«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 458 отговора

ћнени€: 8
 ъде мога да поръчам чаршафи и калъфки да ми уши€т,също и хавлии,но искам и инициали избродирани по т€х?  Thinking
ѕопитай в  алогера, а също така...хм...как да ти об€сн€ Thinking... малко по-нагоре от чантите “онино на "јлександровска",  има магазин за чаршафи и хавлии по поръчка. Ќе знам дали прав€т бродерии обаче.
[/quote]

«а инициалите - машинна бродери€ има на ул. јлександър ¬елики - номера не се сещам точно, но ателието е под блока на "Ўейново" 46 - на Ўейново са входовете на блока, а от към јл. ¬елики има ред ателиета и магазини.
јко те интересува, ще провер€ точно номера. ѕолзвала съм им услугите.
÷итирай

Ѕургас - на гребена на вълните

ћнени€: 770
јз пък да попитам, тъй като тука сме основно бургазлийки.... не, че не попитах и в темата отнас€ща се за това де, но има ли н€ко€ от вас, ко€то да е правила поръчка от GoJane.com? »скам да ме светне по н€кои въпроси  Blush
÷итирай

ћнени€: 250
јз да питам от кой зоо магазин в Ѕургас сте доволни ?

» къде преместиха , този който беше срещу I-во –ѕ” ?

Ѕлагодар€ !
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 167

» къде преместиха , този който беше срещу I-во –ѕ” ?

Ѕлагодар€ !

на ул."Ћермонтов" но за номера не си спомн€м...
÷итирай

ћнени€: 2 412

Ќе знам дали там където ще те прат€ има клинове,но там е най-гол€мото разнообразие от чорпогащници ,за това предполагам,че може да имат и клинове!√овор€ за един магазин до клуб"Addict"(до катмите в уличката с/у х-л.Ѕългари€!

Ѕлагодар€. Hug
 упих едни чорапогащи. Mr. Green  лин не можах да намер€. Mad
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 995

Ќе знам дали там където ще те прат€ има клинове,но там е най-гол€мото разнообразие от чорпогащници ,за това предполагам,че може да имат и клинове!√овор€ за един магазин до клуб"Addict"(до катмите в уличката с/у х-л.Ѕългари€!

Ѕлагодар€. Hug
 упих едни чорапогащи. Mr. Green  лин не можах да намер€. Mad

есента си купих клин от OVS, но сега мисл€, че н€ма. јко търсиш нещо по-обикновено погледни в "ћизи" на Ѕогориди. “ам се намират  за 5-10 лв. Peace
÷итирай

есента си купих клин от OVS, но сега мисл€, че н€ма. јко търсиш нещо по-обикновено погледни в "ћизи" на Ѕогориди. “ам се намират  за 5-10 лв. Peace

«латна си. ѕърви€т е в "“ри€" нали?
јко ми подскажеш къде е ћизи, ще съм ти много благодарна. Hug
» най - обикновен черен ще ми свърши работа.
÷итирай

Ѕургас

[«латна си. ѕърви€т е в "“ри€" нали?
јко ми подскажеш къде е ћизи, ще съм ти много благодарна. Hug
» най - обикновен черен ще ми свърши работа.
ƒа, първи€т е в “ри€ Peace
ј "ћизи"то е едно обикновено магазинче с евтини тениски от хубаво трико. Ќамира се н€колко магазина след кафето на х-л "ѕлаза", точно срещу "Exxo" (магазин за плетива).  Peace
÷итирай

—етих се.
»мам да те черп€ едно. Smile
÷итирай

ƒо морето

ћнени€: 919
јз да питам от кой зоо магазин в Ѕургас сте доволни ?

Ќа  ало€н, между —тамболийски и —ливница. ћисл€, че се казва ƒулитъл   newsm78
÷итирай

Ѕургас

—етих се.
»мам да те черп€ едно. Smile

јко намериш, тогава Very Happy
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 2 160
уппссс, препоръчвам ти за кола Ќики (салона на 3и€ етаж в “риа). ѕерфектна е и работи адски бързо!  Peace
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 380
ѕрепоръчайте ми магазин за бебешки дрешки,мо€ при€телка роди наскоро и искам да куп€ н€колко комплекта за подарък!
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 2 160
-Bibo-, днес б€х в Ѕургас ѕлаза. Ќа 2и€ етаж в ћарк енд —пенсър и ќкаиди имаше много хубави неща за малки бебета!  Peace
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 380
ј цените как са,защото аз б€х ходила до Mothercare пак в Ѕургас ѕлаза(нали това е  орфура ако не се бъркам)  и едно боди струваше от рода на 50 лв.! #2gunfire
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 458 отговора