Къде в Бургас (17)

  • 43 351
  • 458
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 917
аз търся сервиз или комплект, или нещо си на японска тематика  Tired

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 703
като сте заговорили за пикници да ви се оплача, бяхме на Отманли тази събота и дойдоха едни вандали и разрушиха единия кът с маси и пейки дето са от години там Sad
къде в Ясна поляна ходите ? ние лятото обичаме на палатка на Младежко.
лек ден на всички Grinning

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
 Flutter

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 443
И аз вместо запис да попитам живеещите в Славейков, къде има оверлог?

Ако си близо до 22-23 блок - в белия блок зад бившата хлебарница (където са сладкарницата и сладкарския цех Ани),та в този блок има шивачка,мисля че беше преди цветарския магазин.Аз съм прибягвала до нея,когато съм много на зор,или ме мързи да отида другаде,защото пуши като комин и шие едновременно ooooh!. Особено зимата-влизаш и вътре кълбета дим.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
И аз вместо запис да попитам живеещите в Славейков, къде има оверлог?
Сещам се за три места:
-един дядо, който има барачка между цветарския магазин и фризьоркото салонче в близост до бл.19 и срещу бл.71
-Маня (или нещо такова) до магазин"Кафка"
-едно семейство шивачи зад новата синя кооперация зад Сарата  Peace

# 21
  • Мнения: 784
Къде сте виждали детски велосипеди Драг?

# 22
  • Мнения: 863
И аз вместо запис да попитам живеещите в Славейков, къде има оверлог?
Зад ДГ"Брезичка",до 55блок също има една жена,която шие, мога да попитам,ама мисля,че има оверлог Peace

# 23
# 24
  • Мнения: 300
Има толкова много подходящи места за пикник около Бургас ,само човек да обича да е сред природата.....
Запис Grinning

# 25
  • Мнения: 239
Къде сте виждали детски велосипеди Драг?

На Тобо до Краснодар Peace!

# 26
  • Мнения: 1 298
Къде мога да поръчам чаршафи и калъфки да ми ушият,също и хавлии,но искам и инициали избродирани по тях?  Thinking

# 27
  • Мнения: 995
Ще купувам бижу със Сваровски. Видях какво има в МОЛа. Проверих в интернет и изпаднах в ценови шок- цените в МОЛа са двойни.
Кажете къде другаде да търся и какви са нормалните цени?

# 28
  • Мнения: 1 813
В магазина на Богориди видя ли? Този на ъгъла,който е и оптика е и магазин на Сваровски. До пиано бара, ох извинявай тъкмо ставам и не мога дати обясня с точност.
Също има и до Пиргос стил точно с/у входа на Мак доналдс, продават се бижута ,има и Сваровски

# 29
  • Мнения: 995
В магазина на Богориди видя ли? Този на ъгъла,който е и оптика е и магазин на Сваровски. До пиано бара, ох извинявай тъкмо ставам и не мога дати обясня с точност.
Също има и до Пиргос стил точно с/у входа на Мак доналдс, продават се бижута ,има и Сваровски

Мерси, Ах Grinning
Аз всъщност до вчера си мислих, че Сваровски е една бижутерия, пък то който свари прави бижута от тях  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт