо на хапчетата,давани с повод и без повод.преглежда в Славейков,във Втори МЦ.Наи-добре се обади на регистратурата,да се свържат с нея.
Цитирай

ОК, мерси !  Hug
Аз разбрах, че има частен кабинет и такъв търсих, но може и да ми е грешна информацията. Ще я намеря така или иначе.
Цитирай

Според мен на педиатрите в Бургас пълно доверие не трябва да им се има , а за кардиолозите още повече.При Ралева няма смисъл да се ходи .Има много добър детски кардиолог във Варна д-р Шивачев.
Цитирай

Не,първият път с направление,но после според мен не беше длъжна още  7 пъти, ей- така да ни вика на контролен,та даже и направление за друг лекар да дава,което даже не знаех ,че може..Аз лично, съм доволна много !
Цитирай

Знаете ли свестен педиатър, който да работи в събота и неделя, освен тези, които са на повикване в "Света София"?
Цитирай

Майчета,имате ли мнения за д-р Халачева?Ще се радвам да ги чуя.Благодаря ви.
Цитирай

Имаше май тема по въпроса преди, но не я намерих, знаете ли добър детски стоматолог в Бс ? Благодаря !

п.п. МиМка, д-р Халачева лично не я познавам, една позната си води детето там и е много доволна.
Цитирай

аз съм водила Нико при нея-много мила лекарка -инфекционист...но не работи с касата..прегледа беше 30лв. преди повече от година...
Цитирай

Д-р Халачева се погрижи добре за дъщеря ми докато бяхме в болница за обезводняване и пневнония.

Имате ли информация за д-р Василева от трета поликниника? Искам да сменям педиатърката и чух няколко мнения за нея.
Цитирай

Благодаря ви за отговорите,чудя се дали да се доверя на лечението й,а впрочем вече роботи и със здравната каса.
Цитирай

Здравейте!
Може ли някой да ми каже кой педиатри от "Света София" и поликлиниката в Славейков са и Лични лекари.
Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте!
Може ли някой да ми каже кой педиатри от "Света София" и поликлиниката в Славейков са и Лични лекари.
Благодаря предварително.

От "Света София" знам за д-р Ангелова и д-р Джендова.
Цитирай

Мон..., благодаря!
Цитирай

Някой знае ли дали дрКаспарян работи с ЗК и дали приема нови деца.Ако някой може да препоръча педиатър за Изгрев,Славейков,Зорница.Че скоро трябва да се орентирам пък към никъде не съм се насочила.Предварително благодаря Hug
Цитирай

Здравейте!
Благодаря предварително.
д-р Ангелова има кабинет и в кооперацията до Пикадили.
Цитирай

Нещо никой не се включва Thinking а за дрМигарова впечатления че ми я препоръчаха?
Цитирай

аз си водя детето в Изглрев при д-рБербенлиева....,но съм  още по-доволна от д-р Михов при който е Нико от както навърши годинка...те са в един кабинет и личен лекар се води Михов, като ако се наложи праща при  докторката....
млад доктор който ВИНАГИ си вдига телефона ..държи се  като приятел с теб ..не ти трови детето с АБ ...бе харесва ми мноого...
За сериозните неща ходя в Сф-тук всички знаем, че нямаме специалисти...
Цитирай

аз си водя детето в Изглрев при д-рБербенлиева....,но съм  още по-доволна от д-р Михов при който е Нико от както навърши годинка...те са в един кабинет и личен лекар се води Михов, като ако се наложи праща при  докторката....
млад доктор който ВИНАГИ си вдига телефона ..държи се  като приятел с теб ..не ти трови детето с АБ ...бе харесва ми мноого...
За сериозните неща ходя в Сф-тук всички знаем, че нямаме специалисти...
А къде в Изгрев им е кабинета? newsm78
Цитирай

Велека ако го знаеш-точно слещу него блока-има големи табели .....едната смяна са Бербенлиева и Михов, а другата Стоичкова и Феизова...
Цитирай

Здравейте! Laughing
ЛЛ на детето ми,която има кабинет в Трета поликлиника ме информира,че тя и колегите й са подписали договор със "Св.София" и от 1-ви можем безплатно ако се налага извън работно време да водим децата на прегледи там/от 20ч до 8ч и през почивните дни/.Прегледите и изследванията назначени от доктор са безплатни. Peace
Приятен ден! Peace
Цитирай

deyzi, а коя е вашата ЛЛ. Племенника ми е записан при Янева.
Цитирай

deyzi, а коя е вашата ЛЛ. Племенника ми е записан при Янева.
Д-р Антоанета Апостолова. Peace
Цитирай

Здравейте!Имате ли впечатления за д-р Стоева във Военна болница?
Цитирай

Здравейте!
Без да искам изтрих номера на д-р Джендова. Търсих из цялата тема, но не видях неин номер. Моля за помощ!
Цитирай

Здравейте!
Без да искам изтрих номера на д-р Джендова. Търсих из цялата тема, но не видях неин номер. Моля за помощ!

