Тупкат в нас по две сърца, до ДЕКЕМВРИ все ще е така !

  • 11 713
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 82
А аз да попитам - след като кафето не е много разрешено, хубавият билков чай от истински билки също /има статии за билките по време на бременност/, какво пиете сутрин, за да се събудите?

# 271
  • Мнения: 1 485
А аз да попитам - след като кафето не е много разрешено, хубавият билков чай от истински билки също /има статии за билките по време на бременност/, какво пиете сутрин, за да се събудите?
Кой пък е казала,че не е разрешено???Има много изписано по темата........
Аз пия кафе

# 272
  • Мнения: 0
Честит  празник на всички именници да са живи и здрави.Много късмет и дълъг живот. Heart Eyes Heart Eyes

# 273
  • София
  • Мнения: 10 694
А аз да попитам - след като кафето не е много разрешено, хубавият билков чай от истински билки също /има статии за билките по време на бременност/, какво пиете сутрин, за да се събудите?
пия кафе  food010

# 274
  • Мнения: 186
Аз пия и кафе и чай. Смятам, че който не приема хомеопатични продукти, няма причина да се лишава от двете.

# 275
  • Мнения: 188
Здравейте,не съм се появявала тук вече не помня от кога.
Да ви кажа и аз си пийвам вече кафенце и се чувствам добре.Fiorche не съм ти писала толкова отдавна, как си ?
Момичета вече наистина не смогвам да ви чета ,тази тема я изпуснах цялата,да видим ка ще се представя с новата  Laughing
Хубав ден от мен Hug

# 276
  • Мнения: 38
Момичета,и аз си пийвам кафенце сутрин с мляко. Понякога ми помага за..... Wink
Ако не се прекалява няма проблем за бебето. До 300 мл.на ден е разрешено. Но аз пия по една чаша ,тоест 100-150 мл.
Ако се прекалява с кофейна ,той минава през плацентата и можете да родите по-рано,или бебче с по-ниско тегло.
Кофейн има и в шоколада . Аз вообще такъв не ям,така ,че не виждам нищо лошо ,да се насладя на любимата си напитка сутрин.

# 277
  • Мнения: 109
Ами мен този път май доста ми пада кръвното и макар че досега никога не съм пила кафе, сега започнах (не съвсем чист вариант де, разни фрапе-а, шококапучино и други разни). И се пооправям от замайването. Доколкото знам, ако не се прекалява, няма проблем. Същото важи и за чая, освен ако не пиете чай от някакви екзотични треви  Laughing

# 278
  • Мнения: 155
Здравейте мами!!! Crazy
Честит имен ден на всички и най-вече на Ели,дъщеричката на Колибри!!! Да ти е жива и здрава и много да ви радва!!!  bigdance2 newsm51
Геритто 77 не се притеснявай скъпа,и при мен беше така ,а от днес пак взеха да ме понаболяват!!!
Джема много се радвам за теб и за резултата.В Клиника Щерев те гледаха нали?Ти май си при Александров? И на мен Юнакова нищо не мие казала за ФМ или за БХС newsm78
А за кръвното аз снощи си мислех,че ще колабирам беше 90/44 Shocked и веднага течности,солен айрян,малко кола и го дигнах на 100/70.
ААА кафенце си пия,сутрин задължително по едно 2 в 1 но то е слабичко!!!Иначе с това кръвно!!!
Ох и с тези алергии и аз и Нанси сме много алергични!!!Тя също е алергична към ядки,два пъти ми прави ортикария с много висока температура близо 40 градуса.Много трябва да се внимава,но тя вече е голямя на 7г. и знае какво може и какво не Naughty

Момичета да ви питам нещо!
На няколко пъти ми се случва като се изправя рязко,например от седноло положение,да ме пререже яко ниско долу корема или например нощеска много ми се пишкаше и се събудих от болки в яйчниците!!!При вас случвало ли ви се е?

# 279
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 286
Colibri да ти е жива и здрава и много да ви радва дъщеричката!

pamivo и мен така ме срязва от време на време корема ниско, но си мисля
че е от това че седя по цял ден седнала на работа, ама знам ли  newsm78

# 280
  • София
  • Мнения: 55
Честит имен ден на всички именници! Да си носите с гордост имената!
Памиво, на мен от време на време ме прерязват яйчниците, но не силно, по скоро като придърпване или пристъргване от вътре. Аз също съм в Щерев, при Андреева и досега не е ставало въпрос са ФМ или за БХС. Но смятам следващия път да я попитам като отида. За въпроса с алергиите, много съм алергична и сега като цъфтят дърветата е много зле. Даже си мисля от кихането да не стане нещо лошо.
Да се похваля, аз вчера бях на преглед - бебето е пораснало и станало 3 см. вече, видяхме оформени ръце и крачета, даже се размърда и помаха с ръчички, беше много вълнуващо.

# 281
  • Мнения: 82
Относно болките в яйчниците - моят гинеколог ми каза, че по време на бременност яйчниците не болят, а може би се касае за болка, причинена от контракции на матката, докато расте...

# 282
  • Мнения: 363
Аз спрях кафето, наблягам на сокчета и фрешчета.
И мен снощи ме преряза ниско долу, но ми мина бързо. Иначе отвреме на време си усещам леки болки подобно на предменструални. Не съм звъняла на доки, мисля че е нормално. Все пак тялото се подготвя за износване на плода.

# 283
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, честит имен ден на вички именнички   bouquet .Аз днес бях на ранен БХС в терапията струва 48 лв. и го пращат в София, така че резултат се бави малко, жената там е много любезна и ми обясни всичко най-вече това че е препоръчително  да се прави ФМ и веднага след това БХС това давало най-голяма гаранция. Така че, ако се чудите по добре си ги направете и двете.

# 284
  • Мнения: 1 391
прерязването си е нормално - споко - случва се да дърпа отдясно, отляво, рязко като се стане долу... това си е щото се разтягат някакви връзки на матката. Тя нали расте и те се опъват. нещо такова.

Мерси за поздравите! И честито за порасналите бебета - на тези които са с такива хубави новини!

Аз да кажа за моето щураво състояние... ходя си на работа, свърших вече прословутия антибиотик - но имам още температура 37,3-37,5 макс. Та личния ми лекар направи експеримент. Да пия Парацетамол като вдигна 37,5 и ако до 2 часа смъкна с 0,5 градуса, значи било от инфекцията.
Ако е по-малко - било от хормоните на бременността - как го измисли тва не знам. Но днес направих експеримента и смъкнах само с 0,2 градуса. И той заключи че било от бременността. И тъй.
Дано е прав. Да не е няква развиваща се инфекция.
Иначе след 10 дни ми каза да си направя нов гърлен секрет. За да видим дали са се махнали стафилококите.
Мистерия ви казвам. Силици не ми останаха да се притеснявам....
Гадното е че усещам тази температурица гнусна. Не е като да съм здрава и просто да се качва. ...
Има ли някой друг такъв мистериозен?

Общи условия

Активация на акаунт