Добри педиатри Бургас

  • 170 799
  • 399
  •   1
Отговори
# 165
  • Бургас
  • Мнения: 723
Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 
д-р Бербенлиева работи само с часове.
Мои приятелки са при нея и досега не са имали оплакване/вече са 3 годишни дребните/ Peace
Сега мисля,че е в Лайф-а.

# 166
  • Мнения: 31
Някой може ли да ми препоръча Джи Пи или педиатър, който работи със ЗК , при който да се запазва час, а не да се чака, докато минат всички дошли преди теб ? 
д-р Бербенлиева работи само с часове.
Мои приятелки са при нея и досега не са имали оплакване/вече са 3 годишни дребните/ Peace
Сега мисля,че е в Лайф-а.


Мерси  bouquet По-назад прочетох, че за да си при нея се записваш при Джи Пи- д-р Михов. Ако има някой при него, може ли да ми каже дали мога и аз да се запиша при него и дали, ако поискам направление, за да отида при друг педиатър, ще ми даде  Thinking

# 167
  • Мнения: 0
Ехо здравейте Simple Smile
за мен добър педиатър е д-р Караджова на ул.Левски 103
Вдига си тел по всяко време и помага при нужда

# 168
  • Бургас
  • Мнения: 644
Ехо здравейте Simple Smile
за мен добър педиатър е д-р Караджова на ул.Левски 103
Вдига си тел по всяко време и помага при нужда

това за телефона й - не съм съгласна. Досега само веднъж съм се свързала... Tired

# 169
  • Мнения: 1
много от лекарите си пишат сами във форумите не приемайте всичко за чиста монета

# 170
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
ние сме при Михов -Бербенлиева...... много съм доволна...... Педиатърката  е човек ,който не натрапва своето ...склонна е да приема решенията на майката относно захранване и прочие.... Нико е от новороден при нея....,а вече 3 години при Михов....Михов е страхотен млад доктор-ВИНАГИ си вдига телефона .....дори в тях ме е викал....много готин и не харесващ ненужно лечение с АБ .....
Живот и здраве и другото си дете при тях ще запиша...
Относно направленията-аз съм взимала за София за кардиолог-нямаше проблем....
Иначе не отричам ,че като всяка луда майка съм водила детето и при други доктори ,но това сега го отчитам като грешка-за бебето ще знам  Crazy

# 171
  • Мнения: 105
Здравейте

Трябва вече да си избера педиатър за бебчето, което ще се роди скоро. Много моля да ми помогнете със съвети. Ако може педиатъра да е от Славейков или нашата поликлиника тук в комплекса. Ще съм ви благодарна за тази информация - адрес на кабинета + телефон за контакт

Разбрах за такива лекари от Славейков - дайте мнение и за тях:

1. д-р Мигарова

2. д-р Спиридонова

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 303
Момичета, знаете ли детски алерголог?

# 173
  • Мнения: 6
Здравейте, нашето Джи пи е д-р Нончева.Тя е педиатър и съм много доволна от нея.Винаги ни обръща внимание и е мила.И двете ми деца са записани при нея.Баткото е на 2 и полувина а малкия е на 6 месеца.Доста често ни е предписвала хомеопатия и не е голям привърженик на АБ.
Иначе когато я е нямало сам водила баткото при д-р Каспарян, а малкия при д-р Радева.И от двете съм с много добри впечатлния и работят със ЗК.

# 174
  • Мнения: 105
Здравейте, нашето Джи пи е д-р Нончева.Тя е педиатър и съм много доволна от нея.Винаги ни обръща внимание и е мила.И двете ми деца са записани при нея.Баткото е на 2 и полувина а малкия е на 6 месеца.Доста често ни е предписвала хомеопатия и не е голям привърженик на АБ.
Иначе когато я е нямало сам водила баткото при д-р Каспарян, а малкия при д-р Радева.И от двете съм с много добри впечатлния и работят със ЗК.

Къде е кабината на д-р Нончева?

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 644
За д-р Каспарян знам само хубави отзиви, още от времето, когато не работеше по ЗК, радвам се, че вече го прави!

# 176
  • Мнения: 6
Къде е кабината на д-р Нончева?
[/quote]
Зорница до пицария Зорница, над аптека Радикс.

# 177
  • Мнения: 105
Къде е кабината на д-р Нончева?
Зорница до пицария Зорница, над аптека Радикс.
[/quote]

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА Simple Smile А БИХТЕ ЛИ МИ ДАЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ С НЕЯ.

# 178
  • Бургас
  • Мнения: 723

Зорница до пицария Зорница, над аптека Радикс.

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА Simple Smile А БИХТЕ ЛИ МИ ДАЛИ ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ С НЕЯ.

0887/52-35-83
днес беше І-ва смяна,утре е ІІ-ра Peace
ние сме при нея предимно заради малката и досега/3г /
съм много доволна от отношение и начини на лечение.
Винаги е мила и си вдига тел. дори и в поч.ден Peace

# 179
  • Мнения: 6
А също така оставя майката да захрани бебето когато прецени.Аз започнах в 5 месец без да ми е казала тя.Като и казах се съгласи и ми обясни какво да давам от тук нататък.

Общи условия

Активация на акаунт