СЕДМОКЛАСНИЦИ - кандидатстване, документи, правила

  • 21 244
  • 368
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 324
Заявленията се подават ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с родителя. Явно им нямат доверие на  тийновете  Joy
Това ни го подчертаха дебело на родителската среща, на която Янита не присъства  hahaha

Янита, ако искаш, ние ще ти платим таксата и ще ти пратя платежното по вериигата?

Знаток, не е задължително с родителя. Класната на дъщеря ми им е предложила да им събере документите и да ги внесе, тъй като се подават в тяхното у-ще.

И аз мисля, че не е задължително. Учителят от школата, където ходи моя син им е казал, че той ще отиде с тях и заедно ще свършат тази работа. Което ме облекчава определено. Само дето още незнам сметката, по която трябва да платим.


# 76
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Явно, защото училището е гнездо. На нас ни попедесетиха колко е важно с родител. И да се спази срокът.

То е важно заради емоционалната страна, но и аз имам близки от предишна година, които или само детето или само родителя е подавал.



Сметката е казана по-назад, но все пак има време до 26 май

# 77
  • Мнения: 2 716
ДИВА заповядай  Laughing
Здравейте!
Малко информация от преминалите по вашия път -
СМЕТКАТА НА РИО-СОФИЯ-ГРАД, Е:
    BG57UBBS80023106075808
    BIC КОДЪТ НА БАНКАТА Е:
    UBBSBGSF
    ОББ, КЛОН „КНЯГИНЯ МАРИЯ ЛУИЗА”
Успех на всички кандидатстващи и здрави нерви на родителите!

# 78
  • Мнения: 324
Явно, защото училището е гнездо. На нас ни попедесетиха колко е важно с родител. И да се спази срокът.

То е важно заради емоционалната страна, но и аз имам близки от предишна година, които или само детето или само родителя е подавал.



Сметката е казана по-назад, но все пак има време до 26 май


Видях я, но тя е за София, а ние сме от Перник. Което наложи да звънна в инспектората, за да получа малко повече инфо. И познайте - училищата гнезда, ще се обявят 2-3 дни преди това, което означава 23-24.05.2009 год, но не в интернет, а залепени на табло в инспектората. На въпроса, за сметката, отговорът беше идентичен. Следващия ми въпрос към тях, беше къде да проверя местата в пернишките училища. Отговорът беше - НА ТАБЛОТО. Между другото попаднах на свястна служителка, която отговаряше любезно и не се заяждаше. И каза, че ще предаде на колегата да качи информацията на сайта им. Защото й обясних, че половината от хората в Перник, работят в София и ако и за информация се налага да пускаме отпуски, какво ще остане за мечтания АВГУСТ.

# 79
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Цък!
Довечера съм на родителска.

# 80
  • Мнения: 324
Просто малко се обърках. Laughing


Видях я, но тя е за София, а ние сме от Перник. Което наложи да звънна в инспектората, за да получа малко повече инфо. И познайте - училищата гнезда, ще се обявят 2-3 дни преди това, което означава 23-24.05.2009 год, но не в интернет, а залепени на табло в инспектората. На въпроса, за сметката, отговорът беше идентичен. Следващия ми въпрос към тях, беше къде да проверя местата в пернишките училища. Отговорът беше - НА ТАБЛОТО. Между другото попаднах на свястна служителка, която отговаряше любезно и не се заяждаше. И каза, че ще предаде на колегата да качи информацията на сайта им. Защото й обясних, че половината от хората в Перник, работят в София и ако и за информация се налага да пускаме отпуски, какво ще остане за мечтания АВГУСТ.

 

# 81
  • Мнения: 2 716
ДИВА - не може ли да кандидатства в София детето ти?

# 82
  • Мнения: 324
По наредбите изпитите ги държи, където е учило до 7 клас, т.е. Перник. След като ИЗКАРА ИЗПИТИТЕ  hahaha, вземаме служебна бележка, подаваме документите в 48 СОУ мисля на Клокотница и участваме в разпределението на софийските места.

# 83
  • България
  • Мнения: 2 164
Просто малко се обърках. Laughing


Видях я, но тя е за София, а ние сме от Перник. Което наложи да звънна в инспектората, за да получа малко повече инфо. И познайте - училищата гнезда, ще се обявят 2-3 дни преди това, което означава 23-24.05.2009 год, но не в интернет, а залепени на табло в инспектората. На въпроса, за сметката, отговорът беше идентичен. Следващия ми въпрос към тях, беше къде да проверя местата в пернишките училища. Отговорът беше - НА ТАБЛОТО. Между другото попаднах на свястна служителка, която отговаряше любезно и не се заяждаше. И каза, че ще предаде на колегата да качи информацията на сайта им. Защото й обясних, че половината от хората в Перник, работят в София и ако и за информация се налага да пускаме отпуски, какво ще остане за мечтания АВГУСТ.

 
Аз също съм от Перник. Когато попитах класната на дъщеря ми кои са училищата гнезда за Перник, тя ми каза, че винаги едното е ОУ "Св.Иван Рилски", а когато не стигат местата и ОУ "П.Берон".
 Тъй като щерка ми е поела всичко в свои ръце, винаги е много информирана. Мога да я питам и да ти пиша. Твоето дете къде учи?

# 84
  • Мнения: 324
София, аз съм Диана и съм майката на единия от двамата Любовци. Децата заедно ходят и в школата на Найчо Цанов. Любо е в Петър Берон. Гнездото е само Иван Рилски, а в Петър Берон ще се провеждат изпити също.

# 85
  • Мнения: 257
Момичета, след като споделих, че моят син иска всичко за което се сети и нищо конкретно, реших да проверя изпитите по предмети различни от Математика и БЕЛ - напр.биология в НПМГ. Потърсих на техния сайт, но не ги открих. Тези изпити всяко училище ли им определя датите и кога излизат?

# 86
  • България
  • Мнения: 2 164
 Сетих се коя си! Аз знам от Светли, че те ще си подават документите с господина по БЕЛ, като ние трябва само да внесем таксата предварителни. Направи ми впечатление, че в списъка на училищата гнезда е на писано ясно, че документите на децата, държали изпит извън София се приемат след 03.07. Аз мисля да се включа тогава.  Grinning
 Общо взето съм оставила девойката да се оправя сама, като само наблюдавам де не пропуснем нещо.

# 87
  • Мнения: 257
Открих ги! Sorry

# 88
  • Мнения: 324
Ти с твойта отговорна девойка си ОК, но ние с отвеяните момчета да му мислим.  Laughing

# 89
  • Мнения: 473
bloomnier , какъв е проблема с немския в НПМГ?
Като гледам ,че си от Стрелбище не ми е трудно да се сетя къде сте учили преди това
И нас ни интересува немския по специално

Общи условия

Активация на акаунт