БАНЯ

  • 5 653
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 34
Здравейте мами и татковци! Знам, че има десетки теми за нашите бани, но искам да отворя една съвсем прясна - на чисто както се казва. Моля ви за идеи за баня. размерите не са от значение, защото имаме желание да "откраднем" от съседно помещение. Единственото ми изискване към новата ми баня е да е изпълнена в черно и бяло, да няма вана, да има тоалетна и биде, да е предвиден шкаф за хавлиите, който да се затваря плътно. Ако имате какво да споделите - давайте идеи, че ще се побъркам от мислене, а докато го намисля сезонът на ремонтите може и да е свършил и да си останем с очуканата чугунена вана, дето като не я измиеш след всяко къпане, стои мръсно и не ми се влиза даже.   bouquet

# 1
  • Мнения: 73
Отиваш в магазин за плочки, където предлагат проектиране. Там избираш плочките, даваш размери, даваш местоположението, което искаш на всичките му там нещица в банята и те ще ти покажат как ще изглежда.

# 2
  • Мнения: 96
Извинявам се за въпроса, но в кои магазини за плочки предлагат и проектиране? Става въпрос за София.

# 3
  • Мнения: 34
mimi4ka, в този сезон проектантите, които са на гражд. договори с търговците имат много птоекти. Ще ми претупат проекта, защото със сигурност имат едри клиенти и пак ще ме окастрят с мангизи. Не ми се ще да се минавам така хлапашката. Дайте идеи де, моля ви.  Praynig

# 4
  • Мнения: 73
Нямах предвид такива проектанти. В по-големите магазини за плочки в днешни дни вече се предлага услуга 3D проект на банята с избраните от Вас плочки. Това го правят в магазина, а не се наемат някакви проектанти. За София конкретно не мога да кажа.

# 5
# 6
  • Мнения: 1 919
 Thinking не разбирам -искаш от нас да ти измислим проекта ли?
1.вземаш 1 лист и химикал и си зачертаваш някакво пространство с форма-т.е туй ще е помещението...отбелязваш врата,прозорци...
2. отиваш в магазин и си харесваш плочки...
3.Измисляш как да ги разпределиш, наредиш.
4.Харесваш си няколко бидета, моноблоци,душ кабини, аксесоари...и на този лист от точка 1. си ги нарисувай-няколко вариянта на разположение Rolling Eyes и в главата ти ще се избистри някаква идея.

# 7
  • Мнения: 34
Мерси! Но идеята ми беше за линкове към сайтове с черно-бели бани или пък качени снимки  Hug

# 8
# 9
  • Мнения: 34
хоооооооооооооооооооооооооооооооооп (всички смайл икони) МЕРСИ, ДА СЕ ПОЗЛАТИШ ДАНО, КАКВОТО ПИПНЕШ ЗЛАТО ДА СТАВА  smile3525 hug

# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 22
Малко нахалничко ми звучи подканянето ти. Извинявам се ако не съм права. Аз лично прегледах поне 20 уебстраници на различни фирми, изчетох де що има инфо за бани, ходих на място в много магазини и накрая отидох в Рока, харесах си плочките, направиха ми проект и готово. Че беше и безплатен. Момичето ми направи 3 проекта докато си харесам нещо, че и още щеше да направи ако бях поискала. Не го приемайте за реклама; просто искам да кажа, че има места където ти обръщат достатъчно внимание. А все пак не е лошо и ти да положиш някакви усилия.

# 13
  • Мнения: 34
Малко нахалничко ми звучи подканянето ти. Извинявам се ако не съм права. Аз лично прегледах поне 20 уебстраници на различни фирми, изчетох де що има инфо за бани, ходих на място в много магазини и накрая отидох в Рока, харесах си плочките, направиха ми проект и готово. Че беше и безплатен. Момичето ми направи 3 проекта докато си харесам нещо, че и още щеше да направи ако бях поискала. Не го приемайте за реклама; просто искам да кажа, че има места където ти обръщат достатъчно внимание. А все пак не е лошо и ти да положиш някакви усилия.
Оле, въри на психолог. Що за дребнавост. Успокой топките малко, а.  ooooh!

# 14
  • Мнения: 463
Мислех, че форумът е за взаимопомощ.Аз също исках за моята баня идеи, въпреки, че бях ровила, като луда Гугъл Peace

Общи условия

Активация на акаунт