открит басейн в София

  • 8 440
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 708
То не е само до роми и българи. Един колега ми разказа как били на басейн (не помня точно кой) и някакъв с мнооооого гъбички по краката си се разхождал покрай басейна и от време на време ги чоплел и мятал във водата  Sick Българин.
Може би защото не съм виждала лично подобни картинки все още ходя от време на време на басейн.

# 16
  • пак там
  • Мнения: 2 885
То не е само до роми и българи. Един колега ми разказа как били на басейн (не помня точно кой) и някакъв с мнооооого гъбички по краката си се разхождал покрай басейна и от време на време ги чоплел и мятал във водата  Sick Българин.
Може би защото не съм виждала лично подобни картинки все още ходя от време на време на басейн.

А как ходиш на море?

# 17
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Спешно ми трябва телефона на басейн Леда - моля пишете ЛС

# 18
  • София
  • Мнения: 708
То не е само до роми и българи. Един колега ми разказа как били на басейн (не помня точно кой) и някакъв с мнооооого гъбички по краката си се разхождал покрай басейна и от време на време ги чоплел и мятал във водата  Sick Българин.
Може би защото не съм виждала лично подобни картинки все още ходя от време на време на басейн.

А как ходиш на море?


Морето е съвсем друго, не може да става сравнение. Все пак количеството вода е доста по-голямо, солта, пясъка, теченията...

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885
То не е само до роми и българи. Един колега ми разказа как били на басейн (не помня точно кой) и някакъв с мнооооого гъбички по краката си се разхождал покрай басейна и от време на време ги чоплел и мятал във водата  Sick Българин.
Може би защото не съм виждала лично подобни картинки все още ходя от време на време на басейн.

А как ходиш на море?


Морето е съвсем друго, не може да става сравнение. Все пак количеството вода е доста по-голямо, солта, пясъка, теченията...

Замърсителите също... И за разлика от басейните, които ги чистят поне веднъж дневно, морето никой не го филтрира... освен мидите, но и те вече са на изчезване...  Laughing

# 20
  • Мнения: 212
Вече всички басейни трябва да са отворени!
Дианабад със сигурност е Sunglasses

# 21
  • Sf
  • Мнения: 978
Мария-Луиза не е ли затворен от няколко години вече?  Rolling Eyes

Корали на Панчарево работи.  Peace

# 22
  • Мнения: 6
Моля дайте по точно упътване за Коралите в Панчарево. До Панчарево ще стигна, но къде точно е басейна? Има ли табели по които да се ориентирам?
Благодаря предварително на отзовалите се.

# 23
  • Sf
  • Мнения: 978
Преди да влезеш в селото има площадче с много паркирали коли. Отляво има банер, пише Корали.

# 24
  • Мнения: X
Вече всички басейни трябва да са отворени!
Дианабад със сигурност е Sunglasses


Дианабад ми харесва, почти само там ходя. Най-вече заради големите басейни.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 504
Корали на Панчарево работи.  Peace

Хубав ли е?

# 26
  • Sf
  • Мнения: 978

Зависи какво разбираш под хубав. Топла минерална вода. Детски и възрастен басейни. Има тревни площи и шезлонги. Уикенда е голяма лудница, но през седмицата е доста по-спокойно. Входът е 10 лв, без шезлонг.

# 27
  • Мнения: 5
maxi чисто е и е спокойно

# 28
  • Мнения: 4 916

Зависи какво разбираш под хубав. Топла минерална вода. Детски и възрастен басейни. Има тревни площи и шезлонги. Уикенда е голяма лудница, но през седмицата е доста по-спокойно. Входът е 10 лв, без шезлонг.


Как така без шезлонг? Няма или се плаща допълнително?

# 29
  • Sf
  • Мнения: 978
Не влиза в тези 10 лв., можеш да си вземеш отделно, ако има свободни. Цената май беше 3 лв., но не съм сигурна.

Общи условия

Активация на акаунт