Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-282 от 282 отговора
За човек, който никога не е имал връзка с тези среди е изключително трудно да се ориентира в джунглата от адвокати и дори да прецени кой е добър и кой не чак толкова. В интернет информацията от първа ръка е изключително оскъдна и ви предлагам в тази тема да споделим опита си с конкретни адвокати - както добър, така и лош, и евентуално да бъдем от помощ на тези, които се лутат тепърва.

Надявам се да подкрепите идеята, би била от голяма практическа полза за всички, които не са приключили с епопеята по съдилищата.

ПП. Моля пишете за кой град става дума.
Цитирай

Даниела Елдърова от гр. Пловдив - за БЯЛ списък .
Предлагам да изписвате имената  от белия списък  с червено  а от черния  списък с черно
Цитирай

Ако има някои подробности, които да могат да се споделят, ще бъде полезно.
Цитирай

Да, ако някой  се интересува да пита !
Цитирай

Интересно ми е какво означава "лош адвокат"? Загубил делото? Държал се неадекватно?
Щото нали се сещате, за един адвокат за едни може да е лош, но за други - добър.
Така че внимавайте със субективната преценка - вместо да изпишете вежди, може да извадите очи.
Цитирай

Аз съм много недоволна от моята адвокатка. Имахме една уговорка а направи нещо съвсем различно, което проточи делото ми вече втора година. За мен това е глупост, незаинтересованост и непрофесионалност. Други нейни клиенти обаче са много доволни. Явно според таксата и работата. Името и не бих написала тука защото може и да се познаем, а не ми се почва всичко от начало.
Цитирай

Лош адвокат означава, човек, който не владее професията си, който е направил сериозни грешки по време на делото и нещата не са се развили благоприятно за клиента. Каквото и да си говорим, мненията ще бъдат субективни, но сме хора и не можем без да намесваме чувствата. Който чете също да си прецени. За едни лош адвокат е такъв, който не изслушва и си прави каквото иска, за други такъв, който не дава адекватен съвет, за трети - мързелив адвокат, който не отделя време за обработка на делото и не е добре запознат с фактите... За мен е лош адвокат и този, които се стреми към дългогодишно дело, за да вземе повече хонорар, без да се съобрази с желанието на клиента си - както е описала I.Hr.
Цитирай

За бял списък Адвокат Андрея Шивачев - гр. Бургас
« Последна редакция: Пет., 31 Юли 2009, 05:58 от Shopping FUstA »
Цитирай

Бихте ли добавяли и по някоя друга дума защо считате, че адвокатът ви е за белия или за черния списък?
Цитирай

Черен списък:
адв. Юлия Николова и адв. Динко Петков

За горепосочената госпожа ще кажа, че загуби интерес или се уплаши от  случая ми, но за съжаление едва след като платих  #2gunfire. Преди това не даваше признаци, че няма желание и/или капацитет да се справи с моя казус - развод (не по взаимно съгласие).
Повече от 6 месеца не успя даже да подготви исковата ми молба. После излезе в майчинство и "прехвърли" работата си на "колегата". От него получих отявлено пренебрежение, не си вдигаше телефона, връзваше ми тенекии на насрочените срещи. След още 3 месеца, каза, че най-накрая ми е внесъл исковата молба. И след още 6-месечно чакане да ми се насрочи дата, отидох в съда само за да се убедя, че такава молба никога не е подавана!!!! Намерих си друг адвокат(ка), но все още не мога да стигна до този нещастник за да си взема документите и да продължа с опитите си да се разведа.
А за парите не мога и да се надявам  smile3514... имах глупостта  Embarassed(такива времена бяха) да платя на ръка, без документ
...
Цитирай

Без лични данни моля. Телефоните например ще ги трия. На лични ще си разменяте тази информация.
Цитирай

адв. Екатерина Лазарова, София - невероятен професионалист. Разведох се по взаимно съгласие, официално беше адвокат и на двете страни, но всячески защити моите и на детето интереси
Цитирай

юрист съм, макар и не спец по семейно право.
Момичета, в случай че се развеждате по взаимно съгласие - гледайте да наемате отделни одвокати и вие си плащайте на вашия!!!

Марина  bouquet, в случая си извадила късмет, слава богу!

Успех на всички

Цитирай

Здравейте, списъка за адвокати е добра идея. Недостатъка е, че е много кратък, едва няколко имена. Затова имам питане: освен категоричната препоръка от Марина за Адвокат Лазарова, може ли да ми напишете и още няколко препоръки за добри бракоразводни адвокати в София, защитаващи интересите на клиента си? Ще съм ви много благодарна.
Цитирай

защо само за София са дадени имената. ами аз съм от Търговище и тука о ще по.зле положението .всеки адвокат е познат на някого . как да се доверя на такъв , който ще ми защитава интересите.дайте някои имена на адвокати в Търговище -все пак и ние тука сме хора с нужди от правосъдие.
Цитирай

АДВОКАТ ГЕРГАНА КАДЪНКОВА
Цитирай

Адвокат Гергана Кадънкова Извинете, че няколко пъти пиша, но съм нова и не съм свикнала.
Цитирай

Момичета , нали се сещате , че адвокатите са си колеги и си обменят информация за делата. При бракоразводните, каквито и да са адвокатите, има семеен кодекс и те гледат да го спазват. Гледат отвсякъде да не са накърнени правата на децата и на майката в частност. Най-доброто, което могат да постигнат адвокатите е взаимно съгласие между родителите. Към това се стремят съдиите, а и адвокатите. Най-добри адвокати са: адв. Румяна Радкова- човек с главна буква, и майка. Повярвайте ми!
Цитирай

Момичета , нали се сещате , че адвокатите са си колеги и си обменят информация за делата. При бракоразводните, каквито и да са адвокатите, има семеен кодекс и те гледат да го спазват. Гледат отвсякъде да не са накърнени правата на децата и на майката в частност. Най-доброто, което могат да постигнат адвокатите е взаимно съгласие между родителите. Към това се стремят съдиите, а и адвокатите. Най-добри адвокати са: адв. Румяна Радкова- човек с главна буква, и майка. Повярвайте ми!

Тази госпожа да няма и агенция за осиновявания " Шанс 2003" или е съвпадение на имената? А за Гергана Кадънкова ми е интересно има ли някаква връзка с именитото семейство Кадънкови, само че те са нотариус и съдия(двете сестри) а бащата е много добър адвокат.
Цитирай

Здравейте!Тук съм нова.Тарся инфо за добър бракоразводен адвокат от Стара или Нова Загора СПЕШНО Е!
Цитирай

Адв. Р.Радкова определено е за бял списък с адвокати без значение каква агенция има. Просто съм ползувала услугите й и съм на мнение, че е един коректен и честен адвокат.
Цитирай

darlabg , от Нова Загора бих ти препоръчала Георги Сгънатов, а от Стара Загора - Димитър Гроздев.
Цитирай

За белия списък, адв. Лина Саздова - София.
Цитирай

Благодаря,Мама_Б!Дано ми свърши работа, че случаят е доста сложен...то,не че има нещо просто, когато се касае за човешка съдба....
Цитирай

Адвокат Аврамов-Благоевград

Изключително незаинтересован да защити интересите ни,не се беше подготвил по делото,нито успя да разпита качествено свидетелите,за да се хванат измислиците,които прозираха,но пък това беше в следствие на недоброто познаване на случая;нямаше хубава пледоария,през цялото време си вееше със"Семейния кодекс" и не обърна внимание какво се опитвам да му кажа...
  Загуби ми делото,а като цяло платих много скъпо за несвършена работа #2gunfire
Цитирай

Адвокат Николова от Бургас.

Страшно бързо, безпроблемно, с усет към хората, изготви чудесно споразумение.
Не е от тези, които те разтакават, не се интересуват, не ти научават дори фактологията около случая, а уж дело ще водят. Преди това попаднах на адвокат, който целеше многогодишно дело, не ме насочи към правилния начин за постигане на добрия за мен резултат. Добре че се отказах точно един ден преди пускане на исковата молба. Ако не се бях усетила навреме, още щях да се развеждам, щяхме да сме на война с бившия ми мъж и да изсипем една кола пари.

Благодаря, адв. Николова!  bouquet
Цитирай

Дайте един и от белия списък от Смолян! Smile
Цитирай

моля, дайте от белия списък и за Варна
Цитирай

Здравейте.Искам да увелича издръжката на дъщеря ми.Тя е на 19 години и е студентка,баща и сега и изплаща месечна издръжка от 80 лв. и неговия ангажимент към нея спира до тук.Бихте ли ми препоръчали адвокат от Варна,който да не е много скъп понеже с моите доходи не мога да си го позволя.Смятате ли ,че ще успея да я увелича и до каква сума мога да искам.Той има и други две деца,но работи като водолаз и доходите му би трябвали да са доста добри.Ще съм ,Ви благодарна ако ми напишете вашите съвети.
Цитирай

На 19 год.издръжка Shocked...туй за първи път го чувам
Цитирай

Ако е редовна студентка има право на издръжка до 24г.
Цитирай

Не е от тези, които те разтакават, не се интересуват, не ти научават дори фактологията около случая, а уж дело ще водят. Преди това попаднах на адвокат, който целеше многогодишно дело, не ме насочи към правилния начин за постигане на добрия за мен резултат. Добре че се отказах точно един ден преди пускане на исковата молба. Ако не се бях усетила навреме, още щях да се развеждам, щяхме да сме на война с бившия ми мъж и да изсипем една кола пари.

Благодаря, адв. Николова!   :bouquet:

Здравей! А знаеш ли дали тази адвокатка е добра в попечителството, защото аз нямам брак, а се опитват да ми вземат детето.
Или да ми препоръчаш някой друг адвокат.
Цитирай

Здравей! А знаеш ли дали тази адвокатка е добра в попечителството, защото аз нямам брак, а се опитват да ми вземат детето.
Или да ми препоръчаш някой друг адвокат.

Писала съм още на първа страница за адвокат Шивачев, може да ти помогни на 100%
Цитирай

И аз имах такова дело за голямата ми дъщеря и съм много доволна от адвокатът ми, от варна съм и аз, и той си свърши много добре работата.

адвокат Владимир Данев 0878433614      няма да съжелявате
Цитирай

Ако е редовна студентка има право на издръжка до 24г.

Мисля, че е до 25 години! Аз взимам наследствена пенсия от баща ми до 18 години или докато уча редовно обучение , но не повече от 25 години (сега съм на 24 навършени и все още ми я изплащат), логиката е същата и за издръжките!
Цитирай

Адвокат Даскалова-Благоевград
Цитирай

адвокат ива борисова-много добър професионалист, може да се намери в търсачка
Цитирай

Благодаря, адв. Николова!   :bouquet:
За адв.  Антонина Николова ли става дума?
Цитирай

Изключително съм доволна от Ели Христова - София.
Беше ми адвокат по бракоразводно дело и в последствие за бащинство.
Делата минаха по възможно най-кратки срокове. Абсолютен професионалист.
Цитирай

адвокат Анастасова - от Варна, работи и с SOS семейства в риск.

страхотна - професионална, бърза, много мила.
Цитирай

и аз съм доволна от адвокат Красимира Анастасова. води ми делото за домашно насилие-спечелих го сега ме защитава в дело за бащинство-требва и него да спечелим.сигурно ще я наема и за развода
Цитирай

Здравейте!

За белия списък адвокат Светозар Арнаудов - коректен, бърз, професионалист - много съм доволен!
Цитирай

Здравейте!

За белия списък адвокат Светозар Арнаудов - коректен, бърз, професионалист - много съм доволен!
Моля , когато  цитирате имена да уточнявате града , в който работи съответния адвокат!  Peace
Цитирай

Адвокат Светозар Арнаудов - София. Доколкото знам има кантора и в Пловдив.

Аз лично съм против тази тема, защото ми се струва, че тук адвокатите си правят собствена реклама или плюят техни колеги, като си правят профили уж на техни клиенти.

Какво значи добър или лош адвокат? Какви са критериите? Това, че някой така или иначе няма шанс да спечели делото - какво му е виновен адвокатът...
Това, че някои не знаят какво искат или искат майка си и баща си - какво им е виновен адвокатът?!

Затова апелирам да се премахне тази тема!

Не е етично адвокатите да се правят самореклама и да се плюят един-други, УЖ написаното е от техни клиенти!
Цитирай

Да добавя защо съм доволен ат адвокат Светозар Арнаудов - София.

Аз исках да се разведа по взаимно съгласие, защото съпругата отдавна не живеем заедно. Тя  забременя от нейния приятел и трябваше да се разведем възможно ной-бързо, за да сключи брак с приятеля се преди да роди, за да се запише приятелят й като баща на детето в Акта за раждане.
Намерих адвокатка, която е спомената тук в т. нар. бял списък (от коректност няма да спомена името й). Като разбра, че сме на зор ни каза да не се безпокоим, всичко ще уреди, като подготви документите ще ни извика да подпишем споразумението и пълномощно. Отидохме след три дена. И тук ни поля със студена вода като поиска хонрар 2200 лв.!!!
Обяснението й беше, че трябвало да се платят някакви "наказателни" такси за бързо дело, за друг съд и т.н., апарите за нейния хонорар били малка част от тази сума.
Аз реших да потърся друг адвокат, за да разбера нормално ли е това. Така попаднах случайно на адвокат Светозар Арнаудов.
Обясних му каква е ситацията без да му казвам, че сме спрели на друг адвокат и какво ни е казала.
Той предложи да ни разведе за 400 лв., като най-етично ни обясни, че минималният адвокатски хонорар за развод по взаимно сътласие е 300 лв., но предвид, че трябва бързо да се действа и че ще има транспортни разходи до малък съд около София, каза че хонорарът му ще е 400 лв. Попитах го, а за наказателните такси за съда? Той ме погледна с недоумение, каза, че при внасяне на документите в съда се внася само 25 лв. държавна такса. И после в решението на съда за развод може да се определи допълнителна такса максимум до още 55 лв., ако няма определаяне на издръжка или подялба на имущества. В нашия случай намаме.
Така и стана! Разводът беше факт след две седмици! И нямаше никакви "наказателни" такси!
Питам Ви кой в случая е за белия и черния списък???
Ако не бях попитал адвокат Арнаудов, щах да се спра на въпросната адвокатка тук в белия списък и пак щях да съм доволен, но срещу 2200 лв.!!! А така разводъдт ми излезе около 500 лв. - 400 лв. за адвокат Арнаудов и около 100 лв. държавни такси.

БЛАГОДАРЯ ВИ, АДВОКАТ АРНАУДОВ!
Цитирай

а този адвокат Владимир Данев занимава ли се с бракоразводни дела и може ли някакво инфо за хонорарите му (може и на лични)
Цитирай

Адвокат Десислава Черкезова - Варна - бял списък.
Много добър адвокат! Изключителен и разбран човек. Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите. Ако пове4ето адвокати бяха, като нея, нямаше да съществува т.н черен списък на адвокатите.
Цитирай

Адвокат Весела Кондакова   
Правни услуги.
адрес: 6000 Стара Загора,  ул. Петър Парчевич No.2  вх.А ет.6 ап. 41, тел.: +359 42 601530
                                             черен списък

Платих и предварително 150лв за дело за увеличение на издръжка. Направи ми смешна ИМ, на първото дело/на 9-ти/ се "разболя" - явих се без адвокат, отложиха делото за след 3 седмици на 30-то число от месеца. Тя на 21-во/неделя/ число ми казва, че от 15-ти е започнала работа и не можела да адвокатства. Така си останах без адвокат 9 дни преди делото.....за щастие си намерих. А тя ми върна 60лв. ....  90лв и струваше ИМ и нервите ми. #Cussing out Точно мислех да подавам жалба към Адвокатската Колегия.....
Цитирай

За град Варна- адвокат Десислава Черкезова. Наистина е невероятна, седях и гледах как с лекота и усмивка постигна изпълнението на всички мои претенции. Като че ли го направи между другото.  Very Happy
Цитирай

По повод темата не можах да се сдържа и искам да изкажа моето възхищение и благодарност за Адвокат Десислава Черкезова Варна . Това за мен е не само чудесен професионалист , но и  прекрасен човек. Тя с лекота спечели моето дело и благодарение на нея аз и моя приятел живеем един прекрасен и спокоен живот. Нито един път не ни подведе , това което ни обеща като краен изход на делото така и стана.
Бях изумена как такава млада жена притежава такива знания и опит , как успя да ни помогне за такова трудно дело не знам.Преди да отидем при нея бяхме отчаяни . Но тя успя. Hug
Благодаря  Hug

БЯЛ СПИСЪК
« Последна редакция: Пон., 05 Апр. 2010, 18:51 от Samant@ »
Цитирай

Някой може ли да ми каже добър адвокат за Сливен. А може ли да се наеме адвокат от друг град и да ме представлява в Сливен. Не съм много наясно с тия неща.
Цитирай

mi_ivanova1982 , можеш да си наемеш адвокат от друг град, но ще ти излезе по-скъпо. Ще трябва да му плащаш командировъчни.
Цитирай

За мен Десислава Черкезова е за черния списък. До сега не съм коментирала, но тъй като конкретно се споменава, бих искала да предпазя други от моята грешка.
Първоначално доверих делото си на тази адвокатка.
Тя не  погледна документите по делото ми,
бави ме със седмици,
накрая ми изпрати стандартен иск, в който дори данните на места не бяха съобразени с конкретното дело.
Но най-лошото в случая беше, че насочи делото в посока многогодишни съдебни битки. Скъпо, трудно, с много ядове и с непредвидим край.

Направо се задъхвам при мисълта в какъв кошмар щях да живея, ако и се бях доверила до край. На всичко отгоре поиска и баснословна сума за "свършената" работа. Едно непрофесионално отношение, от където и да го погледнеш.

Иначе да, с нея се говори приятно и приятелски.

Цитирай

За черния списък - адв. Здравко Миланов - никакво желание за работа, само мотаене и претенции.
Цитирай

Здравейте, предстои ми развод по взаимно съгласие, без подялба на имущество, само ще се определя режим на свиждане и издръжка, които би трябвало да са по споразумение с бащата. Ще ползваме един адвокат и съм се спряла на адв. Маргарита Рангелова, препоръча ми я моя близка. От София е. Може ли някой да ми даде инфо, ако я е позлвал?
Мерси!
Цитирай

Трябват ми координати на адвокат за бракоразводно дело с опит при отсъствие на съпруга за София, пишете ми на лични
Благодаря предварително
Цитирай

Аз лично съм против тази тема, защото ми се струва, че тук адвокатите си правят собствена реклама или плюят техни колеги, като си правят профили уж на техни клиенти.