Заповядай 0888/444-925  Peace
Цитирай

Здравейте! Laughing
ЛЛ на детето ми,която има кабинет в Трета поликлиника ме информира,че тя и колегите й са подписали договор със "Св.София" и от 1-ви можем безплатно ако се налага извън работно време да водим децата на прегледи там/от 20ч до 8ч и през почивните дни/.Прегледите и изследванията назначени от доктор са безплатни. Peace
Приятен ден! Peace

Да и аз прочетох това при нашата ЛЛ, само че още тогава се зачудих, кои педиатри работят в Св.София?
Цитирай

Здравейте!

Заповядай 0888/444-925  Peace

Благодаря  bouquet

В Св.София работят д-р Ангелова и Д-р Джендова.
Цитирай

Може ли някакви мнения за д-р Галина Бъчварова?? Разбрах , че е педиатър!
Цитирай

Много приятна жена,един път ми се наложи да я посетя,останах с хубави впечатления,но нямам продължителни наблюдения.
Цитирай

Здравейте , може ли да ме насочите към добър педиатър , в момента съм с личен лекар , който е чак в Меден Рудник , а живеем в Славейков. И да попитам кога трябва да запиша бебето и може ли да е при друг лекар различен от моя ? Благодаря предварително  bouquet Hug
Цитирай

Водила съм сина ми няколко пъти в частния и кабинет, доволна съм  Peace
Цитирай

Дали някой може да ми помогне? Интересувам се от една педиатърка д-р Димитрова. Не й знам първото име. Знам, че не работи със ЗК и кабинета й е някъде в центъра. Много добър професионалист е, това съм чувала.
Цитирай

Сигурно питаш за д-р Маргарита Димитрова.
моб. 0888 650 145
каб. тел. 83 28 83
ул. "Поп Георги" 7
Добър специалист е, да.  Peace
Цитирай

Сърдечно благодаря!
Цитирай

И аз да се запиша да питам: знаете ли педиатър, по възможност в центъра или около него, който няма да ме осъди на смърт, че ще си гледам детето с куче кокер шпаньол? За местоположението не ми е задължително да е в центъра, просто ще ми е по-удобно. А за захранването, ако може да препоръчва късното заранване.
И още едно питане: д-р Караджова приема ли нови пациенти?
Предварително мерси за инфото!
Цитирай

И аз да се запиша да питам: знаете ли педиатър, по възможност в центъра или около него, който няма да ме осъди на смърт, че ще си гледам детето с куче кокер шпаньол? За местоположението не ми е задължително да е в центъра, просто ще ми е по-удобно. А за захранването, ако може да препоръчва късното заранване.
И още едно питане: д-р Караджова приема ли нови пациенти?
Предварително мерси за инфото!

Можеш да и се обадиш и да я питаш.
Сега е в отпуска да края на месеца обаче.
Ако искаш телефон драсни едно лс.
Цитирай

Караджова е в отпуск до 1.08,предполагам няма проблеми за нови пациенти!
Анито,какъв е проблема за кучето?Аз си взех кокер преди 2 седмици и не знаех,че е проблем да е около бебето!
Цитирай

Мира, никакъв проблем не е за мен! Обаче като знам на какво се подлагам от страна на "приятели" и роднини... почти всички /които изобщо незнаят какво значи да гледаш куче и бебе, просто защото не са го правили  Tired / се опитват да ме изкарат лишена от майчински чувства, направо звучат като все едно мъча детето си и го заразявам с някакви тежки болести нарочно. Просто общуването с такива хора ми е безкрайно неприятно, представям си как ще се прибера от болницата изморена, супер щастлива, лежерна... абе малко фантазия вкарвам  Embarassed и насреща ми ще се опули някакъв педиатър, който да ми повтаря до болка намразени фрази от рода на "БЕБЕ И КУЧЕ - НЕ!" или "Толкова ли не можахте да намерите на кой да го дадете?" или "Чувала ли си колко алергии може да ти докара това куче?". Бих изгонила такъв педиатър на часа! Запознала съм се достатъчно ясно със ситуацията бебе и куче у дома и имам глава на раменете да преценя рисковете /ако изобщо ги има/, освен това имам и мъж до себе си на еднакво мнение, не взимам решенията сама. Пък съм чувала, че има такива педиатри. Затова повдигнах и въпроса.
Благодаря ти за сравнението с теб, радвам се че има майки като теб!  Hug bouquet

