Има ли спортистки между нас?

  • 2 090
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
Здравейте момичета,
аз също съм от бившите спортистки. Тренирала съм какво ли не.
Не можах да стана професионалистка като сестра ми Lozeva  Heart Eyes.
Много Ви се радвам колко сте задружни тук, в този форум  Hug Heart Eyes
Чета Ви редовно  Party Peace

Може да разгледате снимките :

 Arrow Теди - шампионка на Португалия - любимата ми племенница  Hug Heart Eyes
 Arrow Теди № 7 - разпределителка
 Arrow Теди - щастливата победителка
 Arrow Теди № 7 с отбора
 Arrow Lozeva № 16
 Arrow Lozeva - любимата ми сестричка  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 221
Хайде... С крокодилски сълзи... А като идвахме насам ми казаха, 4е имало състав в Торонто, еди-коя си го била ръководила (бивша у4ени4ка на моя ръководител), имали концерти... Така се бях настроила... Но уви. Няма такова нещо.

Но аз още обмислям идеята да си спретна състав4е  Thinking Поне за де4ица, 4е ние - големите, сме заети. Търсят се желаещи  Simple Smile

П.С. Извинете, 4е разводнихме темата  Embarassed Няма пове4е, обещавам!

Бих се присъединила на драго сърце, ама си ми малко дале4е Simple Smile
 Но все пак ти желая успех, ако ре6и6 да спретне6 състав4е:)

# 17
  • Мнения: 6 390
 smile3501 smile3501 smile3501
Много хубави са снимките на най/добрите волейболистки в форума
smile3501 smile3501 smile3501
Lozeva,
а ина4е от кой отбор си трагнала в бг

# 18
  • Мнения: 4 244
На мама Веси съпругът е активно спортуващ, но нямам спомен точно с какво се занимава. Те са в Исландия, но в момента са в България, вероятно затова тя няма време да пише.
Ако не се лъжа е волейболист. Бил е в националния ни отбор и после му предлагат да остане там в техния национален newsm78
Подробностите ми се губят

# 19
  • Мнения: 1 101
Цитат
Lozeva,
а ина4е от кой отбор си трагнала в бг
Ами може би трябваше да започна с това.От школата сам на Марица Пловдив.Там сам играла от девойка .играх и 2 години в Турция.и тъкмо бях решила да се отказвам newsm78 и дойде предложението за Португалия.И така ......останахме.

# 20
  • Мнения: 444
Здравейте и от мен! Аз съм тренирала гимнастика и сега покрай спорта май ще отида да работя в Канада! Още не се знае, де другата седмица чакаме визи! Стискайте палци!
Радвам се, че има толкова много спортистки между нас!
 Laughing

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Здравейте и от мен! Аз съм тренирала гимнастика и сега покрай спорта май ще отида да работя в Канада! Още не се знае, де другата седмица чакаме визи! Стискайте палци!
Радвам се, че има толкова много спортистки между нас!
 Laughing
успех за визите!
 thumbsup

# 22
  • Мнения: 7 430
И аз съм в "отбора" по народни танци! Цял живот в Бг, докато не дойдохме тук Sad Колко ми липсват  Cry  Cry  Cry
и на мен, и на мен...айде да тъгуваме заедно smile3518

И аз съм с вас Weary....сега за да разнообразявам малкия от време на време му играя...ама голям смях го лови и така забравям за тъгата си Sad

# 23
  • Мнения: 7 430
Аз пък съм играла доста време народни танци  това спорт ли е newsm78...иначе съм тренирала акробатика и за това си останах нисичка  Mr. Green
Хей Дидката...гледай ти съвпадения с нас. Аз съ6то като теб, акробатика, народни танци...сега и мом4енце Виктор...какво о6те ? Simple Smile хехе Joy

Хе хе...че и той на 9 месеца даже  Hug
Я кажи сега мъжи къде го срещна Mr. Green

Дани, успех за визите newsm10

# 24
  • Мнения: 1 072
Ако ходенето пеШа на дьлго разстояние го водиме като спортно занимание да, пиШете ме.  Е, в ранното детство имам 5 год. занимания по лека атлетика. В наШето семейство таткото е по сериозен сьс спорта_ народните танци, баскета и футбола.

# 25
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и аз съм от бившите. 6 години спортно у4илище с волейбол в Хебър ПЗ преди това 2 години плуване.от тогава само  1stroller newsm64   animal085  newsm79  newsm39

# 26
  • Мнения: 883
Аз познавам една баскетболистка с мъжа си също баскетболист в Португалия бяха няколко сезона / и 04/05 от Варна
Велина Ангелова и .... Берберов
не ги ли познаваш слу4айно

Аз познавам Велина и Левен (Белберов), а ти в кой(и) български отбор(и) си играла баскетбол?

# 27
И аз такова ...вече от пенсионерките Laughing Laughing
Иначе от 4 годишна до 14 - спортна гимнастика
2 години след това лека атлетика, че бях едно миньонче (сега обаче определено не съм) Laughing Laughing
Искаше ми се и голямата щерка да запиша на такова чудо или художествена гимнастика ама най-близкото ни поприще с такъв вид спорт е на 50-тина мили  Sad

# 28
  • Мнения: 6 390
Аз познавам Велина и Левен (Белберов), а ти в кой(и) български отбор(и) си играла баскетбол?
Софиянка съм, и малко по стари4ка  Wink с Велина сме били ехееееее много отдавна на лагер заедно  Grinning в Русе

# 29
  • Мнения: 6 390
ама я да дръпнеме и таз стара тема напред, за новодошлите и изпусналите да се похвалят  Wink Grinning
Хондичка,
и заради теб я вадя  Wink Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт