Одорекс део

  • 99 713
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 439
Аз се напръсках 2 вечери подред и продължавам да се потя през деня не ми се мисли лятото. Не ме щипе като се напръскам само сухота и изпръхване на кожата. Надявах се много да има по-добър ефект, че тичам постоянно след малките диванета.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Аз се напръсках 2 вечери подред и продължавам да се потя през деня не ми се мисли лятото. Не ме щипе като се напръскам само сухота и изпръхване на кожата. Надявах се много да има по-добър ефект, че тичам постоянно след малките диванета.

Незнам защо е това при теб. Аз също много се потя. Като се напръска вечер, сутринта измивам с вода хубаво, подсошавам и съм като нова.  Peace

# 17
  • Мнения: 0
Явно наистина не ти понася този продукт, по-добре не го използвай повече. По принцип е нормално щипане в началото, но то отминава след кратко време. При мен има и сърбеж, понякога нетърпим, но това е по-добре от гадното потене. Аз го използвам близо две години, но никога не съм издържала повече от 5 дни без да се наложи да се напръскам отново,въпреки че на опаковката пише 10-15 дни. Лошото е, че явно наистина се привиква, защото напоследък се налага през ден да се пръскам, а тези дни в гадната София е толкова топло, че не мога да остана суха Sad

Някой ако знае подобен продукт, нека сподели. Предполагам ще бъде от полза и на авторката на темата. Искам да вметна само, че веднъж една продавачка в магазин за дрехи ми видя мокрите мишници и каза, че тя е имала същия проблем, но си поръчала от някаква фирма,която не помни, "нещо бяло като тебешир", което било направо магическо и забравила за изпотяването. Обеща да ми поръча и на мен,нооо затвориха магазина  Grinning Някой ако има идея какво ще да е това, чудо, нека сподели. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 144
При мен поне не му спира съвсем действието. Преди се потях много повече от сега. Сега понякога е малко понякога изобщо. Иначе го ползвам от 1 година поне вече но пръскам на 2 седмици и повече. Може би трябва да започна на 10 дни и аз. Иначе сутрин като го измия пръскам дезедорант. Преди Нивеа сега Лейди спийд стик  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 052
Момичета, много ви благодаря за вниманието!  bouquet
Все още мишниците са ми възпалени/зачервени, съчетано със страшно суха кожа. Не съм го използвала след епилация, но се чудя дали не прекалих с количеството Thinking. Пръснах поне по три пъти, да не би да трябва да се пръска само по веднъж?
Иначе с изпотяването, май нямам проблем, въпреки, че днес не беше особено топло.

# 20
  • Мнения: 743
Аз да се вмъкна леко с един въпрос - в няколко аптеки го намерих, но не е този който виждам по различните сайтове. Опаковката в аптеките е по тънка и с още по-тънка капачка. И се чудя дали да си купувам или не. Моля ви кажете вашите флакони как изглеждат.  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 785
Аз да се вмъкна леко с един въпрос - в няколко аптеки го намерих, но не е този който виждам по различните сайтове. Опаковката в аптеките е по тънка и с още по-тънка капачка. И се чудя дали да си купувам или не. Моля ви кажете вашите флакони как изглеждат.  bouquet

Точно както го описа... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 052
Явно са му сменили опаковката. И моя е такъв. В началото си помислих, че е менте.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 443
Не съм го използвала след епилация, но се чудя дали не прекалих с количеството Thinking. Пръснах поне по три пъти, да не би да трябва да се пръска само по веднъж?


Не си,аз да видиш колко пръсках,поне 6-7 пъти на мишница  Blush Снощи ми беше последната вечер,голям сърбеж-там,където е по-нежна кожата-около мишниците ми се беше здраво зачервило.Ама стискаш зъби и траеш.Мога да се похваля,че от 3 дена не съм се потила под мишниците-чувството е несравнимо,при мен наистина беше голям проблем,защото след раждането вечно бях с петна,дори и през зимата  ooooh!.

# 24
  • София
  • Мнения: 38 201
И аз съм много доволна вече!
И си напръсках и крачетата!

# 25
  • Мнения: 99
Флакона, който аз взех също е тънък и с по-тънка капачка. Пръскам го вече две вечери и днес ще е трета и съм много доволна....няма следи от мокри петна под мишниците Party

# 26
  • Мнения: 471
момичета като се напръскате мирише ли на нещо  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 38 201
момичета като се напръскате мирише ли на нещо  Grinning

Одорекса има много лек, кремест аромат. Но е много лек - почти не се усеща.

# 28
  • Мнения: 471
момичета като се напръскате мирише ли на нещо  Grinning
Одорекса има много лек, кремест аромат. Но е много лек - почти не се усеща.

ясно  Mr. Green и аз ще взема да го взема  Peace


# 29
  • Мнения: 99
момичета като се напръскате мирише ли на нещо  Grinning

Одорекса има много лек, кремест аромат. Но е много лек - почти не се усеща.
И аз се присъединявам към това мнение-на мем ми мирише много леко като на някакво сапунче или кремче Peace

Общи условия

Активация на акаунт