Колко жилища притежавате?

  • 7 343
  • 135
  •   1
Отговори
# 30
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Имам и апартамент в СФ, и къща на морето и една земичка, но всички тези неща са благодарение на родителите ми, едно дете съм.Аз лично нищо материално не съм постигнала освен една кола...
Съпругът ми има също имоти, но са 3 деца, отново ще получим нещичко, макар че няма да е скоро, живот и здраве....
С общи усилия - строим си апартамент в центъра на Бургас!
Това е от мен, и всички да сме живи и здрави, да има уважение, пък материалните неща се постигат...

# 31
  • Мнения: 683
  Нека обясня преди някой да ме нападне защо пускам такава тема. Наскоро имах спор с мой познат който е брокер недвижими имоти който твърдеше 4е българинът все пове4е се замогва и с това купува все пове4е жилища. Та той ми каза 4е нормално едно домакинство разполагало с поне 4етири жилища, като става дума най-ве4е за апартаменти разбира се. Аз останах втрещена 4естно казано защото според мен няма как това да е преобладаващия слу4ай, тъй като моето семейство примерно (аз, маика, баща, брат) живеем в едно жилище и освен това имаме още едно малко(гарсониера), която е на мое име. Пове4ето ни приятели също имат 1-2 жилища като се има предвид 4е имаме горе долу еднакви доходи над средното. Та просто не мога да проумея освен ако има предвид някакви мафиоти или тем подобни. Та просто ми хрумна да пусна анкета в форума, та който желае да се вклю4и и да отбележи своя отговор. Разбира се говорим за обитаеми жилища в смисъл апартаменти или къщи, не барака на лозе:). Та още веднъж моля не ме нападайте за темата просто е 4исто любопитство, не ме интересува кой какво притежава а само статистиката. Тоест не е нужно да ми отговаряте в темата, ако не искате да се знае, а само да отбележите анонимно отговора си в анкетата. Надявам се да мога после да му натрия носа на тоя приятел щото според мен си прави бъзик.

Две, предстои ни строеж на трето.  Peace Не сме се замогнали, едното е мое наследствено, за второто взехме заем и го изплатихме за 5 години, но го купихме 2004 г. за 15 000 евро и за третото взехме заем за надстрояване на къщата ни, мислим като го завършим да изплащаме заема с наема от второто жилище. Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 18 679
Едничко hahaha

# 33
  • Мнения: 2 132
Пет!Едното още е в строеж, но фирмата е сигурна и не се притеснявам за завършването му!Само да спомена, че трите са наследствени Peace

# 34
  • Мнения: 4 965
...
Някой хора може и цяла кооперация да са си купили. С кутиийки. Че от тях се печели много повече.


...

Има и други начини. Ама те не са подходящи за почитателите на имоти.  Wink  Давайте под наем там, замогвайте се.  Simple Smile

Аааа, аз имоти под наем не давам - купувам си ги с друга цел. И ако чаках да печеля от това...
Може и по-полека с пожеланията. Предпочитам другите методи за замогване, а имотите ги ползвам с друго предназначение. Wink

А и лично купените от нас са само 2 + 1 построено. Другите са наследствени. Да ги върна ли сега или да ги харижа на някой?

# 35
  • Мнения: 118
Две наследствени.  Rolling Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Много ми е интересно,кой е с десетте имота Whistling
Брей ,к'ви пачкаджии имало във форума

# 37
  • Мнения: 107
Купуват жилища, защото слушат твоя познат, а той си гони интереса. Пазарът на имоти е замрял. Толкова е презастроено, че не виждам, за какво да инвестирам в имот. Само вече за барака с лозе Laughing

# 38
  • Мнения: 2 388
Много ми е интересно,кой е с десетте имота Whistling

Обърни внимание, че опцията е "повече от 10".  Whistling

п.п. Още ли няма теленце? Hug

# 39
  • Мнения: 107
Много ми е интересно,кой е с десетте имота Whistling
Брей ,к'ви пачкаджии имало във форума
Може да има много деца Laughing

# 40
  • Мнения: 12 662
Мечтая се за времето, когато ще е модно да се живее под наем. Блок за непушачи, блок за кучелюбители, блок без кучета, и дори О! Ужас! Блок за хора без деца. Сменяш положението - сменяш жилището.

# 41
  • Мнения: 107
Мечтая се за времето, когато ще е модно да се живее под наем. Блок за непушачи, блок за кучелюбители, блок без кучета, и дори О! Ужас! Блок за хора без деца. Сменяш положението - сменяш жилището.

Аз отдавна съм за това. Продаваш и купуваш такова, което отговаря на изискванията ти. Но явно не сме в криза и направо се запасяваме с разните категории.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 430
сигурно брои на село къщата,лятната кухня и клозета за три имота Mr. Green
П.П.Няма монахинке,още ТЦ.Голямо говедо ще излезе това теле

# 43
  • Мнения: 331
Мисля, че познатият ти е прав. Имам две жилища в съсобственост със сестра ми и едно  в съсобственост със съпруга ми, който пък има още едно. Наследствени нямаме и се надявам още дълго да е така:))))))

# 44
  • Мнения: 12 662
сигурно брои на село къщата,лятната кухня и клозета за три имота Mr. Green
П.П.Няма монахинке,още ТЦ.Голямо говедо ще излезе това теле

 Joy Joy Joy

Отишъл нашенец на гурбет.  Замогнал се, строи си къща. И се обажда на мама  - Мамо,  на колко метра от къщата се строи клозета.

Общи условия

Активация на акаунт