Северното Черноморие – какво да гледам?

  • 61 669
  • 323
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 121
Мацки, благодаря ви за помоща в избирането на място за спане на север Simple Smile. Рзервирахме една стая в Лазур и се надявам да си изкараме добре. Дано не е голяма лудница, че в същия период щяло да има и някаква полска група, което малко ме притеснява.
Ще използваме това, че сме там, за да огледаме за по-диви и приятни местенца с читави бунгала и плажове за следващата година.
Ако някоя от вас е в района на Шабла около средата на август - да свирне. Може да направим едно форумско моренце с повечко бира  Mr. Green.

Супер, да докладваш, че ние тая година май ще сме в Гърция, ще тестваме един къмпинг. А в "Лазур" предлагат едни риби с неизвестни имена, местни са, ще ви харесат.

# 106
  • Мнения: X
http://shabla.be/

Чак сега намерих тази, виждам, че е от няколко месеца, но ако все още някой търси - намерих този сайт. Някой се е постарал да събре всичката полезна информация за района.
Ако някоя от вас има пресни впечатления, моля ви да споделите, че аз от два дена изрових всичко за летуването по тези места и решението клони към Шабла.

# 107
  • Мнения: 529
Никой ли няма желаЮщ да ми стане екскурзовод бееее  Grinning
Аз бе, мен искаш ли ме Laughing Знам всяко камъче на север от Варна bowuu
Ех, от малка не съм ходила до Дуранкулак, аз те искам.
 За ботаническата градина в Балчик, както каза някой по- горе и аз бих ходила всеки ден. За сега веднъж годишно.

# 108
  • Мнения: 1 517
Пред;лагам да си организираме еднодневна екскурзия на север от Калиакра. Цял ден да обикаляме и да миткаме по целцата и скалите. За по-безпаричните - ще си носим манджа и бира в хладилната чанта  Grinning . Амам да е някоя събота или неделя.

# 109
  • София
  • Мнения: 308
Мишленце, мерси за интересния линк!   bouquet
В момента опаковам багажите и утре потегляме за къмпинга на Шабла, така че след десетина дни ще се включа с прясна информация за района. Препоръчаха ни го наши приятели, които миналия месец бяха там и са останали страшно доволни.
Северното черноморие ми е слабост още от 99 год, когато заради затъмнението бяхме на Камен бряг.  Поради една или друга причина обаче все почивахме на юг. До миналата година, когато уж заради малката (тогава на 8 мес.) бяхме на all inclusive на Елените и въпреки че беше почти изцяло на кърма и още не ходеше, успя да хване ужасния летен вирус с висока Т, повръщане, разстройство. Най-вероятно от мръсотията в морето. Затова сега решихме да избягаме от цивилизацията и навалицата и да си починем истински.

# 110
  • Мнения: X
Мишленце, мерси за интересния линк!   bouquet
В момента опаковам багажите и утре потегляме за къмпинга на Шабла, така че след десетина дни ще се включа с прясна информация за района. Препоръчаха ни го наши приятели, които миналия месец бяха там и са останали страшно доволни.

Супер. Мога само да ти пожелая приятно изкарване. И разчитам да пишеш - как е мястото, цените, времето, обстановката. С нетърпение ще чакам. И само хубави неща чакам.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 111
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Ех, момичета как тайничко ви завиждам!
На мен морето ми се размина!!!! Получих болки и за жалост няма да посетя тези девствени местенца!
*Мирка*, стига да имате възможност посетете мидената плантация, определено ще ви хареса. После чакаме новини.

# 112
  • Мнения: X
http://krapets.com/bg/vili_spasovi.html

Прясно инфо за тези вили. Вчера се чухме със собственичката. Звънна ми жената, след като бях пратила мейл. Цената на къща е 100лв. и има свободни места след 29 август. Дотогава всичко е заето. Аз много исках да наемем едно бунгало от тези "Панорама" в Шабла за десетина дни и да отскочим и до вили Спасови, защото ми се видяха много хубави. За съжаление, смятаме да сме на почивка между 5 и 25 август. Днес ще звъня и на "Панорама", защото започвам да се притеснявам дали ще има свободни места и там.  newsm78

Някоя от вас да има по-пресни впечатления? Ще се от полза.   bouquet

# 113
  • Мнения: 2 070
Здравейте, някой може ли да ми предложи нещо изгодно за престой в Балчик за възрастен и 5 годишно дете, по възможност с включено хапване или пък с нещо удобно в близост - ресторант, кръчма и тн...

# 114
  • Мнения: 1 047
Айде семейно по форумски на палатка...Шабла или Дуранкулак все едно
Хайде. Peace

# 115
  • Мнения: 3 219
Айде семейно по форумски на палатка...Шабла или Дуранкулак все едно
Хайде. Peace

Утре отиваме към Крапец, ще докладвам като се върнем.

# 116
  • Мнения: 830
Ние се върнахме миналата седмица от Крапец, супер беше!

Който ходи към него район обезателно да посети "Златната рибка" или Кедровата къща!

# 117
  • Мнения: 3 219
Къде спахте в Крапец ? Ние сме решили на палатка, брат ми ще ни води.

# 118
  • Мнения: 1 047
Утре отиваме към Крапец, ще докладвам като се върнем.
Важно е да има от къде да пълним вода за миене и къпане.

# 119
  • Мнения: 830
Вила Саша, бяхме много доволни. Не ходете на вила Тузлата, там децата са със статут на дом.животни и не ги искат. Вдигали много шум  Twisted Evil
За палатка също е много хубаво и е толкова спокойно..ако сте решили да си починете от врявата на града, там е идеално!

Общи условия

Активация на акаунт