Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Рискова бременност
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

гр. СОФИЯ

Sad Здравейте мили хора. Не съм писала тук, но от години чета темите, както в искам бебе така и тук и съм съпричастна с много от историите. Smile След 4 години чакане и аз преди два дни видях заветните две чертички Very Happy Радостта ми бе неописуема, смях се и плаках едновременно. Но вчера бях на вагинален ехограф и казаха, че плоден сак засега не се вижда, сринах се Crying or Very sad Е лекарката каза, че се забелязвало нещо съвсвм малко ама не се вижда ясно. Взеха ми кръвен тест, който показа високо ниво на хормона на бременноста и лекарката каза, че трябвало да се вижда по- добре, да ама не Crying or Very sad Каза ми да отида след няколко дни и ако не се виждало, можело да става въпрос за извънматочна Crying or Very sad От това нещо аз се сринах, от вчера не съм на себе си- страх,ужас абе изобщо.... Това за което се обръщам към Вас е , моля кажете ми да не би да е било още рано и затова да не се  е видяло, и колко според Вас е нормално най-рано да се види на вагинален ехограф, Вие на коя седмица го видяхте. Аз вчера при прегледа бях 4 седмици от последната менструация, и на 5 дневно закъснение. Благодаря Ви предварително. Smile
Цитирай

Прекалено рано си отишла,а и ако ехографа на лекарката не е бил хубав..аз отидох на 10 ден от закъснението и се видя точицата.
Не се притеснявай излишно,а отиди след няколко дена пак!
Цитирай

София/Кюстендил

Прекалено рано си отишла,а и ако ехографа на лекарката не е бил хубав...

Напълно подкрепям мнението на Гъбка. Не се притеснявай излишно, а се въоръжи с търпение (колкото и да е трудно) и отиди след няколко дни пак. Стискам палци да видиш заветната точица  Hug
Цитирай

В сърцето на живота!

Ниа  Hug стискам палци и аз  fingerscrossed  Praynig
Цитирай

И при мен не се виждаше, а нивото на хормона беше почти 2000.След два дена се видя.И мен ме бяха уплашиле, че над 1000 се вижда и че може да е извънматочна, та го бях снесла 2 дена.
Цитирай

София

И аз мисля, че прекалено рано си отишла.Не се шашкай излишно,дори и да ти е точно по средата овулацията пак е рано.Другата седмица ще го видиш  Hug!
Цитирай

И аз мисля, че е много рано. При мен бе така 4-5 дневно закъснение и само вагинален преглед, но казаха, че е рано за ехогр. След 1 седмица се видя сакчето и пустата миома също, а след още 1 седмица и пулса.
Вс. ще е наред.
Цитирай

Варна

На мен сега ми го видяха в първия ден на 5тата седмица - 29тия ден от цикъла ми, не знам на кой ден закъснение е бил понейе не ми е съвсем точен варира от 24-25-26 до 28 дена, но по-скоро е по-кратък. Положителен тест (но с много бледа 2ра чертичка) имах на 25тия ден от последната ми менструация.

Обаче го гледаше с вагинален ехограф, а той е по-точен от обикновения.
Цитирай

София

МНоог рано си отишла.
Аз бях точно на 4тата седмица от последния МЦ, но нищо не се видя - имах чхг 880, а лекраката определи бременността ми като "суспектална". 8 дена по-късно имахме среща с нашето сакче, а след още една седмица чухме 2 сърчица и видяхме за пръв път нашите еднояйчни близначки.
Успех, само се успокой,, ще видиш, че всичко ще е наред
Цитирай

гр. СОФИЯ

Момичета здравейте, ще си имам бебчеее Very Happy Аз съм най-щастливата жена на Света Laughing Благодаря на всички от сърце за подкрепата.  Хайде до скоро, че аз да си се полюбувам на бебчо гледайки си го на снимката. Laughing
Цитирай

София/Кюстендил

Честито Ниа  newsm51
Пожелавам ти леки девет месеца и едно пухкаво, сладко  newsm30 на финала.
Цитирай

София

ЧЕСТИТО!!!Пожелавам ти най-леката и усмихната бременност!  bouquet
Цитирай

Варна

Честито Nia1! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам.
Цитирай

Бургас

Честито Нияя , леко и без претиснения да вървите напред !  Hug
Цитирай

До две съкровища

Честито Nia1! Лека и безпроблемна бременност.
И най- сладкото бебче на финала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора