Приятелство и секс?

  • 9 814
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 947
Е подобно - аз стрелям, ти праиш наводнения  Joy

# 121
  • Мнения: 1 232
Vache , да не сме еднакви зодии  Laughing за стрелец говоря...


Тц! Водолей съм Sunglasses
Цитат
Бимба, споменах ли, че се радвам да те видя 
Ама как да не е саморазрушаващо. Всичко дето го пишеш за великодушието е така. Обаче е факт, че страда точно великодушният. За него е много по-трудно да направи усилието да се раздели. А ако си страда тихичко...
това обяснява нещата защо аз пък намирам пристан в снимките ти Grinning,извинете ме за офф-а
Ами да за момента може да изглежда точно така,но всъщност е едно помъдряване с течение на времето,остават спомени емоции,нищо и никой нее вечно.....

# 122
  • Мнения: 7 947
такаааааа, има ново развитие на единия от случаите, заради които пуснах темата и направо се чувствам длъжна да споделя  Mr. Green

определено нещата се променят, когато си легнеш с приятел/или близък/ явно - моята приятелка е минала тази граница онзи ден и според нея сега както тя, така и той - се гледат с различни очи...нямало ги вече тия отношения, както преди, на тяхно място имало...ами просто мисли за секс и нищо друго  Joy

# 123
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Нали осъзнаваш, че отношенията им преди са били фалшиви и неискрени ?

# 124
  • Мнения: 7 947
ами не е точно така - излизали сме заедно и наистина бяха съвсем приятелски, нямаше и помен от нещо повече, с очите си съм виждала  Thinking Или да са били прекалено добри артисти...де да знам. Според нея това се е появило последния месец...

# 125
  • Мнения: X
Приятелство между мъж и жена не може да има според мен. Изхождам от недотам скромния си опит с подобни отношения. Повечето мъже с, които уж сме били приятели, са били чисто и просто обект на сексуално влечение от моя страна. А тези, които не са били са гледали на мен като на сексуален обект.

