Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 424 697
  • 502
  •   1
Отговори
# 60
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
може ли някой да ми даде начин за връзка с Адвокат Десислава Черкезова Варна ..
благодаря

# 61
  • Мнения: 76
ТА ПОСЛЕДНО - СВЕТОЗАР АРНАУДОВ ??? КАКВИ СА ВИ ОТЗИВИТЕ, КАКВО НЕ СТЕ ДОВОЛНИ ОТ КАНТОРИТЕ МУ ИЛИ НЕЩО ТАКОВА ПРОЧЕТОХ???

# 62
  • Мнения: 1 425
може ли някой да ми даде начин за връзка с Адвокат Десислава Черкезова Варна ..
благодаря

Адвокат Черкезова се намира на ул. "Христо Попович" № 32, ет. 1, ап. 2
0897.890.339

# 63
  • Мнения: 1 425
За мен Десислава Черкезова е за черния списък. До сега не съм коментирала, но тъй като конкретно се споменава, бих искала да предпазя други от моята грешка.
Първоначално доверих делото си на тази адвокатка.
Тя не  погледна документите по делото ми,
бави ме със седмици,
накрая ми изпрати стандартен иск, в който дори данните на места не бяха съобразени с конкретното дело.
Но най-лошото в случая беше, че насочи делото в посока многогодишни съдебни битки. Скъпо, трудно, с много ядове и с непредвидим край.

Направо се задъхвам при мисълта в какъв кошмар щях да живея, ако и се бях доверила до край. На всичко отгоре поиска и баснословна сума за "свършената" работа. Едно непрофесионално отношение, от където и да го погледнеш.

Иначе да, с нея се говори приятно и приятелски.
Това не може да е вярно! Адвокат Черкезова пише индивидуални искови молби на всеки клиент. Имам няколко познати, чийто разводи и дела за увеличение на издръжката бяха водени от нея и тя си свърши работата  много коректно и професионално. При нея няма такова понятие "стандартен иск" , според мен или я бъркате с някой друг адвокат или просто се опитвате да петните името й с нелепи изказвания!

# 64
  • Мнения: 57
Велика Андонова гр. София - ЧЕРЕН СПИСЪК!!!
По-отвратителен човек не бях срещала. Некоректна и арогантна! Наложи се сама да ходя по делата, защото тя така и не благоволи. Когато й потърсих сметка, започна да крещи и да изпада в истерия, защото не съм била човека който да й задава такива въпроси. Нищо, че й бях платила доста огромен хонорар. Не й се доверявайте и бягайте далеч от хора като нея!

# 65
  • Мнения: 1
адв.Черкезова - за бял списък.
Страхотен професионалист, дипломатична и интелигентна.
С удоволствие се "оставих в ръцете й" и не съжалявам.
Нямах абсолютно никакви проблеми по делото, а цените й са напълно приемливи.

# 66
  • Мнения: 1 072
Хайде и аз да споделя, доволна съм от адвокат Байчева в София или по-скоро от стажант-адвоката при нея, защото с него контактувах и той ме е представлявал на всички дела, макар че договорът беше с нея. Той се казва Виктор Георгиев. Разведоха ме за около 2 години с мъж с неизвестно местонахождение, което си е доста добре, предвид действията, които се предприемат в такъв случай. Мисля, че вината е и на двамата, но това е последното, което ме вълнува.
Сега водя дело за лишаване от родителски права на бившия при друг адвокат, който обещава между февруари и лятната ваканция догодина да е приключило делото, пък може и него да похваля после (започнахме тази есен)

# 67
  • София
  • Мнения: 1 634
Позволявам си да нахълтам непоканена, Blush за добавя с голяма благодарност адв.Олга Павлова - София като специалист по бракоразводните дела (и не само) Peace

# 68
  • Мнения: 98
адвокат Анастасова - от Варна, работи и с SOS семейства в риск.

страхотна - професионална, бърза, много мила.
Моля, напишете някакви координати за връзка с адвоката! Къде й е кантората? И какъв й е хонорара?
А адвокатите вземат ли пари за първа среща ( консултация )?

# 69
  • Мнения: 1 520
Адвокат Поля Голева - Бял списък!

Изключителен професионалист, няма по-добра от нея Simple Smile

# 70
  • Мнения: 1 652
адв,Елена Кондева - Пловдив

# 71
  • Мнения: 2
Екатерина Лазарова е най- добрата бракоразводна адвокатка .Препоръчвам я на всички от София. Жена ,която и ще влезе в проблема и ще помогне и човешки и професионално . 

# 72
  • Мнения: 2
Ана Марина изненадах се ,като прочетох името на адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА поставена с черен списък на бракоразводните адвокати. Поставям под голямо съмнение написаното от теб , т.к. съм клиент на тяхната кантора от повече от десет години по различни правни въпроси, включително и бракоразводни . Благодарение на нея и нейните колеги , спечелих семейното жилище, родителските права за двете си деца, висока издръжка и вила в Банкя, по дело по което предишните адвокати не ми даваха надежда, а и бившият ми съпруг е с много сериозни позиции, повярвай ми не е случаен човек. Тя успя да се пребори за моите права. Горещо я препоръчвам и нея и колегите и от кантората , като изключително коректен адвокат и професионалст.
За мен адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА от София, е в БЕЛИЯ СПИСЪК НА АДВОКАТИТЕ

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 13:51 от nikoleta745

# 73
  • Мнения: 148
Адвокат Иван Николов от София-за белия списък Peace

# 74
  • Мнения: 3
Ana Marina позволи ми да те опровергая, тъй като аз лично теб съм те засичала в кантората на адв. АНДОНОВА и съм чакала в приемната минимум 40-50 мин. за да приключат адвокатите с разясняване на твоите казуси след което да приемат мен. Виждала съм те в кантората им в продължение на няколко години, във връзка с моите посещения естествено. Лично аз, а и всички мои познати, които съм водила в кантората за правно обслужване са много доволни от делата, които са им спечелени. За мен и моите познати  адв. ВЕЛИКА АНДОНОВА -София е в белия списък на бракоразводните адвокати.А между другото би ли ми отгворила след като си толкова недоволна от нея , какво правеше в продължение на 2-3 години в кантората и?

Общи условия

Активация на акаунт