LaRedoute.fr - 114 - Всичко за поръчката!

  • 57 738
  • 961
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 006
Здравейте и честита нова тема.
Аз пак имам въпрос Rolling Eyes Значи в някоя от предишните теми бях помолила да ми кажете за кой номер съм и ми казахте, че съм някъде между 38/40. Сега искам да поръчам сахерина, но имам проблем. Много съм висока, ръцете ми са много дълги. Дали за по-сигурно да не поръчам 42/44 или даже най-голямото Rolling Eyes
Поръчай си твоя номер. Аз също съм 38-40 и от предишния тренч си взех моя номер. На ширина ми е добре, но ръкавите ми идват бая длъжки (160 см съм висока). По-големия размер сигурно ще ти е широк в раменете.

# 16
  • Мнения: 454
Добър вечер и от мен в новата тема! След няколкодневно разпитване и мерене, най-накрая реших какво и кой номер ще поръчвам. Благодаря на всички, които ми помогнаха с информация. Сега един последен въпрос, това, това и това + коктейлния сет с шарените купички, дали ще минат 2 кг?

# 17
  • София
  • Мнения: 695
...............
1. Колко тежат 5-те чанти шоколад, които се дават подарък.
...................

тежки са - определено не са за поща -  към 2.500кг са

# 18
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Моля някой разбиращ по-добре френски да ми каже, какво трябва да се направи на панталоните, което им е единствения недостатък:
il est vrai que pour les gens de petite taille c'est plutôt gênant, il faut faire un ourlet... bref, c'est le seul inconvénient !

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Velesa, много е вероятно да мине 2кг. Само сета е 1.300 кг.  Peace

# 20
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Момичета, искам да ви попитам, ама не се сърдете, ако въпроса ми ви се стори глупав Praynig
Непрекъснато по @ получавам реклами и покани да пазарувам от различни френски сайтове (може би партньори на Редута), те дали доставят до България и някой има ли впечатления от тях?

моля, не се сърдете за спама, ама незнам къде да си питам питането  Praynig

# 21
# 22
  • Мнения: 32
Не, мисля че няма. Момичето си е надарено Simple Smile

# 23
  • Мнения: 0
Някой вчера вечерта да е правил поръчка и да не са му я фактурирали?При мен от снощи до сега никакво развитие до сега не са се бавели чак така.
Хайде бързо мацката от вчерашното предаване по TV2- "Размяна на съпруги",която беше от Ловеч бързо да си каже коя е защото я разконспирирах че е фенка на ларедута  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 112
Запис и от мен!

# 25
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
И аз да се запиша и да питам за тези пижами защото знам че доста от вас си я взеха: http://www.laredoute.fr/vente-lot-de-2-pyjashorts.aspx?productid … &numberpage=1   Че има само 50/52 а не знам как е като размер. И да попитам това http://www.laredoute.fr/vente-la-veste-a-capuche-kanabeach.aspx? … &numberpage=1 е само рамер 30/32. Не знам какъв е този номер и на кой отговаря  Praynig
Това е потника - р-р 30
А това е горнището - ръкавите са му Ужасно дълги!

# 26
  • Мнения: 5 597
Момичета, искам да ви попитам, ама не се сърдете, ако въпроса ми ви се стори глупав Praynig
Непрекъснато по @ получавам реклами и покани да пазарувам от различни френски сайтове (може би партньори на Редута), те дали доставят до България и някой има ли впечатления от тях?

моля, не се сърдете за спама, ама незнам къде да си питам питането  Praynig

поглеждаш в съответния сайт,дали доставя до Бг ( белким да беше казала сайтовете  Rolling Eyes )
търсиш Духи ,да ти 'фърли един боб или да метне едно око в кристалната топка

# 27
  • Мнения: 368
тук съм

# 28
  • Мнения: 339
запис и от мен

# 29
  • Мнения: 110
Момичета, да ви питам имате ли впечатления от тази триколка

http://www.laredoute.fr/vente-tricycle-de-luxe.aspx?productid=32 … &numberpage=1

То аз малко късно питам щото я поръчах, ама.... Щом успях да я нямяля веднага я пуснах.

Общи условия

Активация на акаунт