Такаааа, до голяма степен заради това мнение се обърнах към тази адвокатска кантора. Не бих я препоръчала на никого. Твърде много нерви, които на фона на и без това изнервената ситуация ми дойдоха свръх.
 И да, ivosf прав си, може би адвокатите си правят реклама именно чрез такива като теб, които се регистрират за да напишат едно единствено мнение в тяхна полза.  Peace
Цитирай

Точно по тази причина, ще трия похвали или оплаквания от потребители с по-малко от 50 мнения....
Цитирай

Здравейте! Може ли някой да ми препоръча добър адвокат за София! Аз съм студентка на редовно обучение в София и искам да съдя баща ми за издръжка! Той е много богат човек, но с добро няма нищо да се постигне, въпреки че преди 2 дни пробвах да говоря с него! Уча в Медицинския университет - Медицина и не мога успоредно да уча и да работя... Моля ви препоръчайте ми добър адвокат!  Rolling Eyes
Цитирай

Един съвет за ориентиране дали адвокатът е този, който ви трябва. Направете ясна заявка на вашите цели и искания - какво искате да постигнете от предстоящото дело (за развод или за друго) и не оставяйте адвокатът ви да решава личните ви въпроси. После - ако получите обнадеждаващ отговор на вашите искания, поинтересувайте се от подробности как точно ще се постигне това и  каква ще е вашата роля в цялата процедура, вкл. ангажиментите ви към адвоката. Накрая - преценете доколко това, което ви е било обяснено е логично и вероятно да се случи. Едва тогава избирайте. Платете си първата консултация, но не бързайте да ангажирате адвоката за цялото дело преди наистина да сте направили избора си. Късмет на всички!
Цитирай

може ли някой да ми даде начин за връзка с Адвокат Десислава Черкезова Варна ..
благодаря
Цитирай

ТА ПОСЛЕДНО - СВЕТОЗАР АРНАУДОВ ??? КАКВИ СА ВИ ОТЗИВИТЕ, КАКВО НЕ СТЕ ДОВОЛНИ ОТ КАНТОРИТЕ МУ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА ПРОЧЕТОХ???
Цитирай

може ли някой да ми даде начин за връзка с Адвокат Десислава Черкезова Варна ..
благодаря

Адвокат Черкезова се намира на ул. "Христо Попович" № 32, ет. 1, ап. 2
0897.890.339
Цитирай

За мен Десислава Черкезова е за черния списък. До сега не съм коментирала, но тъй като конкретно се споменава, бих искала да предпазя други от моята грешка.
бави ме със седмици,
накрая ми изпрати стандартен иск, в който дори данните на места не бяха съобразени с конкретното дело.
Но най-лошото в случая беше, че насочи делото в посока многогодишни съдебни битки. Скъпо, трудно, с много ядове и с непредвидим край.

Направо се задъхвам при мисълта в какъв кошмар щях да живея, ако и се бях доверила до край. На всичко отгоре поиска и баснословна сума за "свършената" работа. Едно непрофесионално отношение, от където и да го погледнеш.

Това не може да е вярно! Адвокат Черкезова пише индивидуални искови молби на всеки клиент. Имам няколко познати, чийто разводи и дела за увеличение на издръжката бяха водени от нея и тя си свърши работата  много коректно и професионално. При нея няма такова понятие "стандартен иск" , според мен или я бъркате с някой друг адвокат или просто се опитвате да петните името й с нелепи изказвания!
Цитирай

Велика Андонова гр. София - ЧЕРЕН СПИСЪК!!!
По-отвратителен човек не бях срещала. Некоректна и арогантна! Наложи се сама да ходя по делата, защото тя така и не благоволи. Когато й потърсих сметка, започна да крещи и да изпада в истерия, защото не съм била човека който да й задава такива въпроси. Нищо, че й бях платила доста огромен хонорар. Не й се доверявайте и бягайте далеч от хора като нея!
Цитирай

адв.Черкезова - за бял списък.
Страхотен професионалист, дипломатична и интелигентна.
С удоволствие се "оставих в ръцете й" и не съжалявам.
Нямах абсолютно никакви проблеми по делото, а цените й са напълно приемливи.
Цитирай

Хайде и аз да споделя, доволна съм от адвокат Байчева в София или по-скоро от стажант-адвоката при нея, защото с него контактувах и той ме е представлявал на всички дела, макар че договорът беше с нея. Той се казва Виктор Георгиев. Разведоха ме за около 2 години с мъж с неизвестно местонахождение, което си е доста добре, предвид действията, които се предприемат в такъв случай. Мисля, че вината е и на двамата, но това е последното, което ме вълнува.
Сега водя дело за лишаване от родителски права на бившия при друг адвокат, който обещава между февруари и лятната ваканция догодина да е приключило делото, пък може и него да похваля после (започнахме тази есен)
Цитирай

Позволявам си да нахълтам непоканена, Blush за добавя с голяма благодарност адв.Олга Павлова - София като специалист по бракоразводните дела (и не само) Peace
Цитирай

Моля, напишете някакви координати за връзка с адвоката! Къде й е кантората? И какъв й е хонорара?
А адвокатите вземат ли пари за първа среща ( консултация )?
Цитирай

Адвокат Поля Голева - Бял списък!

Изключителен професионалист, няма по-добра от нея Smile
Цитирай

адв,Елена Кондева - Пловдив
Цитирай

Екатерина Лазарова е най- добрата бракоразводна адвокатка .Препоръчвам я на всички от София. Жена ,която и ще влезе в проблема и ще помогне и човешки и професионално . 
Цитирай

Ана Марина изненадах се ,като прочетох името на адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА поставена с черен списък на бракоразводните адвокати. Поставям под голямо съмнение написаното от теб , т.к. съм клиент на тяхната кантора от повече от десет години по различни правни въпроси, включително и бракоразводни . Благодарение на нея и нейните колеги , спечелих семейното жилище, родителските права за двете си деца, висока издръжка и вила в Банкя, по дело по което предишните адвокати не ми даваха надежда, а и бившият ми съпруг е с много сериозни позиции, повярвай ми не е случаен човек. Тя успя да се пребори за моите права. Горещо я препоръчвам и нея и колегите и от кантората , като изключително коректен адвокат и професионалст.
За мен адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА от София, е в БЕЛИЯ СПИСЪК НА АДВОКАТИТЕ
« Последна редакция: Ср., 09 Март 2011, 13:51 от nikoleta745 »
Цитирай

Адвокат Иван Николов от София-за белия списък Peace
Цитирай

Ana Marina позволи ми да те опровергая, тъй като аз лично теб съм те засичала в кантората на адв. АНДОНОВА и съм чакала в приемната минимум 40-50 мин. за да приключат адвокатите с разясняване на твоите казуси след което да приемат мен. Виждала съм те в кантората им в продължение на няколко години, във връзка с моите посещения естествено. Лично аз, а и всички мои познати, които съм водила в кантората за правно обслужване са много доволни от делата, които са им спечелени. За мен и моите познати  адв. ВЕЛИКА АНДОНОВА -София е в белия списък на бракоразводните адвокати.А между другото би ли ми отгворила след като си толкова недоволна от нея , какво правеше в продължение на 2-3 години в кантората и?
Цитирай

Точно щях да препоръчам за Варна колегата Анастасова, наистина е чудесен професионалист въпреки, че аз съм много в страни от семейното право, но ако ми се наложи винаги давам нейните координати! Направила ми е много добро впечатление Smile
Цитирай

Срам, срам... Да не запиша моят адвокат.

Снежана Спасова- гр. София.
Цитирай

адвокат Александър Спасов  Спасов- черен списък
Цитирай

Момичета, дайте повече инфо за адвокат Екатерина Лазарова? Какви са хонорарите й?
Цитирай

Здравейте!
Имам нужда от помощта Ви. Изчетох цялата тема и не само тази и се спрях на няклко адвоката, но не мога да реша кой да избера.
Искам да се разведа с мъжът ми, но попечителството на детето да е за мен и ако има възможност да запазя правото на ползване на жилището, в което живеем, но е придобито преди брака на името на съпругът ми.
Моля Ви, посъветвайте ме коя оттези адвокатки да избера, а именно : адв. Румяна Радкова, адв. Лина Саздова и адв. Екатерина Лазарова.
Благодаря предварително!
Хубав ден!
« Последна редакция: Ср., 20 Апр. 2011, 10:14 от moderato »
Цитирай

И трите не ги познавам, не съм ги чувала даже. За София ли става въпрос?
Цитирай

Да, за София!
Ще съм много благодарна да ми препоръчате някой, в другата тема горе-долу разбрахте за какво става дума (ако искате на лични)
Много благодаря!
Цитирай

адв.ЕКАТЕРИНА ЛАЗАРОВА ГЕОРГИЕВА  е най- добрият бракоразводен адвокат в София, тя "живее с проблема" на този ,който защитава ,препоръчвам я .Аз лично имах трудно дело ,но тя ми помогна не само като професионалист но и като човек  - за бял списък!
Цитирай

Екатерина Лазарова е най- добрата бракоразводна адвокатка .Препоръчвам я на всички от София. Жена ,която и ще влезе в проблема и ще помогне и човешки и професионално . 
адв.ЕКАТЕРИНА ЛАЗАРОВА ГЕОРГИЕВА  е най- добрият бракоразводен адвокат в София, тя "живее с проблема" на този ,който защитава ,препоръчвам я .Аз лично имах трудно дело ,но тя ми помогна не само като професионалист но и като човек  - за бял списък!

