«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ѕроблемно забремен€ване
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора

ћнени€: 31
«дравеите!ћного ми е интересно защо в този форум никои не коментира в тази клиника що за специалисти са.ћоже ли изобщо да се разчита на т€х Confused Confused Confused
« ѕоследна редакци€: ср, 13 май 2009, 23:02 от mravi »
÷итирай

¬арна

ћнени€: 270
» на мен ще ми е интерсно да разбера повече за –епробиомед. „увала съм, че имат добри ембриолози, но нищо конкретно... Ќ€кой знае ли повече  Rolling Eyes
÷итирай

ћнени€: 283
Ќемога да помогна с много информаци€ , но имам позната, ко€то е много доволна от клиниката и в частност от др “абакова.—лед 2 опит инвитро има прекрасно детенце.
÷итирай

ћнени€: 5 182
Ќе искам да давам съвети ще ви кажа от мо€ гледна точка. »ма много мнени€ и теми и тук и в «ачатие относно клиника –епробиомед. јз лично не съм доволна, правих инвитро с донорски €йцеклетки от роднина трансфер на 5 отлични ембриона, опита беше неуспешен но не това ме накара да отида в друга клиника, а отношението и посто€нното гледане в портмонето и незаинтересуваността към проблемите на пациента и т€хното разрешение за следващ опит. Ќасочих се към друга клиника и направих второ инвитро също неуспешно. —ега се подготв€м за трето пак в същата клиника, защото се чувствам спокойна и решаваме проблемите като разсъждаваме върху проблема без да пускаме излишни изследвани€ и не губим ценно време в размотавани€ и залъгващи приказки.
ѕожелавам успех на всички в тази не лека борба и най-важното да намерите сво€ лекар където да се чувствате комфортно Very Happy
÷итирай

—офи€

ћнени€: 852
јз съм препатила много от това м€сто.
“акава гавра с мене и мъжът ми никой не си е позвол€вал.
ћисл€, че са се превърнали в машина за пари повече от кокото в м€сто, където да помагат на хората.
ѕарите,които ни взеха,връщането на 5 ембриона в матката, липсата на пълни изследвани€, които си позволиха да спест€т,липсата на нормално отношение, факта, че не си спомн€ха ко€ съм в ден€ на теста, а накра€ намаха и какви документи да ми осигур€т, зашото казах, че искам да смен€ клиниката и все пак да занеса н€каква информаци€ за лечението ми до сега.
јз не бих се върмана никога там, за нищо на света.
Ќе искам  да изпадам в полемика за това кой е добър и кой не.
Ќе  е важно какво казваме ние тук, а какво чувствате вие към лекарите, които се занимават с вас - доверие или съмнение. јко им имате доверие и независимо от липсата на положителен резултат веднага, продължавате да се вслушвате в мнението им- тогава н€ма значение какво казват другите! Ќай-важни сте вие и вътрешното ви спокойствие.
 линиката е започнала да работа с добра имунологична лаборатори€, за ембриолозите нищо не знам, но със сигурност за д-р Ќиколов (синът на др. табакова) не мога да кажа нищо добро. ј те работ€т заедно, взаимозамен€т се......искам да ви слест€ ц€лата ми истори€, не е необходимо да бъда детайлна, просто сподел€м мнението си
ћо€т съвет е да внимавате с ходенето там.
Ќе ме разборайте погрешно. јз имам 4 опита ин витро и 1 неуспешен размразен трансфер и куп други манипулации - последните от които са в една и съща клиниката и въпреки неуспехите, им в€рвах много и продължавам да имам в€рвам повече от на всеки друг източник на информаци€!
”пех на всички, не зависимо от път€ и лекар€ когото са избрали
÷итирай

ћнени€: 822
по добре изб€гвайте тази клиника. ние също доста препатихме там. освен че не признават други изследвани€ , с€каш са най-великите, а и отношението е все едно че си неканен гост. само за пари се говори и колко да се нос€т следващи€т път - те предварително ги изчисл€ват. цените на лекарствата които продават са безбожно високи - например ѕурегон 100 за 120 лв, а се намира и по 90, да не говорим, че и ѕурегон 50 го продават на същата цена. това от една старана, от друга професионализма е под вс€каква критика- Ќиколов прави сам ≈“, без ехограф, без снимка, без да проври катетъра дали е празен, връща по 4 ембрина, което е незаконно и всичко приключва за 2 мин. заедно с л€гането на стола.
за щастие след като изгор€хме със солидна сума в тази " клиника" намерихме специалист по ј–“ и от първи път при него имаме нашата прекрана дъщеричка.
÷итирай