# 126
[/sЗДРАВЕЙТЕ!МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА И НЕ ЗНАЯ ОТКЪДЕ ДА ЗАПОЧНА,ЗАТОВА ЩЕ ВИ ПИША НАПРАВО.СЕМЕЙНА СЪМ ОТ 5 ГОДИНИ.ВСИЧКО СЪС СЪПРУГЪТ МИ СТАНА МНОГО НАБЪРЗО,ДВАМАТА НЕ УСПЯХМЕ Д АС ЕУСЕТИМ.ИМАХМЕ ВРЪЗКА ОТ 9 МЕСЕЦА И АЗ ЗАБРЕМЕНЯХ.И ДВАМАТА ГО ИСКАХМЕ МНОГО СИЛНО.СТАНА ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ.БЯХ БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВА,НО ТОЙ СЕ КОЛЕБАЕШЕ КАКВО ДА ПРАВИМ.СЛЕД НЯКОЛКО ДНИ КАЗАХМЕ НА РОДИТЕЛИТЕ МУ.СВАТБАТА НЕ БЕШЕ МОЯТА МЕЧТА,ЗА КОЕТО СЪМ СТРАШНО РАЗОЧАРОВАНА.ДА СПОМЕНА ,НИЕ ЖИВЕЕМ В ЧУЖБИНА.СЪПРУГЪТ МИ Е ТИРАДЖИЯ.НЕ СЕ СТРЯСКАЙТЕ,КОГАТО ДОЙДОХ ТУК ЗА ПЪРВИ ПЪТ РАЗБРАХ КОЛКО ИМ Е ТЕЖКО НА ТЕЗИ МЪЖЕ И НА КОЛКО ОТ ТЯХ МЯСТОТО ИМ НЕ Е ТАМ.МОЯТ СЪПРУГ Е ОТ ТЯХ,ТОЙ Е ТРЯБВАЛО ДА РАБОТИ НЕЩО МНОГО ПО ДОБРО,НО ТОВА Е ДРУГА ТЕМА.ПРОБЛЕМИТЕ МЕЖДУ НАС ЗАПОЧНАХА ОТ МОМЕНТА КОГАТО СЕ РОДИ ДЪЩЕРИЧКАТА НИ.СВЕКЪРТВА МИ ПРИСТИГНА Д АНИ ПОМАГА УЖ.ОКАЗА СЕ ,ЧЕ ТЯ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЕЛЕМЕНТАРЕН ЧОВЕК.ЗАПОЧНА ДА ГОВОРИ КАК ЩЕ СИ ВЗЕМЕ ВНУЧЕТО В БЪЛГАРИЯ.НЕ СПРЯ ДА ГОВОРИ,ЧЕ НЕИЕ ТРЯБВА Д АС Е ПРИБЕРЕМ ДА ЖИВЕЕМ ТАМ.УСЕТИХ ,ЧЕ Е ВЛАСТНА И Е СВИКНАЛА ДА СТАВА ТОВА,КОЕТО НА НЕЯ И ХАРЕСВА.СЪРЦЕТО ЗАПОЧНА ДА МИ СЕ СВИВА,А И КЪРМАТА МИ НАМАЛЯ.ЕДНА ВЕЧЕР НЕ ИЗДЪРЖАХ И ИЗБУХНАХ,БЯХ В ЖЕСТОКА СЛЕДРОДИЛНА ДЕПРЕСИЯ.КАЗАХ И НАПРАВО В ОЧИТЕ ,ЧЕ ОТКАКТО ТЯ ДОЙДЕ В КЪЩИ ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНИ.ПОСЛЕ СЪЖАЛИХ,НО КЪСНО.МЪЖА МИ СЕ ОБЛЕЧЕ,КАЗА МИ ЧЕ АЗ СИ ИМАМ ДЕТЕ И ХЛОПНА ВРАТАТА.ДО СУТРИНТА ОТ РЕВ ВЕЧЕ ПОЧТИ НЯМАХ КЪРМА,А ДЕТЕ ТО МИ НЕ СПИРАШЕ ДА РЕВЕ.БЕШЕ СТРАШНА ГЛЕДКА.ОТТОГАВА ЖИВОТЪТ МИ СЕ ПРЕОБЪРНА.СВЕКЪРВА МИ В РЕДКИТЕ СЛУЧАЙ КОГАТО Е БИЛА ТУК,ВИНАГИ ГЛЕДА ДА МЕ УЯЗВИ ДА МЕ ЗАХАПЕ С НЯКОЯ ТЕЖКА ДУМА.НЕЩАТА СЕ ПООПРАВИХА МЕЖДУ МЕН И МЪЖА МИ И РЕШИХМШ Д АИМАМЕ ВТОРО ДЕТЕ.ТЯ ОТНОВО ДОЙДЕ ДА ПОМАГА УЖ.ПРОПУСНАХ ДА СПОДЕЛЯ ЧЕ ТЯ ИМА ДВЕ ОПЕРАЦИИ МИОМА,А ВТОРАТА Я ДОИЗЧИСТВАТ И ДИАГНОЗАТА Е РАК.