Северното Черноморие – какво да гледам?

  • 61 653
  • 323
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 274
Надуваеми, сини и с логото на ЛЛЛ  Mr. Green! Запазено за кърмачки  Wink и екс такива  Joy!
С нарисувани цици, нали?
Нъц! Не се надявай! Цици само натюр, но и те вървят в комплект с висящо на тях кърмаче  Mr. Green!

# 166
  • Мнения: 198
Балчик-хелиос, юпитер или топола скайс?

# 167
  • Мнения: 1 047
Цици само натюр, но и те вървят в комплект с висящо на тях кърмаче  Mr. Green!
Разтапяща гледка.

# 168
  • София
  • Мнения: 6 232
Балчик-хелиос, юпитер или топола скайс?
почивахме по-миналата година в Хелиос и сме много доволни-плажът ти е под хотела-слизаш по стълбички,в края, избягваш най-голямата лудница,ако искаш,слизаш долу, ако не,си ползваш шезлонгите на басейна , спокойно си се къпеш в морето,самият хотел беше доста добър-чист и поддържан,близо до крайморската и в същото време вечер не се чува данданията от заведенията.

# 169
  • Мнения: 1 902
Балчик-хелиос, юпитер или топола скайс?

Определено Хелиос-това е един от най-хубавите хотели в Балчик-обслужване,хигиена всичко е на ниво!

# 170
  • Мнения: 87
Здравейте! Искам да попитам някой от вас да е попадал на каравани, които да се дават под наем по северното черноморие? Намерих ето това http://rosioazis.hit.bg/index.html, но там караваните са само 2 и са заети за периода, който аз търся.

# 171
  • Мнения: 3 219
Някой беше похвалил плажа на Езерец Thinking, може ли спокойно да се опъне палатка и как е морето, в смисъл става ли за малки деца.


Здравейте! Искам да попитам някой от вас да е попадал на каравани, които да се дават под наем по северното черноморие? Намерих ето това http://rosioazis.hit.bg/index.html, но там караваните са само 2 и са заети за периода, който аз търся.


Не съм виждала подобно нещо.

# 172
  • Мнения: 1 047
...попадал на каравани, които да се дават под наем...
Доколкото разбирам, тези каравани се дават под наем, но си стоят там. Не може да ги ползваш на друго място.

Иначе преди време бях гледал кемпери, но скъпи ми се сториха.
http://www.zotirental.com/bg/index.htm

# 173
  • Мнения: 3 219
Да, определено 260 лв дневно ми се вижда мнооого скъпо.

# 174
  • Мнения: 87
...попадал на каравани, които да се дават под наем...
Доколкото разбирам, тези каравани се дават под наем, но си стоят там. Не може да ги ползваш на друго място.


Дам, стоят си там, вместо бунгало примерно Simple Smile. В Румъния бях виждала едно такова къмпингче само за каравани. Много симпатично изглеждаше и както са самите каравани над тях имаше покривче. Просто като конструкция беше като отворено гаражче от всички страни и мушната една каравана.
Тези от Езерец по телефона казаха, че мислят още каравани да вземат, така че евентуално другата година Simple Smile

# 175
  • Мнения: 2 274
И така накратко: прибрахме се от Шабла. Беше супер, водата беше много по-чиста от тази по южното черноморие, жегата беше по-поносима, имаше делфини, имаше страшно вкусна риба и рибена чорба, запознахме се с malko mishlence, децата не се разболяха, което се случваше всяко море на юг... С две думи - нямам думи  Mr. Green! Страхотна почивка  Peace! Обаче така и не се намазахме с тая гнусна лечебна кал  Joy. Така и не разбрах от къде я носят тия хора  Mr. Green!
Иначе хотелчето не беше точно това което очаквах, но не беше лошо. "Лазур" всъщност е комплекс - хотел+бунгала. Бунгалцата много ми харесаха и смятам, че са по-подходящи за семейство с 2 деца отколкото стаята в хотелчето. Мисля другата година да наемем или там бунгало или в Панорама. Ами това е накратко от мен. На Шабла беше и бойното ми шофЕрско кръщене  Mr. Green! Хайде лека от мен и прекрасно време на морето   bouquet!

# 176
  • Мнения: X
benightedq, радвам се, че ви е харесало.
Да допълня - калта, която някой е казал, че е лечебна, се въди в езерото до плажа /зад ресторант Тополите/. Според мен няма нищо лечебно в нея, а само се мацотят хората и току някой обикаля начернен по плажа.  Grinning Grinning Grinning

Ние още сме тук. Сменихме една смяна беларуски баби с беларуски тинейджъри, които си летуват тук от години и заемат бунгала Панорама.
Денят, в който са се появили делфини, ние не сме били тук. Всички разказваха за тази атракция. Даже споменаха за кучета, които след това не искали да влизат във водата от страх от големите морски животни.  Чакам ги още делфините, не искам да си тръгна от тук без да ги видя.

Иначе за здравето на децата - и моето не е кихнало нито веднъж, въпреки юнашкия вятър, който брули на първа линия. Има дни, в които е супер тихо, има дни, в които ти отнася чашата с бирата. Но детето е босо, с мокра коса и няма и помен от разболяване.  Praynig Praynig Praynig

От няколко дни обикаляме невероятни места - Камен бряг, Болата, Тюленово, Яйлата и не съжалявам и за миг, че предпочетохме района. Днес ни заведоха на прословутия плаж на Крапец - гмеж. Видях сигурно 4 софийски компании, включително и групичка от предаването Сблъсък с единия от водещите /не знам кой от двамата/.

Както и да е - районът е прекрасен, дано остане все така девствен, изоставен и нелуксозен. Ако може да идват малко хора. и да остане само за ценители.


Ето малко инфо в блога ми. Сори, но ме мързи да пиша, така че засега само това: http://mishlence.wordpress.com/2009/08/13/%d0%bb%d1%8f%d1%82%d0% … d0%bb%d0%b0-2009/ 

# 177
  • Мнения: 1 209
дове4ера пътувам с малчо Simple Smile . в голф къщи4ките на иканталъка под топола сме  - английските вили. 2 двойки, 2 деца и баба- без ку4е . ако има някой - да свирка .

надявам се да има красив , див плаж, рибена чорба и морски вълци с лули и бради ресани само от вятъра Simple Smile

ПС. Малко мишленце, много ми хареса статията в блога Simple Smile

# 178
  • Мнения: 1 517
Мен в крайна сметка не ме заведоха на север (след Балчик имам предвид).
Специлани извинения на Мр Бийн и Фантичка за отсъствието ми от Крапец, но останах без мъж и без кола.
Иначе бяхме на Кранево за 5 дни. Доволна съм, не беше супер лукс, но аз знаех къде оптивам...и най-важното: плажа беше под носа ни, по цял ден печене/ къпане/ ядене/ спане  Grinning . И на хубаво време случихме. Морето два дни беше с червен флаг, но се плацикахме на брега.

# 179
  • Мнения: 3 219
Върнахме се от Крапец Laughing. Страхотно си изкарахме. Мрл Бийн И Фантичка се прибират утре. Имахме посещение от БЕНИ МАМА, беше ми много приятно да се запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт