А кои са най-популярните и най-красиви места в страната, в която живеете

  • 1 748
  • 28
  •   1
Отговори
Дойде ми на ум тази тема, защото си помислих, че е интересно да чуя от българска гледна точка, кои са най-интересните места в страната в която сте. И въобще какво си струва човек да посети когато тръгне да пътува.

# 1
  • Мнения: 966
Niagara, Montmorency-nai visokia vodopad vav sveta, Quebec-city , Toronto, Vancouver, Ottawa. Mi za drygo ne se seshtam.

Последна редакция: пн, 22 авг 2005, 05:17 от mariane

# 2
  • Мнения: 1 425
Тук има много красиви места в Алпите - малки селца с красиви изгледи, на Женевското езеро - страхотно е, също Spiez. Берн е също много хубав град. Санкт Мориц  - градът не е хубав, но изгледите и другите селца покрай него са много хубави.
Аз Швейцария изцяло смятам, че е много красива страна.

# 3
  • Мнения: 6 390
В Прага пълно с известни места Party
Карлов мост
Храд4ани
Орлой
Златната ули4ка
Вишехрад

абеееее много
а в 4ехия пък.... ми се виждат безкрай  Wink

# 4
  • Мнения: 513
Аз чакам с интерес някоя от английските мами да се включи. До сега не сме ходили кои знае колко, но много ми хареса в Оксфорд.

# 5
  • Мнения: 4 244
Фрайбург!!!!  Mr. Green

Шегата настрана, но има толкова красиви места из немско че няма да ми стигне 10 страници да описвам
Бих предложила на германките да споделим всяка за нейната провинция интересните кътчета за посещение

Аз направих един репортаж от столицата на нашата провинция - Саарбрюкен. СИмпатичен град от средна величина с добре развита култура и образование.
В самата провинция има много приятни кътчета за разходка, тук таме някое замъче, горски паркове с животни, езерца, места за разходка с лодка
Нали сме в тъча на Германия откъм икономика хич ни няма, но това не пречи да сме щастливи че живеем там.
Пък и отскачаме до Франция - на един хвърлей място е, и до Люксембург Laughing

# 6
  • Мнения: 2 825
Мдааа, то май и аз ако почна да изброявам, ще отидат бая странички  newsm78
Тука, природата май хич я няма... чувала съм че в северна Испания (Галисия) било много зелено и красиво ... насам почти всичко е изкуствено, природа извън града - никаква... каманак, добре че е морето, че изгледите от каманака стават Wink
Инъче за известно... Майорка, Ибиза, Канарските острови, Барселона, Мадрид, Аликанте, Марбея  Wink и още мнооого други... то май всеки по голям испански град е популярен newsm78

# 7
  • Мнения: 2 452
Niagara, Montmorency-nai visokia vodopad vav sveta, Quebec , Toronto, Vancouver, Ottawa. Mi za drygo ne se seshtam.
Естествено, Rocky Mountains, Banf, крайбрежната ивица на атлантическото крайбрежие (Nova WScotia, PEI), не зная дали го направи нарочно, но не си споменала моя любим град Laughing (твое моестонахождение) - Монреал; а може и да си имала предвид Квебек като провинция, а не като град?; 

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
БЕНИДОРМ Mr. Green,много интерес и РАЗЛИ4ЕН град в сревнение с вси4ки останали.
Ина4е красиви са осртовите,на Ибиза е приказка Flutter.До колкото са ми казвали Дения и Гандия сьЩо са много хубави.
Мадрид разбира се Hug,за емн най - красивият град в ИСПАНИЯ. Whistling.До Мадрид има страхотни неЩа ,които са доста известни,кьЩата на Сервантес(Esquivias),Археологи4еският парк(Carranque),Toledo Mr. Green............Много са

# 9
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
В Гърция и един живот не стига за да се разгледат интересните неща Wink. Във всяко село има нещо забележително. На мен лично много ми се ходи на Крит, пълно е със старини, страхотни плажове и хубава храна Grinning

# 10
  • Мнения: 1 072
Тука май вси4ко е история. Рим няма какво да се опитвам да го описвам, той трябва да се види.

Ина4е в моята околия  се намира лятната резиденция на папата, на едно езеро сьс страхотна природа_ хем палми, хем борове Hug Две години подред на 1ви май се изсипвахме на брега на езерото.
А града в който аз живея е хуваво да се види старата 4аст сьс крепостта и на морето останките от банята на Нерон. Голяма атракция за младоженците, вси4ки слизат на плажа да се снимат с навити кра4оли и повдигнати бул4енски одежди, газейки в басейните руини.

# 11
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Мадрид разбира се Hug,за емн най - красивият град в ИСПАНИЯ. Whistling.
Наистина ли? Мадрид пред Барселона?

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Мадрид разбира се Hug,за емн най - красивият град в ИСПАНИЯ. Whistling.
Наистина ли? Мадрид пред Барселона?
Барселона е красив град ,но доста разли4ен от Мадрид.Мадрид никога не заспива ,никога не можеш да се отег4иш там.Винаги има кьде да отидеш ,какво да видиш ,какво да посетиш.Там са най - голямите и интересни музеи в Испания:Prado,Reina Sofia,Thissen(този не се пишеше така Embarassed май).
Разбира се и в Барселона има какво да се види.Музея на Пикасо е там Peace..........

# 13
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Барселона е красив град ,но доста разли4ен от Мадрид.Мадрид никога не заспива ,никога не можеш да се отег4иш там.Винаги има кьде да отидеш ,какво да видиш ,какво да посетиш.Там са най - голямите и интересни музеи в Испания:Prado,Reina Sofia,Thissen(този не се пишеше така Embarassed май).
Разбира се и в Барселона има какво да се види.Музея на Пикасо е там Peace..........
Права си. Последния път, когато бях в Мадрид бях болна и zатова явно са ми останали недотам хубави спомени и zатова Барселона ми е харесала повече. ooooh! Thinking

# 14
  • Мнения: 1 366
Най-популярно в момента - Аза (Газа)  Wink

Общи условия

Активация на акаунт