Любители на котки - тема 23

  • 24 818
  • 339
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 4 202
Margita, ако те възпира уличното коте - изобщо не се притеснявай.


И нашата котка Добри, който остана  при майка ми, го взех от улицата, а си е екстра в апартамента, живее вече близо 9 години там и е в отлично здраве и кондиция. Котките свикват лесно на хубавото  Peace

# 331
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Много интересна физиономия има тази Мари  Hug
Искам малко котееееее!

И моите се бият и скубят (ей сега изринах поредния куп козина), но не могат да живеят разделени. Ако едната е в другата стая, другата надава жални вопли. Много са смешни, защото третират заека по същия начин. Уж го бият, защото им налита, пък после вземат, че го наближат.

# 332
  • Мнения: 4 202

Веднага мога да  предложа едно черно дребосъче  Mr. Green

# 333
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Веднага мога да  предложа едно черно дребосъче  Mr. Green
Недей, че ще се навия. #Silly И така сме много (не че се оплаквам).

# 334
  • Мнения: 4 116
Ха добър вечер!
Вие що не пишете бе.
И без това само нашта темичка чета от целия форум.
От работата трудно ще пиша, но мога да ви чета. Да ми давате матриал еййййй  Hug
Моите само се лигавят като се прибера, голяма радост е, не като преди като си бях по цял ден тука. Сега сякаш съм по- специална  Mr. Green
Танче, днес си мислех, че имаш укрити котки и съм паркирала до вас  hahaha В една малка уличка до Дондуков се наместих сутринта, до една къща със сенчест двор и в двора - 7-8 котки. Ама не дойдоха да ги помилвам, страхливи такива...
Оххх, как съм гладнааа,  едва ще дочакам бутчетата да се опекат, ще ги заръфам алангле.

# 335
  • София
  • Мнения: 13 135
Танче, днес си мислех, че имаш укрити котки и съм паркирала до вас  hahaha В една малка уличка до Дондуков се наместих сутринта, до една къща със сенчест двор и в двора - 7-8 котки. Ама не дойдоха да ги помилвам, страхливи такива...

Да, в каретата около Дондуков има доста котки. За съжаление в нашия вътрешен двор/той е като дупка/ не съм виждала от 4-5 години, защото някой ги изтрови. На Дондуков, почти на трамвайната спирка срещу операта има къща с малко дворче към улицата. Там има 2-3 доверчиви сладурани, които дават да ги галиш. Майка с две  котета от миналата година са и две жени ги изхранват. Ако не са кастрирани очаквам тази година да са повече  Laughing

А колкото до писането - като те няма и всичко май замира!

# 336
  • Мнения: 2 237
Ей, здравейте !
Да се похваля - днес водих Зари на ветеринар, биха и първата ваксина и направихме паспорт.Заведох я до там пеша, в дамската чанта на сестра ми  Grinning Бяхме голям цирк - две шматки с чанта, от която се подава котешка главичка , плюс дете викащо по целия път /от нетърпение да види как ще бият инжекция на котето/ Зари се държа великолепно.Беше супер спокойна, не се уплаши и любопитно разглеждаше какичката медицинска сестра.Прегледаха я обстойно, установиха че е в перфектно здраве.Сипаха и капки за уши, че нали много си ги чеше.Инжекцията малко я заболя и изврещя, ама бързо и мина.В клиниката имаше и едно огромно куче и тя му се зарадва много /при все че е котка/ .Абе държа се супер, всички бяха очаровани от нея и от характера и . След един месец сме на реимунизация.Казаха ми, че ще е едра котка, тъй като на тази възраст тежи вече един   килограм  Mr. Green
А аз до сега си писах с момичето, което ми я даде.Тя още не е раздала другите три сестричета...Пускала е обява, но никой не се е обадил  Sad И сега мисли да ги пуска навън, тъй като не може да ги гледа.
На всички вас поздрави и целувки от нас  Heart Eyes

# 337
# 338
az da popitam koga dolu gore smisal koi mesec moje da se razbere kakyf pol e kotkata...tyi kato  nqkakfka syper studenokryvna maimuna (jena!) ostavi edno malko bezzashtitno kote do edno zavedenie...koteto e dolu gore na mesec i neshto... no ne sym sig zashtoot vse oshte tyrsi da suche..i kakto vinagi pribiram bezdomni jivotni si pribrah i nego ismqtam da go otgledam... kajete mi neshto poveche za otglejdaneto na edno kote...

# 339
  • София
  • Мнения: 13 135
Ивета, има нова тема с номер 24 или просто отиди на линка посочен от Шушулче и е добре да пишеш на кирилица, за да не ти се карат. Задължително го заведи на ветеринар, за да го обезпаразити. И заповядай в следващата тема ще ти дадем съвети.

Общи условия

Активация на акаунт