Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 май 2009, 17:02 ч.

За онези моменти, в които жените не мислят за...

• 2 491
  • 57
  •   1
Отговори
  • sf
... секс.

Онзи ден с един френд си говорихме за онези моменти, в които жените не мислят за х.й. Според него, единствените случаи, в които жените не мислят за това, са когато ги гони куче и когато са на въжен мост. А според мен и когато паркират на задна.  Май няма други или...?

# 1
  • гр.Варна
когато раждах  Mr. Green Mr. Green Mr. Green мислех да го кастрирам  Whistling

# 2
Ами ако са ви верни съжденията, не съм жена, защото много често не си мисля за ***, да не кажа никога.
На въжен мост не съм се качвала никога, а куче не ме е гонило от около 20 и кусур години, та не мога да кажа какво си мислят жените в такива моменти.

# 3
  • sf

Ето! Пак за х.. си мислела...

# 4
Що ли си мисляр че с твоя френд сте жени и сте говорили за мъже newsm78

# 5
  • гр.Варна

Ето! Пак за х.. си мислела...
Да, но не така любовно и някак си не се подмокрях от кеф докато си го мислех, така че не се брои   Laughing

# 6
Пусни темата в ДиС Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395708.0 питаш ли го тоя мъж к'во му е.

# 7
  • София
ами докато чета повечето теми из женските форуми се обеждавам в две неща!
почти всички почти постоянно мислят за секс
почти всички много рядко си го получават

# 8
  • sf
ами докато чета повечето теми из женските форуми се обеждавам в две неща!
почти всички почти постоянно мислят за секс
почти всички много рядко си го получават

Хохохохо  Mr. Green

# 9
Според мен с твоя френд сте си фантазирали за един идеален свят, в който жените си мислят ден и нощ за това. Но светът, за жалост, не е идеален.

# 10
  • София
А според мен не си прав за задната. Като й свикнеш, вече и докато паркираш можеш да си мислиш за...каквото си поискаш Mr. Green

# 11
  • sf
Според мен с твоя френд сте си фантазирали за един идеален свят, в който жените си мислят ден и нощ за това. Но светът, за жалост, не е идеален.

Калина, ние с моя френд да не сме некви миски, че да се борим за идеален свят? Ние сме корави копелете и оцеляваме всякак.

# 12
  • BE, 2260
... секс.

Онзи ден с един френд си говорихме за онези моменти, в които жените не мислят за х.й. Според него, единствените случаи, в които жените не мислят за това, са когато ги гони куче и когато са на въжен мост. А според мен и когато паркират на задна.  Май няма други или...?
Иска ви се да е така.
Учудва ме, че пускаш такава тема. Мислех, че мъж, парадиращ с богат сексуален опит, не би се хванал на този мит.
Сега ще видиш колко много от пишещите тук явно не сме жени.

# 13
  • София
А за паркиране при каква задна става въпрос?  Thinking

# 14
  • sf
Иска ви се да е така.
Учудва ме, че пускаш такава тема. Мислех, че мъж, парадиращ с богат сексуален опит, не би се хванал на този мит.
Сега ще видиш колко много от пишещите тук явно не сме жени.

Да бе да. Просто Ви е срам да си признаете.
В ДиС, където може да се пише анонимно, много от Вас си го признават. ДА не ровя сега да търся темите от края на миналата седмица...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт