хотел Грийн парк Китен 2009

  • 10 236
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравйте мами, ще има ли почиващи тази година в хотел Грийн парк Китен тази година. Аз вече резервирах и платих с ранни записвания. Ако има и други, които ще ходят да пишат по нещо. Grinning

# 1
  • софия
  • Мнения: 757
А аз го гледах хотела.
Emapoli, били ли сте там?

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Съседите са резервирали за там. След края на юни ще ти пиша по-подробно... Те тогава се връщат.

# 3
  • Мнения: 1
Здравейте,и ние мислим тази година да ходим там,но ни е за първи път и се притеснявам дали наистина са добри условията,ако някой е ходил там миналата година-нека сподели как е било.Храната ставаше ли за ядене,далече ли е от плажа.Към коя туристическа агенция си направихте резервацията,защото ние мислим към съни турс за периода 4юли-11юли.

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 През последните години май нищо добро не се каза за храната там... Confused

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 917
що не си пуснете търсачката,всяка година има поне по една тема дза този хотел Peace

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 704
то картинка е хубаво ама  като отидеш там да няма изненади

# 7
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
то картинка е хубаво ама  като отидеш там да няма изненади
На всякаде има  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 306
И на мен много ми допадна този хотел и мислим да отидем с една приятелка и с децата-мъжете ни още се чудят,ама наистина-дали е хубаво,мислим през юли..... newsm78

# 9
  • Мнения: 1 494
Има ли вече някакви отзиви от тази година?

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Има ли вече някакви отзиви от тази година?

Има. От съседите ми.
Доволни са. И анимацията и храната им е харесала. На плажа е било доста фрашкано и е трябвало по-раничко сутрин да си там.

# 11
  • Мнения: 1 494
Благодаря, Шани. Това е добре, предвид повечето горни постове.

# 12
  • Мнения: 1
Здравйте мами, ще има ли почиващи тази година в хотел Грийн парк Китен тази година. Аз вече резервирах и платих с ранни записвания. Ако има и други, които ще ходят да пишат по нещо. Grinning

# 13
  • Мнения: 83
Бяхме там от 12.07 до 19.07..Хареса ни,малко храната е еднообразна,следобед предлагаха все тутманици за закуска,даваха само по един сладоледи и то с една топка,анимацията беше на полски,май само това са ми забележките.Плажа е на 5 мин.пеша от хотела,и нямаше изобщо хора всички ходеха на централния и там беше гъчканицата,сергийките и центъра на Китен са на 20 мин.Ходихме и на водната пързалка на централния плаж.
Дъщеря ми е много доволна-всяка вечер детска дискотека,има голяма поляна и пързалка и люлка,и накрая не искаше да се прибираме Laughing

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 529
Ще ви пиша и аз тези дни отзиви, нашите с едни роднини от Русия тръгнаха с колата от Бургас, накъдето им видят очите. Та сега (по телефона) ме накараха да търся в нета спешно нещо да е Ол Инклузив и да е до Китен. Този хотел само намерих. Като се върнат от там - ще пиша. Цената за двойна стая е 170 лева, т.е. 85 лева на човек.

Общи условия

Активация на акаунт