Добри педиатри Бургас

  • 170 848
  • 399
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 110
Записвам се да следя темата.
Интересуват ме педиатри за района на Лазур , центъра. Тези в 3- та поликлиника ги отписвам категорично.
Някоя мама , ако има повече инфо за д-р Ели Благинова, къде се намира и също така лични впечатления.

днес разбрах че вече работи в германия...и аз търся добър педи ама ...

# 76
  • Мнения: 28
Аз като избирах беше истински кошмар. Тъкмо се спра на някой педиатър и прочета нещо страшно за него. А изискванията ми не бяха никак малко, най-вече да е за късно захранване, да е хомеопат, (но не класически, защото ми писна от класици, отричащи боаронци, от които видях само лошо) и все пак да е мил и любезен човек.

Единствено Караджова ми покри критериите. Има много пациенти, не винаги си вдига телефона, но съм доволна. И това че работи с хомеопатия не значи ,че винаги такива лекарства изписва. Напротив, само веднъж май ми се е случвало да ни изпише хомеопатично , но пък ефекта от него беше светкавичен.  Бих я препоръчала.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 181
Всички свястни бягат или в София или чужбина  Rolling Eyes  И аз май към Караджова съм се ориентирала. 

# 78
  • Мнения: 22
Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогна;(  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"
П.С.Ивинявам се, ако тук не е мястото за моя въпрос,мо съм много отчаяна....

# 79
  • Мнения: 397
Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогнаCry  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"
П.С.Ивинявам се, ако тук не е мястото за моя въпрос,мо съм много отчаяна....

Здравей! Аз лично съм доволна от д-р Згурова, не веднъж ни е спасявала от неправилно лечение от страна на личния ни лекар. Синът ми, когато беше и той с остър отит го лекувахме със Зинат, подобрение настъпи едва на 2-3 ден от приема на АБ /и той вдигаше ужасно високи температури, беше някакъв кошмар/.
Но в момента има и такъв вирус с повръщане и разстройство и може би е хванал и него. На твое място бих го завела пак при Згурова!
Но това си е мое мнение! Бързо оздравяване!!!

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте мами!!! Моля някой да ми помогне СПЕШНО!!! От пътък вечерта бебо вдигна тепмература 39.5. Закарах го в "Света София" там го прегледа д-р Згурова,и се оказа че е с възпалени  уши и гърло.Назначиха  ни АБ Зинат,дадохме веднага,но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....Вече не знам какво да правя!!!Не мога да гледам как моето малко ангелче се мъчи,а аз не мога да му помогна;(  Дали АБ не му помага или не му понася???....При кой да го заведа????Ще полудея от "ЛЕКАРИ"
П.С.Ивинявам се, ако тук не е мястото за моя въпрос,мо съм много отчаяна....
Успокой се като за начало,според мен грешката е на д-р.Ангелов,че е сменил антибиотика,ама нормално за него,не го харесвам този доктох ама хич.
Точно същата картинка изживях и с трите си деца,причината беше вируса който върлува в момента,дъщеря ми 2 седмици се възтановява,а е на 6год.
Според мен отидете пак при др.Згурова и обяснете какво сте направили,да прегледа мъника и да се види дали има подобрение.
Аз мога да ти дам тел на две лекарки на които много вярвам,но не знам дали е хубаво постоянно да сменяш лекарите и все пак ако си решиш ,лекарките са др.Димитрва и др.Каспарян.
Пожелавам бързо възтановяване.

# 81
  • Мнения: 22
Благодаря ви мами за съветите,слава-Богу мъника се подобри на следващия ден.Simple Smile Ще го заведа при Згурова след спирането на АБ за контролен преглед.Сега все още има разстройство,но не повръща и смятам че е от АБ.

# 82
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
аз също смятам д-р Згурова за страхотен лекар-заради нея и Хрусанова бих завела сина си в Св София иначе там -мерси .....

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 304
Здравейте. Някой има ли някаква информация и впечатления от др. Халачева? Благодаря предварително.   bouquet

# 84
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
аз съм водила детето при нея ,защото не се оправяше от някакъв вирус и искаха в болница да го пращат.....ми жената казя, че няма проблем да го вземе при нея, но няма смисъл....много внимателна наистина .....много мила

# 85
  • Мнения: 25
Здравейте мами,

От една седмица сме със сополи, които постепенно намаляват. Но за сметка на това зачестява дълбока "къртеща" кашлица. Температура няма. Личната - Чакърова(М.Рудник) днес не чу нищо на слушалките и назначи рентген - диагнозата е бронхит ...иска да пием клацид. Потърсих лекар за второ мнение -Праматарова - можем да отидем най-рано  утре следобед на преглед.  Тя познава малката и  иска да изчакаме до утре, за да я види. Не вярва, че  е бронхит. Особено при положение, че в слушалките нищо не се чува. Според нея е по-скоро заради ужасният влажен въздух, който дишаме в града. Не знам какво да мисля, притеснявам се да не объркам нещо ..случвало ли ви се е - бронхит да не се чува 

# 86
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
възможно е да не чува..възможно е и рентгенолога да е........объркал

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте мами,

От една седмица сме със сополи, които постепенно намаляват. Но за сметка на това зачестява дълбока "къртеща" кашлица. Температура няма. Личната - Чакърова(М.Рудник) днес не чу нищо на слушалките и назначи рентген - диагнозата е бронхит ...иска да пием клацид. Потърсих лекар за второ мнение -Праматарова - можем да отидем най-рано  утре следобед на преглед.  Тя познава малката и  иска да изчакаме до утре, за да я види. Не вярва, че  е бронхит. Особено при положение, че в слушалките нищо не се чува. Според нея е по-скоро заради ужасният влажен въздух, който дишаме в града. Не знам какво да мисля, притеснявам се да не объркам нещо ..случвало ли ви се е - бронхит да не се чува  

Случвало ми се е и пневмония и бронхит да не чуят,даже с най големия, трима лекари не чуваха хриповете,а Каспарян само допря слушалката имказа ,че детето ври,на снимката се видя двустранна пневмония ,така че си е до лекар.

Последна редакция: ср, 18 авг 2010, 12:36 от Mira 1919

# 88
  • Мнения: 770
Здравейте!
Абсолютно може да има и бронхит и плевмония без да се чува на слушалки. Ние миналият месец изкарахме плевмония така. Понеже малката кашляше 2-3седмици, не много, нямаше Т, малко сополи - това беше. Водих я няколко пъти при личната и тя каза че гърдите са чисти и, че щяла да кашля 2-3 месеца, защото сега била тръгнала на ясла. Но реших да я види и Радева, от която съм страшно доволна. Тя също не чу нищо на слушалките и ни посъветва да я закараме на ренген - оказа се плевмония.
За Халачева - водила съм веднъж малката при нея като бебе, много мила жена, но нещо не можех да и се доверя напълно. Ако не се лъжа тя май се водеше инфекционист, а за мен най-добрият инфекционист е д-р Кънчева. Преди 5 години на връх Нова Година ми спаси живота, много е лично и отговорно приема пациентите си!

# 89
  • Мнения: 25
Вече си имаме и Т - снощи в 1 часа 37.8, сега 37.6....малката направи гърч на 11 месеца и не смея да чакам повече, за да дам Нурофен/Панадол. Нощес и дадох и първата доза Клацид, засега няма странични реакции (имам лоши спомени от този АБ...след първият прием цялата ми глава стана на бучки от него) 

Общи условия

Активация на акаунт