Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 190
  • 503
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 6 417
Съжалявам, че потърсих услугите на адвокат Лина Саздова по препоръка тук. Взе ми 30 лв., за да ми каже, че съм направила каквото трябва и с нищо не може да помогне. Попита ме какво работя и усетих съжаление, че не ме е одрусала подобаващо. Това, че съм самотна майка не я впечатли толкова.

# 361
  • Мнения: X
Здравейте! Бих искала да споделя огромното си разочарование от адвокат Арнаудов след огромната реклама която едно предаване му прави. Подробности няма да споделям.
Относно бял списък искам да изразя възхищението си от адвокат Йорданка Бекирска - има кантора в София, която е наистина страхотна и винаги се бори за справедлива кауза с всички сили. Поздравявам я от сърце и се надявам повече адвокати да бъдат като нея, въпреки че малко се съмнявам, след като се опарих няколко пъти преди нея.

# 362
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Здравейте! Бих искала да споделя огромното си разочарование от адвокат Арнаудов след огромната реклама която едно предаване му прави. Подробности няма да споделям.
Относно бял списък искам да изразя възхищението си от адвокат Йорданка Бекирска - има кантора в София, която е наистина страхотна и винаги се бори за справедлива кауза с всички сили. Поздравявам я от сърце и се надявам повече адвокати да бъдат като нея, въпреки че малко се съмнявам, след като се опарих няколко пъти преди нея.

 Ако си направите труда да изчетете темата, ще видите, че съм поставила адвокат Арнаудов в този списък още преди 6 години. Явно нищо не се е променило.

# 363
  • Мнения: 101
Здравейте! Бих искала да споделя огромното си разочарование от адвокат Арнаудов след огромната реклама която едно предаване му прави. Подробности няма да споделям.
Относно бял списък искам да изразя възхищението си от адвокат Йорданка Бекирска - има кантора в София, която е наистина страхотна и винаги се бори за справедлива кауза с всички сили. Поздравявам я от сърце и се надявам повече адвокати да бъдат като нея, въпреки че малко се съмнявам, след като се опарих няколко пъти преди нея.

 Ако си направите труда да изчетете темата, ще видите, че съм поставила адвокат Арнаудов в този списък още преди 6 години. Явно нищо не се е променило.
Здравейте, темата е страшно дълга и реших, че вместо да губя време да чета всичко, бих била полезна с мнение, което е действащо за тази година, и би спестило и на други потребители мъки с този екземпляр, дори адвокат му е силно казано като титла. Съжалявам, че преди да отида при него, не изчетох достатъчно коментари и отзиви и по този начин изгубих много пари, които той не се посвени да задържи, въпреки че се отказах от него. Истински бизнесмен и печалбар, но вярвам, че справедливост има и рано или късно, ще пожъне, това, което е посял, явно не само с мен. Успех на всички и благодаря!!!

# 364
  • Мнения: 659
Иска ми се да попитам, колко струва делото за развод по вина - горе долу и след това вземат ли ви пари за всяко заседание и таранспортни

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 14 355
Шушон, ами има случаи, в които няма какво повече да се направи. Възможно е твоят случай да е такъв.
Пари за консултация се дължат дори ако нищо повече няма да се прави.
Споменатата адвокатка не я познавам, но нищо ненормално не видях в описаното, като изключим субективната ти все пак преценка, че съжалила, задето не те е одрусала.

# 366
  • Мнения: 6 417
За консултацията съм съгласна. Все пак отнемам време, макар че нямаше опашка от мераклии. Подразни ме раздразнението й, когато на тръгване ме попита какво работя и реагира така, сякаш съм я ограбила.  Joy

# 367
  • Мнения: 101
Иска ми се да попитам, колко струва делото за развод по вина - горе долу и след това вземат ли ви пари за всяко заседание и таранспортни
Всичко е строго индивидуално. По вина е доста по-скъпо и дълго, за тровене на нерви, няма да говоря. Мисля, че минимумът вече може и да е 500 лв., но всеки адвокат си има свои тарифи, преценява ги и в зависимост от сложността на казуса. В тези 500 или повече лв. влизат всички явявания на всички заседания. Ако обаче си наемете адвокат от друг град, трябва да се заплатят и транспортни разходи за идването му до града(отиване-връщане). Друго, което се заплаща напълно отделно е например, ако искате някакъв вид експертиза, трябва изцяло да я заплатите, както и ако се прави оценка на имуществото ви, което е СИО, за да се раздели на по-късен етап, в друг вид дело - за делба - тук вече са огромни таксите - те са процент от пазарната стойност на имуществото - автомобил или имот.

