Добри педиатри Бургас

  • 170 229
  • 399
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Според мен на педиатрите в Бургас пълно доверие не трябва да им се има , а за кардиолозите още повече.При Ралева няма смисъл да се ходи .Има много добър детски кардиолог във Варна д-р Шивачев.

# 121
  • Мнения: 110
как тогава приема тази Атанасова, на частно ли
Не,първият път с направление,но после според мен не беше длъжна още  7 пъти, ей- така да ни вика на контролен,та даже и направление за друг лекар да дава,което даже не знаех ,че може..Аз лично, съм доволна много !

# 122
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Знаете ли свестен педиатър, който да работи в събота и неделя, освен тези, които са на повикване в "Света София"?

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 711
Майчета,имате ли мнения за д-р Халачева?Ще се радвам да ги чуя.Благодаря ви.

# 124
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Имаше май тема по въпроса преди, но не я намерих, знаете ли добър детски стоматолог в Бс ? Благодаря !

п.п. МиМка, д-р Халачева лично не я познавам, една позната си води детето там и е много доволна.

# 125
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
аз съм водила Нико при нея-много мила лекарка -инфекционист...но не работи с касата..прегледа беше 30лв. преди повече от година...

# 126
  • Бургас
  • Мнения: 347
Д-р Халачева се погрижи добре за дъщеря ми докато бяхме в болница за обезводняване и пневнония.

Имате ли информация за д-р Василева от трета поликниника? Искам да сменям педиатърката и чух няколко мнения за нея.

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 711
Благодаря ви за отговорите,чудя се дали да се доверя на лечението й,а впрочем вече роботи и със здравната каса.

# 128
  • Мнения: 186
Здравейте!
Може ли някой да ми каже кой педиатри от "Света София" и поликлиниката в Славейков са и Лични лекари.
Благодаря предварително.

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Здравейте!
Може ли някой да ми каже кой педиатри от "Света София" и поликлиниката в Славейков са и Лични лекари.
Благодаря предварително.

От "Света София" знам за д-р Ангелова и д-р Джендова.

# 130
  • Мнения: 186
Мон..., благодаря!

# 131
  • Мнения: 49
Някой знае ли дали дрКаспарян работи с ЗК и дали приема нови деца.Ако някой може да препоръча педиатър за Изгрев,Славейков,Зорница.Че скоро трябва да се орентирам пък към никъде не съм се насочила.Предварително благодаря Hug

# 132
  • Мнения: 3 621
Здравейте!
Може ли някой да ми каже кой педиатри от "Света София" и поликлиниката в Славейков са и Лични лекари.
Благодаря предварително.
д-р Ангелова има кабинет и в кооперацията до Пикадили.

# 133
  • Мнения: 49
Нещо никой не се включва Thinking а за дрМигарова впечатления че ми я препоръчаха?

# 134
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 519
аз си водя детето в Изглрев при д-рБербенлиева....,но съм  още по-доволна от д-р Михов при който е Нико от както навърши годинка...те са в един кабинет и личен лекар се води Михов, като ако се наложи праща при  докторката....
млад доктор който ВИНАГИ си вдига телефона ..държи се  като приятел с теб ..не ти трови детето с АБ ...бе харесва ми мноого...
За сериозните неща ходя в Сф-тук всички знаем, че нямаме специалисти...

Общи условия

Активация на акаунт