Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 545
  • 503
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 897
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Joy Joy Joy
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

 Joy Joy Joy

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  Joy Joy Joy

# 121
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   bouquet

# 122
  • Мнения: 7
BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   bouquet

За колега, не съм такава, но благодаря за което, макар и да нямам представа от науката ПРАВО. А когато ми свършат делата, Ви обещавам да разкажа цялата си лична история(ако желаете може и на лично съобщение да е) с имена на адвокати, съдии, свидетели, градове, номера на дела и прочие и тогава да видим кой е "колега" и кой си прави самореклама и т.н и т.н!!! И спирам, тъй като не целя да убеждавам който и да е и в както и да е.
П.П. И да доволна съм от него и то много.

# 123
  • Мнения: 7
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Joy Joy Joy
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

 Joy Joy Joy

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  Joy Joy Joy

Не мисля, че поста ми е само един, но дори и да е, аз имам лично мнение и го изказвам. Адв. Еленков не го знам кой е, но за Арнаудов - да, добър е в това, в което ме представлява сега!!! А ако Вас ви е яд, то - Ваш проблем.

# 124
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

# 125
  • Мнения: 9
много съм доволна от адвокат Силвия Михайлова - бори се като лъвица за моя проблем , истински човек и страхотна жена Спечелихме делото с един умерен хонорар

# 126
  • Мнения: 897
Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   Joy Joy Joy

# 127
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

 Грешиш, аз казах преди повече от година... Simple Smile Но не се регистрирах специално за да напиша това мнение. Peace

# 128
  • Мнения: 7
Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   Joy Joy Joy

Аз пък спя и се чувствам чудесно  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 129
  • Мнения: 7
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

Спирам се, не се дразни   bouquet

# 130
  • Мнения: 41
Здравейте!

Моля да ми препоръчате добър адвокат от гр. Видин. За дело за родителски права се отнася. Благодаря предварително Simple Smile

# 131
  • Мнения: 236
  Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!

# 132
  • Мнения: 892
  Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!
Е поне е редно да си кажеш името,от анонимни коментари файда няма Simple Smile

# 133
  • Мнения: 236
    Защо   да   е  редно  ?  Защо   го  прие  лично  ?  Нали   темата   е   за   това  примерно   да   получиш   препоръки  за  професионалист  ,  нали  такъв  има  и  за  лекари   и  т.н.  Аз   от  личните  качества   не  се   интересувам .  Когато   тук  се   обсъждат  адвокати  не  виждам  някой  да   си   обявява  името   Rolling Eyes

# 134
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дълго мислих дали да пиша, но реших да изкажа мнението си за адв. Десеслава Черкезова, заради момичето, която я постави в черния списък, а вие не и вярвате. Понеже хвалебствията спрямо Пела са скорошни, дано да е станала по-добра. Лично аз не мога да я поставя съвсем в белия списък. Има неща, от които съм доволна, но надделяват такива, от които не съм.
1. Приложи всички оригинали на какво ли не към делото. В последствие разбрах, че към делото е желателно да се прилагат само копия.
2. Хонорарите и бяха баснословни за времето си, многократно надхвърлящи нормалните такси (при нормална 150лв, платих 450 лв).
3. Без да поиска моето съгласие доведе втори адвокат на едно от делата и ме накара да платя и на този адвокат,освен на нея. Между другото се оказа доста по-добър адвокат- адв. Сийка Христова.
4. Насочи нещата натам, че делата станаха многобройни и обещаваха проточване, всяко със съответно високия хонорар.
5. След прекратяване на едно от делата по мое желание, без да е свършена никаква работа по делото имаше наглостта доста време след това да иска да и платя хонорар от 350 или 450 лв, не помня точно вече. Естествено, че ще има да взема. Мисля, че взе предостатъчно за единственото първо заседание на бракоразводното дело, което прекратих. А и са другите дела получи не малка сума. За какъвто и проблем да я потърсех, тя веднага откликваше, вярно, но и веднага имаше решение- ново дело, с нов хонорар. Тогава бях с малка заплата - 350 лв, заем от 100 лв, 2 деца и всички сметки на моя гръб. Затова такса от 450 лв за 1 дело, при заведени 2-3 дела ми идваха просто непосилни.  Понеже баща ми беше сравнително платежоспособен, тя реши, че без проблем можем да платим.
Всичко на всичко сме платили близо 2000 лв за водени точно 2 заседания и едно идване с мен в полицията. Приказката за баницата я знаете.
 
Адвокатката на отсрещната страна беше доста по-добра. Мисля, че ако не бях прекратила делото, нямаше да спечелим.

Другото дело, на което беше и адв.Христова го спечелихме, но и отсрещните 2-ма адвокати бяха смешници. Simple Smile

Тогава останах с впечатлението,че адв. Черкезова не е много опитна, макар да се представяше за вряла и кипяла. Все пак беше (и е) млада, продължава развитието си, виждам доволни сте от нея. Всеки работи над себе си, дано стане още по-добър адвокат.
Иначе исковата молба  беше изцяло написана за мен, не беше стандартна, беше необичайно дълга. Внимание ми отделяше достатъчно,  винаги си вдигаше телефона, приемала ме е в тях. Действията се развиваха през 2007 г

Общи условия

Активация на акаунт