Добри педиатри Бургас

  • 170 686
  • 399
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 181
juja_, а тази д-р Кънчева, тя педиатър ли е ?

# 91
  • Мнения: 770
Мисля, че май официално не се води педиатър, но определено винаги има много малки деца и дори бебета пред кабинета й, който е в поликлиника Бургас, срещу хотел Космос. Специалността й е инфекционист, работи и в инфекциозното, даже сега се сещам, че пишеше и детски болести отпред на кабинета.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 303
Момичета, благодаря ви за отговорите  Hug

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 443
но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....
Тоя пък с неговият Класид,направо  ooooh! едни и същи лекарства, тази зима му сърбах попарата, дъщеря ми един месец пи антибиотици...
Момичета, редно ли е личната на дъщеря ми да ми взима потребителска такса за издаване на болничен - болничният е за мен естествено, но за гледане на дъщеря ми?

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
но на другия ден реших да го заведа и при друг лекар-при д-р Ангелов.Постави ни същата диагноза,но смени АБ с Клацид. На другия ден се появи разстройство,температурата не спадна 3 дни,като я поддържаше 38-39,а след като тя  спадна бебо пак не спеше и се мяташе в леглото.На 4-ия ден пак го заведохме при Ангелов,за разстройство ни изписа Мезим-форте и Лакто-флор,на 5-ти ден сутринта повърна 2 пъти....
Тоя пък с неговият Класид,направо  ooooh! едни и същи лекарства, тази зима му сърбах попарата, дъщеря ми един месец пи антибиотици...
Момичета, редно ли е личната на дъщеря ми да ми взима потребителска такса за издаване на болничен - болничният е за мен естествено, но за гледане на дъщеря ми?
На мен също ми взимат,досега само за болничен са ми искали,всичко друго свързано с децата е било безплатно.

# 95
  • Мнения: 2 461
DARI 76,не е редно да ти вземат пари за издаване на болничен лист за дете.Никога не са ми искали пари. Peace

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, някой знае ли къде е кабинетът на д-р Радева? В Гугъла ми излиза, че е на Васил Левски, но пък тел. е друг  newsm78

# 97
  • Мнения: 46
И аз да ви следя. Живея в Меден Рудник и сме при др. Григорова за сега съм доволна.
Да попитам майките с момченца ние имаме проблем с чурката напълно затворена е. Какво да правим ?

# 98
  • Мнения: 80
Момичета, някой знае ли къде е кабинетът на д-р Радева? В Гугъла ми излиза, че е на Васил Левски, но пък тел. е друг  newsm78

к-с"Зорница" бл.58, партер, к-т №3, 0887948445

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 258
Момичета, някой знае ли къде е кабинетът на д-р Радева? В Гугъла ми излиза, че е на Васил Левски, но пък тел. е друг  newsm78

к-с"Зорница" бл.58, партер, к-т №3, 0887948445

  bouquet

# 100
  • Мнения: 22
И аз да ви следя. Живея в Меден Рудник и сме при др. Григорова за сега съм доволна.
Да попитам майките с момченца ние имаме проблем с чурката напълно затворена е. Какво да правим ?
  трябва забелване,докато не е станало късно за операция  Sad

# 101
  • Мнения: 46
И аз да ви следя. Живея в Меден Рудник и сме при др. Григорова за сега съм доволна.
Да попитам майките с момченца ние имаме проблем с чурката напълно затворена е. Какво да правим ?
  трябва забелване,докато не е станало късно за операция  Sad
правим го от самото раждане и нищо  Weary

# 102
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
някой да има инфо за д-р Динева -детски кардиолог
от Сфия ми казаха да се свържа или с нея или с Ралева за наблюдение....от Ралева имам едни особени впечатления когато с надсмешка отхвърли състоянието на сина ми ..такаче остава Динева........

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 4 056
чувала съм добри неща за Динева, мисля че работи в Окръжна болница

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 181
Добри детски кардиолози в Бургас няма. От Националната кардиология преди една година , в случай че щеше малката да отселее ми препоръчаха Ралева за наблюдение, така и нямам впечатления от нея, но това което видях в Окръжна , никаква компетенция и въобще кошмар. От вече изстрадал опит аз лично НИКОГА няма да се доверя на детски кардиолог в Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт