Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 424 713
  • 502
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2
Ана Марина изненадах се ,като прочетох името на адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА поставена с черен списък на бракоразводните адвокати. Поставям под голямо съмнение написаното от теб , т.к. съм клиент на тяхната кантора от повече от десет години по различни правни въпроси, включително и бракоразводни . Благодарение на нея и нейните колеги , спечелих семейното жилище, родителските права за двете си деца, висока издръжка и вила в Банкя, по дело по което предишните адвокати не ми даваха надежда, а и бившият ми съпруг е с много сериозни позиции, повярвай ми не е случаен човек. Тя успя да се пребори за моите права. Горещо я препоръчвам и нея и колегите и от кантората , като изключително коректен адвокат и професионалст.
За мен адв.ВЕЛИКА АНДОНОВА от София, е в БЕЛИЯ СПИСЪК НА АДВОКАТИТЕ

# 271
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
За мен ......
Иначе да, с нея се говори приятно и приятелски.

........

msv, само един пост и то в защита на някой си?
Айде няма нужда.  Whistling

# 272
  • Мнения: 121
Пазете се от измамника Димитър Теофилов от гр. Варна. Дори не мога да поставя "адвокат" пред името му! На този човек са му отнети правата да упражнява адвокатската професия за срок от две години.

# 273
  • Мнения: 4
Здравейте,
скоро научих от една приятелка адвокатката й как я е прецакала по време на развод и като открих тази тема, реших да пиша...Момичета и момчета, пазете се от адв. Румяна НЕхризова, работи в София! Самото име както започва с НЕ дава сигнал, че трябва да се замислите преди да я наемете.
 Но не е само това - Толкова съм потресена от случая, които научих, че смятам, че такива псевдо-адвокати НЕ трябва да практикуват професията! В съдебен процес ти даваш живота си, съдбата си в ръцете на адвоката, и ако този или тази се окажат нелоялни и не ви защитават правата - какво правите?
Въпросната адвокатка, (нямам честта да познавам, но ако я срещна бих й казала в очите, че супер долно постъпва с клиентите си и че такъв адвокат е позор за адвокатската гилдия !!!) взела тлъст хонорар от клиентката си, но в същото време като разбрала, че отсрещната страна (съпруга) има повече парички, се присламчила към него и явно са се договорили и така оплескала делото на приятелката ми, че тя не получила нищо, от това което тя искала, а каквото поискал мъжа й, съда му го дал, защото НЕхризова не си отваряла устата в времето на процеса да каже нито една дума или възражение - само мълчала...Махни каквото оплескала на делото, ами след това скрила от клиентката си Решението, че го е получила,  и  й го дала чак след като изтекъл срока за обжалване. Така приятелката ми останала с вързани ръце и нищо не могла да направи.
Така че, хора, пазете се от продажни адвокати, и в случая от Румяна НЕхризова

# 274
  • Мнения: 1
адвокатите Румяна Атанасова и Михаил Атанасов
Отидох при адв. Атанасова за развод не по взаимно съгласие зад съдебната палата. Тя ми каза първо да нямам грижа.. След време ще кажа, че загуби интерес. Но вече бях платила за съжаление. Повече от четири месеца не ми подготви исковата молба. После каза, че това е лесна работа и ме прехвърли при адв. Михаил Атанасов. Той и тя са много близки. Той пък започна да ме пренебрегва, не си вдигаше телефона, нямаше го в приемното време. След време каза, че е внесъл молбата и да не се обаждам, а да чакам. Започна едно чакане три месеца и отидох до съда да проверя. Не беше подавал никаква молба.
Вече си намерих друг адвокат, който задвижи нещата. Но Атанасовите не искат да ми връщат парите, а аз глупачката платих на ръка без документ.
Не отивайте при двамата мошеници Атанасови. Ще ви излъжат. Те са за черният списък.
Забравих да кажа, че са от София зад съдебната сграда.