# 368
  • Мнения: 11
Здравейте ! Дали някой може да ми даде координати на адвокат Снежина Спасова? Търся в нета, но не ги намирам.

# 369
  • Мнения: 2
Някой има ли отзиви за  Людмила Христова от София

# 370
  • Мнения: 6
За БЕЛИЯ СПИСЪК препоръчвам адвокат Светла Симеонова от град Варна.
Защитава ме по различни дела, които водих с бившия ми вече съпруг - дела за домашно насилие, бракоразводно, промяна на издръжката за детето ни, наказателно дело и трудово дело.
Безкрайно съм й благодарна. Винаги е внимателна, бърза и точна в преценките си.  Препоръчвала съм я на мои приятели и познати. До сега никой не е останал разочарован от нея.
Работи с нормални хонорари.
Живота ни срещна случайно, но тя за мен е семейният ми адвокат.
 Горещо я препоръчвам!

# 371
  • Мнения: 1
наи голямата Бракоразводна  некадърница от Благоевград ,,Елена Попова ,,,ще ви свали всяка  звезда която си пожелаете от небето накрая ще се договори за делото и ще патите на Дявола ..прес #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfireкъпо..по добре се явете  сами на дело от колкото с нея ,,сам да се бях явил нямаше да платя толкоз ,,,  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy newsm78 newsm78 newsm78

# 372
  • Мнения: 13
Здравейте! Към БЕЛИЯ СПИСЪК с голяма благодарност добавям адвокат Мартин Трифонов от Стара Загора.Големи притеснения имах при развода си. Но този човек е истински професионалист. Не разбрах какво каза на съпруга ми на четири очи, но след това той се съгласяваше с всичко, което исках!

# 373
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да добавя в ЧЕРЕН СПИСЪК адв. Лазар Белев, практикуващ в София, Пловдив, Велинград и Пазарджик. Ставаше дума за повишение на издръжка на дете. Предложи да направи опит за споразумение. Тъй като до споразумение не се стигна  ( най-вероятно бащата на детето е предложил пари за да получи каквото иска) отказа да води дело, но създаде условия следващия адвокат да се справи по-трудно и да иска по-голям хонорар.

# 374
  • Мнения: 4
Здравейте, искам да добавя в ЧЕРЕН СПИСЪК адв. Лазар Белев, практикуващ в София, Пловдив, Велинград и Пазарджик. Ставаше дума за повишение на издръжка на дете. Предложи да направи опит за споразумение. Тъй като до споразумение не се стигна  ( най-вероятно бащата на детето е предложил пари за да получи каквото иска) отказа да води дело, но създаде условия следващия адвокат да се справи по-трудно и да иска по-голям хонорар.

Уважаема госпожо Радева,
доколкото си позволявате да ме клеветите публично ще си позволя също така публично и да Ви отговоря. Отказах да поема делото Ви по причина, че вие не желаехте дело за увеличаване на издръжка, а просто "тормоз" над бившият Ви съпруг. Същият при преговорите изрази желание без дело напълно доброволно да заплаща увеличен размер на издръжката, допълнителни пари за лични разходи на дъщеря Ви, както и  нейните значителни като финансово изражение кандидат-студентски курсове. Същият желаеше единствено да спрете да пречите на дъщеря Ви да се вижда с него.

Когато Ви съобщих за това вие гневно отказахте и заявихте, че желаете дело при положение, че от същото щяхте да спечелите някакво смешно увеличение от 20-30 лева, което щеше да бъде "изядено" от моя хонорар. Когато видях непреодолимото Ви желание поради злобата, която таите да отмъщавате и да продължавате да лишавате дъщеря си от баща, който може да и даде и в личен и в житейско план много повече от Вас, Ви уведомих, че не желая да участвам в подобна схема, защото Вие не искате адвокат, който да реши проблемите Ви, а искате оръжие за отмъщение, каквато роля аз не приемам.

Относно заплащането, такова не получих нито от Вас, нито от бившият Ви съпруг, защото се ангажирах чрез опита, който имам като посредник да постигна взаимоизгодно споразумение, в което водещи да са интересите на Вашата дъщеря. С действията си Вие показахте, че използвате нея, а се опитахте да използвате и мен, за да нараните бившия Ви съпруг. Истината е, че се радвам, че навреме взех решение да не работя за Вас, защото очевидно в чисто човешки план имаме непреодолими различия във вижданията за живота, децата и парите и степенуването им по важност.

Мнението Ви, неговото публикуване и абсолютно неверните твърдения ясно показват що за човек сте. Доколкото самият аз не съм такъв, мога да ви пожелая единствено много щастие, здраве и късмет. Simple Smile

Адвокат Лазар Белев

Общи условия

Активация на акаунт