Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 501
  • 503
  •   3
Отговори
# 345
  • Мнения: 5
Здравйте,
Тъй като все пиша по черни списъци, сега да се отклоня и да похваля моя адвокат.много съм доволна и от развода и от издръжката за детенце.Още не е свършила делбата, но съм с впечатление за много компетентно и човешко отношение.Още докато бяхме женени с мъж ми, тя ни спечели дело срещу Топлофикация, но тогава беше към друга кантора.Сега и ново дело съм и поверила за зъболекарски експерименти.100% професионалист и човек-адв. Валентина Каменарска в София. Ако някой иска тел-на ЛС.
А иначе съм ужасно недоволна от адв. Екатерина Лазарова от София.Скъпа, некачествена работа, много реклама,но нищо не свърши.
С две ръце подкрепям! Адвокат Валентина Каменарска е абсолютен професионалист, коректна, точна, страхотен човек и се раздава изцяло по делата си.

# 346
  • Мнения: 16
Направих огромната грешка да подпиша договор за правна защита и съдействие с адвокат Арнаудов. Хонорарът му беше 4 пъти по-голям от нормалния, и въпреки това, аз реших, че за адвокат с такава добра репутация и име, си струва да му се плати тази сума. Е, в момента съм доникъде, и реших да го сменя, защото иначе усещам, че ще изгубя много важни дела за мен. Парите едва ли ще ми върне, въпреки че не е свършил дори и половината от работата си, но какво да се прави. Започнах да си мисля, че дори без адвокат да се явя, ще се справя по-добре, отколкото ако той ми е такъв. Хора, моля Ви, пазете се от този човек! Толкова много се е овълчил и само пари са му в главата, а една ИМ три месеца не може да напише, а след като я написа, открих много неточности и грешки(добре, че реших да я прочета). В офисите им има голямо текучество на хора, едни идват, други си тръгват, губят се документи и т.н. Но иначе едно е факт - умее да омайва на първа консултация, за да зариби рибките да клъвнат на въдицата. Не мога да пиша повече подробности по моя казус, докато не завърши. Моля Ви само едно - пазете се! Аз сгреших, защото се предоверих!

 Писах негативна оценка още преди 6 години. При условие, че бяхме със споразумение и всичко беше ясно, успя да ни изпокара, защото реши да дава съвети на бившия.  ooooh! ooooh!
Искам да ви кажа категоричното си мнение, че големият хонорар не е критерий за качество. Големите приказки кой колко е велик- също. В момента работя с човек, който е бог да се хвали и е топ в тази сфера от почти 10 години. Иначе е измамник, който е вписан като адвокат на основание фалшива диплома. Внимавайте, че това може да ви струва много пари и нерви.

# 347
  • Мнения: 790
Здравейте,
трябва ми добър бракоразводен адвокат във Велико Търново.

# 348
  • Мнения: 278
здравейте,
Предстои ми дело за определяне на родителски права. Спрях се на адв. Снежина Спасова от София. Моля ви да споделите мнение.
Искам да издействам минимални лични контакти с таткото, но той е записвал наши разговори, компрометира ме като подава жалба, че го преследвам, че съм влизала в дома му и мв е заснел с камера и пр.
Дали Снежина Спасова ще се справи с подобен случай?
Адвокат Спасова е професионалист и с две ръце ви я препоръчвам. Водих най-напред дело за издръжка, което завърши със страхотен резултат, след което и дело за развод. Доволна съм и е много важно и това, че не взима много пари.

# 349
  • София
  • Мнения: 48
А мнение за Верджиния Захариева от София имате ли? Моля да споделят само тези, които имат пряка връзка - водила им е дела.
Благодаря!

# 350
  • Мнения: 5 513
За Шумен да ми кажете добър адвокат?

# 351
  • Мнения: 2
Tърся  не добър, а много добър адвокат  от Ст Загора, който познава закона за родителски права  и правото на детето да пътува извън граница без съгласие  на единия родител

# 352
  • София
  • Мнения: 114
Чета добри отзиви по назад в темата за адвокат Снежина Спасова +един лош отзив някой скоро да е ползвал услугите и.Трябва ми добър адвокат за исков развод и борба за родителски права.

# 353
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен,казвам се Траян Гошев и искам да ви разкажа накратко за мойто дело за родителски права.
Майката на детето ми заведе дело за родителски права чрез адвокат Алесандър Лазарков-САК,с кантора гр.София,ул.Княз Борис 1 НОМЕР 51 ЕТ.2 АП.5 ТЕЛ 02/9802108.Така наречения адвокат Лазарков не благоволи на първото дело да се яви лично,а изпрати някаква стажантка да представлява ищцата по делото.Познайте резултата,на първа инстанция делото за издръжка и родителски права е спечелено от бащата, ПРЕЦЕДЕНТ В СЪДЕБНАТА ПРАКТИКА.Чакаме делото на въззивна инстанция но едва ли не ще промени нещо.Та този така наречен адвокат толко много обътка делото,че не е направил и искания за разноски по делото,ама какво му пука на него,той си е прибрал хонорара,а ищцата да се оправя.Та да си дойдем на темата,ако искате да загубите дело от каквото и да е естество възползвайте се от услугите на този шарлатанин.Взел е хонорар от майката на детето възлизащ на няколко хиляди лева без да си помръдне пръста.Този коментар го пиша защото по този начин е ощетено моето дете с парите взети от майка му за добре свършената работа.

# 354
  • Мнения: 84
Някой използвал ли е  услугите на  адвокат Иван Христов Калев от  Варна !!!!!!!!
Моля за мнение.
Благодаря, предварително!

# 355
  • Мнения: 659
Някой има ли мнение за адвокат Деян Дунавски ???

# 356
  • Мнения: 1
Здравейте, някой може ли да даде мнение за адв. Александър Лазарков - гр. София?

# 357
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Здравейте, някой може ли да даде мнение за адв. Александър Лазарков - гр. София?
Може би не е трудно да прочетете мнението по-горе където се споменава точно този адвокат, за който питате вие ooooh! Thinking

# 358
  • Мнения: 15
Здравейте, мами, бихте ли ми препоръчали добър адвокат по семейно право гр. Плевен?

# 359
  • Мнения: 39
Ето ви още едно мнение. Днес имах среща с адвокат Снежина Спасова. Имах нужда от юридическа консултация и благодарение на този форум реших да е с нея. Срещата ни беше така да се каже "неофициална" извън кантората. Надявам се никога да не разбера дали е добра като адвокат , просто защото бих искала никога да не водя никакви дела, но със сигурност мога да кажа , че е страхотна като човек. Изключително мила и ведра дама, която наистина влиза в проблема на човека отсреща. Посъветва ме какво е добре и какво не е добре да правя в моя случай. И след като цял час слуша личните ми драми дори не поиска да и платя, а това все пак си беше среща за адвокатска консултация, нищо, че протече като среща между две приятелки. Благодаря и за отделеното време  и за човечното отношение. Дано да има повече такива хора

Общи условия

Активация на акаунт