БЕШЕ МНОГО СТРАШНО КОГАТО ДОЙДЕ.ЗАПОЧНА ДА МЕ КОНТРОЛИРА КОГАТО МЪЖА МИ Е НАПЪТ.РОВЕШЕ СЕ ИЗ НЕЩАТА МИ,СЛЕДЕШЕ С КОГО И КАКВО СИ ПИША И ГОВОРЯ ПО СКАЙПА.ТОРМОЗЪТ БЕШЕ ПСИХИЧЕСКИ Н А МНОГО ВИСОКО НИВО.ТЯ ЛЕЖЕШЕ ПО ЦЯЛ ДЕН И НАРЕЖДАШЕ КАКВО ДА ПРАВЯ,А ЗСЪОТВЕТНО НЕ И ОБРЪЩАХ ВНИМАНИЕ.ОТНОВО ЗАГОВОРИ ЗА БЪЛГАРИЯ,ЧЕ НИЕ С ДЕЦАТА ТРЯБВА Д АБЪДЕМ ТАМ.ДЪЩЕРИЧКАТА МИ ХОДЕШЕ НА ГРАДИНА,ВЕДНЪЖ НЕ Я ХВАНА ЗА РЪЧИЧКА ДА Я ЗАВЕДЕ.КРЕЩЕШЕ ПО ДЕТЕТО.И АЗ БЯХ МНОГО ИЗНЕРВЕНА.В КЪЩИ СЕ СЛУШАШЕ САМО НАРОДНА МУЗИКА ,НЕ ДАВАШЕ ДА СЕ ЧУЕ НЕЩО ДРУГО И КОГАТО СИНЪТ И СЕ ВЪРНЕШЕ ОТ РАБОТА,ТЯ СИ СЧУПВАШЕ РЪЦЕТЕ И КРАКАТА ДА МУ УГАЖДА.ЕДИН ДЕН ОТНОВО НЕ ИЗДЪРЖАХ ,ПОМОЛИХ Я ДА ЗАВЕДЕ НИКОЛ НА УЧИЛИЩЕ,ТЯ МИ ОТКАЗА,ЗАЩОТО СЕДЕШЕ НА КОМПЮТЪРА И СИ ПРЕПИСВАШЕ РЕЦЕПТИ,А МЪЖА МИ СИ ГОТВЕШЕ ЗА ПЪТ.МОЖЕТЕ ЛИ ДА СИ ПРЕДСТАВИТЕ,БОЛНА Е ДА ПОМАГА,А КОГАТО Я ВОДЕХМЕ ПО МАГАЗИНИТЕ Д АИ КУПУВАМЕ РАЗНИ НЕЩА ,НЯМАШЕ ПО ЩАСТЛИВА ОТ НЕЯ И ПО ТОЧНО САМО ТОГАВА БЕШЕ ЩАСТЛИВА.СЪПРУГЪТ МИ ОСТАНА БЕЗУЧАСТЕН И ТОЗИ ПЪТ.ВСИЧКО ПРИКЛЮЧИ ,ТЯ СИ ЗАМИНА,А НИЕ ОСТАНАХМЕ САМИ И ОТНОВО С ПРОБЛЕМИ.РАЗРЕШИХМЕ ГИ.НО НАСКОРО ЗАПОЧНАХ ДА СЛУШАМ ПРИКАЗКИ,ЧЕ ТЯ В КЪЩИ БИЛА В ТЕЖЕСТ И ЗАТОВА ПОВЕЧЕ НЯМАЛО ДА ДОЙДЕ.ДЪЩЕРИЧКАТА МИ ЩЕ Я ОПЕРИЕРАТ И НЯМА КОЙ ДА ГЛЕДА ДРУГОТО ДЕТЕ ,ПОМОЛИХ СЪПРУГЪТ МИ ДА Я ПОКАНИ ДА МИ ПОМОГНЕ,А ТОЙ МИ КАЗА ЧЕ ДО ТОГАВА ИМАЛО МНОГО ВРЕМЕ.ДРУГИЯТ ИМ АСИН Е ЖЕНЕ,В НАЧАЛОТО НА БРАКА СЕ Е ИЗПОКАРАЛА И С ДРУГАТА СНАХА.ХВАНАЛА СИ Е БАГАЖИТ И МЪЖА И СА ОТИШЛИ ДА ЖИВЕЯТ ПРИ НЕЙНИТЕ РОДИТЕЛИ .ТЕ СА И ПРЕПИСАЛИ ЖИЛИЩЕТО НА НЕЙНО ИМЕ .СВЕКЪРВАТА Е БЯСНА ЧЕ И СИНЪТ И НЕ ФИГУРИРА ТАМ.МОЯТ СЪПРУГ ИКС АДА НАДПЛАТИ ДЯЛА НА БРАТ СИ И АПАРАТМЕНТА Д АОСТАНЕ ЗА НАС.АЗ МУ ЗАЯВИХ ЧЕ ТОВА НЯМА Д АБЪДЕ НАШИЯТ ДОМ,НА МЕН МИ СЕ ИСКА Д АСИ КУПИМ НАШЕ ЖИЛИЩЕ С ПАРИТЕ ОТ ПРОДАЖБАТА НИ НА ЖИЛИЩЕТО ТУК Ц ЧУЖБИНА.КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ.ВЕЧЕ С ЕПОБЪРКВАМ.САМА СИ ОТГЛЕЖДАМ ДЕЦАТА И ВСИЧКО ОСТАНАЛО Е НА МОЯТА ГЛАВА.

Общи условия

Активация на акаунт