Северното Черноморие – какво да гледам?

  • 61 673
  • 323
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
В бунгала Регина не са лоши условията за семейство а и ялото бунгало е 40 лв има топла вода хладилник плажа е точно под нас.За трима възрастни и 2 деца условията са нормални.Все пак не сме търсили лукс.А чисто море огромен плаж и тишина-това е Шабла! Simple Smile

# 241
  • Мнения: 2 821
Затова ли цените в мизерните бунгала Панорама са 17лв/човек и 50% от цената за дете...?!?...

Поправям се с прясна информация - 85лв/бунгало на вечер...изумителна алчност ooooh!

справка за условията
 ooooh!

# 242
  • Мнения: 2
Мами Блю наистина този който стопанисва панорама е изумително алчен вижте само каква формула на цени ми прати за семейство- [(2 човека+2 половинки)х17лв. на ден]х3 дни+[(2ч.+2пол.)х14лв.]х1д.=195лв.
 
Който е ходил знае,че бунгалата не са нищо особенно,а пък за малки деца да не говорим като нищо ще се пребият знаете как са разположени.
 

# 243
  • Мнения: 2 274
Както казах, вече ги държат ТИМ. Ние като ходихме ни казаха, че някои са на твърда цена от 60лв. на вечер, а други са на легло по 17лв. за възрастни и 50% за децата. Така и не схванахме от момчето какъв е критерия за определяне на цяло бунгало и на легло  Thinking.

# 244
  • Мнения: 164
Здравейте!Малко да побутнем темата има ли желаещи тази година за северното ни черноморие? Simple SmileПрекрасно и щастливо лято Ви желая! beer3  sport027  grinning039

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Естествено.  Hug

Пак ще сме някъде на север, най -вероятно.  Peace

# 246
# 247
  • Мнения: 1 986
Здравейте, миналата седмица си направихме екскурзия по северното черноморие и съм направо очарована-спокойствие и тишина Peace Не знам как е в разгара на сезона, но засега определено си е все още диво.

# 248
  • Мнения: 164
Десито и ние това търсим диво и спокойно място не знам юни само как ще е защото тогава плануваме моренце! Wink

# 249
  • Мнения: 1 159
Юни е една идея по-хладна водата,но тази година доста рано се затопли времето,така че ще е ОК.А за спокойствието-дааа,такова е и през сезона!Много обичам в диаметър от 5 метра от хавлията ми да няма никой!
Плаж Болата,вляво преди нос Калиакра е нашето местенце,ама все в края на август излизаме в отпуск и понякога вече се е захладило.

# 250
  • Мнения: 164
Много обичам в диаметър от 5 метра от хавлията ми да няма никой!
  Peace Peace :peace:Yesssss me too!!! Laughing Laughing Laughing

# 251
  • Мнения: 164
Какви впечатления имате от семеен хотел Лазур на Шабла?

# 252
  • Мнения: 3 727
Здравейте! И ние ходим на северното. Сега се оглеждам за оферта за почивните дни по 24.05. Някой ако е попаднал на изгодна,моля да сподели! На Албена ми се ходи,ама нещо не виждам оферти!

# 253
  • Мнения: 3 271
Здравейте! И ние ходим на северното. Сега се оглеждам за оферта за почивните дни по 24.05. Някой ако е попаднал на изгодна,моля да сподели! На Албена ми се ходи,ама нещо не виждам оферти!
Във visit има доста оферти за Албена в майски празници

# 254
  • Мнения: 250
Здравейте!
Интересуваме тази еко къща в Шабла http://shabla.be/vili/%D0%B5%D0%BA%D0%BE-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0/
Ако някой е почивал тук,моля да даде информация. Какви са условията, далеч ли е от плажа?

Общи условия

Активация на акаунт