Добри педиатри Бургас

  • 170 822
  • 399
  •   1
Отговори
# 105
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
ходихме при Динева..... ми не съм очарована  Tired-направи му сам ЕКГ,а аз исках и ехокардиография,за да видим жлезата дали е прибрана и дупчицата затворена...
от екегето се видя , явно дупчицата не е затворена.....много съм объркана  Rolling Eyes
защо са ни такива лекарите - ако щете ми вярвайте,направо съжалявам че отидохме   Sad Sad Sad

# 106
  • Мнения: 3 016
защо са ни такива лекарите - ако щете ми вярвайте,направо съжалявам че отидохме   Sad Sad Sad
Ами да ,нашите леари стоят на едно място за съжаление. Аз загубих втория си син .Беше с вродена сърдечна малформация. Д-р Ралева беше видяла само част от проблема .И аз това се питам трябва ли за най-малкото да ходим до София??? Съветвам те да отидеш в София -НКБ. Лекарите там са  професионалисти.

# 107
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
Рени ние ходим там всяка година но Велковски каза ,че сега може първо да минем през нашите лекари и ако има промяна тогава да ходим там-принципно не сме за операция и не се водим тежък случай-просто ни следят
ама сега с тия промени в ЕКГ-то и пулс 128 дето бил нормален ... Rolling Eyes щото детето било неспокойно
много ми е гадно и ми е свито всичко-писах на д-р Митев от 3-та градска .Чакам да ми каже какво да правим.......Направо...... Confused Confused Confused

# 108
  • Мнения: 3 016
Рени ние ходим там всяка година но Велковски каза ,че сега може първо да минем през нашите лекари и ако има промяна тогава да ходим там-принципно не сме за операция и не се водим тежък случай-просто ни следят
ама сега с тия промени в ЕКГ-то и пулс 128 дето бил нормален ... Rolling Eyes щото детето било неспокойно
много ми е гадно и ми е свито всичко-писах на д-р Митев от 3-та градска .Чакам да ми каже какво да правим.......Направо...... Confused Confused Confused
Д-р Митев е невероятен човек. Дано всичко отмине.Радвам се че е по-малкото зло както се казва.

# 109
  • Мнения: 1
Да ви кажа и аз моите скромни наблюдения за изключително добрите доктори в бургас . Радева изписва антибиотици (за всеки случай ) , Димитрова беше ни казала че сме с бронхит , а се оказа гнойна ангина ( странно объркване нали - едно е да има нещо на гърдите и да не се чуе , друго е да му няма нищо на детето и доктора да чуе нещо ) За Бербенлиева и Стоичкова няма да ви говоря  #2gunfire От Каспарян съм доволна . Ако става въпрос за УНГ водя детето единствено и само при Аврамов . Петков е много добър -------:2gunfire: #2gunfire #2gunfire В оксикома всеки месец идва от софия един професор УНГ Кунев - човека си е професионалист.Изключително съм доволна от него . Дано съм ви била от полза .

# 110
  • Мнения: 110
За УНГ педиатър,доволна съм много от Атанасова в 3-та.
 Поема случай с напълно непознати деца присърце-все едно са нейни ..направо нямам думи....Но докато не се оправи детето,не оставя нещата,по 5-6  пъти без направление ме е викала на контролни прегледи.И се старае с всевъзможни методи-хомеопатични,билкови и имуностимулиращи препарати-да избегне АБ...Направи невъзможни неща,но децата ми се оправиха..и то без АБ,а освен това дава сама направления,макар,че не е личен доктор....Не пести нито време,нито желание,да направи така,че детето ти да оздравее и да е добре..За жалост обаче,не иска да е лична докторка!!

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
За д-р Нася Атанасова ли говориш?

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
как тогава приема тази Атанасова, на частно ли

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
как тогава приема тази Атанасова, на частно ли
Aко е същата, при която аз водих сина ми, нас ни прие с направление от личната лекарка.
Дали има и частен кабинет не знам, но аз не останах много доволна и затова не се заинтересувах. Което разбира се, не я прави лош лекар. Peace

# 114
  • Мнения: 25
Момичета, знаете ли какво се случва с д-р Праматарова. На АБ сме, а тя е с изключен телефон от три дни.

# 115
  • Мнения: 5
 д-р Праматарова мин седм каза, че сте отсъства и аз я търся, но си е изключила телефона ? Трябваше да ни направи контролен след бронхит . Та контролния ни го направи личната та аз се чудя дали да и взема сега решениято й да сменим Аб . сякаш ми се иска да чуя и мнението на д-р Праматарова

# 116
  • Мнения: 25
Дано тази седмица вече да работи, че ние в петък на своя глава спряхме АБ сле 10 дневен прием и в събота пак бяхме със сополи и кашлица. На дежурен кабинет казаха да продължим АБ поне още 4  дни......

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Имате ли някакви отзиви за и координати на д-р Филка Стоянова ?
Благодаря   bouquet

# 118
  • Мнения: 27
Аз имам само добри отзиви за д-р Филка Стоянова,цялото сем-во сме при нея!доколкото знам,не записва нови пациенти и няма частен кабинет.има много добър подход,никога не се е държала грубо или си е искала пари.звънняла съм и по телефона по всяко време,винаги когато може се обажда.занимава се с хомеоптия,но тази с гранулките на Боарон.не е пръвърженика на АБ и изобщо на хапчетата,давани с повод и без повод.преглежда в Славейков,във Втори МЦ.Наи-добре се обади на регистратурата,да се свържат с нея.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
ОК, мерси !  Hug
Аз разбрах, че има частен кабинет и такъв търсих, но може и да ми е грешна информацията. Ще я намеря така или иначе.

Общи условия

Активация на акаунт