Явно си забравила... Вече си я записала преди месец.
Цитирай

За Варна - адв. Десислава Черкезова - бял списък

Вече и аз се убедих в способностите й. Поверих й развода си. Още при първоначалния разговор ми каза какво да очаквам - каквото и както ми каза, точно така се случиха нещата. И като продължителност на делото, и като резултат. Търсила съм я по всяко време и ако случайно в момента не може да говори се обажда след това. Изслуша ми проблема, предложи ми решение, постигна това, което исках. Освен това и предразполага, което за мен е много важно. Цените също са нормални, не е като разни други самозабравили се...Мога само да препоръчам. Координати мога да дам на лични, ако някой се интересува.
Цитирай

Привет на всички тук! Моля да ми препоръчате добър бракоразводен адвокат от Пловдив!  Бракът ми не е сключен в България и вероятно разводът няма да е по взаимно съгласие. Ще съм благодарна на всяко мнение, което би могло да ми помогне.
« Последна редакция: Ср., 11 Май 2011, 14:08 от kameloth »
Цитирай

адв.Йорданка Бекирска от Пловдив. Peace
Цитирай

адв. Мария Пищалова от Пловдив  Peace
/нямам никаква лична или роднинска връзка, изхождам от професионална компетентност, адекватна реакция и успеваемост при делата/
Цитирай

Искам да добавя в белия списък на  адвокатите в София - ИВАН ЕЛЕНКОВ. Млад, много симпатичен и невероятен професионалист - спечели две мои дела и няколко на мои приятелки. Кантората му е  на Позитано, а телефона му е включен денонощно и винаги можете да разчитате на компетентните му консултации - 0887 199 401.

Благодаря ви адвокат ЕЛЕНКОВ.

Гласувам с две ръце за него.

bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Прочетох няколко пъти темата. Нямам думи да изразя благодарността си към адв. Иван Еленков..

Можете да му се доверите на 100 % и гласувам за него.
Цитирай

Прочетох няколко пъти темата. Нямам думи да изразя благодарността си към адв. Иван Еленков..

И аз гласувам за него,спечели дело на моя позната  Wink
Цитирай

Може ли да дадете точен адрес на адв. Иван Еленков?

Цитирай

адвокат Елена Бакалова -гр.София ,бял списък
Цитирай

Искам да запитам, някой знае ли какво става с тази адвокатка с потр.име "Пела"? Отдавна не я виждам да пише, а ми беше направила добро впечатление.
« Последна редакция: Четв., 16 Юни 2011, 12:15 от elina01 »
Цитирай

Искам да запитам, някой знае ли какво става с тази адвокатка с потр.име "Пела"? Отдавна не я виждам да пише, а ми беше направила добро впечатление.

Можеш да и пишеш ЛС - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=684
Цитирай

Адвокат Петър Иванов Хранов ми взе парите (500 лв.) и въобще не подаде молба за развод от мое име, скри се като мишка и ми създаде адски проблеми.
Цитирай

Адвокат Елка Воденичарова от София - черен списък.
Не познава новия Семеен кодекс, търси скандали в съдебната зала, а не защитава интересите на довереника си.
Цитирай

Благодаря на всички, който са ме похвалили в тази тема-адв. Черкезова! Натоварена съм извън интернет пространството!Оставила съм мобилен телефон на модератора!
Цитирай

Цитирай

Цитирай

Моля, посъветвайте ме за добър бракоразводен адвокат в Бургас. Спешно е. Ще съм много благозарна на всички, които се отзоват на молбата ми.
Цитирай

Извинявам се, че съм толкова непохватна, но ми е за първи път.
Моля, посъветвайте ме за добър бракоразводен адвокат в Бургас. Спешно е. Ще съм много благозарна на всички, които се отзоват на молбата ми.
Цитирай

Адвокат ЕКАТЕРИНА ЛАЗАРОВА!!! Love
Невероятна е!
Цитирай

Подкрепям!  Hug
Цитирай

Здравейте! Предстои ми развод и по-късно ще разгледам белия списък за София.
Темата е много полезна, благодаря.
Цитирай

Здравейте.Искам да увелича издръжката на дъщеря ми.Тя е на 19 години и е студентка,баща и сега и изплаща месечна издръжка от 80 лв. и неговия ангажимент към нея спира до тук.Бихте ли ми препоръчали адвокат от Варна,който да не е много скъп понеже с моите доходи не мога да си го позволя.Смятате ли ,че ще успея да я увелича и до каква сума мога да искам.Той има и други две деца,но работи като водолаз и доходите му би трябвали да са доста добри.Ще съм ,Ви благодарна ако ми напишете вашите съвети.

И аз гласувам за него,спечели дело на моя позната  Wink
Цитирай

Присъединявам се към молбата.
Цитирай

Присъединявам се към молбата.

Аз също се присъединявам към молбата за препоръки за бургаски адвокат. Досега видях двама адвокати - Шивачев и Николова, но нямаше много мнения и за тях. Много ще ми помогне, ако някой сподели мнение за тях или за някой друг от Бургас.
Цитирай

Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Цитирай

За бургаски адвокат - аз съм категорично "за" Антонина Николова. Няма по-добра от нея, поне за мен. Не взима големи хонорари, много е съпричастна, да не говорим, че има над 30-годишен стаж и е адски ерудирана. Минусите - вече е възрастна, може и да откаже да поеме дело.
На мен ми е водила поне 4 дела, във всички е била много на ниво, но пък и аз помогнах много - в този смисъл - не очаквайте адвокатът да свърши всичко, колкото повече доказателства подготвите, толкова по-добре.
Цитирай

За черния списък на бракоразводните адвокати в София - Стоянка Бешкова. Висока цена за нулево качество и пълна некомпетентност и незаинтересованост
Цитирай

А добър адвокат за Велико Търново?
Цитирай

Здравейте, аз имах тежък развод,първоначално бях наела една адвокатка,която много наперено ми заяви,че ще ми оправи всички проблеми по развода.Аз и повярвах .Мъжът ми беше ,а и още се чудя дали не е от службите за сигурност,човек с много връзки и силно влияние в политическите кръгове,който обича да заплашва и да изпълнява заплахите си.Каквото съм преживяла от него стига, може би за няколко живота,не искам да го обиждам тук,но той е един лош,много лош човек.Още по първото по делото заседание неговия адвокат ме нападна настървено и естествено бях обвинена,че едва ли не съм разпнала христос.Моята адвокатка уплашили се ,какво ли?Престана да си вдига телефона ,когато я намерих  ми обясни,че не може да ми помогне със случай,като твърдеше,че аз съм я лъгала,не поиска да ми върне парите ,които бях дала и бяха повече от нормалното,за бракоразводно дело.Тогава сестрами ме свърза с един адвокат от адвокатска кантора Хорн,макар да невярвах вече в тях-адвокатите,Човека с главно Ч,направи чудеса и постигна онова,което ми беше обещала предишната.Благодаря муПървата ми братовчедка като се развежда го препоръчах и беше свършена работата както обещаха ,вече четири познати сме се развели там и това,което ни е обещано е ставало,без лъжи без измами.Казват ти можем да направим това и толкова го правят.Адресът им ще го дам на лични.
Цитирай

Може ли някой от Бургас да ми отговори-отзиви за адвокат Саша Найденова и адвокат Дора Христова?Колебая се между двете.Казаха ми че първата е специализирана по дела за дом насилие,а моят случай ще има и такива елементи,а за втората нямам никакви отзиви.Моля помагайте Praynig
Цитирай

Точно по тази причина, ще трия похвали или оплаквания от потребители с по-малко от 50 мнения....

Здравейте. Относно адвокат Светозар Арнаудов и аз да си изкажа мнението. На мен от 2010г. ме представлява вече по две дела и съм направо очарована. Относно заетостта му - да, така е, доста е зает и не се наема с каквито и да е дела. Лично мисля, че по-тягостните дела го привличат като магнит, защото е на ясно колко знае, колко може и достойнството му за сега е не само покрито ми и препокрито. Също така и колегите му от варненската кантора са номер едно. Не работи с малоумни и некадърни адвокати, а такива "бол" на където и да погледнете.
Едното ми дело(първото) е доста тягостно и на местно ниво и с най-силния адвокат да съм на дали ще спечеля, ако не подкупя съдията, но все пак аз водя дело а не съм на бит пазар в сряда или събота и не наддавам за 1 кг. краставици, а се боря за много лични и сериозни неща. А по другото дело - до няколко седмици ще излезе решение, стига само съдията по делото да е безпристрастен, но и да не е, до като има по-високи инстанции ние ще сме там.
Напорист, спокоен, разбран и любезен. Не ми е давал напразни надежди и не ми е обещавал нереални неща. 1 към 1 нещата, за да зная реално какво ще стане по делото. Не са парите на първо четене за него, както е на много места, а на който не му се е налагало да си дири адвокат, той не знае "ТЕ" какви "лапачи" има. Но пак казвам - той не е от Тях.
С две ръце съм за него.
Цитирай

Когато си търсите адвокат не мислете, че само от града, от който сте можете да си наемете адвокат. Аз питах чичо гугъл и той ми показа на първа страница няколко адвоката и сама си се спрях на адвокат Арнаудов. И ако трябва да съм честна, е защото ми блесна еднин надпис на неговия сайт "безплатна консултация", която си се оказа наистина така. Първо по е-майла писах, после на скайпа(да отбележа, че беше неделя) и накрая в кантората. Аз съм е от малък град, но наех адв. Арнаудов, който има кантора в София, Пловдив и Варна (за улеснение на клиентите си) в което се убедих преди няколко дни на едно от делата ми, което е доста далеч от София и Пловдив и добре че я има кантората във Варна, че адвокат Арнаудов да ми изпрати този ангел адвокат Елена Попова да ме представлява вместо него. Честно казано бях с малки опасения дали ще се справи по ред причини, но накрая останах като гръмната, просто ... нямах думи, както и сега. Другия месец ще ми излезе решението по делото и ще ви пиша какво е станало. Знам, че може и да загубя, защото който не е минал по този път, той не знае какво може да става в една съдебна зала. А по другото дело вече загубих на първа инстанция, нищо че си беше адвокат Арнаудов с мен, но ако можете да си дефинирате думата "шуро-баджанащина" на мен ми се случи. Такова отношение от страна на съдията спрямо мен не съм и мислила, че може да ми се случи и още куп други мизерии. Но... и най-добрия адвокат (ако има такъв - силно се съмнявам) да ме защитава, там където съм, нямаше да спечеля, ако не ръснех някое левче(пък де да знам, може и евро да ми търсеха Smile). Вече ми е смешно, както и ми се плаче, но нямам избор.
 А видях някъде нагоре по предните мнения, че адвокати си пишат тук-там по форумите.... малко се съмнявам, но лесно може да разберете дали е юрист писал или обикновен човечец, който (както бях аз преди година и половина) е отчаян.
 Ако всички мине, така както трябва, просто едно че ще съм най-щастливия човек на света и второ няма да знам как да се отблагодаря на адвокат Арнаудов. Пък вие сами си преценете към кой адвокат ще се обръщате, аз само си написах мнението с което не се ангажирам да ви приканвам към него или не. Преценете преди да наемете който и да е!!!
Цитирай

Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.
Цитирай

хвали се и ти  #2gunfire
Цитирай

хвали се и ти  #2gunfire
Как да разбирам стрелбата ти? Нещо си недоволен от мен ли?
Цитирай

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Цитирай

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
35 35 35
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

35 35 35

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  35 35 35
Цитирай

BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   :bouquet:
Цитирай

BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   :bouquet:

За колега, не съм такава, но благодаря за което, макар и да нямам представа от науката ПРАВО. А когато ми свършат делата, Ви обещавам да разкажа цялата си лична история(ако желаете може и на лично съобщение да е) с имена на адвокати, съдии, свидетели, градове, номера на дела и прочие и тогава да видим кой е "колега" и кой си прави самореклама и т.н и т.н!!! И спирам, тъй като не целя да убеждавам който и да е и в както и да е.
П.П. И да доволна съм от него и то много.
Цитирай

35 35 35
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

35 35 35

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  35 35 35

Не мисля, че поста ми е само един, но дори и да е, аз имам лично мнение и го изказвам. Адв. Еленков не го знам кой е, но за Арнаудов - да, добър е в това, в което ме представлява сега!!! А ако Вас ви е яд, то - Ваш проблем.
Цитирай

Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!
Цитирай

много съм доволна от адвокат Силвия Михайлова - бори се като лъвица за моя проблем , истински човек и страхотна жена Спечелихме делото с един умерен хонорар
Цитирай

Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   35 35 35
Цитирай

Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

Грешиш, аз казах преди повече от година... Smile Но не се регистрирах специално за да напиша това мнение. Peace
Цитирай

Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   35 35 35

Аз пък спя и се чувствам чудесно  35  35  35  35  35
Цитирай

Спирам се, не се дразни  bouquet
Цитирай

Здравейте!

Моля да ми препоръчате добър адвокат от гр. Видин. За дело за родителски права се отнася. Благодаря предварително Smile
Цитирай

Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!
Цитирай

Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!
Е поне е редно да си кажеш името,от анонимни коментари файда няма Smile
Цитирай

Защо   да   е  редно  ?  Защо   го  прие  лично  ?  Нали   темата   е   за   това  примерно   да   получиш   препоръки  за  професионалист  ,  нали  такъв  има  и  за  лекари   и  т.н.  Аз   от  личните  качества   не  се   интересувам .  Когато   тук  се   обсъждат  адвокати  не  виждам  някой  да   си   обявява  името   Rolling Eyes
Цитирай

Дълго мислих дали да пиша, но реших да изкажа мнението си за адв. Десеслава Черкезова, заради момичето, която я постави в черния списък, а вие не и вярвате. Понеже хвалебствията спрямо Пела са скорошни, дано да е станала по-добра. Лично аз не мога да я поставя съвсем в белия списък. Има неща, от които съм доволна, но надделяват такива, от които не съм.
1. Приложи всички оригинали на какво ли не към делото. В последствие разбрах, че към делото е желателно да се прилагат само копия.
2. Хонорарите и бяха баснословни за времето си, многократно надхвърлящи нормалните такси (при нормална 150лв, платих 450 лв).
3. Без да поиска моето съгласие доведе втори адвокат на едно от делата и ме накара да платя и на този адвокат,освен на нея. Между другото се оказа доста по-добър адвокат- адв. Сийка Христова.
4. Насочи нещата натам, че делата станаха многобройни и обещаваха проточване, всяко със съответно високия хонорар.
5. След прекратяване на едно от делата по мое желание, без да е свършена никаква работа по делото имаше наглостта доста време след това да иска да и платя хонорар от 350 или 450 лв, не помня точно вече. Естествено, че ще има да взема. Мисля, че взе предостатъчно за единственото първо заседание на бракоразводното дело, което прекратих. А и са другите дела получи не малка сума. За какъвто и проблем да я потърсех, тя веднага откликваше, вярно, но и веднага имаше решение- ново дело, с нов хонорар. Тогава бях с малка заплата - 350 лв, заем от 100 лв, 2 деца и всички сметки на моя гръб. Затова такса от 450 лв за 1 дело, при заведени 2-3 дела ми идваха просто непосилни.  Понеже баща ми беше сравнително платежоспособен, тя реши, че без проблем можем да платим.
Всичко на всичко сме платили близо 2000 лв за водени точно 2 заседания и едно идване с мен в полицията. Приказката за баницата я знаете.

Адвокатката на отсрещната страна беше доста по-добра. Мисля, че ако не бях прекратила делото, нямаше да спечелим.

Другото дело, на което беше и адв.Христова го спечелихме, но и отсрещните 2-ма адвокати бяха смешници. Smile

Тогава останах с впечатлението,че адв. Черкезова не е много опитна, макар да се представяше за вряла и кипяла. Все пак беше (и е) млада, продължава развитието си, виждам доволни сте от нея. Всеки работи над себе си, дано стане още по-добър адвокат.
Иначе исковата молба  беше изцяло написана за мен, не беше стандартна, беше необичайно дълга. Внимание ми отделяше достатъчно,  винаги си вдигаше телефона, приемала ме е в тях. Действията се развиваха през 2007 г

Цитирай

Нека авторката се представи коя е,за да може пела да и отговори
Цитирай

Не разбрах това към мен ли е? Ако да, то Пела отлично знае коя съм, контактували сме тук във форума. А и аз не търся отговор. Това е тема за бял и черен списък, не за въпроси и отговори. Казах си мнението.
« Последна редакция: Четв., 01 Дек. 2011, 16:10 от Джемма »
Цитирай

Не разбрах това към мен ли е? Ако да, то Пела отлично знае коя съм, контактували сме тук във форума. А и аз не търся отговор. Това е тема за бял и черен списък, не за въпроси и отговори. Казах си мнението.
Ама ,читателите незнаят коя си,нали се сещаш ,че твоето е анонимка и трябва да бъде изтрита от модераторите.
Щом се споменават имена ,суми  и т.н,предлагам да се въведе изискването ,пишещите да казват кои са и откъде са ,иначе това са клевети !
Цитирай

Същото важи и за останалите, нали се сещаш? За досега цитираните адвокати никой не си е дал координатите, нали? Нали не мислиш, че ще изтипосам лични данни за себе си във форум. Който ме познава- познава, а който не ме познава и да си кажа данните, ще ме опознае ли и ще може ли да ми се довери? Смешно. Нещо лично ли те засегнах с поста си? Не мисля, че модераторите трябва да го изтрият, по-напред се искаха конкретни доводи, защо някой се поставя в даден списък. Изказах своите. И ако на някой не му харесва си е негов проблем. Естествено, че на адвокатите никак не им харесва да пишат отрицателни мнения за тях, но животът не са само похвали и рози. Съжалявам за истината, но имам право да я кажа. Пък после искай и координатите на тия дето я хвалят. Wink

Няма нужда от повече спам.

П.П  А намодератор мога да предоставя номерата на делата, заявления, молби бяха тогава.
« Последна редакция: Четв., 01 Дек. 2011, 18:25 от Джемма »
Цитирай

Адвокат Надя Русинова, София , беше адвокат и на двете страни и беше коректна към всички- бившия, мен и детето. Много добър медиатор, помогна ни да се разберем и да запазим добрия тон. Знам също, че се занимава изключително със случаи на семейно насилие. Препоръчвам!
Цитирай

[/qЯвно ти така правиш Корина и си мислиш, е всички хора са като теб. Отделно явно от злоба и завист, че никой не пише за теб няма да спиш със сигурност дълги нощи. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Пиши каквото си искаш, но не може да се отрече професионализма на адв. Еленков и ще посъветвам всички, които имат нужда от добър адвокат да се възползват от това, е го има.
Цитирай

35 35 35

35 35 35

Всички търговски представители мислите само за пари и реклама. Друго не съществува и мерите от вашата кула. Професията ти обяснява голяма част от плиткоумието на изказванията ти.
Цитирай

Всички търговски представители мислите само за пари и реклама. Друго не съществува и мерите от вашата кула. Професията ти обяснява голяма част от плиткоумието на изказванията ти.
И се регистрира само за да кажеш това? Или просто отново да се подчертае колко е добър адвокат Еленков.  Толкова ли го закъсаха тия адвокати.  Laughing Не ги е пропуснала кризата.

И ползвай бутон редактирай. Дълбокоумието ти не го ли забеляза.  Laughing

и ще посъветвам всички, които имат нужда от добър адвокат да се възползват от това, е го има.
Моля? Я се пробвай пак да се изкажеш. Таман ще имаш повод отново да отразиш в темата адвоката. Онзи най-добрия.  35
Цитирай

Корина ,какво те боли ,че хвалят адвокат еленков......Ама си мълчахте като се скарах на един ник,че клевети един адвокат.Тъпо е е изказването аз съм анонимен и обвинявам конкретни хора!
Цитирай

Никой в нета не е анонимен. Laughing  ooooh! Предполагам си адвокат, или поне имах определената грамотност да си отговориш какво е "клевета".  hahaha

Или предпочиташ за изтипосам тук всички разписки, дати и номера на дела. Shocked
Цитирай

Иванка Янчева-Русе, моля да я добавите към черен списък. Жената просто е изключително и само за дела по взаимно съгласие. не е борбена, не знае усъвременения закон, просто изберете друга, ако случаят е по общият ред или е нестандартен.
Цитирай

чета и до тук никак не сте ми полезни.
от толкова разведени и ..... не повече от 4 адвокати за София  Outta Jointсамопохвалили се... 35 35

моя шеф ме караше да се регистрирам и в подписа си да имам препратка към сайта на фирмата... ooooh! -намирисва ми подобна информация...
Цитирай

Чета,чета и нищо не разбирам.Разни спорове,реплики,и незнам какво още.
Моля ви за адрес на адвокат от София,който да разбира и от домашно насилие(психически тормоз) и от развод,ако може на лични за да не е като реклама.
Цитирай

можели адвокат юрист -юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не!
спешно ми отговорете моля!
Цитирай

можели адвокат юрист -юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не!
спешно ми отговорете моля!

Най-добре да търсиш адвокат, който се занимава САМО или ОСНОВНО със семейно право, за да ти бъде максимално полезен.
Не може един адвокат да бъде компетентен по всичко. Правната материя е необятна, така че колкото по-тесен специалист, толкова по-добре.
Цитирай

ох....не знам как да помогна на приятелката си. ...
тя му зададе въпроса ,
"-изв. вие сте компетентен в юридическите въпроси, доколко ще свършим нещата с делото до край.
- Гражданското право е част от практиката, която съм имал в началото на моята кариера. То не е философия кой знае каква, така че бъдете спокойна. Имате всичко за  да спечелите това, което искате" ..така и отговори той.

Цитирай

Добавям за белия списък: адвокат Даниела Коруджиева - София.
Интелигентен човек и съвестен и нахъсан адвокат, който не върши нещата през пръсти!
Цитирай

Момичето пита дали адвокат занимаващ се с търговско дело /примерно/ би бил полезен като разводен адвокат. Не не би бил. Адвоката на бившия ми съпруг беше юрист-консулт към търговска компания. Неадекватен, некомпетентен. Не знаеше дори какво му е написано в исковата молба.
Цитирай

Добавям - адвокат Димитрина Вулджева - Бял списък!

може ли адвокат юрист - юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не! спешно ми отговорете моля!

Всеки регистриран в колегията адвокат може да те представлява в бракоразводен процес, но най-добре е за теб да упълномощиш такъв, който има опит в бракоразводните дела.
Цитирай

Панчо Радев-София
написал молба от името на мъжа ми, в която той иска да се разведем, пише, че не съм си гледала детето /което тогава беше на 1 г/, пише, че мъжа ми и свекърва ми ми били гледали детето, а аз съм ходела само на фризьор, дезинтересирала съм се от семейството, искат да им се даде детето ми за гледане на тях, пише, че отказвам да запозна работа...и е такива мръсни гадости все в този дух. Нищо разбира се от това не беше вярно, както си живеехме мирно и щастливо у дома и аз работех освен всичко, ми дойде веднъж това, което адв. Панчо Радев се е съгласил срещу пари да напише. Няма да ви обяснявам какво преживях, сами можете да си представите, в крайна сметка написахме споразумение по взаимно съгласие, детето естествено си остана на мен, даже и до ден днешен си живеем заедно с "мъжа ми", просто цялата работа е била заради имоти-лайняни истории на свекърва ми и свекър ми, както и да е, трудно ще опиша с едно - две изречения как съумяхме да останем заедно с този човек и как преодоляхме случилото се, въпроса е за адвоката, каквато е и темата. Не знам човек, та бил той и адвокат, който е готов без да проучи за какво става въпрос, в името на някакви пари да отнеме дете от майка му в кой списък да го сложа. И то при положение, че познава много добре свекърва ми, т.е. знае много добре, че тя не е гледала детето и един час, камо ли да може да му даде по-щастливо бъдеще и безрезервна любов и внимание от това, което може едно дете да има с родната си майка. Затова съветвам всички-много внимавайте с Панчо Радев-мазен, гаден, гнусен, миризлив, лаком, безскрупулен сметкаджия. Нищо човешко няма в него и нищо човешко не го интересува, има ли пари и изгода е готов на всичко, дори и да раздели дете от собствената му майка.
Цитирай

Адвокат Ганка Белчева - Пазарджик

Преди няколко месеца използвах услугите и при развода ми. Останах много впечатлена. Развода ми беше много драматичен, първо уж постигнахме съгласие с бившия ми мъж да се разведем доброволно. В последствие той се запъна и заяви, че няма да се яви на делото, държейки да подпиша какво ли не, за да нямам никакви претенции към общото ни имущество.
Да си призная, аз заявих, че съм съгласна, само и само с това да се свърши.
Адвокат Белчева, обаче ми тегли направо голямо конско Smile, че така лесно се отказвам от имуществото си.
Той се беше консултирал със друг адвокат и заяви, че няма да дойде на делото.
Адвокатката ми иницира преговори с адвоката на мъжа ми, беше много агресивна в защитата на правата ми. В резултат на което, сега съм щастливо разведена и получих, каквото ми се полагаше от общото ни имущество.
Цитирай

Бихте ли ми препоръчали добър адвокат по отношение на родителски права в Бургас?
Цитирай

Добавям за белия списък адвокат Черкезова от град Варна. Един невероятен Човек и безспорен професионалист който беше до мен от самото начало до края на делото. Нещата по делото бяха подготвени перфектно, никога не ме е излъгала и от самото начало беше съпричастна с моята съдба.В нейно лице срещнах не само професионалиста който ми помогна да се разведа, но и една много мила, всеотдайна и пълна с оптимизъм и доброта приятелка.

Благодаря от мое и от името на дъщеричката ми, адвокат Черкезова  bouquet  !!!
Цитирай

Бихте ли ми препоръчали адвокат по бракоразводни дела за Пловдив. Ако може ми изпратете координати на лични.

Благодаря!
Цитирай

Влизам в темата, защото мой близък, без регистрация тук търси добър адвокат за София.
Майката и бащата на моя близък се развеждат след над 30 г. брак, и някой съвестен адвокат трябва да защити правата на майката, която бащата иска да остави на улицата, защото децата им вече са пълнолетни и не живеят с тях.
Моля за помощ! Може и на лични.
Цитирай

Адвокат Григорова, за София, който го интересуват контакти да ми пише на ЛС, нямам забележка към нея, невероятен професионалист.
Цитирай

Момичета, много моля ако някой има някакви впечатления от евентуален контакт  с АДВОКАТ ВИРДЖИНИЯ ЗАХАРИЕВА и ЦВЕТА ЙОЦОВА- СТОЕВА, ще съм благодарна да сподели. Мои близки ми ги препоръчаха предвид техните бракоразводни дела, но все пак.....ако случайно и тук някой ги познава нека да сподели.....каквото и да е. Знам, че тези жени не са посредствени адвокатки, ползват се с много добра репутация, но въпреки всичко много ми се иска и тук някой да го потвърди.
Благодаря ви предварително!
Цитирай

Тодорова- изключително коректна и бърза, много ми помогна. Ако искаш повече инфо пиши на лични
Цитирай

Черен списък:
адв. Юлия Николова и адв. Динко Петков

За горепосочената госпожа ще кажа, че загуби интерес или се уплаши от  случая ми, но за съжаление едва след като платих  #2gunfire. Преди това не даваше признаци, че няма желание и/или капацитет да се справи с моя казус - развод (не по взаимно съгласие).
Повече от 6 месеца не успя даже да подготви исковата ми молба. После излезе в майчинство и "прехвърли" работата си на "колегата". От него получих отявлено пренебрежение, не си вдигаше телефона, връзваше ми тенекии на насрочените срещи. След още 3 месеца, каза, че най-накрая ми е внесъл исковата молба. И след още 6-месечно чакане да ми се насрочи дата, отидох в съда само за да се убедя, че такава молба никога не е подавана!!!! Намерих си друг адвокат(ка), но все още не мога да стигна до този нещастник за да си взема документите и да продължа с опитите си да се разведа.
А за парите не мога и да се надявам  smile3514... имах глупостта  Embarassed(такива времена бяха) да платя на ръка, без документ
...
Цитирай

Адв. Р.Радкова определено е за бял списък с адвокати без значение каква агенция има. Просто съм ползувала услугите й и съм на мнение, че е един коректен и честен адвокат.

Ama Vuobshte ne mi q hvalete tazi Radkova.Kojoderka,vzima pari[i to dosta],predvaritelno,a posle se pokriva ,ne vyrshi nikakva rabota,a v sudebna zala samo si trae,uporito si mulchi.Na men mi kaza,che ne bila dlujna da govori,tyi kato vsicko bilo napisano v iskovata mi molba.Ne vi syvetvam da q naemate za zashtitnik,garantiram vi ,che shte izgubi deloto vi na 100%.Prosto prehvalenata g-ja Radkova obicha mnogo da objalva i da tochi dela bezkraino mnogo,takuv beshe i moqt sluchai s neq,no dobre,che vse pak se usetih na vreme.
Vyrhut na vsicko beshe ,kogato mi syobshti,che e zabravila da predade moq vajna papka s dokumenti v delovodstvoto na syda,edna sedmica sled kato bqh priklucila deloto si tq mi se obadi da si vzema tazi papka ot neq tyi kato q otkrila v kabineta si.Ne sym dovolna,inache e omainica,peceli horata s maznoto si povedenie,no e dosta licemeren chovek.Za cherniqt spisuk e!
Цитирай

Влизам в темата, защото мой близък, без регистрация тук търси добър адвокат за София.
Майката и бащата на моя близък се развеждат след над 30 г. брак, и някой съвестен адвокат трябва да защити правата на майката, която бащата иска да остави на улицата, защото децата им вече са пълнолетни и не живеят с тях.
Моля за помощ! Може и на лични.