ƒевето поколение софи€нка

ћнени€: 376
јз какво изжив€х там, още немога да се оправ€ д-р Ќиколов ми направи цветна снимка миналата година август, коментара беше, че пропуска едната тръба след раздуване на рога, за другата нищо и не каза, показах му и двете епикризи от операциите ми на втората пишеше, че имам масивни сраствани€ в цели€ корем, тръбите са ми сраснали с €йчниците и подобни, доктора каза, че н€ма проблем и тр€бва да прав€ инсеминации, и да не си помисл€м за ин вито, направих 2 при втората теста ми беше за петък, аз обаче си направих уринарен в събота по€ви се втора чертичка, понеделник му се обадих да го питам дали да продължавам с лекарствата, защото прегнила ми беше последни€ в недел€/ тогава още н€мах компютър и не б€х на€сно с много неща/ тои дирекно ми за€ви, че  не съм бременна и много €сно,че теста ще ми е положитлен нали си би€ прегнил, каза ми го с такъв тон, че се зачудих как така е толкова сигурен, н€ма да продължа нататък, че и без това се отплеснах /забравих да спомена, че с мъжа ми имахме спорове за клиниката на него му б€ха казали, че са страшни мародери/ –еших, че почвам от начало и отидох при генеколог които н€маше нищо общо с проблемното забремен€ване, като ми вид€ ÷— и му казах, че имам 2 инсета, тои самоми каза, че един престъпник може да ми прави инсета при тази снимка, и каза, че за него единствени€ начин е ин витро и да си намер€ доктор на когото имам доверие, така попаднах при мо€та докторка ко€то каза след като вид€ епикризите само, че вари€нта е само ин витро, направих го и беше успешно за малко, но това вече е друга тема, извин€вам се ако съм била многословна  Hug
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 519
 ќоох и аз мога доста да говор€ за тази клиника,но не хубави неща.„е гледаха на мен като подвижно портмоне,че ме караха през ден да пътувам от Ѕургас за изследване на хормони,което можеше да стане и тук.„е ме разпитваха всеки път ко€ съм и до къде сме стигнали с процедурата(това се случваше,защото ме преглеждаха един път Ќиколов,на следващи€ “абакова).„е съм чакала по 4-5 часа пред кабинета,че се събличах в едини€ край на ста€та,а ме преглеждаха в други€ и през това време лаборантките влизаха и излизаха от други€ кабинет.„е почти винаги не ми улучваха вената и ходех като решето.„е искаха първо да си плат€,а после да правим каквото и да било.„е ми направиха пункци€та без упойка и още мнооооого.Ќо за това друг път,че пак се разстроих.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 270
Ћеле какви ужасии  Shocked —ъчувствам ви момичета. ƒобре, че сте се ориентирали към други места в последствие. јз най-много мраз€ като отида н€къде и да ме питат всеки ден "ти ко€ беше" и да тр€бва да раз€сн€вам истори€та си безброй пъти. ј това, че сме ходещи портмонета: малко или много могат поне да не го показват така нагло.  Confused
÷итирай

ћнени€: 84
ƒоктор “абакова ми е извесна още откакто практикуваше в държавна болница. ќстави една родилка плувнала в кръв до сутринта без да € погледне. «а съжаление изхода от случа€ не беше добър.
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 129
“ази "д-р “абакова" е едно ужасно безчувствено същество , което го е ен€ само за собствени€ джоб. —ъветвам момичетата ,които са се упътили към не€ просто да спрат и да потърс€т друга алтернатива. јз ходих при не€ преди около 4-5 години помн€ ,че за прегледа който беше около 3-минути ми взе 50 лева .» аз като си помисл€ за не€ започвам страшно да се €досвам . “акава груба жена не б€х срещала ,имайки и предвид ,че при не€ ход€т хора с толкова деликатен проблем!!!!!!!
÷итирай

гр.—офи€

ћнени€: 51
 Ќека и аз да се присъедин€ в групата на претърпелите обидно отношение от “абакова / не слагам титла отпред, защото не € заслужава /.ѕазете се бъдещи мами! Hug
÷итирай

ћнени€: 283
ћомичета, като чета какво сте прежив€ли се радвам , че не отидох при не€ ,както ми препоръчаха.
«а човек който е се занимава с толкова деликатен въпрос ,като стерилитет, е недопустимо такова отношение. ooooh!
÷итирай
ћомичета искам само да ви кажа,че ако н€кой ви предложи та€ клиника......Ѕя√ј…“≈≈≈. ќтношението е безкрайно несериозно. »мах час в 10 часа и след като доктора прие 7 човека вместо мен, въпреки че му казахме че сме за въпросни€ час, не ми издържаха нервите и като реши да приеме и 8-ми просто излезнах. ћежду другото докато чакаш в чакалн€та слушаш абсолютно всичко от разговора им вътре-никаква дискретност. —късах си нервите и реших че н€ма да се довер€ на подобен човек.  ато човек който си плаща е нормално да искам поне добро отношение. “ака че мили, не си губете времето. —ега съм си записала час при д-р ¬ладимиров и получих по добро отношение от жената записваща часовете, отколкото от там. smile3511
÷итирай

ћнени€: 31
Ѕлагодар€ за искрените мнени€ момичета!!!јз си мислех че негативното мнение излиза само от мо€та уста но съм се лъгала.»зобщо не искам и да стъпа там....сега ход€ на друго м€сто и се над€вам да имаме успех newsm10  ”спех на всички и всички да успеем да гушнем най гол€мата мечта ! baby
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 42 отговора