Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 530
  • 503
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 303
адвокат Анастасова - от Варна, работи и с SOS семейства в риск.

страхотна - професионална, бърза, много мила.

Точно щях да препоръчам за Варна колегата Анастасова, наистина е чудесен професионалист въпреки, че аз съм много в страни от семейното право, но ако ми се наложи винаги давам нейните координати! Направила ми е много добро впечатление Simple Smile

# 76
  • Мнения: 897
Срам, срам... Да не запиша моят адвокат.

Снежана Спасова- гр. София.

# 77
  • Мнения: 391
адвокат Александър Спасов  Спасов- черен списък

# 78
  • Мнения: 60
Момичета, дайте повече инфо за адвокат Екатерина Лазарова? Какви са хонорарите й?

# 79
  • Мнения: 32
Здравейте!
Имам нужда от помощта Ви. Изчетох цялата тема и не само тази и се спрях на няклко адвоката, но не мога да реша кой да избера.
Искам да се разведа с мъжът ми, но попечителството на детето да е за мен и ако има възможност да запазя правото на ползване на жилището, в което живеем, но е придобито преди брака на името на съпругът ми.
Моля Ви, посъветвайте ме коя оттези адвокатки да избера, а именно : адв. Румяна Радкова, адв. Лина Саздова и адв. Екатерина Лазарова.
Благодаря предварително!
Хубав ден!

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 10:14 от moderato

# 80
  • Мнения: 448
И трите не ги познавам, не съм ги чувала даже. За София ли става въпрос?

# 81
  • Мнения: 32
Да, за София!
Ще съм много благодарна да ми препоръчате някой, в другата тема горе-долу разбрахте за какво става дума (ако искате на лични)
Много благодаря!

# 82
  • Мнения: 2
адв.ЕКАТЕРИНА ЛАЗАРОВА ГЕОРГИЕВА  е най- добрият бракоразводен адвокат в София, тя "живее с проблема" на този ,който защитава ,препоръчвам я .Аз лично имах трудно дело ,но тя ми помогна не само като професионалист но и като човек  - за бял списък!

# 83
  • Мнения: 897
Екатерина Лазарова е най- добрата бракоразводна адвокатка .Препоръчвам я на всички от София. Жена ,която и ще влезе в проблема и ще помогне и човешки и професионално . 
адв.ЕКАТЕРИНА ЛАЗАРОВА ГЕОРГИЕВА  е най- добрият бракоразводен адвокат в София, тя "живее с проблема" на този ,който защитава ,препоръчвам я .Аз лично имах трудно дело ,но тя ми помогна не само като професионалист но и като човек  - за бял списък!
 
Явно си забравила... Вече си я записала преди месец.

# 84
  • Мнения: 168
За Варна - адв. Десислава Черкезова - бял списък

Вече и аз се убедих в способностите й. Поверих й развода си. Още при първоначалния разговор ми каза какво да очаквам - каквото и както ми каза, точно така се случиха нещата. И като продължителност на делото, и като резултат. Търсила съм я по всяко време и ако случайно в момента не може да говори се обажда след това. Изслуша ми проблема, предложи ми решение, постигна това, което исках. Освен това и предразполага, което за мен е много важно. Цените също са нормални, не е като разни други самозабравили се...Мога само да препоръчам. Координати мога да дам на лични, ако някой се интересува.

# 85
  • SA
  • Мнения: 3 196
Привет на всички тук! Моля да ми препоръчате добър бракоразводен адвокат от Пловдив!  Бракът ми не е сключен в България и вероятно разводът няма да е по взаимно съгласие. Ще съм благодарна на всяко мнение, което би могло да ми помогне.

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 14:08 от kameloth

# 86
  • Мнения: 448
адв.Йорданка Бекирска от Пловдив. Peace

# 87
  • Мнения: X
адв. Мария Пищалова от Пловдив  Peace
/нямам никаква лична или роднинска връзка, изхождам от професионална компетентност, адекватна реакция и успеваемост при делата/

# 88
  • Мнения: 2
Искам да добавя в белия списък на  адвокатите в София - ИВАН ЕЛЕНКОВ. Млад, много симпатичен и невероятен професионалист - спечели две мои дела и няколко на мои приятелки. Кантората му е  на Позитано, а телефона му е включен денонощно и винаги можете да разчитате на компетентните му консултации - 0887 199 401.

Благодаря ви адвокат ЕЛЕНКОВ.

Гласувам с две ръце за него.
 
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 89
  • Мнения: 2
Прочетох няколко пъти темата. Нямам думи да изразя благодарността си към адв. Иван Еленков..

Можете да му се доверите на 100 % и гласувам за него.

Общи условия

Активация на акаунт