Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

114

Добре дошли на всички приятели на
арабската култура

Заповядайте в светa на арабските приказки,
летящите килимчета и вълшебните лампи

Предишните ни теми:

Запознайте се с нас

Можете да видите колоритните, забавни и смели истории
на момичета в тази тема.
Tук ще разберете как всяка от тях се е качила на
летящото килимче и е поела по своя път:
Приказки от 1001 нощи

Можете да ни видите в нашия албум.
На тайно местенце. Ще получите парола, ако пишете в 5 поредни теми.
Представете обстойно себе си, семействата си, направете ни съпричастни към живота си.
Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем!!!
п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на потребителката Мързел,
ако никой от старите не е против тя ще ви  изпрати паролата!

Ако ви интересува или сте любопитни - прочетете повече за :

снимки от Мароко
Египет
Сирия,Ливан
Мароко,Алжир,Тунис
Кувейт
арабска кухня
снимки от Алжир
снимки Сирия
снимки Ливан
снимки Йордания

Образователни и полезни линкове

Превод на Свещения Коран от проф.Цветан Теофанов

Арабски за начинаещи

Настанете се удобно и се потопете в арабската магия:

# 1
първа Simple Smile

# 2
Здравейте момичета Hug, чета ви от много време но до сега не се престрашавах да пиша.
Имам един въпрос "Кога е рамадана тази година?

# 3
                    Еееееййййй     къде стеееееееее   арабелкиии? wavey                                                  Няма ли гладни   за новата тема Grinning      bouquet           Хайде ,включете се вечеееееееееее Praynig Joy

# 4
  • Egypt
Опа и в новата темичка, която както винаги е супер. Рамадана ако се не лъжа е към 25 август  Thinking

# 5
  • Varna
Хоп, троп и аз тука sohappy
Мързелче-  bouquetблагодаря за красотите във темата, благодаря и за хубавите гозбички   bouquet
Нямам муза от два дена -нещо не ми идва писане Rolling Eyes
Асефа wavey

# 6
  • София
А добър вечер и от мене.

Аз така като по непросветен да попитам онова вкусното там в заглавната тема какво му викате и от какво се прави ?

# 7
ъъъ.... newsm78-Тук някой от бомби разбира ли... newsm78-с две думи-Ще обезвреди ли някой бомбата,преди да ни е гръмнала арабската любовна поема,барабар със стиховете и кориците smile3557

# 8
  • София
ъъъ.... newsm78-Тук някой от бомби разбира ли... newsm78-с две думи-Ще обезвреди ли някой бомбата,преди да ни е гръмнала арабската любовна поема,барабар със стиховете и кориците smile3557
...

Нещо не го схванах това с бомбите.

# 9
Дядо,това е кеббе мелие(пържено кеббе)-прави се от два вида месо и булгур...
нещо като месни сърмички-обвивката е здраво счукано или смляно на блендер месо(което е изчистено от жилките и тлъстините-омесено с булгур),а плънката е приготвена от кайма,лук и снубър(кедрови ядки)-това е традиционно ливанско ястие-много вкусно-негови разновидности се приготвят в целия арабски свят  chef
много се връзва с хуммос и табули Peace
а аз само бомби ви мятам Confused
Заповядайте и една хранителна бомба
http://www.youtube.com/watch?v=wU0sR_iaxMU&feature=related
Редактирам-за бомбата Wink-освен да е шега(възможное)-иначе и аз не го схващам Laughing

# 10
  • София
Дядо,това е кеббе мелие(пържено кеббе)-прави се от два вида месо и булгур...
нещо като месни сърмички-обвивката е здраво счукано или смляно на блендер месо(което е изчистено от жилките и тлъстините-омесено с булгур),а плънката е приготвена от кайма,лук и снубър(кедрови ядки)-това е традиционно ливанско ястие-много вкусно-негови разновидности се приготвят в целия арабски свят  chef
много се връзва с хуммос и талули Peace
а аз само бомби ви мятам Confused
Заповядайте и една хранителна бомба
http://www.youtube.com/watch?v=wU0sR_iaxMU&feature=related
Редактирам-за бомбата Wink-освен да е шега(възможное)-иначе и аз не го схващам Laughing

Леле хора. Бе вие там по арабско това холестерол, това килограми и такива работи чуват ли се не се ли чуват. Тия вкусотии направо ...

# 11
аааааааааааааааа дуа няма да се разберем така-къббето си е сирийско,заедно с хоммоса и фалалфела  Grinning

# 12
  • София
аааааааааааааааа дуа няма да се разберем така-къббето си е сирийско,заедно с хоммоса и фалалфела  Grinning

Ми а вземете ся па се скарайте кое от къде е. Оти да ти кажа оно ако е вкусно ич биля не ме интересува каква националност има.

То и досега не се разбрахме с румънците и италианците за качамака ама това не ми пречи да си го ям аз. Верно бе по арабско яде ли се качамак ?

# 13
споко дядо няма да се караме  bowuu,то нали преди време всичко от Палестина до Йордания е било едно -тотва беше намигване към Дуа
За качамак-поне нашата рода не яде-пък и като се замисля не съм виждала  Thinking

# 14
  • по пътеката
нали, бързате, а дес каза да 4акаме ,бре!запис от туниско!игорях от слънцето, ужас, сложих сега екрана, ама  след дъжд ка4улка! това само от мотане  по зада4ки!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт