Къде в Бургас (17)

  • 43 355
  • 458
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 249
Момичета, случайно някой да има координати на Социални грижи в Меден рудник или поне да знае до колко часа работят?

# 46
  • Мнения: 84
Относно Мебелите - много сме доволни от ФинДизайн, тел на майстора е 0885/249089, първо ти правят офертата - проекта на това което искаш, смятат ти цени, избираш си материали, може да правиш промени, и ако одобриш всичко тогава сключвате договор за изработка.

Аз имам една чуденка за Сваровски - защо не съм виждала на кристалите им, та дори и в Мол-а емблемата с лебедчето. Една приятелка си купи от чужбина  готови бижута, на всички имаше такава щампа с лебед от вътрешната страта.

Социалните в Изгрев работят до 18 ч, предполагам че и в Меден Рудник ще са до толкова

# 47
  • На точното място
  • Мнения: 298
http://www.zala-stimul.net/
Това е линк на фитнес клуб само за жени. Има различни видове аеробика.
Все се каня и аз да отида, но кога ли...........

# 48
  • На точното място
  • Мнения: 298
Отностно мебелите , моя приятелка скоро обзавежда детска стая и си поръча всичко от "Явор 2000" /с-у входа на Краснодар/. Много е доволна като изработка, спазиха срока на доставка , даже подраниха, цените им са мн.добри - абе много ги хвали!

# 49
  • Мнения: 1 035
запис  Flutter

# 50
  • Мнения: 49
Здравейте момичета,имам такъв въпрос Търся лекарство, предписаха ми го за голямата ми дъщеря ,предварително лекарят ме предупреди че в Бг го няма и трябва да се търси в съседните държави.Но от два месеца търсене питане, по приятели и познати които ходят насам натам така и не го набавих.Та питането ми е такова ,дали има аптека в Бс която да доставя лекарства от вън /чужбинско/.

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 703
Аз също съм доволна много от майстора на нашата кухня (има я в темата за кухни) спазва си сроковете , не претупва нещата и си изпипва всичко  - 0898423143 Валентин

# 52
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Къде мога да намеря евтин балатум ?

# 53
  • На точното място
  • Мнения: 298
Голямо разнообразие от балатуми на добри цени има в един магазин който е на ул. "Ивайло" в посока ул."Фердинандова". Точно преди да стигнеш ул."Фердинандова" - в ляво. Ако пък вървиш по ул."Фердинандова" точно като свиеш за пазара/ това е ул. "Ивайло"/ - в дясно. Балатуми има и в ДОМКО.

# 54
  • Мнения: 10
Мацки,какво става в този Бургас? Необичайно задръстване ?!

# 55
  • Мнения: 1 280
 Кажете фризьор, който да подстригва деца в Изгрев или Зорница и да работи събота и неделя?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517


Аз имам една чуденка за Сваровски - защо не съм виждала на кристалите им, та дори и в Мол-а емблемата с лебедчето. Една приятелка си купи от чужбина  готови бижута, на всички имаше такава щампа с лебед от вътрешната страта.


Зависи  от колекциите може би  newsm78.и аз имам готови бижута,купувани от Австрия и Швейцария, но няма лого навсякъде - на закопчалката на колието имам и на един пръстен,  по обеците не, но пък по самия кристал изобщо няма-той обикновено е с обков.

# 57
  • Мнения: 1 813
Знаете ли къде в центъра има аеробика или степаеробика или някакъв друг вид спорт за жени,защото преди ходих в "Аякс",но ми идва много далече! newsm78


А ако искаш мога да ти кажа и един съвсем нов център, предполагам,че ще е хубав.
На ул.Съединение 5  , това е срещу Славейковото пазарче,в нова сграда до банката.
Специално заради теб днес питах една жена и тя ми каза,че има комбинирана аеробика, степаеробика, каланетика, аеробика за жени с наднормено тегло, денсаеробика и йога.
Може да отидеш лично и да си харесаш занимение, те започват в 16:00 /оттам нататък има човек в залата/ и работят до 20:30.
Събота и неделя са от 16:00 и 17:00 заниманията им.
Ако има нещо питай.   bouquet

# 58
  • Мнения: 2 388

На ул.Съединение 5  , това е срещу Славейковото пазарче,в нова сграда до банката.

Това, където е сградата на Рафаел Груп ли, "Елена център"?

# 59
  • Мнения: 18
Мацки,какво става в този Бургас? Необичайно задръстване ?!
   ами днес е работен ден затова може би е това задръстване

Общи условия

Активация на акаунт