Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 426 218
  • 503
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 520
Защо да не се пише за адвокатите, които съзнателно въвеждат в заблуждение клиентите си? Плащаш му/й, той/тя ти сваля всичките звезди и накрая вдига рамене - такъв е закона или съдебната ситема е еди каква си! Нищо повече не можело да се направи! Crazy

Някои направо ме разчувстваха с въпросната адвокат Черкезова. Отивам да си поплача малко за нея, че вече не издържам... Stop

# 196
  • Мнения: 345
Здравейте! Моля за мнение за адв. Мариана Трифонова от Бургас. Предварително благодаря!

# 197
  • Мнения: 236
Може  би  е  малко  късно  -  като  наемеш  адвокат  ,  нали  плащаш  предварително ...,  как  да  го   знаеш какви  ще  ги  насвърши  ....но  бягайте  от  адв.  Дим.  Матев Варна .  Ако  някой  се  интересува   -  на  лични  .Просто   бягайте .  Имаше  и  заплахи  ,  но  вече  не  ми  пука  ,  дано  някой  не  си  изпати  ....

# 198
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте момичета,четох,четох и съвсем се обърках.Моля ви за помощ-търся адвокат за сега само за консултация за развод,който ще е много тежък.Мъжа ми е ужасно злобен и нагъл човек,стига се до физически и психически тормоз,живеем в жилище останало от моите родители,а той твърди че е негово,всичко било негово,не мога да се реша да го изгоня защото ме заплашва че щял да ме убие и разни такива пред детето,но вече не издържам.Или ще живея или ще ме убие стига толкова.Може ли някой да ме насочи към адвокат по такъв казус,искам просто да разбере за какви пари става въпрос защото не съм много добре с парите.Благодаря ви предварително.Става дума за София.

# 199
  • Мнения: 897
Адвокат Спасова.
0898214223

# 200
  • Мнения: 6
Здравейте Simple Smile

Може ли да ми препоръчате адвокат за развод по взаимно съгласие от Бургас.Само да не е Антонина Николова,защото ако пак закарам таткото при нея вече със сигурност няма да се навие, а толкова време чаках да му мине от нея, за да се съгласи отново на взаимно съгласие....Нямам и представа за други адвокати, а и тук четох четох, но няма така няколко мения да съвпадат....

# 201
  • Мнения: 3
Здравейте! Искам да споделя колко съм разочарована от една адвокатка от гр. Търговище. Казва се Гинка Василева. Ставаше въпрос за бракоразводно дело по взаимно съгласие. Много несериозно и непрофесионално се отнесе към проблема - забави внасянето на молбата в съда и въобще развитието на делото. За 7 месеца тя не само, че не приключи делото, но едната от страните се отказа от развод по взаимно съгласие. Сега пак всичко отначало - нов адвокат, нова молба но този път по исков ред и естествено нови разходи. Забравих да спомена, че въпросната адвокатка си взе цялата сума необходимо за приключване на делото.

# 202
  • Мнения: 6
7 месеца??? олееее Shocked не ме отчайвай ....толков али дълго продължава разводът по взаимно съгласие ????

# 203
  • Мнения: 3
За развод по взаимно съгласие са необходими около 1,5-2 месеца. Има и случаи, когато може да приключи по-бързо. Такъв пример е моят брат, който попадна на добър и съвестен адвокат и се разведе за две седмици и половина.

# 204
  • София
  • Мнения: 224
Моля спешно за адрес на адвокат за развод,ако може още утре да направя първата крачка.

# 205
  • Мнения: 448
Здравейте! Искам да споделя колко съм разочарована от една адвокатка от гр. Търговище. Казва се Гинка Василева. Ставаше въпрос за бракоразводно дело по взаимно съгласие. Много несериозно и непрофесионално се отнесе към проблема - забави внасянето на молбата в съда и въобще развитието на делото. За 7 месеца тя не само, че не приключи делото, но едната от страните се отказа от развод по взаимно съгласие. Сега пак всичко отначало - нов адвокат, нова молба но този път по исков ред и естествено нови разходи. Забравих да спомена, че въпросната адвокатка си взе цялата сума необходимо за приключване на делото.

Какво е виновна адвокатката, че едната от страните се е отказала? А е възможно и делото да е насрочено от съдията толкова късно, особено ако е било по време на летните отпуски, още-повече че тя след внасянето на молбата няма как да забави развитието на делото.
Че е взела цялата сума - е напълно права. Ако единият съпруг се откаже, проблемът си е негов - като купите нещо в магазина и после не ви харесва, не връщат пари.
Хайде моля ви мислете повече преди да обвинявате адвокатите.

# 206
  • Мнения: 363
Сузи Бузи за кой град става въпрос?

# 207
  • Мнения: 6
espoir 78 Благодаря за надеждата   bouquet
Проблемът ми е , че не съм се ориентирала още към адвокат,тъй като имах наблюдения само в-у един ,но таткото е крайно разочарован от поведението на въпросния адвокат и не иска повече там ...Луда работа....

# 208
  • София
  • Мнения: 224
Забравила съм да спомена че търся адвокат за град София...

# 209
  • Мнения: 3
По повод на това дали е виновна адвокатката? - консултирах се онлайн с много адвокати. Повечето бяха на мнение, че молбата най- вероятно не е подадена, че адвокатката се е отнесло небрежно и т.н. В действителност се оказа че молбата е внесена в съда не на 5 март както трябваше да стане, а на 14 април. Това си е цял месец, в който можеха нещата дори да приключат. Освен това тя не благоволеше да се обажда да информира клиента си за всяка една промяна, а винаги клиента я търсеше и тя тогава се сещаше, че имаше май такова дело и тръгваше да проверява до къде е стигнало. И таса се стигна до момент, когато другата страна е внесла възражение и делото е прекъснато. За това тя също не уведоми клиента си, а клиента го разбра като направи справка в съда по телефона. Далеч съм от мисълта, че всички адвокати си вършат съвестно работата.

Общи условия

Активация на акаунт