Иначе за кокера няма да съжаляваш! Няма по-добър компаньон от него и по-любящ "батко"  Love
Цитирай

Не вярвам др.Караджова да каже нещо подобно.
Аз имам котарак от преди да родя.Знае нищо не каза. bouquet
Цитирай

Благодаря Ани!Аз също разпитах и получих добър за мен отговор от педиатърката при която ходя с направление когато др.Караджова я няма-др.Каспарян.
Кокерчето е невероятно и вече се обичат с бебе,сигурна съм че като се грижа правилно за него ,няма никакви рискове!
И аз като ledenotomomiche ,познавайки др.Караджова,мисля че няма да реагира негативно!
Леко и прекрасно раждане ти желая Ани!Здраво и разкошно бебе да гушкаш!
« Последна редакция: Пон., 01 Авг. 2011, 10:03 от Mira 1919 »
Цитирай

Дали има някаква промяна в телефона на д-р Караджова? Имам от нета този - 0887191079, но като пробвах ми даваше само свободно. Е, не съм нахалствала много, пък и може отпускът да е до днес включително, но все пак да попитам, че искам да я цаня за педиатър на идващото човече и се надявах да отметна тази задача, стискайци палци да приема пациенти Praynig
Цитирай

bradata,да същия е.Предполагам че е било митинг днес при нея,утре ще мина да видя дали си е в кабинета и ще пиша.Дано да си се свързала,преди да дам отговор Peace
Цитирай

А бе ти я прослушай за всеки случай, че кой знае дали ще успея да се свържа с нея пак Laughing
Цитирай

Брадице, аз говорих със сестрата на този номер, тя беше отпуска миналата седмица. Продължавай да звъниш, ще се свържеш!
Цитирай

добри педиатри д-р Ангелов и д-р Златина Радева-в жк Зорница до пицария Зорница-хора с опит и сърце
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 
Цитирай

Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 

Не знам. Но и мен ме интересува. При нашата лекарка има винаги по 10-15 човека отпред. Тия дни трябва да водя детето за имунизация. Лошо ми става само като си помисля какво чакане ни чака. Всеки път тръпна в ужас с какъв нов вирус ще се приберем от чакането с часове пред кабинета... Отделно, че дори и редът на идване не се спазва. Винаги има и "по-наши хора", които идват и директно биват извикани или направо сами си влизат  Mr. Green Не тая надежди обаче, че на други места е много по-различно ... освен ако не е някой смотан лекар, който има много малко пациенти и няма кой да прави чак такива опашки...
Цитирай

д-р Бербенлиева работи само с часове.
Мои приятелки са при нея и досега не са имали оплакване/вече са 3 годишни дребните/ Peace
Сега мисля,че е в Лайф-а.
Цитирай

д-р Бербенлиева работи само с часове.
Мои приятелки са при нея и досега не са имали оплакване/вече са 3 годишни дребните/ Peace
Сега мисля,че е в Лайф-а.

Мерси bouquet По-назад прочетох, че за да си при нея се записваш при Джи Пи- д-р Михов. Ако има някой при него, може ли да ми каже дали мога и аз да се запиша при него и дали, ако поискам направление, за да отида при друг педиатър, ще ми даде  Thinking
Цитирай

Ехо здравейте Smile
за мен добър педиатър е д-р Караджова на ул.Левски 103
Вдига си тел по всяко време и помага при нужда
Цитирай

Ехо здравейте Smile
за мен добър педиатър е д-р Караджова на ул.Левски 103
Вдига си тел по всяко време и помага при нужда

това за телефона й - не съм съгласна. Досега само веднъж съм се свързала... Tired
Цитирай

много от лекарите си пишат сами във форумите не приемайте всичко за чиста монета
Цитирай

ние сме при Михов -Бербенлиева...... много съм доволна...... Педиатърката  е човек ,който не натрапва своето ...склонна е да приема решенията на майката относно захранване и прочие.... Нико е от новороден при нея....,а вече 3 години при Михов....Михов е страхотен млад доктор-ВИНАГИ си вдига телефона .....дори в тях ме е викал....много готин и не харесващ ненужно лечение с АБ .....
Живот и здраве и другото си дете при тях ще запиша...
Относно направленията-аз съм взимала за София за кардиолог-нямаше проблем....
Иначе не отричам ,че като всяка луда майка съм водила детето и при други доктори ,но това сега го отчитам като грешка-за бебето ще знам  Crazy
Цитирай

