Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 201
  • 503
  •   1
Отговори
# 150
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добавям за белия списък: адвокат Даниела Коруджиева - София.
Интелигентен човек и съвестен и нахъсан адвокат, който не върши нещата през пръсти!

# 151
  • Мнения: 897
Момичето пита дали адвокат занимаващ се с търговско дело /примерно/ би бил полезен като разводен адвокат. Не не би бил. Адвоката на бившия ми съпруг беше юрист-консулт към търговска компания. Неадекватен, некомпетентен. Не знаеше дори какво му е написано в исковата молба.

# 152
  • Мнения: 1 520
Добавям - адвокат Димитрина Вулджева - Бял списък!

може ли адвокат юрист - юридически въпроси да бъде компетентен за бракоразводно дело или по добре да си търся бракоразводен адвокат? Ще бъде ли полезен или не! спешно ми отговорете моля!

Всеки регистриран в колегията адвокат може да те представлява в бракоразводен процес, но най-добре е за теб да упълномощиш такъв, който има опит в бракоразводните дела.

# 153
  • Мнения: 96
Панчо Радев-София
написал молба от името на мъжа ми, в която той иска да се разведем, пише, че не съм си гледала детето /което тогава беше на 1 г/, пише, че мъжа ми и свекърва ми ми били гледали детето, а аз съм ходела само на фризьор, дезинтересирала съм се от семейството, искат да им се даде детето ми за гледане на тях, пише, че отказвам да запозна работа...и е такива мръсни гадости все в този дух. Нищо разбира се от това не беше вярно, както си живеехме мирно и щастливо у дома и аз работех освен всичко, ми дойде веднъж това, което адв. Панчо Радев се е съгласил срещу пари да напише. Няма да ви обяснявам какво преживях, сами можете да си представите, в крайна сметка написахме споразумение по взаимно съгласие, детето естествено си остана на мен, даже и до ден днешен си живеем заедно с "мъжа ми", просто цялата работа е била заради имоти-лайняни истории на свекърва ми и свекър ми, както и да е, трудно ще опиша с едно - две изречения как съумяхме да останем заедно с този човек и как преодоляхме случилото се, въпроса е за адвоката, каквато е и темата. Не знам човек, та бил той и адвокат, който е готов без да проучи за какво става въпрос, в името на някакви пари да отнеме дете от майка му в кой списък да го сложа. И то при положение, че познава много добре свекърва ми, т.е. знае много добре, че тя не е гледала детето и един час, камо ли да може да му даде по-щастливо бъдеще и безрезервна любов и внимание от това, което може едно дете да има с родната си майка. Затова съветвам всички-много внимавайте с Панчо Радев-мазен, гаден, гнусен, миризлив, лаком, безскрупулен сметкаджия. Нищо човешко няма в него и нищо човешко не го интересува, има ли пари и изгода е готов на всичко, дори и да раздели дете от собствената му майка.

# 154
  • Мнения: 1
Адвокат Ганка Белчева - Пазарджик

Преди няколко месеца използвах услугите и при развода ми. Останах много впечатлена. Развода ми беше много драматичен, първо уж постигнахме съгласие с бившия ми мъж да се разведем доброволно. В последствие той се запъна и заяви, че няма да се яви на делото, държейки да подпиша какво ли не, за да нямам никакви претенции към общото ни имущество.
Да си призная, аз заявих, че съм съгласна, само и само с това да се свърши.
Адвокат Белчева, обаче ми тегли направо голямо конско Simple Smile, че така лесно се отказвам от имуществото си.
Той се беше консултирал със друг адвокат и заяви, че няма да дойде на делото.
Адвокатката ми иницира преговори с адвоката на мъжа ми, беше много агресивна в защитата на правата ми. В резултат на което, сега съм щастливо разведена и получих, каквото ми се полагаше от общото ни имущество.

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 5 631
Бихте ли ми препоръчали добър адвокат по отношение на родителски права в Бургас?

# 156
  • Мнения: 126
Добавям за белия списък адвокат Черкезова от град Варна. Един невероятен Човек и безспорен професионалист който беше до мен от самото начало до края на делото. Нещата по делото бяха подготвени перфектно, никога не ме е излъгала и от самото начало беше съпричастна с моята съдба.В нейно лице срещнах не само професионалиста който ми помогна да се разведа, но и една много мила, всеотдайна и пълна с оптимизъм и доброта приятелка.

Благодаря от мое и от името на дъщеричката ми, адвокат Черкезова   bouquet  !!!

