Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Здравйте мами, ще има ли почиващи тази година в хотел Грийн парк Китен тази година. Аз вече резервирах и платих с ранни записвания. Ако има и други, които ще ходят да пишат по нещо. Very Happy
Цитирай

А аз го гледах хотела.
Emapoli, били ли сте там?
Цитирай

Съседите са резервирали за там. След края на юни ще ти пиша по-подробно... Те тогава се връщат.
Цитирай

Здравейте,и ние мислим тази година да ходим там,но ни е за първи път и се притеснявам дали наистина са добри условията,ако някой е ходил там миналата година-нека сподели как е било.Храната ставаше ли за ядене,далече ли е от плажа.Към коя туристическа агенция си направихте резервацията,защото ние мислим към съни турс за периода 4юли-11юли.
Цитирай

През последните години май нищо добро не се каза за храната там... Confused
Цитирай

що не си пуснете търсачката,всяка година има поне по една тема дза този хотел Peace
Цитирай

то картинка е хубаво ама  като отидеш там да няма изненади
Цитирай

то картинка е хубаво ама  като отидеш там да няма изненади
На всякаде има  Rolling Eyes
Цитирай

И на мен много ми допадна този хотел и мислим да отидем с една приятелка и с децата-мъжете ни още се чудят,ама наистина-дали е хубаво,мислим през юли..... newsm78
Цитирай

Има ли вече някакви отзиви от тази година?
Цитирай

Има ли вече някакви отзиви от тази година?

Има. От съседите ми.
Доволни са. И анимацията и храната им е харесала. На плажа е било доста фрашкано и е трябвало по-раничко сутрин да си там.
Цитирай

Благодаря, Шани. Това е добре, предвид повечето горни постове.
Цитирай

Здравйте мами, ще има ли почиващи тази година в хотел Грийн парк Китен тази година. Аз вече резервирах и платих с ранни записвания. Ако има и други, които ще ходят да пишат по нещо. Very Happy
Цитирай

Бяхме там от 12.07 до 19.07..Хареса ни,малко храната е еднообразна,следобед предлагаха все тутманици за закуска,даваха само по един сладоледи и то с една топка,анимацията беше на полски,май само това са ми забележките.Плажа е на 5 мин.пеша от хотела,и нямаше изобщо хора всички ходеха на централния и там беше гъчканицата,сергийките и центъра на Китен са на 20 мин.Ходихме и на водната пързалка на централния плаж.
Дъщеря ми е много доволна-всяка вечер детска дискотека,има голяма поляна и пързалка и люлка,и накрая не искаше да се прибираме Laughing
Цитирай

Ще ви пиша и аз тези дни отзиви, нашите с едни роднини от Русия тръгнаха с колата от Бургас, накъдето им видят очите. Та сега (по телефона) ме накараха да търся в нета спешно нещо да е Ол Инклузив и да е до Китен. Този хотел само намерих. Като се върнат от там - ще пиша. Цената за двойна стая е 170 лева, т.е. 85 лева на човек.
Цитирай

1-14 от 25 отговора