Здравейте

Трябва вече да си избера педиатър за бебчето, което ще се роди скоро. Много моля да ми помогнете със съвети. Ако може педиатъра да е от Славейков или нашата поликлиника тук в комплекса. Ще съм ви благодарна за тази информация - адрес на кабинета + телефон за контакт

Разбрах за такива лекари от Славейков - дайте мнение и за тях:

1. д-р Мигарова

2. д-р Спиридонова
Цитирай

Момичета, знаете ли детски алерголог?
Цитирай

Здравейте, нашето Джи пи е д-р Нончева.Тя е педиатър и съм много доволна от нея.Винаги ни обръща внимание и е мила.И двете ми деца са записани при нея.Баткото е на 2 и полувина а малкия е на 6 месеца.Доста често ни е предписвала хомеопатия и не е голям привърженик на АБ.
Иначе когато я е нямало сам водила баткото при д-р Каспарян, а малкия при д-р Радева.И от двете съм с много добри впечатлния и работят със ЗК.
Цитирай

Здравейте, нашето Джи пи е д-р Нончева.Тя е педиатър и съм много доволна от нея.Винаги ни обръща внимание и е мила.И двете ми деца са записани при нея.Баткото е на 2 и полувина а малкия е на 6 месеца.Доста често ни е предписвала хомеопатия и не е голям привърженик на АБ.
Иначе когато я е нямало сам водила баткото при д-р Каспарян, а малкия при д-р Радева.И от двете съм с много добри впечатлния и работят със ЗК.

Къде е кабината на д-р Нончева?
Цитирай

За д-р Каспарян знам само хубави отзиви, още от времето, когато не работеше по ЗК, радвам се, че вече го прави!
Цитирай

[/quote]
Зорница до пицария Зорница, над аптека Радикс.
Цитирай

[/quote]

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА Smile А БИХТЕ ЛИ МИ ДАЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ С НЕЯ.
Цитирай

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА Smile А БИХТЕ ЛИ МИ ДАЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ С НЕЯ.

0887/52-35-83
днес беше І-ва смяна,утре е ІІ-ра Peace
ние сме при нея предимно заради малката и досега/3г /
съм много доволна от отношение и начини на лечение.
Винаги е мила и си вдига тел. дори и в поч.ден Peace

Цитирай

А също така оставя майката да захрани бебето когато прецени.Аз започнах в 5 месец без да ми е казала тя.Като и казах се съгласи и ми обясни какво да давам от тук нататък.
Цитирай

*Sesil*  тук е само д-р Иванова алерголог  и Цончева, ама изобщо не мога да ти я препоръчам......само да ти кажа ако става дума за твоето детенце-мъничко е още и може да не са му верни  резултатите ...чакат ги да направят поне 3години и тогава ги тестват......
Пък и само да ти кажа нещо- имам тест за упойки в който от 13 упойки съм алергична към 11.....анестезиолога се беше хванал за главата..... същият тест правен в София- 1 положителна проба ....смятай  Rolling Eyes
Цитирай

*Sesil*  тук е само д-р Иванова алерголог  и Цончева, ама изобщо не мога да ти я препоръчам......само да ти кажа ако става дума за твоето детенце-мъничко е още и може да не са му верни  резултатите ...чакат ги да направят поне 3години и тогава ги тестват......
Пък и само да ти кажа нещо- имам тест за упойки в който от 13 упойки съм алергична към 11.....анестезиолога се беше хванал за главата..... същият тест правен в София- 1 положителна проба ....смятай  Rolling Eyes

Мерси bouquet  Иначе за разликата между Бургас и София, изобщо няма нужда от коментар...
Цитирай

Здравейте дами,
На гости сме на бабата и дядото тук в Бургас, но нещо дребния се разболя ... Имаше първоначално малко сополи, но днес цял ден е с давеща кашлица ... Не може да спи ... Нямаме Т ...
Може ли да препоръчате при кой доктор да го заведем на преглед ... Да ни приеме веднага, но да е и читав все пак - без ненужен антибиотик!
Много ми е гадно да го гледам как се мъчи горкото да се изкашля и да се дави ...

П.С. утре е събота, но е работен ден
« Последна редакция: Съб., 21 Ян. 2012, 01:57 от miss_666 »
Цитирай

При такива случаи съм водила сина ми при д-р Галина Бъчварова /056/ 894-767
GSM: 0888 62 44 33/. Доволна съм.
Цитирай

При такива случаи съм водила сина ми при д-р Галина Бъчварова /056/ 894-767
GSM: 0888 62 44 33/. Доволна съм.