# 275
  • Мнения: 1 520
До всички, които са потърпевши от некоректни адвокати. Сигнализирайте Висшия адвокатски съвет, подайте жалба срещу адвоката, който не си е свършил работата, опишете подробно случая. Ще назначат проверка.
Всеки адвокат носи професионална отговорност за своите действия или бездействия, и рискува да отнесе дисциплинарно наказание, най-тежкото от които е да бъде лишен от адвокатска правоспособност (право да практикува професията си).

# 276
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
А недоволните от съдии? Могат ли да се оплачат някъде?

# 277
  • Мнения: 0
А недоволните от съдии? Могат ли да се оплачат някъде?

Разбира се, че могат - Висш съдебен съвет. Имат и сайт. Намират се на центъра, близо до Женския пазар, там, където минават трамваи 20 и 22.

# 278
  • Мнения: 356
Здравейте, прекрасни!

Може ли инфо за Адвокат Павлина Димитрова Темелкова от Бургас? Спешно ми е, става въпрос за родителски права. Също приемам препоръки и за други добри адвокати по темата.

Благодаря предварително   bouquet

# 279
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
А недоволните от съдии? Могат ли да се оплачат някъде?

Разбира се, че могат - Висш съдебен съвет. Имат и сайт. Намират се на центъра, близо до Женския пазар, там, където минават трамваи 20 и 22.

 Peace

# 280
  • Мнения: 3
Здравейте ,момичета !!
Моля, ви за помощ...и при мен узря  момента за развод !!
Интересувам се от добър адвокат -/актуален / във Варна.
Благодаря ви предварително !!

# 281
  • Мнения: 42
Здравейте! Моля за мнение за адв. Мариана Трифонова от Бургас. Предварително благодаря!

Коментари за компанията Мариана Стефанова Трифонова:

гн ТРИФОНОВА защо си играите със нещастието на хората не вършите никаква работа по тяхното дело а си вземате хонорара а не вършите никаква работа вие сте много коромпирана и затова щеси получите заслуженото

публикувано на 07.06.2012 от ivan ivanov

Ако ви трябва адвокат,не отивайте при нея.Освен ако имате много пари мотото на кантората и е "Правосъдието е само за богатите".Жената обича парите,но не харесва да работи.Информацията и е манипулираща и подвеждаща с цел да измъкне колкото се може повече пари от вас и докато се усетите ще е вече късно,ще ви е заробила с огромни суми за никаква работа...След това ще трябва колегите и да и оправят бакиите...

Последна редакция: чт, 10 апр 2014, 14:07 от heat_wave

# 282
  • Мнения: 152
Камен  Костакиев- София. Не се лъжете. Огромен хонорар и замалко да ме забърка в големи проблеми.

# 283
  • София
  • Мнения: 224
Момичета,вече съм решила в четвъртък почивам и отивам при Снежина Спасова,виждам че има доста добри отзиви за нея.Само че при мен е сложно,ще е тежък  процес,господина няма къде да отиде,а сега живеем в жилище останало ми от моите родители които са починали.Той ме заплашва че имал право на част от жилището,заплашва че щял да накара приятели да кажат в съда че съм спала с тях,заплашва ме с какво ли не и хич не му се иска да се маха,въпреки че съм го молила да се махне и да се разделим цивилизовано.От 10 години ,ако не и повече нямаме никъкъв общ живот,аз спя с детето в една стая той в друга,не се храним заедно,всеки си купува каквото му трябва,аз се грижа и за детето,той плаща само един ток и това е и претендира за част от жилището.
Момичета,някой водил ли е такова дело,много ли време и средства отнема,много ли е сложно да се отървеш от човек с който 10 години нямате нищо общо...
Хем ме е страх,хем вече не издържам,много злобен човек е и е способен да ме пребие както го е правил доста пъти преди време.Стискайте палци Момичета....

# 284
  • Мнения: 2
Кажете ми някои добър адвокат по гражданско дело от Варна.

Общи условия

Активация на акаунт