Poznavam ekip.dvama advokati,koito zadyljitelno rabotqt zaedno i sa perfektni v brakorazvodnite dela,az izpolzvah uslugite im lichno i sym mnogo dovolna.
Цитирай

Момичета, много моля ако някой има някакви впечатления от евентуален контакт  с АДВОКАТ ВИРДЖИНИЯ ЗАХАРИЕВА и ЦВЕТА ЙОЦОВА- СТОЕВА, ще съм благодарна да сподели. Мои близки ми ги препоръчаха предвид техните бракоразводни дела, но все пак.....ако случайно и тук някой ги познава нека да сподели.....каквото и да е. Знам, че тези жени не са посредствени адвокатки, ползват се с много добра репутация, но въпреки всичко много ми се иска и тук някой да го потвърди.
Благодаря ви предварително!

Здравейте, аз съм ползвала услугите на адвокат Вирджиния Захариева. Благодарна съм, че имах късмета да попадна на нея. Не само, че е за белия списък с адвокати, ами мога да кажа, че това е човекът, който ми върна вярата в адвокатското съсловие. Невероятен специалист, който води делата на клиентите си като свои собствени. Професионалист във всяко едно отношение. Бих я препоръчала на всеки!
Цитирай

бял списък
адвокат ЮЛИЯ НИКОЛОВА

Преди всичко искам да изкажа своята благодарност на адв. Юлия Николова за това, което направи при моя случай. Бях загубила надежда, но благодарение на нейния професионализъм всичко приключи благоприятно за мен. Делото беше изключително трудно и само истински професионалист би се справил толкова добре. Аз се срещнах с адвокат Николова случайно, но извадих късмет и бих я препоръчала на всеки.
Цитирай

Моля ,препоръчайте ми адвокат работещ в София. Желанието ми е да водя дело относно режима на виждане на детето ми с бащата. Добър адвокат за мен е този който няма да ме кара да се споразумявам ,а ще защити интересите на детето ми. Бащата не предлага добра среда за отглеждане и не спазва режима ,а от известно време се е заел да доказва ,че аз не спазвам режима и не гледам детето си.
Цитирай

За човек, който никога не е имал връзка с тези среди е изключително трудно да се ориентира в джунглата от адвокати и дори да прецени кой е добър и кой не чак толкова. В интернет информацията от първа ръка е изключително оскъдна и ви предлагам в тази тема да споделим опита си с конкретни адвокати - както добър, така и лош, и евентуално да бъдем от помощ на тези, които се лутат тепърва.

Надявам се да подкрепите идеята, би била от голяма практическа полза за всички, които не са приключили с епопеята по съдилищата.

ПП. Моля пишете за кой град става дума.
В черния списък слагам без уговорки Бойка Стойчева, София.Взе целия си хонорар в началото, доста голяма сума, уж за две дела-бракоразводно и за издръжка.Мота ни през цялото време с празни надежди, на делата беше безучастна и дигаше рамене вместо да съдейства и според мен, участва активно при вземането на решение от съдийката по делото.По-далече от тази жена  Sad
Цитирай

здравейте,
търся отзиви за адв. Снежина Спасова. срещнах се с нея по препоръка от момиче от форума и първоначалните ми впечатления са добри, но все пак търся повече отзиви. в нета няма мнения за нея.

мерси предварително  bouquet
Цитирай

Здравейте, пиша с ясното съзнание, че ще бъда неприета и атакувана,
но искам да попитам какво разбирате под определението -  добър адвокат?
Всички ние получаваме издръжки по 100 до 200лв.
В закона до колкото знам има член в който се казва, че издръжката е според нуждите на детето.
Има ли адвокат, който успял да спечели дело за издръжка, която да е 1/3 от заплата на ответната страна. Или понеже сте мъжки момичета и това Ви е достатъчно, само да има мир и спокойствие.
Но, не  - няма да има мир, няма да и има и денги:-) за съжаление:-)
Цитирай

Като начало доста получават издръжка под 100лв. После ответната страна като ти декларира доход 300лв, 1/3та са 100лв. Освен това по закон след издръжката трябва да остава конкретна сума и въобще нещата не са толкова черно бели. Не става въпрос за примирение, а за неща, които не подлежат на доказване.
Цитирай

bubcheto15  Smile така е:-) и според мен това е проблема,, че на никой адвокат не му се занимава, да вади доходите на ответната страна. До колкото знам, укриването на доходи също е наказуемо.
Не мога да си обясня, как не могат да се вържат двете неща newsm78 само тук в България.
Сама знаеш, че нуждите на детето са много повече от 100лв:-)
При мен делото прочета така, че искаха моите доходи 3 години назад, но като поискахме от съдията (мъж) доходите на БНД, съдията отказа!!! И решението беше взето на база, че той работи на трудов договор!!! Съдията така защити БНД, че...оставам с чувството, че да искаш нещо от мъжете в България е загубена кауза. Дори да е трудов договор и да можеш да вземеш информация от НОИ, негово величество Съдията те спира:-)
Затова се чудя за определението - Добър адвокат newsm78
Цитирай

във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех
Цитирай

във ВАРНА има ли някои добър и евтин адвокат пишете на лични благодаря предварително за отговора ви успех

Горещо ти препоръчвам адвокат Черкезова. Невероятен човек и безспорен специалист!
Цитирай

бави ме със седмици,

И аз съм на същото мнение... определено черния списък отива на така наречената "адвокат" Черкезова. Е, ти си имала късмет... аз вече втора година едва дишам от това, което надроби. Определено е много "приятна" когато иска да те убеди в "професионализма" си. И да, добри коментари има ... да са живи и здрави роднините (ESTRELA и е сестра), няма да се учудя ако получават някой лев за доведена "заблудена овчица".
Цитирай

Много добър адвокат! Изключителен и разбран човек. Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите. Ако пове4ето адвокати бяха, като нея, нямаше да съществува т.н черен списък на адвокатите.

"Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите"?! ... Интересно ми е, ти като нейна СЕСТРА, какъв процент от хонорарите вземаш от "заблудените овце", които си и завела.... а по повод черния списък... тя го оглавява, няма нужда да четем по-надолу
Цитирай

Някои адвокати съзнателно премълчават за неща, за които клиентът не се сеща да ги попита навреме. Примерно казват, че хонорарът им за делото е 1000 лева, но пропускат да уточнят, че под дело се разбира само една (първа) съдебна инстанция. На следващата (въззивна) инстанция има ново дело (т.е. същото дело, но се решава още веднъж по същество) и съответно нови 1000 лева за адвоката...
Цитирай

Ами явно семейството на адвокат Черкезова е много голямо след като има толкова много положителни мнения за нея  Very Happy.  Моето мнение не се различава от на повечето нейни клиенти/клиентки за което не получавам процент от хонорарите й и за съжаление не съм нейна сестра.  Laughing Първата ни среща беше в нейната кантора и отидох като напълно непозната за нея, прочетох отзивите за нея тук във форума и не съжалявам,че й се доверих. От самото начало ми разясни абсолютно всичко по делото,каза ми колко й е хонорара и не ми е поискала и 5 стотинки отгоре. Делото се проточи близо година и то не по нейна вина и през тази една година аз наистина едвам дишах от притеснение понеже знам на какво са способни бившия ми съпруг и родата му. От самото начало адвокат Черкезова ми каза какво да очаквам от делото и така и стана.
Цитирай

Горещо ти препоръчвам адвокат Черкезова. Невероятен човек и безспорен специалист!

Горещо ти препоръчва... бягай с пълни сили от този адвокат... Безспорен специалист... Хваща един клиент и доста време купува хляб на децата си от твоите хонорари за хилядите дела, които ще заведе в "твой интерес", а твоето дете и живота ти?!... Тя е "невероятен човек" ... пълна смешка, но надявам се "онзи от горе - гледа" и той ще съди пък нея. С най-искрени чувства...
Цитирай

Ами явно семейството на адвокат Черкезова е много голямо след като има толкова много положителни мнения за нея  Very Happy.  Моето мнение не се различава от на повечето нейни клиенти/клиентки за което не получавам процент от хонорарите й и за съжаление не съм нейна сестра.  Laughing Първата ни среща беше в нейната кантора и отидох като напълно непозната за нея, прочетох отзивите за нея тук във форума и не съжалявам,че й се доверих. От самото начало ми разясни абсолютно всичко по делото,каза ми колко й е хонорара и не ми е поискала и 5 стотинки отгоре. Делото се проточи близо година и то не по нейна вина и през тази една година аз наистина едвам дишах от притеснение понеже знам на какво са способни бившия ми съпруг и родата му. От самото начало адвокат Черкезова ми каза какво да очаквам от делото и така и стана.