Много ти благодаря .... А къде се намира!?
Цитирай

Аз също съм много доволна от д-р Бъчварова. Кабинета е на ул К. Фотинов 41, до Родевата къща.
Цитирай

Здравейте, някой знае ли нещо за д-р Милена Мигарова? Живот и здраве трябва да родя март месец и си търся педиатър, но условието ми е да е само педиатър и да работи по ЗК. Ако някой е при тази д-рка моля да сподели впечатления.
Цитирай

Здравейте, някой знае ли нещо за д-р Милена Мигарова? Живот и здраве трябва да родя март месец и си търся педиатър, но условието ми е да е само педиатър и да работи по ЗК. Ако някой е при тази д-рка моля да сподели впечатления.

Детето ми е при нея, но не съм доволна. Претупва ги набързо. На детските консултации влизат по 3 бебета наведнъж и едното като се разплаче ревват всички. Става голяма лудница и нищо не можеш да питаш лекарката. Освен това при нея няма записани само деца, но и възрастни. Мисля да я сменям ама още не съм намерила друга.
Цитирай

Благодаря ти много Smile
Цитирай

Здравейте!
И аз да дам един глас за д-р Нончева. Много е мила и внимателна с мен и детето.
Не сме имали и кой знае какви здравословни проблеми, но винаги опитваме без АБ.
Живот и здраве мисля да запиша и бебето при нея.

Иначе  при по сериозни проблеми се лекуваме с нетрадиционна медицина и разчитам на д-р Пейчев.

Не съм доволна от д-р Янева в 3-та поликлиника. Претупваше ни винаги, изписа първия АБ на сина ми на 3 месеца, за зачервено гърло, без да има нужда.
Цитирай

Да ви питам аз пак за педиатрите: д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова - коя бихме ти препоръчали и дали работят със ЗК? И ако може координати? Много ви благодаря!
Цитирай

Да ви питам аз пак за педиатрите: д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова - коя бихме ти препоръчали и дали работят със ЗК? И ако може координати? Много ви благодаря!
Ние сме при Д-Р Стоичкова, за сега съм много доволна( но не сме боледували много).Хубавото е,че работи с часове, консултациите са на друго място, а болните на съвсем друго.
телефон 056/86 01 64
Ако имаш още въпроси може и на лични.
Цитирай

Изобщо не съм доволна от т.нар. д-р Стоичова.Само детето Ви да няма проблем...до ден днешен незнам некомпетентна ли е или просто изобщо не и пука....
Според мен си иска деца само за "мерки и теглилки" и да вървят парите от здравната каса.
А ако идете по спешност без час...пригответе си 30лв...тогава само привидно работим с направления:(
« Последна редакция: Пон., 20 Февр. 2012, 08:33 от vkas »
Цитирай

Изобщо не съм доволна от т.нар. д-р Стоичова.Само детето Ви да няма проблем...до ден днешен незнам некомпетентна ли е или просто изобщо не и пука....
Според мен си иска деца само за "мерки и теглилки" и да вървят парите от здравната каса.
А ако идете по спешност без час...пригответе си 30лв...тогава само привидно работим с направления:(
Никога не ми е взимала пари, преди 2седмици бяхме там без час, влязох ме между пациентите, обърна си нормалното внимание както винаги,не съм чула и на друг записах при нея пациент да е взимала пари.
Винаги е внимателна отговаря на въпроси те ми, телефона винаги си вдига, изслушва ме.
Говоря за д-р Стоичкова, кошто преглежда в Изгрев в Лайфа, пак да кажа за сега съм много доволна.
Цитирай

Никога не ми е взимала пари, преди 2седмици бяхме там без час, влязох ме между пациентите, обърна си нормалното внимание както винаги,не съм чула и на друг записах при нея пациент да е взимала пари.
Винаги е внимателна отговаря на въпроси те ми, телефона винаги си вдига, изслушва ме.
Говоря за д-р Стоичкова, кошто преглежда в Изгрев в Лайфа, пак да кажа за сега съм много доволна.

Точно за същата става дума. И двете ми деца са там. Явно тогава отношението е тенденциозно, което пак не говори добре за нея като лекар. А по отношение на телефона - за нас все не може да говори....
Цитирай

Никога не ми е казвала по телефона, че не може да говори, даже лятото ни хвана тоя вирус с разтройство и повръщане и беше събота и сигурно и се обадих поне 5-6 пъти за съботата и неделята и тя ми казваше какво да правя и овладяхме положението.
Цитирай