Помощ: Селф-хелп семинарите помагат ли?

  • 2 276
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте прекрасни Мами. Имам един малко по-особен проблем, ама съм сигурна, че не съм единствената. Каквото и да прави мъжа ми, просто ме подлудява! Дори когато прави привидно мили жестове или поема част от моите задължения, за да мога да си почина имам чувството, че го прави само за да ми натяква после колко в велик. Сигурна съм, че проблема е в мен и се чудех дали някой друг има неприятни случки в семейния/сгаджосания живот? Преди няколко седмици една приятелка ми разказа за някакъв семинар, където ни учат как да обичаме себе си за да не ни дразнят толкова хората около нас и да живеем в хармония. Да ви кажа честно не вярвам много в такива работи, но в крайна сметка обичам мъжа той е и страхотен баща и съм готова на всякакви щуротии за да оправя малко ситуацията. Някой нещо знае ли по въпроса? Изобщо ходили ли сте на такъв тип семинари? Нещо знаете ли. Много ще се радвам да ми помогнете!

# 1
  • Мнения: 2 401
Бегай да си платиш за рекламата и ще ти кажа.  Mr. Green

# 2
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Постни си проблема в ДиС и веднага ще откриеш разрешение на проблема си.Какви са тези семинари, реклами и т.н. глупости  hahaha

# 3
# 4
  • Мнения: 194
Май има и в ДИС такава тема Mr. Green

Кви са тез семинари?

# 5
  • Мнения: 2 401
Ми това и е идеята на другарката, да я питате, за да ви светне.

# 6
  • Мнения: 592
Буля, нещо ти е сбъркан харда!

# 7
  • Мнения: 3 880
Вие представяте ли си що за семинар ще да е това? Хамериканска работа - Здравейте. Аз съм едикой си и имам проблеми с гнева. Или "имам проблеми с алкохола", "имам проблеми с хазарта", "имам проблеми с това, че 9-10 часа седя на компютър и станах асоциален"...  Здравей едикой си. Идвай на сбирките и все някога ще fix-неш проблема. 
newsm78 Все се чудя тия неща, които наистина не са много традиция по нашите земи, помагат ли им наситина на тъпите американци или? Има ли смисъл от тях или просто стоят много добре на екран?

# 8
  • Мнения: 24 467
Ако ще е "селф- хелп", що ми е семинар, нали сама ще си помагам? Инаке ще е "семинар хелпс". Гадно звучи, обаче, вижте там за друго име някакво.

# 9
  • Мнения: 3 880
Ако ще е "селф- хелп", що ми е семинар, нали сама ще си помагам? Инаке ще е "семинар хелпс". Гадно звучи, обаче, вижте там за друго име някакво.
Е, па то не се ли има в предвид пак нещо такова дето ще ходиш на някакво сборище? Нищо, че ще те учат как сам да го правиш. Та нали, за та те светнат все ще трябва да идеш?

# 10
  • Мнения: 24 467
Аз, ако ще си помагам "селф", няма да сборувам с други. Ако ще сборувам, няма да си помагам "селф", ами ще си хелпаме тогетхер по дадена от баш- семинаристът метода. Компренде? Анадъмо? И т.н.

# 11
  • Мнения: 431
Вчера точно същите теми беше пуснала и ги изтриха. Вероятно има защо.

# 12
  • Мнения: 24 467
Молив, не терайте, може да дадат насоки практически или поне теоретически, да си помогнем, нали сами и туй- онуй.

# 13
  • Мнения: 3 880
И какво? Ще ни покани официално да ни понаучи той-онуй, така ли?

# 14
  • Мнения: 24 467
Мой да метне нещо тука директно.

Общи условия

Активация на акаунт