Виж, наистина не искам да влизам в безсмислени спорове... имах мнение по въпроса и го изказах Wink

П.П " А... и изчетох форум... колкото положителни, толкова отрицателни, но факт е че голяма част от положителните са от нейни близки. И друго... забравих... Честит рожден ден, адв. Черкезова! Пожелавам ви повече истинност в човечността ви! Професионалните успехи са ясни - има доста наивни хора!
« Последна редакция: Четв., 09 Авг. 2012, 13:36 от Lea.Foti »
Цитирай

Здравейте ,може ли някой да ми препоръча добър адвокат по бракоразводни дела от Бургас?Дайте ми моля ,някакви препоръки!Прегледах последните страници от темата ,но ми се струва ,че никой не беше коментирал адвокати от Бургас.Благодаря ви предварително.
Цитирай

Виж, наистина не искам да влизам в безсмислени спорове... имах мнение по въпроса и го изказах Wink

П.П " А... и изчетох форум... колкото положителни, толкова отрицателни, но факт е че голяма част от положителните са от нейни близки. И друго... забравих... Честит рожден ден, адв. Черкезова! Пожелавам ви повече истинност в човечността ви! Професионалните успехи са ясни - има доста наивни хора!

А нима познаваш цялата й рода,че си толкова сигурна кой пише тук?  ooooh!  Аз също нямам намерение да влизам в безмислени спорове,но ако обичаш не се подигравай на потребителите с различно от твоето мнение,ок  Naughty  Беше зададен въпрос и отговорих.
Цитирай

Здравейте ,може ли някой да ми препоръча добър адвокат по бракоразводни дела от Бургас?Дайте ми моля ,някакви препоръки!Прегледах последните страници от темата ,но ми се струва ,че никой не беше коментирал адвокати от Бургас.Благодаря ви предварително.

Антонина Николова е най-добрия бракоразводен адвокат в Бургас. Много пъти съм го писала тук и телефони съм давала. Да не каже само някой, че съм й сестра:)
Минус при нея е, че е твърде ангажирана, претрупана от дела и понякога връща клиенти. Освен това е и възрастна вече. Но иначе е много, много опитна и е човек, не само адвокат. На мен ми е водила няколко дела, хонорарът й в никакъв случай не е огромен, даже не си иска парите предварително, винаги се е съобразявала кога мога да дам.
Ако искаш, ще дам тел. на лични.
Тук се завихри преди малко един спор - за доказателствата дали ги събирал адвоката. Смятам, че ние най-добре си познаваме БНД-тата и ако ние успеем да се снабдим с всички нужни бележки, много ще улесним адвоката. Например по дело за издръжка съм вадила всички фирми на БНД, имоти от съответните регистри, събирала съм касови бележки за разходите на детето, взимала съм бележки от лекарката й, от курсове и т.н., намерих даже и статистика на синдикатите колко е издръжката на дете на тази възраст. Не очаквайте от адвоката чудеса. Той не е магьосник все пак.
Цитирай

Антонина е доста груба и лично на мен ми отказа да ми води дело за режим, след като навремето не съм поискала да ми води бракоразводното/бях ходила само на консултация/.Хонорарите и съвсем не са ниски и изобщо мисля,че вече не е толкова силна бракоразводна адвокатка.Славата й на най-добър адвокат мисля, че не е актулана вече.
Цитирай

Моля препоръчайте ми добър бракоразводен адвокат за гр.Ямбол.Благодаря предварително Hug
Цитирай

Добре Черкезова е лоша а коя е добра не разбрах ако може да ми кажете от опит или от приятели който са доволни от някой адвокат от Варна голяма нужда имам имам дете почти на 2 години скандали имаме с моя не се търпи вече искам ново начало с моето дете и се чудя какво да правя с финансите не сме добре благодаря  newsm51 newsm51 newsm51
Цитирай

Относно всичко написано от т.н Lea Foti  и е плюла по-адрес на адвокат Черкезова....
Аз съм сестра на Адвокат Черкезова. Не искам да крия самоличността си под никове и ще кажа, че се казвам Цветелина Маринова. Сестра ми адвокат Черкезова ми води няколко дела. Едното беше много тежко съдихме се със един строител. Делото се точи близо 2 години, стигна до Върховен касационен съд и адвокат Черкезова го спечели. Предполагам, че знаете колко е трудно да се спечели такова дело. Имам и други водени дела от нея, които тя ми е спечелила. Към момента водя Дело с Общината и съм сигурна, че ще спечеля и него. И не защото го води сестра ми, а защото имам много добър адвокат и професионалист в нейно лице.
Тази, която пише зад ника Lea Foti също се казва Цветелина- срамота за красивото име. Тази жена е страшно некоректна и подла. Навремето бяхме приятелки. Тя беше разделена с мъжа си. Той се беше изнесъл и не й помагаше по никакаъв начин финансово. Имаше кредит, но нямаше сигурна работа, има и прекрасно детенце и знаете какви разходи има една самотна майка. Съжалих я, защото ми беше приятелка и я запознах със сестра ми - Адвокат Черкезова. Сестра ми предложи да я разведе, като й намали от цената на хонорара и й предложи да го плати, понеже Цветелина нямаше пари, да й плаща, когато започне да получава издръжка. Явиха се на 1во бракоразводно по взаймно съгласие. Но делото беше прекратено, защото мъжа й не даваше повече от 60 лв издръжка. т.е минимална към момента, въпреки, че той получаваше доста висока заплата. Заведоха 2ро дело за издръжка на детето. Адвокат Черкезова благодарение на уменията и опита, който има успя да издейства 120 лв издръжка. Заведоха 3то дело за развод по-вина на съпруга й. В един момент мъжа й разбра, че насреща си има доста опитен адвокат и сключиха споразумение по-взаймно съгласие. Можете да си представите, колко пари дължи тя на сестра ми за 3ри дела. И въпреки това, тя й каза, че може да й ги плаща на части. Но към момента не й е платила и 1 стотинка, а делата са водени преди 2 години. Аз съм единствения член на семейството пишеш в този форум. Можете да видите, колко публикаций имам и от коя година съм потребител на БГ МАММА. Администраторите могат да проверят дали всички останали коментари са писани от моето IP. Писала съм 1 коментар-похвала за сестра ми, защото съм ползвала услугите й като адвокат.
Много е лесно да си злобен и подъл Lea Foti. Но не е достойно да плюеш срещу хора, които са ти направили услуга и са ти помогнали. Аз мога да изброя хиляди хора на които Адвокат Черкезова е помогнала. Сигурна съм, че ти Lea Foti няма да можеш да посочиш нито един на който си помогнала. Но има цял списък с хора, като Адвокат Черкезова на които дължиш пари! Спри с тази лична злоба. Докато не си платиш, никога няма да ти върви. Един достоен човек винаги си плаща!
Всички, които решите да ползвате услугите на Адвокат Черкезова съм сигурна, че няма да съжалявате. Лесно е да пишем суперлативи, който не е сигурен.... просто да отиде и да се срешне с нея в кантората й! Очите никога не лъжат, кой е добър човек и професионалист!
« Последна редакция: Четв., 13 Септ. 2012, 13:04 от ESTRELA »
Цитирай

Много добър адвокат! Изключителен и разбран човек. Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите. Ако пове4ето адвокати бяха, като нея, нямаше да съществува т.н черен списък на адвокатите.

"Никога не  подвежда хората, за да им вземе парите"?! ... Интересно ми е, ти като нейна СЕСТРА, какъв процент от хонорарите вземаш от "заблудените овце", които си и завела.... а по повод черния списък... тя го оглавява, няма нужда да четем по-надолу
Аз, като нейна сестра не взимам проценти. Завела съм няколко човека при нея и все са ми били приятели. На всички, които съм завела при нея, сестра ми е направила намаление, защото съм ги завела аз. Всички останаха доволни, с изключение на теб Цветелина! Защото ти беше единствената, която нямаше пари да си платиш. Ти беше единствената на която сестра ми, адвокат Черкезова направи услугата да й платиш след като приключат делата. За съжаление и до ден днешен не си си платила. Защото така постъпват недостойните хора.
« Последна редакция: Четв., 13 Септ. 2012, 14:36 от ESTRELA »
Цитирай

Горещо ти препоръчва... бягай с пълни сили от този адвокат... Безспорен специалист... Хваща един клиент и доста време купува хляб на децата си от твоите хонорари за хилядите дела, които ще заведе в "твой интерес", а твоето дете и живота ти?!... Тя е "невероятен човек" ... пълна смешка, но надявам се "онзи от горе - гледа" и той ще съди пък нея. С най-искрени чувства...
Ще отговоря и на това, защото аз съм лично засегната. Описах историята на Цветелина.  Децата на адвокат Черкезова... т.е мойте прекрасни племенички, като всички останали деца ядат хляб, който майка им изкарва с честния си труд. Освен на децата си помага и на родителите ни с честно изкарани пари от рабтата, която върши. Твоето дете Цветелина, благодарение на тази същата адвокатка получава 120 лв издръжка при условие, че на първо заседание баща му предложи 60 лв. Не се споразумяхте и съдята прекрати делото. Няма как да не го прекрати, като е заведено като дело по взаймно съгласие. ТИ поиска от сестра ми дело за издръжка, като ти беше обяснено, че това е ново дело и колко ще струва. След това ТИ поиска развод по-вина на мъжа ти. Аз лично седях с теб и ти описвах на МОЯ лаптоп историята как "мъжа ти те бил тормозел" ..... Това са 3ри дела, както и да го смяташ. Ти беше тази която беше разделена с мъжа си и се "грижеше" сама за детето си. Ти си тая която на месец дава по 100 лв за цигари, а на детето си един анцунг не можеш да купиш въпреки издръжката, която ти беше подсигурена. И ти си тази, която плюе срещу един честен човек, като сестра ми. Бъди поне веднъж достойна! Съжалявам сина ти, защото е прекрасно дете!