СЕДМОКЛАСНИЦИ - кандидатстване, документи, правила

  • 21 254
  • 368
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 355
SofiaV, защо бързаш толкова?

Dorothy
, peace  smile3525 Съгласих се.

# 16
  • Мнения: 258
Браво на Знаток за новата тема! Явно събитията приближават! Дано всички сме успешни!!!  baby_neutral

# 17
  • Мнения: 587
Чакайте бе хора , за какви такси говорите? Къде , как? Таксата при записването за изпитите ли е? ОО боже, съвсем се паникьосах, аз не знам за такава такса.

# 18
  • Мнения: 258
В старата тема питах: Някой има ли задачите от пробния изпит по математика в СМГ в неделя?

Ако някой се отзове, ще бъдем благодарни! smile3525

# 19
  • България
  • Мнения: 2 164
SofiaV, защо бързаш толкова?


А бе аз и да бързам все тая. Събитията се случват въпреки моите усилия, а не благодарение на тях!   smile3521

# 20
  • Мнения: 7 154
Знаток,извинявай,че вече писах в новата тема,а не ти благодарих за нея.
Излезе така,че го приех като даденост,а не е.  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 154
В старата тема питах: Някой има ли задачите от пробния изпит по математика в СМГ в неделя?

Ако някой се отзове, ще бъдем благодарни! smile3525
Имам ги,но нямам много време да ги сканирам,понеже гледам и един малък едногодишен непослушник.Ако мъжът ми ми помогне-ще видя какво мога да направя.
По-късно довечера.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 867
На тази възраст е прекалено рано да се определи професия.

Не и ако си решил да учиш Визуални изкуства в НБУ и да посветиш петте години преди това на рисуване  Mr. Green Е, ако с рисуването не се получи, ще мислим заедно как да пренаредим плановете, но засега Виктория вижда живота си така.

Знаток, благодаря за темата!

# 23
  • Мнения: 257
Вие ме шашкате бе хора! Аз се възхитих, че седмокласниците ви са толкова мотивирани и ориентирани, целенасочени, борбени - като чета тук поздрави, успехи ... Но плана за НБУ ме довърши! Моят син в понеделник е в немската, вторник - английската, сряда мисли за френската ... Ако трябва да се запишем в списъка, който започнахте да водите във форума ще фигурираме срещу всяко училище, едва ли не. Всичко това подплътено с пълна апатия към подготовка, изпити и тревоги (от негова страна) и истерична паника (от моя). Ох, искам да е август  Tired.

# 24
  • България
  • Мнения: 2 164
В. Ох, искам да е август  Tired.

 Спокойноооооо... и август ще дойде   smile3525
 

# 25
  • Мнения: 257
Бях аз спокойна, ама сега ... като общувам с майки на шампиони ... Аз си мислех, че всички хлапета са охлюви като моя.

# 26
  • Мнения: 257
Затова си смених и картинката - фигуративно точно така изглеждам опитвайки се да активирам човечето.

# 27
  • България
  • Мнения: 2 164
 Имам приятелка, която е в твоето положение - син, който е "самото спокойствие" по този въпрос. Като те чета, все едно, че нея слушам  Grinning

# 28
  • София
  • Мнения: 1 355
Heterata, стига бе! Пак ще зачекна темата за благоразумните девойки и отнесените младежи...

# 29
  • Мнения: 258
В старата тема питах: Някой има ли задачите от пробния изпит по математика в СМГ в неделя?

Ако някой се отзове, ще бъдем благодарни! smile3525
Имам ги,но нямам много време да ги сканирам,понеже гледам и един малък едногодишен непослушник.Ако мъжът ми ми помогне-ще видя какво мога да направя.
По-късно довечера.
Ще бъдем много задължени! Не се притеснявай, когато можеш ги пусни- сигурно и други се интересуват! Малкото момченце винаги е с предимство! На 1 година то е неизчерпаем източник на весели смешки и бели! Поздравления- страшно се радваме на малки бебета!
 newsm32

Общи условия

Активация на акаунт