Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 531
  • 503
  •   3
Отговори
# 135
  • Мнения: 892
Нека авторката се представи коя е,за да може пела да и отговори

# 136
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Нека авторката се представи коя е,за да може пела да и отговори

Не разбрах това към мен ли е? Ако да, то Пела отлично знае коя съм, контактували сме тук във форума. А и аз не търся отговор. Това е тема за бял и черен списък, не за въпроси и отговори. Казах си мнението.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 16:10 от Джемма

# 137
  • Мнения: 892
Нека авторката се представи коя е,за да може пела да и отговори

Не разбрах това към мен ли е? Ако да, то Пела отлично знае коя съм, контактували сме тук във форума. А и аз не търся отговор. Това е тема за бял и черен списък, не за въпроси и отговори. Казах си мнението.
Ама ,читателите незнаят коя си,нали се сещаш ,че твоето е анонимка и трябва да бъде изтрита от модераторите.
Щом се споменават имена ,суми  и т.н,предлагам да се въведе изискването ,пишещите да казват кои са и откъде са ,иначе това са клевети !

# 138
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Същото важи и за останалите, нали се сещаш? За досега цитираните адвокати никой не си е дал координатите, нали? Нали не мислиш, че ще изтипосам лични данни за себе си във форум. Който ме познава- познава, а който не ме познава и да си кажа данните, ще ме опознае ли и ще може ли да ми се довери? Смешно. Нещо лично ли те засегнах с поста си? Не мисля, че модераторите трябва да го изтрият, по-напред се искаха конкретни доводи, защо някой се поставя в даден списък. Изказах своите. И ако на някой не му харесва си е негов проблем. Естествено, че на адвокатите никак не им харесва да пишат отрицателни мнения за тях, но животът не са само похвали и рози. Съжалявам за истината, но имам право да я кажа. Пък после искай и координатите на тия дето я хвалят. Wink

Няма нужда от повече спам.

П.П  А намодератор мога да предоставя номерата на делата, заявления, молби бяха тогава.

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 18:25 от Джемма

# 139
  • Мнения: 21
Адвокат Надя Русинова, София , беше адвокат и на двете страни и беше коректна към всички- бившия, мен и детето. Много добър медиатор, помогна ни да се разберем и да запазим добрия тон. Знам също, че се занимава изключително със случаи на семейно насилие. Препоръчвам!

# 140
  • Мнения: 3
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
[/qЯвно ти така правиш Корина и си мислиш, е всички хора са като теб. Отделно явно от злоба и завист, че никой не пише за теб няма да спиш със сигурност дълги нощи. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

 Пиши каквото си искаш, но не може да се отрече професионализма на адв. Еленков и ще посъветвам всички, които имат нужда от добър адвокат да се възползват от това, е го има.

# 141
  • Мнения: 3
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Joy Joy Joy
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

 Joy Joy Joy

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  Joy Joy Joy



Всички търговски представители мислите само за пари и реклама. Друго не съществува и мерите от вашата кула. Професията ти обяснява голяма част от плиткоумието на изказванията ти.

# 142
  • Мнения: 897


Всички търговски представители мислите само за пари и реклама. Друго не съществува и мерите от вашата кула. Професията ти обяснява голяма част от плиткоумието на изказванията ти.
И се регистрира само за да кажеш това? Или просто отново да се подчертае колко е добър адвокат Еленков.  Толкова ли го закъсаха тия адвокати.  Laughing Не ги е пропуснала кризата.

И ползвай бутон редактирай. Дълбокоумието ти не го ли забеляза.  Laughing

 и ще посъветвам всички, които имат нужда от добър адвокат да се възползват от това, е го има.
Моля? Я се пробвай пак да се изкажеш. Таман ще имаш повод отново да отразиш в темата адвоката. Онзи най-добрия.  Joy

# 143
  • Мнения: 892
Корина ,какво те боли ,че хвалят адвокат еленков......Ама си мълчахте като се скарах на един ник,че клевети един адвокат.Тъпо е е изказването аз съм анонимен и обвинявам конкретни хора!

# 144
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Никой в нета не е анонимен. Laughing  ooooh! Предполагам си адвокат, или поне имах определената грамотност да си отговориш какво е "клевета".  hahaha

Или предпочиташ за изтипосам тук всички разписки, дати и номера на дела. Shocked

# 145
  • Мнения: 1 610
 чета и до тук никак не сте ми полезни.
от толкова разведени и ..... не повече от 4 адвокати за София  Outta Jointсамопохвалили се... Joy Joy

моя шеф ме караше да се регистрирам и в подписа си да имам препратка към сайта на фирмата... ooooh! -намирисва ми подобна информация...

# 146
  • София
  • Мнения: 224
Чета,чета и нищо не разбирам.Разни спорове,реплики,и незнам какво още.
Моля ви за адрес на адвокат от София,който да разбира и от домашно насилие(психически тормоз) и от развод,ако може на лични за да не е като реклама.

# 147
  • Мнения: 1 610
можели адвокат юрист -юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не!
спешно ми отговорете моля!

# 148
  • Бургас
  • Мнения: 6 012
можели адвокат юрист -юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не!
спешно ми отговорете моля!

Най-добре да търсиш адвокат, който се занимава САМО или ОСНОВНО със семейно право, за да ти бъде максимално полезен.
Не може един адвокат да бъде компетентен по всичко. Правната материя е необятна, така че колкото по-тесен специалист, толкова по-добре.

# 149
  • Мнения: 1 610
ох....не знам как да помогна на приятелката си. ...
тя му зададе въпроса ,
"-изв. вие сте компетентен в юридическите въпроси, доколко ще свършим нещата с делото до край.
- Гражданското право е част от практиката, която съм имал в началото на моята кариера. То не е философия кой знае каква, така че бъдете спокойна. Имате всичко за  да спечелите това, което искате" ..така и отговори той.


 

Общи условия

Активация на акаунт