Червило с ботокс

  • 1 959
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Моля , да споделите мнението си за тези червила . Дали сте ползвали и дали сте доволни ?
Благодаря Ви за вниманието

# 1
  • Мнения: 1 312
ползвала съм преди време на орифлейм и изобщо не ми хареса,
започва едно парене по устните което на мен лично не ми понасяше

# 2
  • Мнения: 46
Ще следя..

# 3
  • Мнения: 3 406
Първо да кажа,че червило с боткос няма,второ ако става въпрос за това на Орифлейм с то стимулира кръвоснабдяването на устните и леко увеличава обема като пари,ефекта е 10 мин

Последна редакция: сб, 09 май 2009, 13:42 от sladurka

# 4
  • Мнения: 1 312
първо да кажа,че червило с боткос няма,второ ако става въпрос за това на Орифлейм с то стимулира кръвоснабдяването на усните и леко увеличава обема като пари,ефекта е 10 мин
Peace

# 5
  • Мнения: 48
А защо не силиконови?
Има много добри. Sunglasses

# 6
  • Мнения: 35
Защо не, а те по - трайни ли са ? Сподели за някоя марка ако имаш впредвид .  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 48
Силиконовите правят устните страхотни, уголемяват ги, придават плътност.
Ами трайни са, да, особено ако е качествена козметика от ранга на Dior. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
дайте примери  де   Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 443
ако може и снимка   Hug

# 10
  • Мнения: 836
Ботоксът не беше ли някаква отрова, която частично парализира третираното място?

# 11
  • Мнения: 2 100
Кои от тези на Диор са със силикон?

http://us.strawberrynet.com/makeup/christian-dior/

# 12
  • Мнения: 1
Az sam izpolzvala edin produkt na produkt na Synchroline "Filast Lips" koito e na osnovata na silikonovata tehnologiq. Xiauluronovata kiselina povishava vazmojnosta na kojata da se svarzva s vodata koito doprinasq za estestvenoto uveli4avane na obema na ustnite.  Otnachalo go izpolzvax vednaj dnevno i ne vijdax koi znae kakav efekt.  Sled kato pro4etox listovkata zapochnax da go izpolzam po chesto 3 pati dnevno i usetix che ima promqna.  Vapreki tova "golemi sochno ustni" ne bqxa na litse.

Общи условия

Активация на акаунт