# 157
  • Мнения: 50
Бихте ли ми препоръчали адвокат по бракоразводни дела за Пловдив. Ако може ми изпратете координати на лични.

Благодаря!

# 158
  • Мнения: 355
Влизам в темата, защото мой близък, без регистрация тук търси добър адвокат за София.
Майката и бащата на моя близък се развеждат след над 30 г. брак, и някой съвестен адвокат трябва да защити правата на майката, която бащата иска да остави на улицата, защото децата им вече са пълнолетни и не живеят с тях.
Моля за помощ! Може и на лични.

# 159
  • Мнения: 5 103
Адвокат Григорова, за София, който го интересуват контакти да ми пише на ЛС, нямам забележка към нея, невероятен професионалист.

# 160
  • Мнения: 66
Момичета, много моля ако някой има някакви впечатления от евентуален контакт  с АДВОКАТ ВИРДЖИНИЯ ЗАХАРИЕВА и ЦВЕТА ЙОЦОВА- СТОЕВА, ще съм благодарна да сподели. Мои близки ми ги препоръчаха предвид техните бракоразводни дела, но все пак.....ако случайно и тук някой ги познава нека да сподели.....каквото и да е. Знам, че тези жени не са посредствени адвокатки, ползват се с много добра репутация, но въпреки всичко много ми се иска и тук някой да го потвърди.
Благодаря ви предварително!

# 161
  • Мнения: 58
Тодорова- изключително коректна и бърза, много ми помогна. Ако искаш повече инфо пиши на лични

# 162
  • Мнения: 3
Черен списък:
адв. Юлия Николова и адв. Динко Петков

За горепосочената госпожа ще кажа, че загуби интерес или се уплаши от  случая ми, но за съжаление едва след като платих  #2gunfire. Преди това не даваше признаци, че няма желание и/или капацитет да се справи с моя казус - развод (не по взаимно съгласие).
Повече от 6 месеца не успя даже да подготви исковата ми молба. После излезе в майчинство и "прехвърли" работата си на "колегата". От него получих отявлено пренебрежение, не си вдигаше телефона, връзваше ми тенекии на насрочените срещи. След още 3 месеца, каза, че най-накрая ми е внесъл исковата молба. И след още 6-месечно чакане да ми се насрочи дата, отидох в съда само за да се убедя, че такава молба никога не е подавана!!!! Намерих си друг адвокат(ка), но все още не мога да стигна до този нещастник за да си взема документите и да продължа с опитите си да се разведа.
А за парите не мога и да се надявам  smile3514... имах глупостта  Embarassed(такива времена бяха) да платя на ръка, без документ
...

# 163
  • Мнения: 3
Адв. Р.Радкова определено е за бял списък с адвокати без значение каква агенция има. Просто съм ползувала услугите й и съм на мнение, че е един коректен и честен адвокат.
                     

Ama Vuobshte ne mi q hvalete tazi Radkova.Kojoderka,vzima pari[i to dosta],predvaritelno,a posle se pokriva ,ne vyrshi nikakva rabota,a v sudebna zala samo si trae,uporito si mulchi.Na men mi kaza,che ne bila dlujna da govori,tyi kato vsicko bilo napisano v iskovata mi molba.Ne vi syvetvam da q naemate za zashtitnik,garantiram vi ,che shte izgubi deloto vi na 100%.Prosto prehvalenata g-ja Radkova obicha mnogo da objalva i da tochi dela bezkraino mnogo,takuv beshe i moqt sluchai s neq,no dobre,che vse pak se usetih na vreme.
Vyrhut na vsicko beshe ,kogato mi syobshti,che e zabravila da predade moq vajna papka s dokumenti v delovodstvoto na syda,edna sedmica sled kato bqh priklucila deloto si tq mi se obadi da si vzema tazi papka ot neq tyi kato q otkrila v kabineta si.Ne sym dovolna,inache e omainica,peceli horata s maznoto si povedenie,no e dosta licemeren chovek.Za cherniqt spisuk e!

# 164
  • Мнения: 3
Влизам в темата, защото мой близък, без регистрация тук търси добър адвокат за София.
Майката и бащата на моя близък се развеждат след над 30 г. брак, и някой съвестен адвокат трябва да защити правата на майката, която бащата иска да остави на улицата, защото децата им вече са пълнолетни и не живеят с тях.
Моля за помощ! Може и на лични.
   
Poznavam ekip.dvama advokati,koito zadyljitelno rabotqt zaedno i sa perfektni v brakorazvodnite dela,az izpolzvah uslugite im lichno i sym mnogo dovolna.

Общи условия

Активация на акаунт